Opinie o Keelings Company w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Keelings Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Keelings Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keelings Company w Dublin

OGARNIJCIE SIĘ!!!

no tak ale przecież nie on jeden zdradzał więcej było tam takich osób jak on ,

....

i tak wiadomo ze pan [usunięte przez moderatora] miał kochanke hahaahh a w domu zona i dziecko...no tak odrazu to łatwo jest zrzucic na kobiete hahahah a facet dobrze zrobił ze zdradził zone ?

ona789

PRZESTANCIE JUZ TU [usunięte przez moderatora] PISAC.. !!! BO ZAL.. PISANIE O KIMS SPRAWIA ZE LZEJ WAM NA SUMIENIU CZY CO?! DOROSLI A TAK PISZĄ..

Rolnik

rozmowa kwalificyjna byla ok w milej atmosferze mimo to ze selekcja straszna ale okazalo sie ze to puste slowa sa

czy pracowales na farmie

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
ona

Kto nie ma nic na sumieniu i zachowywał sie przyzwoicie to nie ma sie czego obawiać ,a co do tego pana to jest takie przyslowie jak suka nie da to pies nie weźmie ,przeciez dziewczyny byly gorsze od chlopakow i same szukały przygód.

no no ..

Jeden drugi od lepszego ;D Żalcie sie żalicie ubaw zaczyna sie pomału rozkręcać pozdrawiam fałszywców aż do bólu szukajcie innego forum bo aż czuć smród od Was!!!!

mala mi

racja forum nie jest do opisywania ludzi tylko pracy, jednak ja byłam tam trzy sezony i trochę oczy moje widziały co wyprawiał ten pan co o nim mowa chętnie bym opowiedziała jego żonie ale... to może jak kochający mąż wyjedzie zarabiać Nowa Wieś nie jest taka wielka

marcin

[usunięte przez moderatora] jest osoba bardzo inteligentną i naprawde niema lepszego wajzera od niego:)Podziwiam do za ten spokói i opanowanie,zeby chociaz polowa tych wajzerów była podobna do niego...Reszta zachowuje sie jak jacys palanci wypuszczeni z buszu.Prostaki bierzcie przykład z inteligentnych osób to ze pracujecie na polu nie znaczy ze musicie byc tacy tępi!

BODO

ten kto wypisuje te oszczerstwa o [usunięte przez moderatora] powinien się leczyć a ja wiem kto to [usunięte przez moderatora] wszyscy wiemy że to chora dziewczyna jej główka ma jakieś wady i to poważne jest trzech zajeświetnych supervisiorów [usunięte przez moderatora] tylko z nimi daje sie świetnie i bez stresu pracować pozdro dla nich też przylatuje w tym roku i mam nadzieję że będę z nimi pracować > :)

No pewnie ze [usunięte przez moderatora] jest super bo reszta to sie nadaje buahahhha no jeszcze [usunięte przez moderatora] sa bardzo wpozdadku a rezsta tych dupolizajow bym (usunięte przez administratora) ...

[usunięte przez moderatora],złota kobitka,złego słowa o niej szczegolnie nikt normalny nie powienien powiedzieć.Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] i aby tak dalej

Someone...

Była jedna kobieta na czikenach która rozumiała wszystkich i kazdego kogo wysłuchała ..dbała o swojego faceta ale mimo to potrafiła pomóc każdemu i nie była fałszywa jedyna.A [usunięte przez moderatora] .. nie ma takiej drugiej ktora byla by tak wyrozumiala ja ona wobec Naszycg przelozonych ... no i [usunięte przez moderatora] cooll.....

danka

Obserwuję ludzi, bacznie i przytomnie, zakłamana troska, przerażone oczy. Sztuczny pocałunek, piekący ogromnie, czyjaś kropla słona policzek mój broczy. Wylewna emocja w głębinach obłudna, słodyczą anielską rzuca się na szyję. Brzmi"Made from live" melodyjka cudna, ściśnie bólem gardło i nóż w plecy wbije. Wwiercając się śrubą do komory serca, sekretne zwierzenia tajemnie zabije. Judaszem się staje przyjaciel - morderca, woń fiołków zamienia w cuchnące pomyje. Jeszcze wciąż się łudzę, że to jest kumpela, i sprzedaję szczerość za maleńki grosik. Czy się przyzwyczaję do tego fortela? gdzie fałsz i obłuda hymn pochwalny wznosi. Jak mam cię rozpoznac, strzepnać kłamstwa rosę, i przewidzieć z góry kiedy piorun trzaśnie. Jeżeli się poddam już się nie podniosę, więc po ilu deszczach ogień w sercu zgaśnie? Jestem uczulona na prawdę w tym bagnie, nie używam nigdy maskujących cieni. Gdy blask moich oczu wyblaknie, przepadnie, czy szron siwych włosów charakter odmieni? TEN KTO NIE MA ODWAGI OBRAZIĆ CIĘ OSOBIŚCIE JEST DNEM NAJGORSZYM I PUSTYM OCZYWIŚCIE CI CO PISZĄ TE PUSTE SŁOWA TO JAK PUSTAKI ŻAL MI TYCH LUDZI I TYLKO ŻAŁOWAĆ ICH TRZEBA NIC SOBĄ NIE PRZEDSTAWIAJĄ I NICZYM SĄ OCZYWIŚCIE Z POZDROWIENIAMI DLA AUTORÓW TYCH POSTÓW

ona45454545

skargi i zazalenia,,,, taka nazwe powinna nosic ta strona. PO LUDZIACH KTORZY TU PISZA,ZALĄ SIE,..I OCZERNIAJĄ INNYCH NIE MAJAC ODWAGI BY PODPISAC SIE NAZWISKIEM MOZNA WYWNIOSKOWAC JAKIEJ KLASY LUDZIE TAM BYWALI.

majson

Kto tam pojedzie to niech uważa na niby supervisiora [usunięte przez moderatora] nic nie umie ani slowa po angielsku i jeszcze na dodatek falszywa s.... (usunięte przez administratora) itp UWAZAJCIE NA TA [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Keelings Company - Dublin

• Jak się pracuje w Keelings Company?

Zobacz opinie na temat firmy Keelings Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keelings Company?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keelings Company?

Kandydaci do pracy w Keelings Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keelings Company