SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

myszka

czy może mi ktos odpisać na pytanko czy potrzebują do logistyki pracownika zaopatrenia ? prosze o odpowiedz

palacz

witam co do palenia w firmie a raczej szatni super pomysl te ogrody ale co do nie ktorych nie dociera ze są miejsca wyznaczone pala rano przed pracą prosze wyznaczyc osoby zeby to w koncu wylapac i zlikwidowac bo nie zamierzam sie myć a zamna kilka osób z fajka no i ilosc wychodzenia do tych palarni co nie ktorzy w ciagu 8 godzin spedzaja 2 godz na palarni tak ze moze jakies czytniki i rozliczyc palaczy z godz przepracowanych.Pozdrawiam Palaczy bo nie beda za was ciagle inni pracowac.

witam co do premii to nie ma o czym dyskutowac to tyle kasy co kot naplakał jesli ktos pracuje i dostanie 400 zl premii to mozemy taki temat przedyskutować tak ze nie mamy o czym gadac premia w samsungu to smieszne grosze

atek

mam pytanko potzebują może wtej chwili na wózki widłowe do logistyki?

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
RA

szacun dla Realisty. popieram wszystko. dajcie wiecej ludzi na montaz RA Lepsze srodki czystosci. postawcie wiecej kontrolerow ale na tasmie!! nie chodzacych i czekajacych az ich ktos zawola, niech stoja co kilka metrow i niech kontroluja. Zmiencie system na wtryskarkach bo on liczyc nie potrafi! ciagle czegos brakuje a podobno odliczone.zal. RA potrzebuje zmian,bo tak dalej nie zajdziemy

Lynyrd Skynyrd

kolego up.Jestes idiota... Nie tyle zazdrosc co cala sytuacja moze zdenerwowac,bo po co ludzie chodza na te studia,koncza przerozne kursy. Od czegos to chyba jest,prawda?? A tu jakis gosciu bez niczego dostaje awans z kapelusza,a ty studencie dalej walcz na tasmie w koncu po co ci ta szkola,lepiej znajdz wysoko postawiona osobe i zacznij z nim pic wodke

cichy bolek

anonim - 2011-08-05 23:04:20 czy ktoś wie cokolwiek o planowanym postoju po 15 sierpnia, chodzą plotki nawet liderzy tak mówią że stoimy tydzień to prawda proszę o info, pracuje od niedawna na wtryskarkach Moze byc moze nie byc.dowiesz sie w ostatniej chwili i sobie nic nie zaplanujesz-to juz jest kazdemu znane.Powiem ci tylko tyle ze jesli bedzie przestuj i jestes zatrudniony przez sepm w co watpie skoro piszesz ze pracujesz od nie dawna to bedziesz miał zapłacone postojowe a jesli zatrudniony jestes przez kochanego przez nas pośrednika to nie dostaniesz za to złotówki, a ten przestój przeciez nie z naszej winy ;/ pn 15 jest wolne odpracowujesz ten dzien w sobote zapłacone bedziesz miał za zwykły dzien ;p

jak to widze to mi innych zal

Na RA kazą [usunięte przez moderatora] nadgodziny zostawac ludzią dłuzej zeby wyjechac plan.ludzie zostają dłuzej,poswiecaja się a za to firma przedłuza im umowy przez posrednika.Dziekujemy za odwzajemnienie.

RA

Dobre!!! Ja rozumiem ze liderzy maja swoje zadania i obowiazki ale wiem tez ze sa tacy liderzy z ktorymi da sie dogadac i tacy z ktorymi wogole sie nie dogadasz. Montaz RA w tej chwili jest takim przykladem. 3 ekipy i 3 podwladnych. jeden z nich nie do zniesienia,na szczescie nie moj:) [usunięte przez moderatora]

Ludzie - pracujecie na taśmie lub jesteście rakowymi i narzekacie na wyższych od siebie stanowiskami.. dlaczego?? Chyba tylko przez zazdrość, ze was nie wybrano.. Zazdrość pokazuje Wasze prawdziwe oblicze i to jak bardzo jesteście zakomleksieni, bo tylko tak to można wytłumaczyć!! A co do wyższych stanwisk - widocznie mają lepsze predyspozycje. Ludzie zastanówcie się co na kogo mówicie - bo jak się to czyta to sie nie mieści w głowie - pokazujecie tym co mówicie, ile macie w głowi i czy Wy uważacie że z takim podejściem jak WY macie można dostać awans??? Raczej NIE!!!

W 100% popieram!

M

Zgadzam sie z tym ze jeden pracownik moze zabrac jedna osobe a nie polowe wioski. Ale bardzo nie zgadzam sie z impreza w olimpiku poniewaz moja byla bardzo ale to bardzo udana i kulturalna . Pierwszy raz bylam na takiej imprezie. Owszem nie wiem jak wygladaly imprezy na liniach bocznych ale slyszalam o wybitych zebach,policji itp. A ja moge z czystym sumieniem powiedziec ze montaż lini RA wigilie obchodzil w milym i sympatycznym gronie. nie bylo bujek,awantur i nadmiernego pijanstwa. Impreze zaliczam do baaardzooo udanych. Bo na RA jest kultura!!

robolek86

Nawiązując do tego ''śmiesznego'' wyjazdu. nie wiem czy państwo przypominają sobie ostatnia integrację w Olimpicu ? Ludzie narobili syfu bo wiadomo jak za darmo to trzeba sie nachlać do bólu, tak też jest teraz. Skoro samsung stara sie cos zorganizować to trzeba bylo zrobić to z głową bo co mają powiedziec pracownicy dla ktorych zabrakło miejsc? Ale tak jest zawsze nie wiem czy zgodzicie sie ze mną ale jak jest cos za darmo to wszyscy rzucaja się jak do świnie koryta najchętniej wzieliby ze soba całą rodzinę sąsiadów a nawet psa...Po prostu śmiech na sali. Moje prywatne zdanie na ten temat jest takie iż każdy powinien wziąść 1 osobę albo najlepiej jechać sam. Skoro wyjazd z pracy to tylko dla pracowników! Jeśli ktoś zgadza się z moim zdaniem proszę pisać...Pozdrawiam wszystkich:)

Pracuś

Biurowi pozapisywali sie i znajomych a ich juz jest w (usunięte przez administratora) ;p to do was miejsc juz nie starczyło;] W pracy na nie krórych patrzec nie idzie i jeszcze jechac nad moze z niektiorymi to... szkoda wolnej soboty przeciez mozna owiele milej spedzic czas ;p

MEMENTO

MEMENTO. Pracuje na lodówkach już ładne pare latek. Przez ten okres przewinęło się tutaj paru dyrektorów, kierowników i mistrzów. Czasami straszyli mnie, że za bramą czekają tysiące na moje miejsce. Jednak ja tu cały czas jestem a ich już nie ma!

ona

chcialam jechac z kumplami z pracy no ale uczciwosć nie poplaca jak to sie mowi i to jednak prawda,poszlam po 13 a tu lista zapelniona no to niech mi pani z HRU powie kiedy Ci ludzie sie zapisali kompletna zlewka Kochna pani z twojej strony odwalilas kawal roboty,ale jak by to ocenic w skali od 1 do 5 no niestety 1

Adonis

Droga Pani z HR, pisząc powyższe punkty sama się Pani pogrąża. Ludzie wpisywali po kilkadziesiąt osób? Przynosili swoje listy? Wpisywali kuzynów, kilku znajomych? Właśnie to Panie jako "organizatorki" powinny dbać o to, aby zasady ustalone i ogłoszone na plakatach były przestrzegane. Przykre jest to, że nie wykazały się Panie odrobiną zaangażowania żeby lista była zrobiona poprawnie. (Gdyby okazało się, że na liście jest 1 osoba z SEPM ze swoimi znajomymi to też puściłaby Pani taki pociąg?). Z Pani postu wynika, że wyrzuciła Pani po prostu listę na korytarz i kazała przynieść jak już będzie pełna. Są osoby, które podziękowały? Jest ich pewnie 40razy mniej, niż tych którzy są rozczarowani......

do tych co kłamia, plotkują, narzekają

zapisy nad morze trwały do 14:30, za zaistniałą sytuację, można podziękować osobom, które: 1) wpisywału na listę po kilkadziesiąt osób, przyszły już ze swoimi listami zrobionymi wczesniej i je przepisały 2) znalazło sie wiele osób, które poza członkami najbliższej rodziny - mąż , żona dzieci, lub jeśli ktoś jest STANU WOLNEGO jednego znajomego, powpisywało po 6 osob, np: koleżanka córki, kuzynostwo dzieci itd..... FIRMA ROBI WSZYSTKO, ABY DOSTOSOWAĆ WIELKOŚĆ TABORU DO WASZEGO ZAINTERESOWANIA WYJAZDEM, ALE JEST OGRANICZONA MOŻLIWOŚCIAMI PKP Przykre jest to, że to nie firma a pracownicy wykazywali się ??sprytem??aby 'zaklepać" sobie miejsce w pociągu, kosztem innych. Pocieszjace jest to, że są osoby, które podziekowały za mozliwość wyjazdu nad morze, bo ich dzieci, jeszcze w życiu nad morzem nie byly :) to sprawia, że chce się wierzyć, że wysiłek , żeby dla Państwa coś zorganizować się opłaca. Pozdrawiam obrażonych :)

robolek86

Heh...Czytałem juz wiele Waszych opinii i sądzę że to co się dzieje na pralkach to jeszcze nic w porównaniu do lodówek...chodzi mi głownie o magazyn (lodówki) co tam sie dzieje z niektorymi pracownikami tego nie da sie pojąć...I to jest porządny zakład pracy? nie wydaje mi się. a nawiązując do tych ''wyższych'' stanowisk to nie ma co sie łudzić na taśmie robia ludzie z wyższymi wykrztałceniami i co nie ma szans iść wyżej...na to trzeba sobie ''zasłużyć'' i miec tzw plecy.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.