Opinie o Keelings Company w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Keelings Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Keelings Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keelings Company w Dublin

zzz

wlasnie tak bylo i to robili ci co juz kilka lat tam sa i mysla sobie ze wszystko im wolno bo sa nietykalni

ig....

zzzzzzzzzz - 2012-02-27 19:33:59 Dlaczego opisujecie niewinnych ludzi ,piszcie prawde a nie oczerniacie kogos bez powodu ,piszcie o tych ludziach co mieszkaja w Sword np skanerkach ktore biora ludzia skrzynki i dopisuja swoim znajomymZgadzam się z tym!! Sama liczyłam sobie skrtzynki i wiele razy mi sie nie zgadzało, wiele razy ludzie mówili, że im sie nie zgadza ale nikt nie pojdzie nie powie bo po co zebymiec [usunięte przez moderatora].......

zzz

ale jak poszło sie komus powiedziec do biura to oczywiscie bylo sie tym najgorszym i juz sie mialo przerabane do konca ,miting za mitingiem

paula2012

marcinek to chodzi o ciebie jak coś podaj mi numer tel

Rolnik

rozmowa kwalificyjna byla ok w milej atmosferze mimo to ze selekcja straszna ale okazalo sie ze to puste slowa sa

czy pracowales na farmie

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
zzzz

A po co ci mój numer. Mam świadków ze tak robili nie tylko ja to widzialam

paula2012

słuchaj podaj mi swój nr tel ja byłam 24 lutego:) w PNJO

zzzzzzzzzz

Karol

mała - 2012-02-26 12:42:10 hahaha dobre napisac na meila buahahahahahhaha pozdro:)Jak tak to sie smiejesz to idz i Robertowi zasmiej sie w twarz ciekawe czy bedziesz taka odwaza... Chce pomoc moze faktycznie ktos potrzebuje jego pomocy....Jestescie chorzy ludzie falszywi, dwulicowi i codziennie zmienaicie maski.... nie mwoie o wszytskich ale o falszywych mordach jak w pracy wszyscy mili kazdy jak przyajciel dobra dusza a tak naparwde sami zobaczcie jacy sa tam ludzie np jak Mala mi...hahah zal mi was jestescvie durni.....oczerniajcie dalej.... [usunięte przez moderatora]... Pozdro dla tych prawdziwych!

Anka

hahahahahahahahaahahahahahahahahah ;D w detektywa sie pobaw jak ciebie to ciekawi chyba całymi dniami tu przesiadujesz weź sie za robote w takmi razie ! Pozdro

mala mi

dowiesz się droga Pani [usunięte przez moderatora] dowiesz się ale to w oczy będziesz na Farmie w tym roku to porozmawiamy bo jak mniemam jesteś pracownikiem innego powodu zdenerwowania nie ma, a może jest....

Anka

Tutaj to każdy madry takich przemądrzałych ludzi to w brud tu .. "mała mi" taka odważna jesteś przedstaw sie czy odwagi tobie brakuje ??Jak juz kogos tu oczerniasz to prosze niech wiedza kto takie mądrosci wykłada

mala mi

amstaf wrzuć na luz bo ci ciśnienie skoczy i zaniemówisz. pozdro

mala mi

Nie było by tych wszystkich problemów jeżeli rekrutacja była by wnikliwie przeprowadzona. Ja karana nie byłam ale wiele osób jest po wyrokach lub ma zabrane prawko za wypadki pod wpływem a pracują za kierownicą . Przez okres jaki tam byłam nikt mi nie powie że pijąc od piątku do niedzieli siada się w poniedziałek na widlaka i jest ok, do czasu. Do nikogo nie pije ale osoba ta dobrze wie ze o niej mowa

mala mi

Witam po przerwie. Małe sprostowanie ktoś pisze że forum nie powinno zawierać takich tematów jednak patrząc na definicje jest to przeniesione na łącza www opinia o ludziach lub pracy, jednak jak tu nie pisac o ludziach skoro to oni stanowią o pracy i atm w niej samej. Jeżeli nie było by takich brygadzistów jacy są to jak zapanować nad tak wielką liczbą pracujących.....

mała

hahaha dobre napisac na meila buahahahahahhaha pozdro:)

ola

żałosni to mało powiedziane!!! wole przebywac wsrod złodziei niz wsrod kłamcow,kabli,... i tchorzow!!!!!! precujac tam nie da sie tego uniknąć...... pracowałam tam kiedys,weszłąm na forum bo mam chec wrocic i widze ze nic sie tam nie zmieniło.pracujac z kims rozmawiasz,usmiechasz sie,odbiorca robi to samo...... a za chwile ta osoba odchodzi i rabie ci [usunięte przez moderatora]!!!!! lub pisze tu na forum o tobie jakies bzdety. I co tu z takim człowiekiem zrobic??? sa tak załosni ze az smierdzi. i jeszcze napisze ze jak bedziesz grzeczny to nie bedziesz opisany na forum..... ludzie kim oni sa??? twoją wyrocznią?/nauczycielem?? gardze takimi ludzmi,mdli mnie na ich widok .-zeby to jeszcze sie ujawnili ale nie zrobia tego bo wiedza ze bysmy ich zlinczowali, ale zawsze tak było.. ze po swiecie chodzili i chodza tacy ludzie,... [usunięte przez moderatora] szkoda ze nie takich ludzi ktorzy opisuja innych tylko dla swej własnej chorej psychicznie przyjemnosci. i nie zwracam sie tu do nich bo ich głowy sa za [usunięte przez moderatora] by zrozumiec morał.

Wiki

zal mi was .. zalosni ludzie z was nic wiecej co boicie sie napisac o sobie prawdy bo nie jedna z was co (usunięte przez administratora) dala na bank a tu wchodza i co zala sie hahahahahahahahah ;D tak to jeden dla drugieo dobry mieszkamy wspolnie pracujemy razem a tu prosze ... [usunięte przez moderatora] którzy musza sie wyplakac bo nie maja komu hahahahahahaha ;D Pozdro Fałyszywce !! To forum o pracy tak dla przypomnienia ;D

on

chyba wiem która taka duza kobieta. ale czemu ona

aret

adi - 2012-02-24 20:10:20 slyszalem cos niecos o niej hahahaLokowana [usunięte przez moderatora] lala?? któsz to taki?

adi

slyszalem cos niecos o niej hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Keelings Company - Dublin

• Jak się pracuje w Keelings Company?

Zobacz opinie na temat firmy Keelings Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keelings Company?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keelings Company?

Kandydaci do pracy w Keelings Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keelings Company