Opinie o Transsystem w Łańcut

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Transsystem. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transsystem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transsystem w Łańcut

dariusz

jakie maja kontrakty jak ktos wie?gdzie i na jak dlugo

maniek

co teraz sie dzieje w ts jaes robota?jakie warunki napiszcie prosze

Obserwator

Co Wy tu piszecie? TransSystem to bogata firma. Stać ich było na zakup strony internetowej u najdroższego dostawcy. Ale przecież pracownicy na to zarobią. Jeden z drugim nie zje śniadania, ale strona internetowa będzie że hej! Wystarczyło zrobić rozeznanie rynku, w samym Rzeszowie jest wiele profesjonalnych firm w tym zakresie.

Pająk(spider)

To co ten zaklad wyrabia z ludzmi przechodzi ludzkie mozliwoscoi, zero wypłat ,nadgodzin a na wypłate czekać po 3 miesiace i ciecia wypłat w żywe oczy i kazdy nawet kierownik zwala to na szefa pionu. Jak[usunięte przez administratora] moze ktos zabierac czyjes ciezko zarobione pieniadze!!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Transsystem? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
ROS-SWEET Sp. z o.o.
on123

przestancie gadac jaka firma jest cu (usunięte przez administratora) a bo to z[usunięte przez administratora] tylko malenstwa ciekawy jestem czemu kierownicy zjezdzaja co tydzien do domow za sluzbowe pieniadze a pracownikow po 2 miesiacach nie puszcza bo ma wymowke ze nie ma pieniedzy im sie tylko przyda nastepna kontrola z inspecji pracy i tyle.

Dział Kadr

Obecnie gdy Inspekcja Pracy przedłużyła kontrolę TS -u prawie do końca lipca to sytuacja w firmie jest naprawdę niewesoła. Szczegółowo sprawdzane są wszystkie budowy od strony przekrętów w wypłatach. A przekręty są ewidentne. Sam fakt robienia trzech dokumentacji wypłat w Niemczech zwala z nóg. Oczywiście dwie dokumentacje fałszywe a trzecia prawdziwa, która znika z chwilą przesłania jej do TS. Inspekcja posiada wszystkie te dokumentacje!!! Pracownicy TS. potwierdzają fakt robienia takich dokumentacji na polecenie działu montaży i działu kadr. Budowy po kilkadziesiąt pracowników i niemalże połowa przepracowanych godzin przez pracowników, została \\\"ukryta\\\" przed ZUS i Urzędem Skarbowym. Jak wielkie kary czekają za wydanie poleceń kierującym budowami aby tworzyli taką dokumentację?? Zarząd chyba wie co może spotkać tą firmę!! A co będzie gdy trzeba będzie zapłacić \\\"przekręcone\\\" zobowiązania wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego? A zapłacić na pewno trzeba będzie!!

TS-owiec

Jak to gdzie ? Były przecież 2 kwietnia... Teraz czekamy do 2 maja na wypłatę za marzec... TS trzyma poziom...

A o śruciarkach to nikt nie pamięta. Syf jakich mało! Z maszyn wali pyłem jak z komina! Tym nikt się nie przejmuje bo pracownika można wymienić a w maszyny trzeba wpakować kasę.

niezadowolony

niskie zarobki,praca po godzinach w soboty i w niedziele,spóźnione wypłaty bez odsetek,fatalne warunki na spawalni i malarni,[usunięte przez administratora] prawdziwy wizerunek firmy PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY oczywiście niczego nie widzi

IREK

A TAK NAJLEPIEJ GDYBYŚ PRACOWAŁ W "TS" ZA DARMO I CIESZYŁ SIĘ ŻE MASZ PRACĘ ONI WŁAŚNIE TAKICH POTRZEBUJĄ !!!

welder

Po wypowiedziach jasno widać że na wszystkich anonsach z otwartą rubryką opinii "mat""mar""may""[usunięte przez administratora]" głoszą jedną teorię dla fikcyjnego zrównoważenia wypowiedzi, co w rezultacie nie ma wiele wspólnego z prawdą. Drodzy panowie TS to nie pasieka, miodu nie ma i nikt go nie oczekuje, a tylko godnych pieniędzy za ciężką pracę. Więc zanim kolejna osoba zacznie podawać ten sam płytki argument że można wyjechać za granicę to niech wszyscy inni pomyślą, że za 3,5-4tyś śmigać 300rgb to wielka łaska nie jest

May

Nie mam zamiaru za darmo, bo jakos nie usmiecha mi sie rezygnowac z tego co juz mam, ale najlepiej byloby faktycznie isc na bezrobocie i czekac co miesiąc na darmowe pieniadze. Tylko ciekawe za co zyc potem jak sie darmowe skonczy. Jak tam wole jednak sam na siebie pracować, zamiast narzekac ze nie ma pracy.

Mat

Ja co prawda od niedawna tam pracuje, ale zgodziłem sie na takie warunki wiec nie mam podstaw do narzekań. Co do płacy, to jak porównam swoją ostatnią wypłate z wypłatą znajomego, który pracuje w podobnej firmie to widze ze nie moge narzekać. Wbrew temu co się mówi to teraz na podkarpaciu wcale nie jest tak łatwo znaleźć prace, a już w firmie ktora umożliwia kontrakty za granicą to szczególnie i ja póki co dalej mam zamiar zostac w transystemie.

batman

TAk zeby pozniej pojechac za granice zgadzam sie

spawacz

Witam kto jest zainteresowany pracą w transsystemie powinien wiedziec to jaką stawke ma sie na umowie nie ma nic wspólnego z wypłatą bo ta jest liczona ze stawki akordowej sciema liczona jest z kosmosu. Jeszcze jedna sprawa w kazdej chwili moze byc ustalony system po 12 godzin pracy na dobe po dwie zmiany tak jest juz od 3 miesiecy i kierownik straszy zabraniem premi gdy nie mozesz przyjsc chodzby jeden dzien . BHP o tym to juz lepiej nie pisac kto tam pracuje to wie najlepiej . pozdrawiam no i data kiedy do pisałem 25.10.2010

Adrian

Ja tam pracowałem i mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś nie boi się pracy to sobie poradzi i nie ma większych problemów, a i doświadczenie, którego można nabyć potem się przydaje jeżeli chcesz zostać w zawodzie.

kołątaj

Za najniższą krajową wymagania jak z kosmosu,wstyd [usunięte przez moderatora]

ktos kto tam pracowal

zarobki niskie pracownikow w czasie kryzysu zwalniaja hcodz mowia i pisza ze tego nie robia..zwykli pracownicy [usunięte przez moderatora] na tych co siedza w biurach a takich jest bardzo wielu

Zostaw merytoryczną opinię o Transsystem - Łańcut

• Jak się pracuje w Transsystem?

Zobacz opinie na temat firmy Transsystem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Transsystem