Opinie o Bar-Gum II Mariusz Bar w Markowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bar-Gum II Mariusz Bar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bar-Gum II Mariusz Bar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar-Gum II Mariusz Bar w Markowa

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Bar-Gum II Mariusz Bar? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Mały Nowy wpis

Nawet porządnego Photoshop nie ma do tuszowania swoich nieudanych bzdur

abc Nowy wpis

firma nie istnieje

Mario Nowy wpis

Czy trzyma was ? Dajesz grubasku

Ula Nowy wpis

Podtrzymuję.

zzz

szkoda

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bar-Gum II Mariusz Bar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kapowam

To ta firma co sie niedawno spalila. nie wierzcie w nic wlascicielowi, klamca i kretacz. to co poprzednie wpisy ze nie placi i oszukuje to niektorzy nie biora z niczego wogole wiele osob roznie mowi o tym pozarze. omijajcie te firme z daleka!!!!!!!!!!!!1

Lolo

Ogolne dno

Janek

Dobra dla pracodawcy bo nie placi pracownikom i dziwie sie czemu jeszcze tam pracują!!!

Szczerze moge o tej firmie powiedziec tylko tyle, zero organizacji a przedewszystkim brak kogos kto ja dobrze poprowadzi bo jeżeli wlascicielce i właścicielowi nie zależy na tym co ma i nie ma pojecia co zrobic by firma dobrze prosperowala a przedewszystkim pomyśleć jak o nią zadbać to niestety ale pracownicy im w tym nie pomogą. Mysle ze mogla by dobrze prosperowac i napewno zarabiala by sama na siebie (i to dobrze) gdyby byl tam ktos rozwazny i myslacy właścicielem. Znam kierowców z tej firmy i uwierzcie maja ciagle ładunki. Ale trzeba im mądrego szefa i szefowej, nie kogos kto ma cala firme w dupie. Mam nadzieje ze przeczytaja to wlsciciele i pomysla nad swoim zaangazowaniem w ta firme i szacunek dla pracownika. Pozdrawiam

JM

Oszust pierwszej wody !!! Ja swoich pieniędzy nie mogę odzyskac od dwóch miesięcy !!! Draństwo i chamstwo. Omijajcie Bargum i Magpol szerokim łukiem z daleka !!!

ktos

Nie no pracowałem porazka na całego nie chca płacić dawać umowy ogólny zamęt w firmie dają 5zl na godzinę i chca żebyś 12 godzin na stacji robił,nie polecam omijać z dala!!!!!!!!!!!!!!!!

GIDAS

Ha, dobre sobie firma próbuje odbudować autorytet i sama sobie dopisuje pozytywy, ale prawda jest taka, że zarobki są ale w formie zaliczek lub jak nie jesteś zatrudniony to nic nie dostaniesz, a lepiej powiem jak podpiszesz, że dostałeś pieniądze to już tych pieniędzy już nie zobaczysz, a co dopiero je dostać, no ja rozumiem, że firma się musi rozwijać a kierowcy to cały sęk w prosperowaniu firmy, ale radził bym się zastanowić 10 razy niż nie mieć z czego utrzymać rodziny pracując w tej firmie. A , MagPol i Bar Gum II to jedna firma

Leszek.

arturo - 2012-08-06 09:49:04 [usunięte przez moderatora] !!! Po podpisaniu listy płac, rzucono mi niecałą połowę należności wg. listy płac (najniższej krajowej) na stół. Nie mówmy już nawet o tym że inna stawka była uzgodniona. Uważać także na firmę MAGPOL [usunięte przez moderatora]- to ci sami właściciele i ta sama osoba tam rządzi.Firma dobra i kierownik tez a zarobki są słabe ale może być...

arturo

pracownik_serwisu

kpiny jakies !! Uważajcie co robicie. Albo nie płaci wogóle kasy albo 3 zł za godzine wyjdzie w niektórym miesiącu. warto także sprawdzic opinie Magpol - [usunięte przez moderatora]. Nie róbcie z siebie niewolników !!

Zostaw merytoryczną opinię o Bar-Gum II Mariusz Bar - Markowa

Bar-Gum II Mariusz Bar