SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

nick

a czy jeszcze maja zwalniac w poniedziałek lub we wtorek

ktoś

W kontroli na wtryskarkach jest to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Technik

Nie narzekajcie tak na Koreańców bo Polacy są gorsi i bardziej fałszywi, na wtryskarkach zwolnili dobrze zapowiadającego się operatora co już niejednego ze starych operatorów przewyższył, bo koledzy donieśli że tylko udaje chorego a nie jest, Pewnie bali się że młody ich wygryzie. Teraz znów drugiego dobrego bo mu jego własny kolega Lider bodaj nawet z tej samej miejscowości świnie podkładał, Dlaczego najpewniej się bał że skoro ten w niespełna 4 tygodnie opanował aż tyle to w 4 miesiące przewyższy jego samego. Po prostu wyzbyć się konkurentów i tyle, tylko zawiść ma tu największy wpływ a nie zdolności. Czekam tylko kiedy mi (koledzy) nóż w plecy wbiją bo też się naiwnie starałem.

Czarna owca

ja - 2012-01-28 15:58:09 Tuskowi się poskarżyliście na UMOWY ŚMIECIOWE to Wam śmieciowych umów samsung nie da!!! barany nie wiecie, że się nie gryzie ręki, która karmi?????????? macie lepszego pracodawcę, żegnamy bez żalu!!!!Pozwól że sprostuję, ,,Rękę która rzuca ochłapy pod nogi jak psom" bo za nic lepszego polaków nie mają.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

na RA jedna osoba została? a z jakiej racji? [usunięte przez moderatora] czas aby układy sie skończyły. własnie nie szanujecie dobrych ludzi to teraz zycze wam takich co samych złomów narobia i nikt wam tego nie kupi. media trzeba powiadomic. niewolno tego tak zostawic.

manpower z roczna smiciowa umowa

tej baranie to teraz posłuchaj.Po pierwsze nikt sie tuskowi nieskarżył. Sam sie dowiedzał od tych mądrych co wymyslili te umowy. po drugie jezeli szanowanie pracy tj. brak l4 przepustek spóznień i zostawanie na nadgodzinach nazywasz gryzieniem ręki co nas karmi to jestes osłem nie baranem. Tez mielismy umowy przez samsung potem nam dali ponoc na tych samych warunkach przez te złodziejska agengje. niedali na swieta a teraz telefonicznie zwolnili jak bydło. Na RA w sposób okrutny i krwawy. na RSie w łagodniejszy sposób.A teraz pytam dlaczego. (usunięte przez administratora) w lini 850 szt dziennie. jak beda kiedykolwiek zamówienia na ten szajst to wezcie ludzi z ulicy i niech wam (usunięte przez administratora) narobia.

zosia

gongowi - 2012-01-28 10:35:00 psss bo tylko samsung przyjmuje takich (usunięte przez administratora) na kontrole jakosci lub jakis liderów , jak was widze z tej kontroli to mi sie nie dobrze robi,(usunięte przez administratora) sie znacie !!! my pracownicy lepiej od was wiemy ! i to kazdy wam przyzna ! bo tak jest ! a takich cieci do kontroli to przyjmuje tylko samsung! a normalnych ludzi co sie lepiej znają to nie przyjmą tylko (usunięte przez administratora) na zbity pysk ,,,,,skoro wiesz lepiej to tam idz sobie

no i gitara

Jaki mieliśćie zapis na umowie??? PRACOWNIK TYMCZASOWY Więc mozecie mieć tylko i wyłącznie pretensje do siebie że podpisaliście umow i pracowalisćie tam. Przecież to było wiadome od samego poczatku było że przyjdzie taki dzień że zwolnią, no i gitara.

to jest smieszne

no własnie.... powiedzcie mi o co tu chodzi... Angażowałam sie, chodziłam cały miesiąc na nadgodziny, starałam sie pracowac najlepiej jak potrafię... i mi umowy nie przedłużyli.. Dlaczego?? Nie wiem. Kogo zostawiają? Ściemniaczy którzy maja w (usunięte przez administratora) prace! Mówcie co chcecie ale taka jest prawda. Zawiodłam sie na tej firmie. Zwolnili nie tylko z manpowera ale rówież tych co byli przez samsunga zatrudnieni. Mam wielki żal. Walczyłam do samego konca i myslałam że ktoś to doceni, ale jak widac w samsungu nikt nie doceni twojego zaangażowania w wykonywana prace.. Powiedzcie mi o co tu chodzi?? Bo ja juz nie rozumiem...

szwagier leśniczego

Adwokat diabla - 2012-01-28 09:33:34 Ludzie. Do kogo macie pretensje? Sam stracilem robote i wiem ze na Samsungu zycie sie nie konczy. Mam pytanie. Dlaczego czepiacie sie przelozonych ze wylecieliscie z roboty? Swiadomie i z wlasnego wyboru poszliscie tam do pracy, a dla smiechu na umowie napisane jest\"pracownik tymczasowy- manpover\" nie samsung. Do kogo zale. Polak idiota i tyle. Pretensje do boga ze kolega ma lepiej. ZalZgadzam się w 100%. Byliście pracownikami tymczasowymi i zamiast łudzić się, że Samsung przyjmie was na etat, powinniście jednocześnie rozglądać się za inną pracą. Podpisaliście umowę z ManPower, bo przydusiła Was sytuacja życiowa i akurat nie mieliście innej pracy, ale powinniście mieć świadomość, że praca przez M.P. nie może trwać wiecznie! Owszem potraktowali Was jak zabawki, które jak się znudzą trafiają do kosza, ale wy podpisując umowy mieliście świadomość kim jest Wasz pracodawca. Dostaliście (usunięte przez administratora) podziękowanie za Wasz wkład, ale niczego innego nie powinniście się spodziewać!!!

HighCellMan

ok ok ok - 2012-01-28 01:16:15 Każdy mówił że polecę a co hi hi zostałem :) Więc pozbyli się kogo? ściemniaczy bo dobrych pracowników nie zwalniają :) zostales cwaniaczku,bo ja sie zwolnilem i uratowalem ci (usunięte przez administratora)

gongowi

Adwokat diabla

no no no

ok ok ok - 2012-01-28 01:16:15 Każdy mówił że polecę a co hi hi zostałem :) Więc pozbyli się kogo? ściemniaczy bo dobrych pracowników nie zwalniają :) Ty ośle hi hi :) Przecież oni zostawili (usunięte przez administratora), więc nie wiem czy ma sens afiszowanie się tym że zostałeś

pracownik roku

To co dziś miało miejsce w miejscu zebrań LOGISTYKI Pana Nowaka hmm przykre,najbardziej przykre jest to że zabrakło samego Pana \\\"Kierownika\\\" (chociaż w sumie nie trzeba było się przyglądać temu szyderczemu uśmieszkowi :] ) i tym samym pokazał ze kierownik z niego jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka ((usunięte przez administratora)) heh ;) skoro taki cwaniak z niego do typowania to dlaczego później sam nie ma odwagi przeczytać tej listy typowanych tylko innymi się wysługuje.oddał paru chłopaków którzy pracowali prawie od początku samsunga a pozostawił \\\"BIEGACZY\\\" NO ale Panowie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem głowy do góry przecież wszędzie będzie wam dobrze gdzie (usunięte przez administratora) nie ma:) np 0 zebrań a no i logistyka Pana (usunięte przez administratora)to chyba jedyna komórka na zakładzie gdzie masz 4dni urlopu w ciągu roku do dyspozycji własnej a i to tylko na ŻĄDANIE ! Serdecznie Pozdrawiam :)

wozkowy

niech pozwalnia wszystkich i sam zapieprza zarozumialec jeden

prawse gada polac mu

n

po urodzeniu w sumie bede miala jeszcze 2 misiace umowy. A jeszcze chcialabym wiedziec jak dlugo man power bedzie mi placil?? Ktos mi mowil ze po miesiacu placi zus a oni mi powiedzieli w man power ze beda mi dalej placic. Nie rozumiem;/

qwerty

N - 2012-01-25 14:12:17 Witam. Mam pytanie bo troaszke sie obawiam. czy jest tu ktos kto jest na chorobowym 100% ale w ciazy??? Dodam jeszcze ze przez firme man power?? Niedawno przeszlam z samsunga do mpower i dostalam umowe na rok. Pozniej zaszlam w ciaze i teraz pierwsza wyplate mialam przez mpower na chorobowym. A co dalej?? Jak dlugo oni moga mi placic?? Czy zus nie powinnien placic?? Jesli jest ktos w podobnej sytuacji to prosze o odpowiedz. Boje sie ze o dalsze wynagrodzenie.Nic się nie bój. Dopiero jak urodzisz to twoja umowa z MP wygaśnie (lub mogą Ci przedłużyć - ale nie sądzę). Potem czeka Cię zasiłek macierzyński z ZUS, po nim zasiłek dla bezrobotnych z UP. Prawie do roczku malucha przepękasz. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.