Gmoto.pl Paweł Cebulak

Łańcut

Opinie o Gmoto.pl Paweł Cebulak

kokokoles

jeden z lepszych sklepów motocyklowych z częściami, kaskami i odzieżą motocyklową

letnag

100 niepozytywnych a 37919 pozytywnych to nie szok? :-)

Nick

Zresztą wystarczy poczytać komentarze o tej firmie (gmoto) na Allegro. Ponad 100 niepozytywnych komentarzy od wściekłych klientów. Szok!

Bajlado
@Nick 03.08.2013 11:31

Wojtas

Nick

Próbuję się skontaktować z tą (hmm) firmą... Ani mailem, ani telefonami. Prędzej z Burundi z Ngorongoro bym się dobębnił tamtamami niż dogadał się z kimkolwiek z tej (hmmm) firmy. Stwierdzam, że klientów to ta "firma" ma gdzieś :(

Zostaw opinię o Gmoto.pl Paweł Cebulak - Łańcut

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gmoto.pl Paweł Cebulak