SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

m

Nie pojde z tym zdjeciem do gory. przypne na tablicy ogloszen i wrzuce do skrzynki na portierni. ANONIMOWO sł○oneczka;p Na zdjeciu bedzie widac kto pali a kto podeslal ANONIMOWO fotki nie bedzie wiadomo i nikt nikomu tego nie udowodni:P

MARTA

Ja tez jestem wrogiem palenia. Zanim wejde do kibla to najpierw otwieram drzwi i wywietrzam teren. Popieram by robic zdjecia (usunięte przez administratora) bo wkoncu to jest zabronione na terenie zakladu. Mnie osobiscie to przeszkadza i bedzie przeszkadzalo. Nie mam zamiaru odpuscic palacza. Nie podoba mi sie i tyle. I napewno nikt nie jest w stanie mnie zastraszyc. Juz raz chcialam zrobic zdjecie to w 3 sekundy nikogo w kiblu nie bylo. I nie przestane!!!!

Witam.Orientuje się ktoś czy HR będzie funkcjonował w dni postoju?

hu

robic zdjecia palacym i na portierni albo tablicy wywieszac ! koniec z paleniem po toaletach- nie beda nas zatruwac!

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

kameleon - 2011-07-01 12:18:53 to prada że wiara pali ale co mają zrobić dajcie im spokój każdemu coś się należy jak na taśmie siedzą i ścieme walą to nikt nie widzi ale jak idzie ktoś zapalić to wielki szum jak ci się nie podoba to albo się naucz palić albo się zwolnij jak jesteś taki mądry PALACZE USZY DO GÓRY NIE DAJCIE SIĘ PALACZE (usunięte przez administratora) Z KIBLI!!! STRZEZCIE SIE MNIE W KIBLU BO JAK BOGA KOCHAM JAK ZOBACZE KIEROWNIKA KOLO KIBLA TO GO TAM WPROWADZE. CIEKAWE CO WTEDY POWIECIE. ZAKAZ TO ZAKAZ. NIKT TEGO NIE BEDZIE TOLEROWAL!! CZEKAM NA OAZJE AZ KIEROWNIK BEDZIE SZEDL KOLO TOALETY. TO GO ZAPROSZE. BO MONTAZ NIE MA CZASU NA PALENIE. MINUTA NA WYSIKANIE SIE A TAM POLOWA LINI BOCZNEJ Z DRZWI. BO TYLKO NA DRZWIACH WIECZNIE NA STOLACH LEZA

xxx

a co tak teraz narzekacie non stop krytyka pod firmą Samsung a teraz wszyscy chca pracowac zdecydujcie sie ludzie.

By musieli wszyscy zlozyc wypowiedzenia co pracuja przez manpower i nikt do nich sie nie zatrudniac ..wtedy by otworzyli rekrutacje przez samsunga ..ale to raczej nierealne zeby sie tak wszyscy zgrali ;p a takie umowy jakie sie dostaje krotkookresowe to jest śmiech na sali !

przez samsunga nie ma szans tylko przez manpowera:( Żenada

ale jaki to ma sens dlaczego Samsung nie chce przedłużać umów? a co z Man-power zostajemy czy nie? to my już chyba nigdy umów nie dostaniemy przez Samsung

kameleon

maniek555

Pracownikom którym kończy się umowa chcą przerzucić do Man-powera albo zwolnić. Dali im na miesiąc umowę przez Samsung a potem na rok przez Man-power.

monia

mają zwolnić 150 pracowników Man-powera!

Amigo

gdzie są nasze związki zawodowe mieli pomagać ludziom a nic o nich jeszcze nie słyszałem wytłumaczcie mi to pracowniow przez man powera przyjmują ci którzy robią już długo

rozżalona

nie pchaj sie do samsunga bo teraz przyjmuja tylko przez pośrednika.

mam pytanie czy ktoś szłyszał o zwalnianiu pracowników z Manpower?,przedłużą nam umowy... może ktoś coś już wie.Podobno jest jakaś lista żrobiona kto ma żostać.

zorientowany

na stanowisku inżyniera dostaniesz pewnie ze 3000 brutto. praca w bardzo dużym stresie pośpiechu, dużo nadgodzin i pracy weekendy. nic nie można sobie zaplanowac, bo decyzje zmieniają się z godziny na godzinę... ale wielu ludzi jest bardzo ok :-)

Witam. Chciałbym uzyskać obiektywną (jeśli to w ogóle możliwe) opinię nt. pracy w Samsung na stanowiskach inżynierskich: płace, liczba godzin, ew. nadgodziny, itp. Ostatnie 2 strony komentarzy raczej nie zachęcają do podjęcia tam pracy.

mam pytanie te 9 zł brutto to netto ile wychodzi na godz.

[usunięte przez moderatora] olewają pracowników na każdym kroku... urlopów nie ma... i gdzie tu polityka...

PALACZA STOP

WKONCU KTOS PORUSZYL TEN TEMAT. NIE DA SIE WYTRZYMAC. OSTATNIO BYLAM SWIADKIEM KLUTNI W TOALECIE. 5 OSOB ZAMKNIETYCH W KABINIE, JA CZEKAM JUZ 5 MINUT A PRZYCHODZA 2 TEZ NIE PALACE Z TASMY KTORE NIE MAJA CZASU BY TAK DLUGO CZEKAC. JEDNA OTWIERA DRZWI WEJSCIOWE OD TOALETY I TRZYMA JE OTWARTE NA CALA OSCIEZ, ZEBY WYWIETRZYC BO NIE DA SIE WYTRZYMAC TEGO SMRODU. OCZYWISCIE POPIERAM TO CO ZROBILA. NO I ZACZELA SIE KLUTNIA ALE PALACZKI WYSTRASZONE POUCIEKALY

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.