Transsystem

Łańcut

Opinie o Transsystem

ktos kto tam pracowal 2009-05-19 15:00:24
zarobki niskie
pracownikow w czasie kryzysu zwalniaja hcodz mowia i pisza ze tego nie robia..zwykli pracownicy [usunięte przez moderatora] na tych co siedza w biurach a takich jest bardzo wielu
kołątaj 2010-06-09 11:11:43
Za najniższą krajową wymagania jak z kosmosu,wstyd [usunięte przez moderatora]
Adrian 2010-10-08 16:15:36
Ja tam pracowałem i mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś nie boi się pracy to sobie poradzi i nie ma większych problemów, a i doświadczenie, którego można nabyć potem się przydaje jeżeli chcesz zostać w zawodzie.
spawacz 2010-11-05 07:34:12
Witam kto jest zainteresowany pracą w transsystemie powinien wiedziec to jaką stawke ma sie na umowie nie ma nic wspólnego z wypłatą bo ta jest liczona ze stawki akordowej sciema liczona jest z kosmosu.
Jeszcze jedna sprawa w kazdej chwili moze byc ustalony system po 12 godzin pracy na dobe po dwie zmiany tak jest juz od 3 miesiecy i kierownik straszy zabraniem premi gdy nie mozesz przyjsc chodzby jeden dzien .
BHP o tym to juz lepiej nie pisac kto tam pracuje to wie najlepiej .
pozdrawiam no i data kiedy do pisałem 25.10.2010
batman 2010-11-05 07:36:19
TAk zeby pozniej pojechac za granice zgadzam sie
Mat 2010-11-09 10:44:33
Ja co prawda od niedawna tam pracuje, ale zgodziłem sie na takie warunki wiec nie mam podstaw do narzekań.
Co do płacy, to jak porównam swoją ostatnią wypłate z wypłatą znajomego, który pracuje w podobnej firmie to widze ze nie moge narzekać. Wbrew temu co się mówi to teraz na podkarpaciu wcale nie jest tak łatwo znaleźć prace, a już w firmie ktora umożliwia kontrakty za granicą to szczególnie i ja póki co dalej mam zamiar zostac w transystemie.
May 2010-11-13 09:39:42
Nie mam zamiaru za darmo, bo jakos nie usmiecha mi sie rezygnowac z tego co juz mam, ale najlepiej byloby faktycznie isc na bezrobocie i czekac co miesiąc na darmowe pieniadze. Tylko ciekawe za co zyc potem jak sie darmowe skonczy. Jak tam wole jednak sam na siebie pracować, zamiast narzekac ze nie ma pracy.
welder 2011-02-15 11:28:21
Po wypowiedziach jasno widać że na wszystkich anonsach z otwartą rubryką opinii "mat""mar""may""[usunięte przez administratora]" głoszą jedną teorię dla fikcyjnego zrównoważenia wypowiedzi, co w rezultacie nie ma wiele wspólnego z prawdą. Drodzy panowie TS to nie pasieka, miodu nie ma i nikt go nie oczekuje, a tylko godnych pieniędzy za ciężką pracę. Więc zanim kolejna osoba zacznie podawać ten sam płytki argument że można wyjechać za granicę to niech wszyscy inni pomyślą, że za 3,5-4tyś śmigać 300rgb to wielka łaska nie jest
IREK 2011-02-15 14:09:54
A TAK NAJLEPIEJ GDYBYŚ PRACOWAŁ W "TS" ZA DARMO I CIESZYŁ SIĘ ŻE MASZ PRACĘ ONI WŁAŚNIE TAKICH POTRZEBUJĄ !!!
niezadowolony 2011-05-28 17:23:45
niskie zarobki,praca po godzinach w soboty i w niedziele,spóźnione wypłaty bez odsetek,fatalne warunki na spawalni i malarni,[usunięte przez administratora] prawdziwy wizerunek firmy PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY oczywiście niczego nie widzi
anonim 2011-07-23 07:49:04
A o śruciarkach to nikt nie pamięta. Syf jakich mało! Z maszyn wali pyłem jak z komina! Tym nikt się nie przejmuje bo pracownika można wymienić a w maszyny trzeba wpakować kasę.
TS-owiec 2012-04-09 09:00:23
Jak to gdzie ? Były przecież 2 kwietnia... Teraz czekamy do 2 maja na wypłatę za marzec... TS trzyma poziom...
Dział Kadr 2012-07-09 13:37:05
Obecnie gdy Inspekcja Pracy przedłużyła kontrolę TS -u prawie do końca lipca to sytuacja w firmie jest naprawdę niewesoła. Szczegółowo sprawdzane są wszystkie budowy od strony przekrętów w wypłatach. A przekręty są ewidentne. Sam fakt robienia trzech dokumentacji wypłat w Niemczech zwala z nóg. Oczywiście dwie dokumentacje fałszywe a trzecia prawdziwa, która znika z chwilą przesłania jej do TS. Inspekcja posiada wszystkie te dokumentacje!!! Pracownicy TS. potwierdzają fakt robienia takich dokumentacji na polecenie działu montaży i działu kadr. Budowy po kilkadziesiąt pracowników i niemalże połowa przepracowanych godzin przez pracowników, została \\\"ukryta\\\" przed ZUS i Urzędem Skarbowym.
Jak wielkie kary czekają za wydanie poleceń kierującym budowami aby tworzyli taką dokumentację?? Zarząd chyba wie co może spotkać tą firmę!! A co będzie gdy trzeba będzie zapłacić \\\"przekręcone\\\" zobowiązania wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego? A zapłacić na pewno trzeba będzie!!
on123 2012-08-02 09:36:29
przestancie gadac jaka firma jest cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a bo to z[usunięte przez administratora] tylko malenstwa ciekawy jestem czemu kierownicy zjezdzaja co tydzien do domow za sluzbowe pieniadze a pracownikow po 2 miesiacach nie puszcza bo ma wymowke ze nie ma pieniedzy im sie tylko przyda nastepna kontrola z inspecji pracy i tyle.
Pająk(spider) 2012-08-14 11:09:41
To co ten zaklad wyrabia z ludzmi przechodzi ludzkie mozliwoscoi, zero wypłat ,nadgodzin a na wypłate czekać po 3 miesiace i ciecia wypłat w żywe oczy i kazdy nawet kierownik zwala to na szefa pionu. Jak[usunięte przez administratora] moze ktos zabierac czyjes ciezko zarobione pieniadze!!!!
Obserwator 2012-08-24 12:15:08
Co Wy tu piszecie? TransSystem to bogata firma. Stać ich było na zakup strony internetowej u najdroższego dostawcy. Ale przecież pracownicy na to zarobią. Jeden z drugim nie zje śniadania, ale strona internetowa będzie że hej! Wystarczyło zrobić rozeznanie rynku, w samym Rzeszowie jest wiele profesjonalnych firm w tym zakresie.
maniek 2013-10-02 11:44:28
co teraz sie dzieje w ts jaes robota?jakie warunki napiszcie prosze
dariusz 2013-10-02 11:46:17
jakie maja kontrakty jak ktos wie?gdzie i na jak dlugo
siwex 2013-12-06 09:27:46
raczej chyba nie jest ok... ale z tego co tu wyczytałem to porazka. a miałem nadzieje ze sie cos wiecej dowiem.
spawacz 2015-01-16 14:22:14
jest jest jest robota panowie jest !!!! kasa ma być później ale robota jest jak by ktoś się pisał !!
iwo 2015-02-13 14:30:54
Witam
Panowie jak sytuacja z robotą w ts?
Jakie są teraz zarobki?
Zaron 2015-03-26 01:26:57
Nawet ciężko na starcie powiedzieć gdzie mogłyby zostać umieszczone informacje odnośnie ofert pracy w transsystemie z Łańcuta, czy jest to ich strona internetowa czy jakieś zewnętrzne portale z ofertami pracy. Jeżeli ktoś brał udział w rekrutacji do nich to z chęcią bym prosił o taką informację, na pewno wielu osobom to nieco wyjaśni.
Johny 2016-09-25 17:40:25
Mam pytanie do pracowników, pracujących w TS przed upadkiem firmy: czy milionowe zaległości w wypłatach zostały Wam wyrównane i to z odsetkami? Bo tylko taka sytuacja będzie odzwierciedlać uczciwość obecnych nowych-starych władz w TS! Odezwijcie się proszę koledzy!
Jan 2016-11-09 01:10:03
Tragedia w tym TR nie polecam nikomu takiego syfu i wyzysku za marne grosze
Zostaw swoją opinię o Transsystem - Łańcut
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transsystem