Opinie o Baby Collection Justyna Kurek w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baby Collection Justyna Kurek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baby Collection Justyna Kurek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baby Collection Justyna Kurek w

POZN

WITAM, MOJA KOLEŻANKA KUPOWAŁA JAKIŚ CZAS TEMU W JEDNYM ZE SKLEPÓW WÓZEK, WESZŁAM TU PRZEZ PRZYPADEK ABY ZOBACZYC OPINIE O TEJ FIRMIE A TU CO SZOK!!!! POSZŁAM Z MĘŻEM MIOMO WSZYSTKO DO SKLEPU PAŃSTWA KUREK I CO ZASTALIŚMY??? TOTALNY SZOK PRACOWNIKÓW SIEDZĄCYCH NA KRZESEŁKACH A JAK PODESZLIŚMY Z PYTANIE TO BYLI BARDZO OBRAŻENI ŻE IM PRZESZKODZILIŚMY....... MOŻE ZAMIAST TYLKO PISAĆ BARDZO BRZYDKIE OBELGI NA WŁAŚCICIELI I CAŁĄ ADMINISTRACJE KTOŚ BY ZAINTERESOWAŁ SIĘ PERSONELEM TO SUGESTIA DO PAŃSTWA KUREK MOŻE TAM JEST PROBLEM???? POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA .

asf

No i uwaga, uwaga. Pieniądze zostały wpłacone do banku po czym okazało się, że kierownik dostał listę wynagrodzeń by je... wypłacić z kasy gotówką. Do końca tygodnia może ukulamy na 2 osoby. W najlepszym wypadku. Pozostawię to bez komentarza.

asf

w poniedziałek wpłacamy pieniądze do banku, które będą całkowicie przeznaczone na wynagrodzenia. jak będzie - zobaczymy, choć musielibyśmy zrobić jakiś olbrzymi utarg żeby wystarczyło dla wszystkich.

aaa

i co cisza a co dalej z kasą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baby Collection Justyna Kurek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
c

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o wynagrodzeniach dzwońcie bezpośrednio do właścicieli. wewnętrzny 110 pozdrawiam

anin

No zgodnie z kodeksem pracy jutro powinny wpłynąć na konta wypłaty za m-c marzec / ciekawe czy zdążą do Wielkanocy?/

zwolniona

mam pytanko czy wszyscy którzy jeszcze pracują dostali już wynagrodzenie za miesiąc luty?a może ktoś kto już nie pracuje dostał pieniążki?Bo ja w dalszym ciągu czekam na przelew

zadowolona/y

do tych ktorzy jeszcze pracuja, konkurencja(mothercare) szuka nowych pracownikow i biora ich z pocalowaniem reki bo chca ludzi ktorzy znaja sie na art. dla dzieci a pensja po okresie probnym jest wieksza niz w BC, i powiem tak w nowej pracy bedzie mozna spotkac starych znajomych :) ja niebawem zaczynam tam prace :)

A ciekawe czy w tym miesiącu dostaniemy wypłatę przed świętami? A może znowu jakieś nowe zwolnienia i odprawy do wypłaty się szykują?Pozdrawiam Wszystkich jeszcze pracujących:)

wszyscy dostali jałmużnę i nagle ucichli.... ;d

aaaaa

A ja to Was podziwiam za to że jeszcze tam siedzicie!! Uciekajcie konkurencją szuka i przyjmuje z otwartymi rękami i z lepszą płacą!!!

popieram!

Zgadzam się z Wami, wystarczyłby szacunek do "zwykłych" pracowników i nie osądzanie za brak utargów, rozmawianie o problemach i wspólne plany "jak uratować firmę" a tych wpisów i opinii na temat niektórych osób by nie było.

zwolniona

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką. I dodam coś jeszcze od siebie.Szlak mnie trafia jak czytam wypowiedzi od kogoś typu "trzeba zrozumieć że firma ma kłopoty, powinniśmy przeczekać trudne chwile, że wypłata będzie troszkę później itp" . Czyli mam rozumieć że ja mam iść do banku w którym spłacam pożyczki i powiedzieć pani przy okienku proszę mi nie naliczać odsetek za spłatę kredytu i nie wysyłać do mnie komornika dajcie mi jeszcze kilka dni może tygodni może miesięcy w zależności kiedy firma BC będzie miała pieniążki bo teraz ma ciężką sytuację.Juz nie mówię że mam pustą lodówkę, mieszkanie niezapłacone itp. Wy se jaja robicie czy co???mnie to nieinteresuje że firma ma ciężką sytuację. Każdy ma ciężką sytuacje gdyby tak nie było to ja bym się w tej firmie nie zatrudniła, tylko leżałabym sobie teraz na plaży copacabana.

(usunięte przez administratora)Najbardziej boli nas ta cisza, brak uczciwego postawienia sprawy ,(usunięte przez administratora).Pamiętam również te czasy kiedy było dobrze ale co uważasz że my wtedy czy teraz nie pracowaliśmy ? Że niejednokrotnie nie patrząc na własny czas po pracy zostawaliśmy by coś jeszcze zrobić . I prosty wniosek nie dostawaliśmy tych premie za siedzenie tyko za ciężką pracę a jeszcze Ci powiem że nie jesteśmy baranami i zdajemy sobie dokładnie sprawę że opłacało się dać nam kilka groszy p remi a byśmy dali z siebie wszystko....MYŚLISZ ŻE MY NIE ZDAJEMY SOBIE Z TEGO SPRAWY ? A teraz słyszymy że premie dostawaliśmy.....Co dali tak za nic ??? (usunięte przez administratora)

hhhh

odpowiem Ci obrazkiem na tą niezwykle trafną opinię: (usunięte przez administratora)

osoba

moim zdaniem gdyby byla mozliwosc wyplaty wynagrodzeń, byście dostali, oni nie zerwą tych pieniedzy z drzewa.

ssss

O czym Ty mówisz? (usunięte przez administratora) w troki???? Człowieku my chcemy przeżyć, móc włożyć coś do garnka, żyć godziwie i nie pożyczać "bo nie mam wypłaty" wiesz chociaż co to znaczy pożyczyć "stówke" na jedzenie???? a potem znów następną, bo dalej nie ma wypłaty??. Wiec to nie ucieczka tylko walka o życie. A tak nawiasem mówiąc... jak były takie dobre czasy w firmie to trzeba było oszczędzać na gorsze czasy a nie organizować wyjazdy.

śmiać się chce...

Pełne patosu wiersze... Wypowiedzi po których mogę stwierdzić, że część ludzi powinna zostać ascetami. Śmiać się chce ... Wypłata należy się jak psu zupa najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca. Tak stanowi polskie prawo. Według mnie Właściciele również powinni stanąć twarzą w twarz z pracownikami i powiedzieć jak sprawa wygląda, a nie siedzieć w Raszynie i udawać, że się nic nie dzieje. Nie ma sytuacji bez wyjścia, ale trzeba chcieć to wyjście znaleźć. Powinni pokazać pracownikom, że im na nich zależy. Podejrzewam, że większość by zrozumiała, a unikanie kontaktu z personelem świadczy tylko o tym, że niestey nic dla nich nie znaczymy... Smutne

abc

Tak się składa, że ja jestem osobą, która napisała do szefowej....Pomimo tego, że podpisałam się i podałam swoje dane kontaktowe nie dostałam żadnej informacji. No i tak sobie czekam...

Do tralalala!!

A co przeszkadza Ci, że rozmawiamy o problemie który nas wszystkich dotyczy? W ten sposób odreagowujemy! Wypłat do tej pory nie ma! I nie ma też z kim o tym porozmawiać, bo nikt nie odbiera telefonu. A pisać to możemy sobie tutaj bo jest przynajmniej jakiś odzew! I co myślisz, że napiszemy? Dzień dobry szefowo/szefie! Dlaczego nie mam wypłaty na koncie?(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Baby Collection Justyna Kurek

Baby Collection Justyna Kurek