Opinie o Baby Collection Justyna Kurek w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baby Collection Justyna Kurek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baby Collection Justyna Kurek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baby Collection Justyna Kurek w

monia2

[usunięte przez admina]to jeszcze tam pracują i mądrują jak ty. Bo rzetelni pracownicy i to już poszukali sobie innej pracy i nie trują tyłka i użalają się nad sobą. Zacznij lepiej zakładać własną działalność mądralo i pokarz swój talent biznesowy.

gggg

Szczera prawda z Poznaniem się do dziś jeszcze nie rozliczyli a już dawno zamknięty..... Bez sądu się pewnie nie obędzie lepiej uciekajcie za wczasów Ci co jeszcze pracują bo potem kasy na pewno nie odzyskacie.....

anonim-2

Jak popracujemy do końca lipca to góra, biuro również juz po woli odmawia pracy dla [usunięte przez admina].Podobno będzie nowa firma zajmująca się całkowicie czym innym aby następne kredyty roztrwonić na zaspokojenie swojej d..... Jeżeli wszyscy możecie to się zwalniajcie bo was wykołuja jak inne osoby ze sklepów. [usunięte przez admina]

anins

No właśnie czy to aby nie cisza przed burzą? Może ma ktoś jakieś przecieki co dalej? JAK DŁUGO POPRACUJEMY?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baby Collection Justyna Kurek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje? Nie mogę się dodzwonić od jakiegoś czasu, nikt nie odbiera... Jak chcą zarabiać pieniądze? Przecież zajmują się też dystrybucją produktów Chicco a nie tylko sklepami - więc jak kontaktują się z kontrahentami?

dopiero sprawę zgłosiłam mają czas na odpowiedź do 3 tygodni więc czekam

Czekaj do bólu !!!!!!!!

ki

a ile czasu minęło od dnia kiedy ci nie wypłacili?? bo nie wiem jak mam długo czekac???

tak ja czekam na odpowiedz

ki

Witam, no niestety nic nie wiadomo na temat odpraw też czekamy cierpliwie a jak nie bedzie to do sądu idziemy.... a może ktoś już zgłosił swoją sprawę do sądu???

ak

Czy ktoś z Was sprawę i otrzymał odprawę?

kli

no nie ma i nie wiadomo kiedy beda.... czy wogóle beda.......

aaa

Jak tam wypłaty?

A WY wspaniali pracownicy tej firmy to przychodzicie/liście do pracy czy pracować bo to jest wbrew waszemu pojęciu kolosalna różnica !!!!!!!!!!!!!!!

(usunięte przez administratora)95% waszych wypowiedzi nie jest opinią o pracodawcy tylko wylewaniem pomyj na poziomie poniżej dna szamba. Nie ma takiego stanowiska jak dyrektor główny. Może być główny księgowy co najwyżej. dokładnie to jest opinia o pracodawcy ,nie ma sie co oszukiwać to nie ludzie tylko zwierzęta .ta firma to właśnie dno, pracowników traktują poniżej normy, wiem po tam pracowałam coś mi się zdaje, że koleżanka nie ma pojęcia o tej firmie albo, próbuje oczyścić bo jest znajomą albo z rodzinki

blehita

lipa

jak damy zbiorowy pozew, to zapłacą koszta sadowe jednorazowo, lepiej jak każdy złoży pozew oddzielnie,

xyz

Do blehita. Jak już ktoś wcześniej napisał to forum służy do oceniania pracodawcy przez pracowników, więc może załóż nowe forum "niezadowolonych klientów" na pewno ktoś z właścicieli weźmie pod uwagę twoje zdanie i nagle kondycja firmy podniesie się, może nawet otrzymasz stanowisko dyrektora głównego:) powodzenia!

anonim - 2011-02-22 14:13:16 Zamykają kolejne sklepy! Teraz przyszedł czas na Wrocław, ciekawe jak tam sprawy się potoczą:/ Pewnie nic nowego, myślę że jak nie wypłacą odpraw to Wrocław dołączy się do grupowego pozwu!!! czekamy na dalsze posunięcie sprawy... jak najbardziej do sądu nie ma na co czekać zwłaszcza że pani (usunięte przez administratora)sama nie wie kiedy będą nasze pieniądze ,bo wie doskonale, że nie mają kasy na odprawy dajcie znać kiedy mamy składać wniosek jak jestem za

anonim - 2011-02-07 18:47:30 ja nadal pracuję i wiem ze mają ciężką sytuację, pomóżmy im - nie bierzmy pensji - dołączcie się, zróbmy kwesty, zbierajmy makulaturę i złom, na pewno nam to wynagrodzą coooooooooooooooooooooooooooo ???????????????? makulaturę to ty masz zamiast mózgu. za co chcesz żyć, opłaty robić, ,tym nieuczciwym ludziom to tylko dać kałacha aby sami zrobili z tym (usunięte przez administratora).. pożądek

Zostaw merytoryczną opinię o Baby Collection Justyna Kurek

Baby Collection Justyna Kurek