Opinie o Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. w Grudziądz

gallanonim

ile zarabia programista w tej firmie?

@Janusz

Emocji sporo. Ale z jakimi zetknąłeś się zachowaniami, że taką im wystawiasz opinię?

Przyszły

Dzień dobry, jakie są widełki wynagrodzenia na stanowisku konstruktora z ~5 letnim stażem? UoP czy B2B? Z góry dziękuję za informację.

@Leszek

Chcesz chyba przez to powiedzieć, że kompetencje, podawane choćby w ogłoszeniu na Młodszego Konstruktora elektronika, typu znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej, czy umiejętność czytania i opracowywania dokumentacji technicznej w języku angielskim oraz w języku rosyjskim, nie grają większej roli, przy przyjmowaniu do pracy? Czy przy ustalaniu wysokości pensji zasadniczej? I powiem tak, że nie po to nabywałem umiejętności, by je chować, by się komuś przypodobać, lecz by je wykorzystywać i na nich zarabiać, więc z taką postawą bym tu przychodził. Inaczej nie potrafię. A, co by z tego wynikło. Nie wiem.

Don Nowy wpis

Jest jeszcze aktualne ogłoszenie na stanowisko technolog-konstruktor ds. dokumentacji technicznej. Podobno na tym stanowisku marnie płaca. Przynajmniej tak było w komentarzach. A w zasadzie prócz informacji o bogatym pakiecie socjalnym nie ma nic o zarobkach. Ktoś może podać aktualną stawkę bo jak na taką ilość odpowiedzialnych obowiązków to liczyłem na dobrą wypłatę.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.?

On Nowy wpis

Takie narzędzia pracy jak za Gierka były młotek przecinak i spawarka elektrodowa

Przyszły

Zofia
@Przyszły

A widziałeś ogłoszenie na tę posadę? Ono wskazywało że ma to być 5 lat doświadczeni?

Tragedia
@Przyszły

Witam. Jeżeli chodzi o zarobki konstruktorów w WZU to jest to tragedia. Wystarczy popytać ludzi, którzy tam pracują. Tym bardziej mają teraz akcje protestacyjną, gdyż nie chcą im dać 700 zł brutto podwyżki inflacyjnej. Więc tu już jest odpowiedź ile zarabia konstruktor - bardzo, ale to bardzo mało. Dodam jeszcze, że twoje doświadczenie zawodowe nie ma tu większego znaczenia. Może jak władze spółki zobaczą, że siedzisz w pierwszej ławce na niedzielnej mszy i bardzo gorliwie się modlisz, to dostaniesz podwyżkę albo chociaż jakąś premię :). Co do rodzaj umowy to WZU jest bardzo do tyłu jeżeli chodzi o "nowoczesne kadry". Nie ma szans na umowę B2B - pracowałem tu kilka lat i żaden z konstruktorów nie miał takiej umowy. Tylko umowa o pracę i nadgorliwa kontrola twojego czasu pracy przez dział kadr. Nawet, gdy zostawisz śniadanie w samochodzie i chcesz po nie iść, to i tak musisz odpracować ten czas. Ogólnie "myje ręka rękę". Reasumując, jeżeli jesteś zdolny i ambitny to naprawdę nie warto. Lepiej poszukać innej opcji. Jeżeli jesteś średniakiem, który chce się tylko utrzymać i nie ma dużych wymagań, to jest to praca dla Ciebie.

Natalia
@Tragedia

A czemu tej podwyżki nie chcą dać? Jak to argumentują?

@Tragedia

Biedaki wyjeżdżają z pracy furami wszystko się należy wszystkie dodatki i jeszcze źle większość po znajomości tam jest. droga wolna szukać innej pracy madrale

@Tragedia

Nie podoba się praca to za najniższą na produkcję od razu się spodoba w wzu praca i niebedzie problemu. Trochę popracują kawka urodzinki w czacie pracy i jeszcze źle.

Po pierwsze "nie" z czasownikami piszemy osobno, czyli "nie będzie". Po drugie, takie sytuację jak picie kawy, czy też słodki poczęstunek z okazji urodzin to raczej coś normalnego w przyjaznej pracownikowi firmie ;). Ludzie odchodzą z WZU raczej głównie z powodu zarobków, gdyż na obecną chwilę znaleźć lepiej płatną pracę w Grudziądzu nie jest problemem. Sam odszedłem i fakt żałuje, że tak późno.

konstruktor

4 na rękę lipa straszna zakład w epoce średniowiecza

konstruktor
@Tragedia

Co polecisz w Grudziądzu jeśli chodzi o pracę dla konstruktora? To już moja 3 firma w tym mieście i zawsze wszędzie bałagan i kasa taka, że znajomi mnie obśmiewają "no i na co ci ten inżynier"

Semiramida
@Tragedia

Świeta racja, jesli jestes sredniakiem to opcja dla ciebie. Duzo wartosciowych osob ostatnio odeszlo i jakos nikt nie chce po nich przejac schedy,

@Semiramida

Z tego co widzę na ich stronie, to szukają teraz pięciu nowych pracowników. A oprócz kasy jak wygląda atmosfera w firmie, czy ludzie są w porządku, idzie się dogadać, czy raczej każdy sobie?

Dno moralne, nie warto, zniszczą, przerzeują i wyplują. Chyba że lubisz śpiewać wiersze do szafy kierownictwa jak Jarząbek, to tak, to jest miejsce dla ciebie. Ludzie z własnym zdaniem i ambicjami zostaną tam zniszczeni i pozbawieni godności.

Leszek
@Paweł

Zgadzam się, jest to miejsce gdzie jest moralne przyzwolenie na zapewnienie sobie komfortu kosztem nieszczęścia innego człowieka - staż pracy nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Chcesz żyć w spokoju, nie wyprzedzaj kierownika/dyrektora w rozwoju. Od rana wchodź na kolanach i wazelina - kto nie smaruje ten nie jedzie.

@Leszek

No dobra ale rozwój to taki że sam się dokształcasz na własna rękę czy w pracy są szkolenia ale lepiej nie wychylać i nie uczyć się nowych rzeczy bo kierownik krzywo patrzy? Nie mów że każdy przełożony jest taki.

Leszek Nowy wpis

"Chcesz żyć w spokoju, nie wyprzedzaj kierownika/dyrektora w rozwoju", oznacza : żadnych własnych pomysłów, na szkolenie być może jakieś cię wyślą, ale to nie ma kompletnie żadnego znaczenia - już tu wcześniej ktoś inny pisał, że chodzi o "gorliwość" innego rodzaju, a nie kompetencje zawodowe

gallanonim

ile zarabia programista w tej firmie?

Pomocny
@gallanonim

Raczej niewiele skoro ogłoszenie na "Starszy Konstruktor Programista" widnieje na stronie już ponad rok, a programistów na rynku pracy mamy dużo - kwestia ile są w stanie zapłacić za twoje umiejętności. Ogólnie nie jest to już ta sama firma co kilka lat temu. Pracodawca nie nadąża za zmieniającym się rynkiem pracy, a mam tu na myśli wymiar wynagrodzenia oraz proponowany tryb pracy. Z tego co wiem, w ostatnim czasu dużo mądrych ludzi (specjalistów) odeszło z WZU, więc o czymś to świadczy. Jako Junior w prywatniej firmie (praca zdalna) zarobisz dużo więcej niż specjalista, który zatrudniony jest w WZU.

Weronika
@Pomocny

No to słabo wychodzi z tego co piszesz i pewnie faktycznie jest to powód dlaczego nie daje rady nikogo znaleźć. Ale zastanawiam się czy faktycznie nie mają na tyle w budżecie żeby stawki mocno podwyższyć? Bo skoro ogłoszenie stale wisi to chyba widzą, że coś jest nie tak?

Polak
@Weronika

Wypłaty to jakaś kpina. Socjal słaby bardzo słaby . Jak się jakiś dział wykluciu to dostanie . Zara pójdą na emeryturę specjaliści starej daty i ten zakład padnie bo Ci co przyszli pójdą gdzie indziej do pracy za inne pieniądze

Janusz
@Pomocny

A jak mieli nie odejść skoro rządzi narcystyczne kierownictwo z manią wielkości i nie chodzi bynajmniej tylko o zarząd. Jak lubisz być (usunięte przez administratora) to tam aplikuj, obrzucenie(usunięte przez administratora) i sprowadzenie do parteru gwarantowane.

@Janusz

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. na stanowisko Inżynier projektu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Dopiero co w lipcu skończyła się rekrutacja na stanowisko ślusarza w firmie. Liczę na to, że może będzie jakiś nabór uzupełniający, niestety nie mam już wglądu do oferty. Jak z zarobkami? Pracował ktoś na tym stanowisku i powie na co można liczyć? Praca jest zmianowa, jak to się odbywa? Jakie benefity wchodzą w skład zatrudnienia?

A jakie chciałbyś chłopie zarobki za chwilkę tutaj będziesz miał najniższą krajową 28 zł za godzinę to jest (usunięte przez administratora) Maks co dają zaraz będziemy najniższą krajową zarabiać tak doceniają pracowników którzy zarabiają na tych wszystkich (usunięte przez administratora) tam w biurach przy komputerach

Nie bardzo rozumiem, to wynagrodzenia mimo inflacji idą w dół? Jakieś cięcia budżetowe? A pracownicy którzy już pracują wiele lat, ich pensje różnią się od tych początkujących?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Monter w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Kalina

Mąż szuka pracy jako konstruktor. Czytałam tutaj, że doświadczenie wcale nie pomaga w zdobyciu większego wynagrodzenia. To jak wynagrodzenie jest tutaj ustalane? Wszyscy na konkretnym stanowisku zarabiają tyle samo?

Czy biorą ludzi młodych?

Maciej

Witam , czy rzeczywiście jest tak jak obiecuje firma premie i możliwości awansu? kasa na start najniższa?

mateusz

witam czy ktos cos powie o pracy w WZU Grudziadz? zarobki system zmianowy itd?

Beata
@mateusz

A jakim stanowiskiem w WZU jesteś zainteresowany? Teraz poszukują chyba tylko młodszego konstruktora elektronika. Określ konkretnie, to ktoś na pewno pomoże.

luther
@Beata

witam interesuje mnie stanowisko spawacza. czy w ogole jest tam spawalnia czy dorywczo sie spawa? jakie sa srednie zarobki? pozdrawiam

T.J
@Beata

na magazyn, spawacz

elektronik

Jak kształtują się zarobki w tej firmie,jako elektronik? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Słowa kojarzące się z Wojskowe Zakłady Uzbrojenia nr 2 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia nr 2: Najbardziej nie podobało mi się w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia nr 2:

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Parkowa 42
    86-300 Grudziądz
  • NIP: 8760205002 KRS: 0000309337

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.