Opinie o Baby Collection Justyna Kurek w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baby Collection Justyna Kurek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baby Collection Justyna Kurek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baby Collection Justyna Kurek w

jui - 2011-04-30 19:41:08 no niestety padł ciekawe kto następny bedzie?????? to było wiadome tylko kiedy kasa będzie bo to są koszta 3-4 tysiące na głowę ta firma padła trzeba się zwijać nie ma na co czekać i jak można się spodziewać to trochę poczekamy na masze pensje albo będziemy się spotykać z firmą w sądzie ,bo ponoć młyn nie dostał jeszcze swoich zarobionych pieniędzy chyba że się mylę . to niech młyn się odezwie jak długo czekał

jui

no niestety padł ciekawe kto następny bedzie??????

poznań padł

blehita

Heh, na szczęście nie muszę w tej firmie pracować. Ani w biurze ani gdzie indziej. Swoją drogą niezła atmosfera tam musi być skoro istnieje wojna między biurem a sklepami. Juz samo to wystarczy, żeby nie chcieć tam pracować. Jak wygląda obsługa widziałam wielokrotnie na własne oczy i słyszałam od ludzi, którzy nie mają powodu nikogo oczerniać. Tak moje, jak i ich opinie były obiektywne, nikt z nas nie jest ani nie był pracownikiem tej firmy (nie sądzę, aby jej pracowników było stać na kupowanie w chicco). Wam się tylko wydaje, że obsługujecie dobrze. Nie widzicie siebie z punktu widzenia klienta. A klient umie odróżnić złą obsługę od dobrej. Myślcie sobie co chcecie, miejcie sobie rację i obrzucajcie się inwektywami. Tylko co wam z tego przyjdzie? Uzwględnijcie jeszcze, że sracie we własne gniazdo. Każdy potencjalny pracodawca, który zajrzy na to forum nie zatrudni byłego pracownika chicco. I nie chodzi mi o to, żeby bronić waszego pracodawcy, bo jego najważniejszym obowiązkiem w stosunku do pracownika jest wypłacać wynagrodzenia w terminie. Nawet jeśli pracuje źle.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baby Collection Justyna Kurek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
blehita

O twojej inteligencji świadczy fakt pracy w tej firmie na stanowisku sprzedawcy. Trzeba byc wyjątkowym głupkiem, żeby pracować w firmie, która jak twierdzicie, nie szanuje ludzi, od miesięcy nie wypłaca pensji i jest źle zarządzana. Użyj inteligencji i pracuj gdzie indziej. O tym, że w życiu różnie nie bywa (cóż za prawda objawiona) wiem doskonale. Jeżeli pracowdawca mi nie płaci, opuszczam firmę, a nie lekceważę pracę.

wpp79

NIE PYTAJ SKĄD WIADOMO TYLKO TRZEBA DZIAŁAĆ. I TO SZYBKO. MAŁO CZASU ZOSTAŁO.

blehita...WEDŁUG MNIE JESTEŚ PRACONIKIEM BIURA PRAWDOPODOBNIE NA KTOREGO JUŻ KTOŚ COŚ PISAŁ A TO CO TY NABAZGRAŁAŚ TO TYLKO ZWYKŁY ODWET NA SPRZEDAWCÓW ZA NASZĄ NAGONKĘ NA BIURO I WSKAZANE OSOBY. PISZESZ KOSZMARNE BREDNIE , KAŻDY KLIENT JEST OBSŁUGIWANY I TO DOBRZE A WIESZ DLA CZEGO ? BO TO JEST NASZE WYNAGRODZENIE....PROSTE PRAWDA ? A NIKT Z NAS NIE JEST KRETYNEM ŻEBY I WIEMY Z KĄT BIERZE SIĘ PIENIĄDZE NA NASZE WYNAGRODZENIA . DLA TEGO PRZESTAŃ KŁAMAĆ , PODSZYWAĆ SIĘ ZA NIEZADOWOLONEGO KLIENTA BO I TAK WIADOMO KIM JESTEŚ . A MY I TAK CZY BĘDZIESZ SZKALOWAĆ CZY NIE BĘDZIEMY OBSŁUGIWAĆ DOBRZE

sprzedawca...nadal

asf

hm... powiem inaczej. to forum sluzy do oceniania pracodawcy przez pracownikow. blehita jestes pracownikiem tej firmy? wlasnie. wiec krotko i zwiezlie.(usunięte przez administratora) i twoim znajomym (: pozdro!

blehita

Czytam opinie pracowników jako były klient. Byłam w kilku sklepach Chicco/Dziecko i omawiałam temat ze znajomymi. Obsługa w tych sklepach jest po prostu beznadziejna. Pracownicy olewają klienta, nie tylko do niego nie podchodzą, ale nie potrafią lub nie chcą odpowiedzieć na pytania, nie znają towaru, który mają za zadanie sprzedawać. Są obrażeni, że im się przeszkadza albo chowają się po kątach. Jest to stan sprzed roku, bo mniej więcej wtedy, kiedy kolejny raz zostałam zlekceważona przez obsługę, przestałam być klientem tych sklepów. Nie wiem jak firma jest zarządzana i nie interesuje mnie to, ale wiem jedno. Ja i moi znajomi przenieśliśmy się z zakupami do mothercare, a winę za to ponosi żałosna obsługa sklepów. Takich klientów jest dużo więcej. Niewątpliwie dużym błędem właściciela było zatrudnianie nabzdyczonych panienek, które nie nadają się do handlu. Teraz ponosi tego konsekwencje, a wam nieszczęśliwi pracownicy jakoś nie współczuję braku wypłat. Pieniądze biorą się od klientów, spławiliście klientów to nie ma pieniędzy. Nikt nie zmusza was do pracy w sklepie z wysokopółkowym towarem. Nadajecie się na bazar.

tryyy

a skad takiej informacje???

KKK

PADŁA FUTURA A 04.05.2011 PADNIE-MALTA W POZNANIU EKIPO NA CHOROBOWE MARSZ

xyz

mam pytanie do zwolnionych pracowników z BC , czy dostaliście już odprawy? jak tak to ile czekaliście??

marisa91

Firma nie wypłacalna,(usunięte przez administratora)Takich oszustów trzeba tępić w sądzie i donosić na nich do Państwowej inspekcji Pracy.

marisa91

Ty chyba upadłaś na głowę jak karzesz się ludziom samym zwalniać,w ten sposób tylko odpuszczą takim OSZUSTOM co kogo obchodzi że plajtują powinni już dawno.SKŁADAJCIE pisma do Państwowej Inspekcji Pracy wzór jest w internecie.Nie można takim odpuszczać,a co do wstawiania dyscyplinarki to zastraszanie bo by mogło to się skończyć w SĄDZIE i uwierzcie mi firma by nie wygrała TAKIM JAK TY PISZĄCYM PODOBNE BZDURY POLECAM ZAPOZNANIE SIĘ Z PRAWEM,odnoszę też wrażenie że jesteś kimś podstawionym i piszesz na korzyść firmy.

Nie wiem kim jesteś ale chyba nie znasz prawa pracy jeśli w umowie jest że wynagrodzenie ma być do 10tego każdego miesiąca to nie ma możliwości żeby było inaczej,ludzie nie pracują z nudów tylko dla pieniędzy mają rodziny na utrzymaniu i spłacają kredyty jak ktoś pisze że można sobie poradzić to chyba jakaś lalunia którą utrzymują rodzice,ja jestem byłą pracownicą tej firmy i jako jedna z pierwszych odeszłam.W życiu nie spotkałam się z tak nieuczciwą i niewypłacalną firmą w dodatku nawet w najlepszym okresie świątecznym kiedy były pieniądze na pensie to i tak P.Kurek miała gdzieś pracowników i tylko było zbywanie ludzi że firma ma problemy.NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!

asf po co siedzisz w tej firmie? Tak Ci źle to idź gdzie indziej i już. A skoro sprzedawcy mają wszystko w (usunięte przez administratora) to wiadomo że obrotu nigdy nie zrobicie. Jak mają być obroty skoro sprzedawcy nie wykazują najmniejszej ochoty do pracy?

cos tam wiem

Tak sobie czytam tę "batalię", która nic nie da i tak sobie myślę... A napiszę parę uwag. Państwo Kurek sugerują się przy swoich decyzjach plotkami, własnymi sympatiami bądź antypatiami, opiniami "najbliższych", własnym widzimisię... fakt faktem źle wyszli na tym, że powierzyli część (bo nic w tej firmie nie dzieje się bez ich wiedzy/zgody) "zarządzania" w ręce osób nie do końca kompetentnych... fakt jest też faktem, że nie szanują swoich pracowników, nie doceniają ich, ich zaangażowania i wkładu... brak im cywilnej odwagi, żeby spojrzeć ludziom w oczy i powiedzieć to, co boli - (np. p. (usunięte przez administratora)zwalnianie swoich podwładnych pozostawiała innym, sama chowając głowę w piasek; o braku pensji na czas też nigdy nie można było się dowiedzieć wcześniej, żeby móc sobie jak człowiek chociażby rozplanować wydatki, wiedząc o opóźnieniach)... nie szanują kobiet w ciąży i świeżo upieczonych matek, jak już ktoś tu to napisał - a patrząc na profil firmy to wielki wstyd! P. (usunięte przez administratora) nie jest nieomylny, choć ma jakieś tam pojęcie biznesowe, to powinien czasem uciszyć swoje ego i posłuchać dobrych rad swoich pracowników. Co do innych pracowników - każdy ma pewnie swoje wady i zalety, a jeśli chce się kogoś oceniać to w ramach wykonywanej pracy, obowiązków a nie stosując personalne przytyki na tematy osobiste i oczerniając "za ojczyznę"!

asf

haha! (usunięte przez administratora) za darmo i mamy jeszcze byc (usunięte przez administratora) sympatyczni i pomocni, może Panienko z mężem zastanów się czy pracowałabyś tak dobrze gdybyś nie miała za co w wielkim tygodniu kupić jajek (: a w szczególności kiedy czułabyś tę cholerną pogardę. W (usunięte przez administratora) mam Ciebie, Twojego męża i każdego innego klienta kiedy jesteśmy w takim stanie tymbardziej Dziecinko jest jeszcze jeden problem, kiedy nie ma wynagrodzeń na czas musisz wyrabiać eweidencje ale NIE PRACOWAĆ, zajrzyj raz po raz do kodeksu pracy. I do słownika też by się przydało. Serdecznie pozdrawiam.

taaaaa :)))))) pewnie pili kawe i palili papierosa :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Baby Collection Justyna Kurek

Baby Collection Justyna Kurek