Opinie o Keelings Company w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Keelings Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Keelings Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keelings Company w Dublin

Nie ma lekko, chleb po osiem...

gosc

Nie dostaje sie kazdy. Masz dwa etapy rozmowy najpierw z agencja potem z pracodawca oraz testow na sprawnosc. Moj kolega sie nie dostal 2 lata temu. Pozdrawiam.

Kamill

mr dzięki za odp :P , zapewne do pracy tam mozna dostac sie tylko przez agencje. Zna ktoś taką agencje gdzieś w lubuskim ? Jak wygląda sytuacja z org. dotarcia do miejsca? Zakwaterowanie? Pozdrawiam

abc

Czy ktoś może powiedzieć czy jest ciężko się dostać i jak wygląda rozmowa?

Rolnik

rozmowa kwalificyjna byla ok w milej atmosferze mimo to ze selekcja straszna ale okazalo sie ze to puste slowa sa

czy pracowales na farmie

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kamill

Witam zgromadzonych i wgl. Jestem zainteresowany właśnie podjęciem pracy w Keelings tylko jak tam z językiem sytuacja wygląda?

mr
@Kamill

Do zbiorow I prac ogolnych znajomosc jezyka nie jest wymagana.

kolo

Wypłaty są na konto o czasie i odpukać do tej pory nie było żadnych problemów.

Devo

Nie pracowałeś tam to pewnie nie wiesz... Z akordu 10-13/h. Na 0, czyli godzinówka, nie mozesz dostać mniej niż Ci godziny wychodzą.

xrd

Oplaca sie przyjechać kto nie boi sie pracy zarobi dobre pieniądze a jak jakiś panek nigdy ciężko nie pracowal to może tylko marzyc o dodatkach

dodatek

Teraz po "dodatki" to możesz się udać lub pracując w kraju u Jaśnie Panującego Prezesa JK.

xrd

hahaha własnie kolego tu sie zapier.... a nie czeka na dodatki teraz to napisal dodatki zwroty za paliwo a wogole sie nie orientuje gdzie firma sie znajduje najleiej napisz maila na keelingsdodatki@gmail.com

miła

z choinki juz spadłeś jakie dodatki tu się za........

Dnem jestes TY. Ludzie pracują mają kredyty rodziny i muszą mieć pieniądze na zycie. Może Tobie manna z nieba leci to nie znaczy ze wszystkim. Szanuj troche ludzi. Widać że rodzice dają ci na wszystko.Ze nie zarobiłes nigdy nic. Módl się byś nie musiał tez wyjezdrzać za chlebem do pracy. To co rzad w Polsce robi nic dobrego nie wróży....

wszystko jest tu o pracy i traktowaniu ludzi wiec to nie jest mało a ja dodam od siebie parę dni temu zaszła taka sytuacja iż zwolniono dobrego pracownika gdyz menager nie potrafi wysłuchać pikera tylko ślepo wierzy superwizerowi a w tym przypadku ten idiota Rożek sam zawinił i ciekaw jestem jak się teraz czuje czy lepiej mu się zrobiło? Tego idiotę dawno powinni wywalić z firmy pośmiewisko robi z siebie wogóle nie jest kompetentny wysłowić się nie umie a praca z nim to porazka haos nieład. Przestraszony strasznie jak ktos się z nim wykłóca ale ktos kto jest spokojny to wtedy jest cwany jak właśnie w tym przypadku było Żal mi takich ludzi żalllll!!!!!!!!!!! Menagerowie też powinni być wyrozumiali a nie robić z siebie bezdusznych TO własnie my pikerzy powinni w was znaleź oparcie pomoc a nie zjechać jeszcze bardziej dobrego pikera ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLL Przyjdzie czas ze ta firma sie rozsypie mało kto już tu chce pracować dobrych pracowników mają za nic i nie pomoże tu inna narodowośc bo czy Polak czy Bułgar czy inny człowiek nie pozwoli się tak traktować Szanujcie ludzi troche nie wolno kazdego człowieka oceniać ta samą miarą.

pracownik2
@pracownik

A co w Polsce traktują cię lepiej? Masz takie samo traktowanie, róznica tylko jest ile zarabiasz. Porozmawiałam sobie z kilkunastoma pracownikami w tej firmie którzy są juz tu na stale lub przyjezdzają nty raz. Jak robisz swoje to nikt ci nie miesza, a traktowanie oni maja w tyle bo nigdzie w kraju nie zarobiliby tej kasy.

kongo

malo masz tutaj opisane ??? jest ile da sie zarobic . iel placisz za zakwaterowanie , czy masz jak dojezdzac do pracy na czym polega praca . wszystko jest tylko trzeba troszke poczytac a nie czekac az ktos ci bedzie specjalnie post pisal dla szanownego pana manka , pozdro panie zawiedziony

pikerzy

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWIA SZCZĘSCIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA DLA NOWOŻEŃCÓW SUPERVISORA ARVYDASA I PAULINY 100 LAT W ZGODZIE I MIŁOŚCI

jkkk
@pikerzy

jasne by nie cofał w rzadkach i nie szalał

nnww

ZATRZYMAJCIE SWOJA GODNOSC BĄDZCIE LUDŻMI A NIE POTWORAMI BEZ MANIER CO TU W TEJ FIRMIE SIĘ DZIEJE

vsxvx

zakwaterowanie jest platne tygodniowo odciagaja ci z wyplaty, dojazd do pracy tez jet woza lkudzi spod samego domu tak zwanych chickenów:) kase napewno zarobisz jak bedziesz oszczedzac i nie chlac i nie palic to da sie jeszcze zarobic !!!! pozdrawiam i zycze ci powodzenia :) nie no jest spoko tylko trzeba pracowac

wow

trzeba mięć naprawdę wyjebane i spoko w pracy będzie najlepiej niczym się nie przejmować robić co ci każą i będzie ok. Ludzie którzy tu pracują dużej mimo że wydają się grożni i inni to pozór bo sa po prostu super więc trzeba mieć wyjebane na wszystko a czas pokaże

tojatypniepokorny

hu hu hu ale bedzie party ;) trzeba zabrac duzo karpackiego;)i huzara

Tam jest typowy zjazd ludzi bez ambicji i poszanowania samego siebie . Jadą tam osoby zdeterminowane i desperaci którzy myślą że są kimś a tak naprawdę to co sobą reprezentują to typowe dno....

joka

z tym sie zgodze najpierw popracuj troche u nas na farmie a pozniej sie wypowiadaj o kims kto robi tu o wiele dluzej niz ty , ty tyle nie wytrzymaz psychicznie , tutaj trzeba byc twardym mala :)

łon
@joka

mala to jest walizka a ona jest niska i (usunięte przez administratora) ci do pyska, boli jak sie czyta co ludzie mysla niah niah niah

Zostaw merytoryczną opinię o Keelings Company - Dublin

• Jak się pracuje w Keelings Company?

Zobacz opinie na temat firmy Keelings Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keelings Company?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keelings Company?

Kandydaci do pracy w Keelings Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keelings Company