Opinie o Keelings Company w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Keelings Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Keelings Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keelings Company w Dublin

piotr

jestem z Zielonej Góry, czy ktoś wie gdzie najbliżej można do nich przyjechać na rekrutacje?

@piotr

Ja byłem w Krakowie a jaestem z okolic Wałbrzycha. Chciałem przyjecach do Wrocławia ale akurat wtedy nie było nic tam organizowane.

On

Chyba jest po równo malin i truskawki. Mają też borówke ale to dopiero od sierpnia.

1-szy raz

Witam. Pracowałem fizycznie na taśmie w IKEI (podnoszenie,opuszczanie,przepychanie i odkładanie materiału- lider twierdził że na zmianę przerzucaliśmy ok. 10 ton w łapach- każdy jeden!) więc uważam że nic cięższego mi nie może się przytrafić bez względu na kwaterę czy też ludzi z którymi będę musiał przebywać w Irlandii i mogę powiedzieć tyle, że patrząc na te wszystkie komentarze można zwariować i nie wiadomo co tak na prawdę myśleć. No cóż, ale decyzja zapadła i mogę powiedzieć tylko, że jeśli się samemu nie spróbuje to nie ma co patrzeć na innych. Leci może ktoś z Warszawy 4-8 czerwca ? - proszę o kontakt :)

wioka

w tamtym roku w sezonie mój najlepszy payslip wyniósł 700euro a przeważnie od 460 do 560 euro na tydz netto na konto już po odtrąceniach oczywiscie ponad 48 godzin i dobry akord trzeba sie zginac czasem ale warto jak się później payslipa otworzy wiesz za co pracujesz wtedy warto być w najlepszej grupie

zbieracz
@wioka

Dzięki za informacje. Mam jeszcze jedno pytanie czy tam jest więcej malin cyz truskawek do zbioru?

Rolnik

rozmowa kwalificyjna byla ok w milej atmosferze mimo to ze selekcja straszna ale okazalo sie ze to puste slowa sa

czy pracowales na farmie

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
zbieracz

Mam pytanie do osób które tam pracują lub pracowały, jakie są najwyższe zarobki jakie można uzyskać w tygodniu podczas zbioru latem? Pytam bo pracowałem w ostatnie wakacje na farmie w Anglii i zastanawiam się czy nie wyjechać na tą farmę w to lato.

daras
@zbieracz

moje dwa najlepsze tygodnie zeszlego lata to 510 Euro na tydzień przy 48 godzinach. Pozostałe tygodnie były między 380 a 430 Euro.

Zyx

Nie wiem skąd wziąłeś ta kwotę na kaucję za zakwaterowanie bo wynosi ona 90 euro i jest potracana po 18 euro na tydzień.

frenc

Wystarczy dobrze słuchać na spotkaniach co mówią i przeczytać umowę i wszystkoo jasne. Na spotkaniu koleś raz mówi tak drugi raz inaczej czyli coś już nie tak. Druga sprawa to słowa w umowie, że jeśli ma się pracę i zarabia 2500-3000zł to trzeba się dobrze zastanowić, więc wnioskuję, że niewiele więcej można zarobić.

osa
@frenc

Jakbym miala stala prace za 2500-3000 zl na reke w Polsce to bym nie szukala pracy za granica.

Matiii

Miałem jechać za pośrednictwem tej agencji w czerwcu. Poczytałem opinie i nie wierzyłem, że tam tak jest i nadal miałem jechać, lecz decyzje zmieniłem po skontaktowaniu się ze znajomym, który był tam w tamtym roku i większość niestety potwierdził, ale agencja oczywiście o tym co złe to nie mówi tak więc dobrze popytajcie zanim zdecydujecie.

@Matiii

Największym problemem jest to, że zdania są bardzo podzielone. Jedni mówią, ze naprawdę są w stanie zarobić ładne pieniądze, inni zaś, ze nie ma tam po co jechać... Ciężko wyciągnąć jakikolwiek wniosek z tych wszystkich wpisów.. Chyba warto spróbować, uważam, że osoba która chce naprawdę zarobić i nie będzie narzekać na warunki to ma szanse żeby odrobić pieniądze zainwestowane w wyjazd i do tego też zarobić...

DJ
@onaion

Bo w praktyce wygląda to tak że ja chcę jechać bo mój znajomy tam był 2 sezony i miał zaproszenie i mógł wrócić więc powiedział że spoko farma (na początku zawsze jest ciężko). Ale poznał ludzi którym albo się ta robota nie podobała, albo się nie nadawali no to oni w swoim gronie mówią że nie warto. Skoro ok 100 Polaków tu pracuje już któryś sezon z rzędu to gdyby nie zarabiali to by ich tam nie było.

osa
@DJ

Pracowalam juz w kilku miejscach i nie spotkalam sie jeszcze z tym aby nie bylo kilku osob w jakies grupie ktore by nie narzekaly. jedni tak a drudzy siak. Ciekawe jakby tej samej osobie jeden znajomy mowil jest Ok jedz, a drugi nie jedz, to co wtedy?

Zyx

Rozwalaja mnie komentarze typu "przyjechałem kilka dni temu i już jest wszystko do bani i nic nie zarobie ". Sezon jest opóźniony co nie oznacza że później nie będzie pracy. Sezon tutaj trwa aż do listopada, potrącony podatek dostajesz do zwrotu, kaucję też. Wydane 2 koła można spokojnie odrobić w dobre 1,5 tygodnia przy dobrym wysypie. Trochę cierpliwości. Teraz właśnie jest o wiele lepiej, 4 lata temu musiałem w drugim sezonie poszukać własnego lokum a dzisiaj masz to załatwione. Zakwaterowanie było potracane już od samego przyjazdu a dziś od poczatku pracy i masz gwarancję 30 godzin albo wyrównanie.

xyz

Nie polecam tej agencji pracy. Pojechałem za jej pośrednictwem kilka dni temu. Koszty jakie poniosłem to 990zł dla nich, 400 bilet, 430 wymiana na euro bo cos trzeba miec przy sobie na poczatek, 50 na wydanie papierku o niekaralnosci, 70 na ubezpieczenie, 200 na zakupy/zywnosc. Czyli około dwóch tysięcy poszło. Człowiek myśli że odrobi to szybko w dwa moze trzy tygodnie a tu co? nie ma roboty, liczba godzin ile najwiecej przepracowalem w tygodniu to 30 godzin, zanim ci wyrobia pps to dostajesz netto na godzine 4,6 euro(wyrobienie trwa 6tygodni), z tego masz oplacic mieszkanie, jedzenie no i jeszcze kaucja 200 euro ktora jest rozlozona na 5 tygodni czyli co tydzien znowu zabieraja 40 euro. Jesli tez ktos mysli ze jak bedzie w koncu robota i beda truskawki i nadrobi bo bedzie ponad norme zbieral to sie myli, jest tutaj cos takiego jak "dług akordowy" czyli jesli nie wyrabiasz normy to jak to oni mowia ze doplacaja do Ciebie i "dług" rośnie, ale placa te min 9,15 brutto, ale ten dlug wlasnie jest po to ze jak w koncu wyrobisz ponad norme to i tak ci nie wyplaca bo mowia ze pierwsze musisz odrobic ten dlug. Jesli chodzi o mieszkania to na pewno nie dostaniecie sie do czikenow ktore sa obok farmy bo wszystkie juz zajete, inne zakwaterowanie jest ale daleko od farmy ze trzeba bardzo wczensie wstawac zeby dojechac. Trudno w to wszystko uwierzyc ale to prawda. Kiedys bylo tu dobrze, teraz niestety warunki sie znacznie pogorszyly. Ci co przyjechali chca odrobic to co zainwestowali i wracac.

@xyz

"...zanim ci wyrobia pps to dostajesz netto na godzine 4,6 euro(wyrobienie trwa 6tygodni), z tego masz oplacic mieszkanie, jedzenie no i jeszcze kaucja 200 euro ktora jest rozlozona na 5 tygodni czyli co tydzien znowu zabieraja 40 euro. " Widzę,że celowo bądź w sposób niezamierzony poplatałeś totalnie wszystko.Nieważne czy masz PPS czy nie(swoją drogą od kiedy czeka się aż 6 tygodni??W ubiegłym roku otrzymałem po kilku dniach) zarabiasz 9,15 euro brutto na godzinę.I z tego robisz wszelkie odliczenia.Kaucję odzyskujesz po zakończeniu pracy na farmie.Zupełnie logiczne i stosowane na zdecydowanej większości farm.Mało pracy?Z każdym tygodniem będzie więcej.Większość ludzi wyjeżdza na farmy w maju/czerwcu "Dług akordowy"?Wszystko zamyka się w danym tygodniu pracy.Nowy tydzień -nowe rozdanie.Należałem do typowych sredniaków a nie raz dostawałem bonusy.

xyz
@milanista35

3 tygodnie czekania na spotkanie z urzędnikiem, potem 2-3 tygodnie kiedy pps nadadzą i określą podatek N czy W jakoś tak

To ciesz się ze nie jesteś w tym roku warunki fatalne pracy brak łazienka na dole syf nawet drzwi nie można zamknąć żeby się umyć tragedia do sklepu 20km i mają gdzieś czym się dostaniesz

@Nowy

Masz na myśli Irlandie? Jak wyglądała praca?

onaion

Odezwałam sie na email !:)

onaion

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, mamy zostać przydzieleni dopiero na drugim spotkaniu :/ milanista35 a Ty? skąd jesteś? Mamy wyjechać poraz pierwszy i jesteśmy zieleni w temacie;/. jaka jest Twoja opinia na temat tej agencji?

@onaion

W zeszłym roku wyjeżdzałem z nimi do Irlandii.Całkiem spoko,farma dawała regularną pracę,warunki mieszkaniowe rzekłbym znakomite.Mieszkaliśmy w akademiku w Dublinie,blisko lotniska.Jedynym minusem jest kasa którą trzeba przelać na konto agencji(tłumaczenie dokumentów itp).W tym roku za miesiąc lecę do Szkocji.Odezwij się na emaila,postaram się coś Wam podpowiedzieć. grzegorz.czempinski@gmail.com

Arek679

Mam takie pytania. Mianowicie ile kosztuje przelot do Dublina, najlepiej w obie strony. Co trzeba zabrać ze sobą ( jakie ubranie robocze, ile kasy na pierwszy tydzień i czy jakiś śpiwór, podusze trzeba brać ze sobą?). No i czy ktoś coś powie o jakiś szczegółach jak to wszystko tam wygląda?

onaion

witam, mam razem z chlopakiem przyjsc na drugie juz spotkanie co do wyjazdy do szkocji pod koniec maja poczatek czerwca z tą właśneie agencją z Bydgoszczy. Co myślicie? Czy warto? Jedzie jakaś para z Rzeszowa??

@onaion

A mogę wiedziec na jaką farmę do Szkocji jedziecie?Ja mam tam być 19-22 maja.Właśnie jestem na etapie zamawiania biletu

ZZZ
@onaion

Ja byłem w Szkocji .. i jedna rada NIE LEC I NAWET O TEJ SZKOCJI NIE MYSL I nie daj sobie zamydlic oczu bo jest masakra !

patrycja
@ZZZ

Od kiedy to cała Szkocja zła? Ja jadę 3 raz na farmę Lang (pierwszy raz jechałam przez agencję) i sobie chwalę. Ok 40 godzin średnio w tygodniu, w miarę mała farma, karawany ok więc nie ma co narzekać przez 3 miesiące.

podatek

Mam pytanie do osób jeżdżących, czy jak wyjadę np. na 3 m-ce w wakacje to czy cały potrącony podatek dostanę z powrotem?

Tak,odzyskasz całość

tax
@podatek

Powiem jak ja miałem w zeszłym roku; praca od połowy czerwca do początku października, zarobki 5900 Euro, potrącenia Taxes Deducted 295 Euro + USC Deducted 219 Euro, całość 514 Euro dostałem z powrotem.

podatek
@tax

Dzięki za konkretną odpowiedź. Czyli rozumiem że przy tym poziomie zarobku odejmuję kasę za zakwaterowanie i mam zarobek na rękę?

tax
@podatek

tak. gdzieś czytałem że kwota wolna od podatku w Irlandii to ok 16 tys Euro. musisz poczytać sobie w necie o dokładne kwoty. także spoko jeżeli jedziesz sezonowo to nie przekroczysz tej kwoty i z potrąceń dostaniesz zwrot.

Chodzi o telewizję? Ze można podłączyć?

nowy

czy leci ktoś 13 kwietnia z Bydgoszczy?

H.

Tak jest taka możliwość na brazilu

kasia

Nie wiem czy tak nieciekawie w szkocji bo zanim trafilam na Keelingsa to byłam 2 razy u Stokwela na Barnsmuir. średnie zarobki po odliczniu wszystkiego 220-250 funtow na tydzień. Jak masz takie pieniądze u nas w kraju to pewnie lepiej zostać.

Zostaw merytoryczną opinię o Keelings Company - Dublin

• Jak się pracuje w Keelings Company?

Zobacz opinie na temat firmy Keelings Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keelings Company?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keelings Company?

Kandydaci do pracy w Keelings Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keelings Company