Opinie o Baby Collection Justyna Kurek w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baby Collection Justyna Kurek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baby Collection Justyna Kurek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baby Collection Justyna Kurek w

TYLKO PRACOWNIK...I TO JESZCZE OSZUKIWANY

zapomniałam zapytać co wy na to....co myślicie o tym udawaczu

wer

JAKIE ODSETKI PRZECIEZ ONI NA WYPŁATY NIE MAJĄ TO SKAD NA ODSETKI MAJA WZIASC:)))))!!!!!!!!

cde

A CI CO DOSTALI WYPŁATY -DOSTALIŚCIE Z ODSETKAMI ZA ZWŁOKĘ A DOSTALIŚCIE ZA SPRZEDAŻ WÓZKÓW -JAK NIE TO ZROBILI NAS W WIELKIEGO""[usunięte przez moderatora] "-POZDRAWIAM BO JA TEŻ JESZCZE BEZ WYPŁATY

abc

A czy ktoś się może dodzwonił dzisiaj do biura???Bo ja nie mogę cały czas zajęte.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baby Collection Justyna Kurek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
www.www

Ja jeszcze pracuje... jeszcze...

z

Ale należysz do osób zwolnionych czy jeszcze pracujących?

www.www

Ja też nie mam wypłaty!! Ale też brak mi słów!!

abc

Nie wszyscy dostali wypłatę, ja nie dostałam a mamy- jakby ktoś nie wiedział 28!!!

uyt

MASZ RACJE WSZYSCY ZACZELI MILCZEC ALE NIECH SIE NIE PRZELICZA BO PEWNIE NASTEPNEJ WYPŁATY JUZ WCALE NIE BEDZIE!!!!!!

z

Już nikt nie pisze bo każdy dostał już kasę.Teraz wszyscy siedzą cicho i wszystko zaczyna się od nowa do następnej wypłaty. Szkoda że ja nie należę do takich osób.

może Niedzielny Dyrektor Generalny ds. Obrotów, będzie coś wiedział na ten temat? (:

kape

ja też orzed chwilą (!) dostałem wypłatę - poznań.

x

to dobrze że dostaliście wypłatę czyli coś się ruszyło

aaa - 2011-03-25 16:31:38 Ja też chcę wypłatę !!!!!!!!!!!!!! ja tez mam wrocek

...

Odnośnie tej wypłaty to z Magnoli jesteś czy z Futury?a może z Młyna?można wiedzieć???

aaa

Ja też chcę wypłatę !!!!!!!!!!!!!!

anonom

Hej dostałam wypłatę na konto Wrocław

Qwerty

Jak zamkną sklep w którym pracuje i pójdę na kuroniowke to będę miała duzo czasu i z chęcią wybiorą się do Raszyna, żeby go poznać ;) Chodzą plotki, ze Stefan z Włoch ma przyjechać - ciekawe po co ;)

niewdzięczny pracownik

Nieee no to żałuj ze nie widziałas, koniecznie musisz to nadrobić. Efektów nie widać i raczej nie będzie widać. Nic po nim nie widać, chociaż wszyscy to widzą...

zzsaew

Ja niestety nie miałam szansy poznać "zbawiciela" :) Jak na razie nie widać efektów jego działań. Pewnie nie może się przebić przez resztę "zbawicieli", których w Firmie jest bardzo dużo. Rentowność najlepiej wysyłać na sekretariat, bo nigdy nie wiadomo jaki zbawiciel sobie jej zażyczy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Baby Collection Justyna Kurek

Baby Collection Justyna Kurek