Eko-Okna S.A.

2.7Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eko-Okna S.A.

Katarzyna

Uciekać od nich jak najdalej. Dostałam zniszone ramy uszkodzone szklenia i włosy w szybach, moje reklamacje są odrzucane jako bezzasdne. Straciłam mnóstwo kasy czasu i nerwów. Sprawa ciągnie się miesiącami. Jedna wielka porażka

Monia

A wie ktoś co się dzieje na zakładzie w K-K ? Chciałabym się tam przenieść ale czy to w ogóle wystartuje ? Dalej robią 5 okien na dzień? Słyszałam że Kierowcy siedzą w biurze i oglądają filmiki na telefonie i nikt tego nie ogarnia.

kolo
@Monia

juz podobno robia wiecej, jacy kierownicy? jak tam jest jedna pani kierowniczka ktora totalnie nie potrafi sie za to zabrac i w kornicach sie z niej smieja bo juz tam nic nie potrafila. Ale daj temu czas, przeniesc sie mozesz.

czarna26
@Monia

Nie. Od tygodnia mamy nowego kierownika i ten w przeciwienstwie do poprzednich wziol sie za robote. Teraz robimy ponad 30 okien na dzien i czuje ze na tym nie skonczy. Ciagle jest na hali, ale nie krzyczy tylko pomaga i wymaga. Mozesz podejsc z kazdym problemem. Ciekawe czy podwyzki zalatwi u Prezesa

OtiToti

Jest to nieprawdą. 2 znajome osoby tam szły i mega zadowolone

Ekostolarz
@czarna26

To prawda jest więcej pracy, w końcu wiemy co mamy robić. Kierownik mobilizuje do pracy i jest jest przy nas. Widać że się dogaduje z brygadzistami. Wszystkie problemy załatwia na bieżąco. Czuję że będzie tu fajny zespół.

czarna26
@Ekostolarz

Gdzie jest niby więcej pracy? Już dzisiaj nie było co robić, jutro będziemy robić za sprzątaczki.

Każdy ma tylko pretensje bo premia mała bo przerwy zabierają!Niech każdy się zastanowi po co przychodzi do tej pracy, bo wniosek jest jeden,że za karę!Trzeba przyznać że brak etyki i kultury osobistej to idzie od górnie gdyż tzw.niebieski jest traktowany jak zero przez tzw.czerwonych i pomarańczowych.Brak komunikacji i wzajemnego szacunku do siebie,i tak na prawdę każdy jest temu winny .Więc święta pora aby każdy zrobił sobie rachunek sumienia i poprostu wartalo by być człowiekiem do drugiego człowieka!!!

Gdzie te związki zawodowe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy szanowanie nam panujący przewodniczący związku Ireneusz Kroczak podją jakieś kroki w celu przywrócenia przerw "temperaturowych" czy może niema jak interweniować bo sam jest od 2 lat na l-4 ? Tak się chroni stołek. A może beta się wypowie,jeszcze pracuje ,,,jeszcze

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Wczasy

Ja myślę że powinni wprowadzić wczasy pod grusza ,kurde wszędzie są ,w takich małych firmach i są wypłacane przed odpoczynkiem .Te dodatki urlopowe teraz są liczone nwm jak ale to są grosze . Człowiek idzie na urlop który niby musi wybrać 2tyg a wypłata .....,.Sami SB dodajcie jaka jest ...

Mz
@Wczasy

Dodatek urlopowy to jest minimum które firma musi ci wypłacić za urlop żeby twoja wypłata była taka jak byłbyś w pracy. A wczasy pod grusza to zupełnie co innego

Od czego zależy wysokosc dodatku urlopowego (10 dni) za jeden dzień to chyba powinna sie liczyć co najmniej jak dniowa chyba ze się mylę. Mi policzyli za 25 zł za dzień. Czy to normalne ? Czy czegoś nie rozumiem

@Nowy

Średnia z ostatnich trzech miesięcy. Od tego jest liczony dodatek urlopowy jeśli się nie mylę ?

Dodatek
@Nowy

Dodatek to średnia z 3 ostatnich mc. Ze składników nie obligatoryjnych płacy zasadniczej. A więc premia i inne dodatki. Teraz już wiecie dlaczego premia przez pewien okres była wypłacana w drugim przelewie. Składki i podatki odprowadzone, ale do dodatku urlopowego już się nie wlicza. Przy zatrudnieniu 12/13 tys ludzi to są spore oszczędności dla firmy. No bo nie dla pracowników.

@Dodatek

Szczerze wam powiem z robiłem w kilku firmach w życiu i też było liczone z trzech miesięcy ale jakoś mieli inny przelicznik chyba bo każdy wiedział że jak przyjdzie z urlopu to będzie miał fajna wypłatę. A tu ? 25 zł za dzień urlopu ? Lepiej na urlop nie chodzić nie chorować nie brać opieki Na chore dziecko czy losowe zdarzenia bo UŻ wpiszą już o sobotach nie wspomnę. Idziesz się wytrolic to już telefon po minucie od odejścia że stanowiska . Nie orientuje się ale to może jest może motywowanie wg świętego......

Dyrektorek dla ludzi

Szanowni Pracownicy Eko Okien, Nazywam się xyz i obecnie pełnię funkcję dyrektora zakładu w innej firmie, gdzie zarządzam zespołem liczącym około 100 osób, wspomaganym przez dwóch brygadzistów. Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą pracy i szukając nowych wyzwań, natknąłem się na opinie o sytuacji w Eko Oknach, szczególnie dotyczące kierownictwa. Z tego, co słyszę, wiele osób wyraża niezadowolenie z działań osób zarządzających. Dlatego chciałbym Was zapytać: jakie widzicie największe problemy w kierownictwie? Czy macie wrażenie, że osoby na stanowiskach menedżerskich często się zmieniają? Jak to wpływa na Waszą codzienną pracę? W mojej firmie, mimo trudnych czasów, uważam, że kierownictwo nie może ograniczać się do siedzenia za biurkiem, zwłaszcza gdy produkcja napotyka problemy. Osobiście, nie widzę przeszkód, aby kierownicy, jeśli trzeba, stanęli przy maszynie i razem z zespołem próbowali znaleźć rozwiązania. Powiem wprost: sam nie mam problemu, żeby naprawić maszynę, przeanalizować razem z pracownikami, co można poprawić, a nawet osobiście pokazać, jak powinna wyglądać odpowiednia praca na stanowisku. Jestem dyrektorem, który zna każdy kabel w maszynie i każdą maszynę w swoim zakładzie na 110%. Zależy mi na szczerych opiniach. Może dzięki Waszemu doświadczeniu będę mógł lepiej ocenić sytuację i zrozumieć, jak wygląda praca w Eko Oknach. Pozdrawiam, xyz Dyrektor zakładu

Ktoś
@Dyrektorek dla ludzi

Wiem, że to zabrzmi chamsko, ale kierownicy i brygadziści muszą się nauczyć używać mózgów. I to dosłownie. Niech ktoś im objaśni czym są błędy poznawcze, urojenia, jak zauważać własne kompleksy i jak w sposób obiektywny roztrzygać spory. Niestety jest z tym problem. Kierownicy za bardzo upraszczają sobie rzeczywistość w jakiej żyją, a zapominają o jej złożoności. Całkowicie ignorują fakt, że pewne ich polecenia są niemożliwe do wykonania, ale i tak upierają się przy swoim bo ,,góra tak powiedziała''. Góra nie zna realiów naszej pracy, warunków i trudności z którymi się mierzymy. Potrzebujemy ludzi którzy, jak to się mówi: ,,mocno stąpią po ziemi", a nie ulegają własnym fantazjom

Piko

Pewnego razu, gdy zaczęła się pandemia, mieliśmy nakaz noszenia maseczek i trzymania dystansu od siebie. Gdy na fajrant szliśmy w stronę bramek obrotowych do wyjścia z zakładu, bramki zostały odgrodzone przez BHP i kazali nam się tłoczyć do pojedynczych drzwi portierni. Na końcu kolejki stał facet i rozdawał ulotki o treści religijnej: msze, nabożeństwa itd. Jaki jest wniosek z tej historii? W trakcie pandemii rozdanie nam katolickich ulotek, było ważniejsze niż nasz zdrowie i życie. Ta sytuacja myślę dobrze obrazuje zaburzenia psychiczne prezesa

Yeti
@Dyrektorek dla ludzi

Prezesowi się wydaje, że ma monopol na prawdę, że zawsze ma rację i nigdy się nie myli. Ktoś powinien mu uświadomić, że tak nie jest

Dyrektorek dla ludzi

Jeżeli mówi pan o znajomościach na wyższych stanowiskach to ciężko z takimi ludźmi pracować, przeważnie rekrutowani są z CV a nie z doświadczenia, może są mądrzy ale nie inteligentni i brak im doświadczenia myślą że maszyna to Przycisk START STOP taśma idzie z prędkością 30m na min przez godzinę kierownik wyznaczył normę 1800m a wyszło 1640 awantura dlaczego bo nie ma pojęcia że są czynniki na które człowiek nie ma wpływu np zaciął się profil bo za dużo brudu było na czujniku ale skąd kierownik za biurkiem ma to wiedzieć , nikt nikogo nie słuch bo każdy podnieca się co ma na plakietce i tym leczy swoje kompleksy.

Ekostolarz
@Dyrektorek dla ludzi

Dyrektor nie może zostać mianowany z innego zakładu i od tak sobie przyjść zarządzać. Pomimo swojego doświadczenia powinien pierw poznać strukturę, zasady i środowisko gdzie ma rozpocząć pracę. Taki co przyjdzie tu z zewnątrz zgarnie z 15/20 tys. na rękę, zrobi zmiany i jeszcze większy bałagan. Co będzie mu zależało jak swoje zarobi. Najwyżej go wywalą, wpisze kolejną formę w CV i pójdzie dalej.

Mar

Gdybyście chodzili na fajke pojedynczo, a nie przesiadywali grupkami po kilkadziesiąt minut, nie byłoby problemu.

były

przyjęli mnie na halę nr 1 na drzwi najgorsze jest to że nikt nie kwapil się mi pokazać jak te drzwi mam robić musiałem się domyślać A gdy poszedłem do brygadzisty żeby ktoś mi pokazał jak mam te drzwi robić to mi powiedział nie ma na to czasu stój i pacz śmiech na sali A gdy zostało mi 2 tygodnie do końca umowy zachorowałem i byłem 5 dni na L4 po czym zapytałem się co z moją umowa to powiedział mi że mi nie przedłuża.Wychodzi na to że nie masz prawa być chory pozdrawiam brygadzista Adama z hali numer 1 i byś zapłacił za twa chciwość

Dla tej premii ludzie tu jeszcze pracują,bez niej to wątpię

Eko pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy za jeden dzień urlopu na żądanie nie dostanę premi?

@pracodawca

Tak ale słabe jak u mnie 3700zl masakra chodzisz do pracy a wypłaty ochłapy co się dzieje!!!!!!!!

Sara

Czy ktoś wie co się dzieje z rekruterami? Zauważyłam że od 2 miesięcy nie pracuje ich tam już ponad 5!! Chciałam tam aplikować do biura ale chyba teraz zwolnienia masowe lecą :/

Aga
@Sara

Mój kolega tam pracował i opowiadał, że jakąś redukcję robili w biurach. Poprzenosili ich do innych działów więc lepiej się tam nie pchaj bo kasa też słaba.

Zbyszek

Mam jedno konkretnie pytanie mianowicie ile płacą na dzień dobry ile po okresie próbnym mam propozycję też z spółki zoo praca zmianowa na dzień dobry proponują 5500zl brutto robota laga przed komputerem ewentualnie jakieś serwisy osprzętu , wiem ze w eko niema lekko pół wsi tam pracuje co z kimś gadam pod sklepem to każdy gada co innego większość sklina na tą firmę robią bo nie ma innych perspektyw ja stoję na rozwodze czy sie tam pakować

Nie warto.
@Zbyszek

Aktualnie firma ma bardzo duże problemy co w ostatnim czasie wiązało się również z brakiem środków na wypłacenie pracownikom pieniędzy. Panuje też bardzo zła atmosfera z powodu nowych restrykcji takich jak np. przymusowa praca w 32 stopniach na hali. Wsztrzymaj się z wysyłaniem CV.

Yomenik

Witam czy ktoś wie czy odciągają z wypłaty za kartę mybenefit? Jeżeli tak to ile? I czy można się z tego wypisać?

Głowa boli

Jak chłopie można wziąć "my benefit" i pytać się czy pracodawca pobiera opłatę, nie no sam za wszystko płaci, nie widzi co podpisuje, no ludzie ogarnijcie się...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Szefie jak to możliwe że ludzie którzy nie mają o niczym pojęcia awansują do biura ? Ludzie którzy mają na wszystko problem , ludzie którzy odzywaja się do pracowników w sposób wulgarny Jak to możliwe że Pani Julia zmiana B przygotowka siedzi sobie w biurze ? Bo koleżaneczka jej załatwiła . Prezesie proszę sobie przejsc po pracownikach i zapytac o podejście do pracy tej dziewczyny najlepiej by wszystko chciała mieć pod nos żeby tylko z krzesła swojego gru.... Tylka nie ruszyć . Na wszystko ma problem na każde rozwiązanie dosłownie !!! Czy wkoncu szef zrobi porządek z koleżeństwem w pracy !!! Proszę popytać zmianę A,B na temat tej dziewczyny chętnie każdy Szefowi powie jaka jest prawda !!

Fygk

Ja już mam od tygodnia

....
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Może mi ktoś powiedzieć czy pracodawca nam odciaga z wypłaty za kartę mybenefit? Jeżeli tak to ile ?

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na stanowisku Automatyk utrzymania ruchu/ Mechanik utrzymania ruchu w Wodzisławiu Śląskim ?Pomijac okres próbny, jak wygląda z premiami / górny sufit, pozdrawiam.

AnoninUR
@Anonim

Okres próbny 12000 € bez premii niestety Po okresie próbnym zostaje się inżynierem na wodzisławiu

Abc
@Anonim

Bardzo szybko możesz zostać brygadzistą albo inżynierem ( bez wykształcenia )

XD

Kto wymyślił 150 zl za sobotę? Tu wychodzi 18,75 za godzinę, co jest CHORE. Jest to dzień dodatkowy, który w każdej innej firmie jest płatny 100% albo 50% wiecejXD tu robisz 6 dni i nie masz nic, a nawet tracisz, co daje ten dzień do wybrania skoro nawet nie dają go wybrać? Hahaha, a najlepiej przyjść w sobotę bo cię zmusza, nie masz nawet co wtedy robić bo za dużo ludzi, a wytrzymaj te 8 h przy takich upałach żeby w niedzielę iść na nocki xd chora firma, naprawdę, dobrą decyzję podjąłem zwalniając się bo tu nie będzie lepiej, jest coraz gorzej, a 150 zł za 6 dzień w tygodniu jest wyzyskiem!!!!! Ale jak chodzą nafurani to czemu nie, tacy to se mogą bo czas im leci raz dwa

Dokladnie
@XD

Dokładnie, już lepiej iść do gastro sobie dorobić bo i lepsze warunki i lepiej zarobisz, nawet idąc tylko w sobotę

Japierdu
@XD

Skup sie chlopie. W większości firm sobota jest szóstym dniem pracy i wtedy placa plus 50% i tyle. Tutaj po roboczej sobocie mozesz sobie wziac nawet poniedziałek wolny. Weekend masz dwudniowy, średnio pracujesz 5 dni w tygodniu i dodatkowo masz 150 zl. Przecież to lepsze warunki niz tamte. Albo popatrz na to inaczej. Idziesz w sobote, masz zaplacona dodatkowa dniowke plus 150 zl. A za to masz jeszcze inny dzień wolny, bezpłatny. Osobiście nigdy nie mialem problemów z wybraniem wolnego za sobotę. I wybieram w miarę na bieżąco, nie chomikuje tego, i w żaden sposób nie czuje sie poszkodowany

Chahah
@Japierdu

Co ty bredzisz chłopie ? Masz tylko dzień do wybrania +150 zł i nic więcej jaką dodatkową dniówkę ?.A dzieci mają wolne w sobotę i w niedzielę. Do tego grill ze znajomymi robię sobie w sobotę . A jak lubisz sobie zapier-dalać w sobotę to możesz iść nikt ci nie broni. A jak nie chcę to nie pracuję i nie powinno nikogo obchodzić co ja robię w moją wolną sobotę .Dziękuję !

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2373.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1643, z czego 252 to opinie pozytywne, 398 to opinie negatywne, a 993 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.