Opinie o MWM Business Solutions Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MWM Business Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MWM Business Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Business Solutions Sp. z o.o. w Rzeszów

там

так, я читаю ці коментарі і погоджуюся на 100%. Нещодавно я там був, бачу, що нічого не змінилося. Слава Богу, мене вже немає і мені не доводиться відчувати на собі погляди тих заздрісників, особливо дружини господаря :)

Niby nie ma jeszcze żadne opinii z tego roku ale mnie ciekawią warunki pracy specjalisty ds. marketingu. Wiecie może czy teraz a nowy rok tez będzie ktoś jeszcze potrzebny. Jak patrzę po dacie to z piec miesięcy temu szukali. tutaj bezpośrednio o marketingu nie piszą, ale czy atmosfera dalej jest tak przyjazna? Na każdym dziale, bez wyjątków?

@TS

Dziękuję za opinię. Jednakże chciałbym zwrócić uwagę na to, że wyrażanie obraźliwych opinii może być nieodpowiednie w kontekście oceny pracodawcy. Osobiście uważam, że krytyka powinna być konstruktywna i oparta na faktach. W Pani/Pana opinii niestety nie można się tego doszukać, nie ma żadnych konkretów. Jako potencjalna kandydatka, stawiam na profesjonalizm i szanowanie innych ludzi, dlatego też opinie oparte na zawiści nie są dla mnie wskazówką przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłego zatrudnienia. Zachęcam do refleksji nad konstruktywnym wyrażaniem opinii oraz do udostępniania informacji opartych na rzeczywistych doświadczeniach, które mogą pomóc innym w podejmowaniu świadomych decyzji.

Malwina Żona Właściciela

Dzień dobry, miałam nie wchodzić w dyskusję i nie zniżać się do poziomu, który reprezentuje/ą tu osoby piszące negatywne komentarze jednakże muszę, muszę szczerze podziękować - forma wypowiedzi, brak kultury, brak merytorycznych argumentów, rzucanie pustych oskarżeń - to wszystko tylko nas utwierdza w tym, że podjęliśmy właściwą decyzję - niekontynuowania dalszej współpracy z tą osobą. Atmosfera się oczyściła. Pozdrawiam wszystkich życząc miłego dnia Malwina Mazur-Kamińska (nie ukrywam się za nikami, obrzucając ludzi błotem)

Rondon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy szefowa już zaczela sie leczyc psychiatrycznie? Jeżeli nie to możecie polecić dla tej niezrównoważonej psychiczne wariatki jakiegoś specjalistę? Najlepiej i mile widziane leczenie zamknięte oraz transport w kaftanie. Niestety taka osoba zarzadza tą firmą. Szkoda. Radze sie trzymac z daleka od tej paczki wariatow

Iza Nowy wpis

Hejka, w ogłoszeniu dla handlowca napisano, że wymagana jest otwartość na zmiany. zastanawia mnie ich zakres. Chodzi może o jakieś targety? Albo coś związanego z produktem?

Ten Nowy wpis
@Iza

chodzi o zmiany w psychice pani prezesowej. Zdecydowanie to osoba mająca problemy z głową dlatego trzeba umieć dostosowywać się do jej humorków i głupich pomysłów. A tak całkowicie poważnie, nie chcesz problemów, nie idź pracować do tych osób. Okażą ci zero szacunku, zobaczysz czym jest pogarda dla drugiego człowieka. Niech pani prezesowa najpierw się wyleczy z problemów psychicznych, wtedy można wrócić do rozmów chociaż nie sądzę, żeby kiedykolwiek się u tej osoby poprawiło z głową

Ona Nowy wpis
@Iza

Proszę o informację w którym dokładnie ogłoszeniu tak napisano? Nie mogę znaleźć. Gdzie takie ogłoszenie zostało zamieszczone? Z góry dziękuję

Ten
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

ktoś w firmie wstydzi się najwidoczniej niepochlebnych komentarzy i dba o usuwanie na bieżąco. Interesujące, dlaczego? Prawda boli?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie MWM Business Solutions Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Koordynator Magazynu

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. zakupu i sprzedaży części do aut ciężarowych i naczep oferowane przez firmę MWM Business Solutions Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.

Witam, na jakich programach jeszcze się pracuje poza Excelem? Spoglądam właśnie na tę ofertę dla koordynatora ds. magazynu i logistyki. w wymogach oczywiście znalazł się MS Office ale czym się tu już tak ściśle zarządza jeśli o towar chodzi? SAP? Comarch? Chce sprawdzić co jeszcze musze umieć by przyjść

Na kogo kandydujecie, że wpisy się pojawiają? Mnie teraz oferta się nie wyświetlała. Kiedyś mignęła mi oferta od spółki dla mechanika samochodowego. Czy możliwe, że będzie jeszcze ktoś do tej funkcji potrzebny? mam doświadczenie

Kama

Debata o atmosferze? zależy ona też od działu? Handlowcy i tak są w terenie, więc w tym przypadku jak praca idzie? Podkreślone jest atrakcyjne wynagrodzenie bez żadnego konkretu. Możecie opisać aktualne prowizje? Czy ciężko jest je wyrobić?

Hej, a o jakie różnice chodzi, między rozmową a pracowniczymi realiami? Znaczy, kasa się nie zgadzała z tym, co firma obiecała? Czy o coś innego? I czy tutaj pracownikami zarządza żona właściciela, czy jakiś manger czy dyrektor??

Nowa

@TS Hej, napisz proszę coś więcej. Pracowałam już w toksycznej firmie i nie chciałabym znowu tego przeżywać. Nie mialaś/miałeś zakresu obowiązków? Trzeba było robić coś poza pracą? Co to znaczy że Cię traktowano z góry, że jest toksycznie, nie za bardzo rozumiem? Jak ta kobieta pokazuje swoją władzę?Chcialeś/aś robić coś innego a oni wydawali polecenia? O co chodzi? Kazali zostawać po godzinach, czy w sobotę też się tam pracuje? A co z urlopem, ta kobieta robi problemy?

TS
@Nowa

Właścicielka to najzwyczajniej podła i zakompleksiona osoba. Pewnie gdyby nie mąż to nic by w życiu nie osiągnęła. Wygląda na to, że panoszy się bo się mężowi udało. Jeżeli byłaś w toksycznym miejscu to nie muszę mówić nic więcej. Szacunku do ludzi i partnerskiej współpracy tam nie znajdziesz. Zawiść i podłość ludzka - zdecydowanie

@TS

Johny

Having been a part of the MWM Business Solutions Sp. z o.o. team for an extended period, I can wholeheartedly affirm that this company genuinely values its employees. The overarching negative opinions that occasionally surface are, in my experience, far from the reality of working here. Equality & Fair Treatment: At MWM, everyone is treated equally, regardless of their position or seniority. Management goes out of their way to ensure that every voice is heard and respected, fostering an inclusive environment. Employee-Centric Approach: The well-being and concerns of employees always come first. Whenever anyone faces a challenge, whether it's work-related or personal, there's a supportive network ready to help. This, for me, sets MWM apart from other companies where you're often just a number. Friendly Atmosphere: The work environment is incredibly welcoming. The team is not only skilled but also very helpful and understanding. This positive culture has a direct impact on the quality of work and personal well-being. On Departures and Transitions: It's worth mentioning that those who have left the company under negative circumstances were often the ones who failed to meet their professional obligations. On the flip side, several team members have moved on to launch their businesses or join competitors, and they continue to maintain a friendly relationship and even partner with MWM. This speaks volumes about the company's culture and how it treats its people. In Summary: If you're looking for a place that values its employees, offers career growth, and maintains a positive work atmosphere, then MWM Business Solutions Sp. z o.o. is the place for you.

Malwina Żona Właściciela

там

STOP

Pracuję w firmie MWM kilka lat i jestem zszokowany, że ktokolwiek wystawił taką opinię. Po samej wypowiedzi tej osoby można od razu wniosek się nasuwa jeden: brak godności i szacunku chociażby na minimalnym poziomie, do kogokolwiek. Nie jestem jedyną osobą która pracuje w tej firmie kilka lat, jest nas wielu, nie narzekam, jestem zadowolony. Każde stanowisko jest samodzielne, jasno określone zasady, nigdy nie spotkałem się z ocenianiem czy krytyką ze strony szafa ani szefowej. Nie spotkałem się z sytuacją aby ktokolwiek kto poprosił o pomoc czy czegoś potrzebował np. pilnie wyjść został odprawiony z kwitkiem. Są elastyczni i wyrozumiali dla wszystkich, dają wolną rękę - masz pole do działania. Pracuj, a nie siedź bezczynnie i czekaj na kasę. Czy pojawiają się nerwy? Tak, to handel - każdy kto pracuje w handlu wie o czym mówię, terminy i klienci robią swoje, ale nikt tu nikogo nie obraża. Jak ktoś chce przyjść do pracy odbębnić 8 godzin niewiele robiąc i oczekiwać jeszcze oklasków to źle trafił. To normalne, że szefowie oczekują efektów, ja jako pracownik też ich od siebie oczekuję. Było kilkoro delikwentów - co to oni nie umieją, co nie zrobią, czego to nie naobiecują i na tym się kończy. Szybko weryfikuje się kto pracuje a kto kręci młynka palcami. Każdy to widzi. A potem pretensje do wszystkich, tylko dlaczego nie do siebie? Na pytanie co zrobiłeś? No nic, ale chcę pochwały że wysłalem kilka maili i zadzwoniłem w kilka miejsc. Szanujcie się ludzie

Mamcia

Co za brednie tu piszecie ? Pracuje w firmie od 3 lat . Nie zdarzyło się żeby osoba kompetentna i ciężko pracująca nie była doceniona przez pracodawcę. Miła atmosfera sprawia ze codzienna praca to przyjemność a nie przykry obowiązek. Jak szukacie firmy w której płaca za siedzenie i dłubanie w nosie to trzymajcie się z daleka.

Robert

Thank you for warning, appreciate that. I knew that they're llying on an interview. Thanks to god I didn't decide to join this(usunięte przez administratora). Candiates don't go there! you can find a lot of good places to work

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Business Solutions Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MWM Business Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Business Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MWM Business Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MWM Business Solutions Sp. z o.o.
  • Nowosądecka 1 lok. 16A
    35-505 Rzeszów

MWM Business Solutions Sp. z o.o.