KAEM SP. Z O.O. SP.K.

Opinie o KAEM SP. Z O.O. SP.K.

Aiewa

O jaką cisa. Warto pracować?

Czy w KAEM SP. Z O.O. SP.K. są szkolenia zewnętrzne?

Staszek

Tak. Miałem robić na wózki widłowe, ale przez koronkę odwołali. Można zdobyć różne papiery. ????

Bobas

Pani Agnieszko administrator strony usuwa nie wygodne komentarze wobec firmy wszędzie układy ręką rękę myje

Bhp

Na dziale są trzy dystrybutory wody, dużo wiatraków, a Pani Sylwia nie jest zła, jest wymagająca ale sprawiedliwa. Zachęcam do pracy w tym dziale, jest dobrze.

Olek
@Bhp

Potwierdzam , praca na konfekcji jest super, a szefowa pracowita i zaangażowana. Polecam.

Ala

Dajcie spokój kobiecie, awansowała dzięki ciężkiej pracy a wy zazdrosicie,

@Ala

Tak, zazdroszcze jej, że jest niemiła dla ludzi XD co to za logika. To rzucanie takich tekstów jak zacytowałam wyżej jest okej tak? Takie standardy KAEMu, ok... i tak jest kilka dystrubutorów ale wtedy miałam najbliżej do tego z którego "nie wolno mi korzystać"

Kinio
@Agnieszka

Agnieszka, myślę że tworzysz sztuczne problemy. Może zaproponuj 10 dystrybutorów na dział. Proponuję zabrać się do pracy .

@Kinio

Jak no moje może ich w ogóle nie być, po prostu bzdura jest dla mnie "przywłaszczanie" sobie tego co jest dla wszystkich

Kinio
@Agnieszka

Podejdź jutro do dowolnego dystrybutora, nie sądzę żeby był problem.

Jola
@Agnieszka

Pani Natalio, nie wstyd wypisywać Pani takie bzdury? Niestety nie jest Pani anonimowa. Szybko dotarliśmy po adresie IP do właściciela

Prawda
@Jola

Pani Natalio, jest który Pani uprawia krzywdzi ludzi, szefową działy i ściąga w dół, same złe emocje. Może warto uporządkować sprawy osobiste i nie przerzucać hej tu w sieć.

@Prawda

Wstyd to powinno być Pani Sylwi, że tak traktuje pracowników. Nic co tu napisałam nie jest bzdurą, nie wypisywałabym kłamstw do internetu. A później się dziwią, ze wszyscy przychodzą na chwile i idą w długą a 95% tej firmy to Ukraińcy bo w ciszy znoszą pociski o ile w ogóle rozumieją co się do nich mówi. Zresztą, idzicie do tej firmy i przekonajcie się sami, że tyle złych opinii nie wzięło się z nikąd a te dobre to podstawieni ludzie z biur albo te "psiapsi" kierowniczki

Ala
@Agnieszka

Pani Natalio Pani naprawdę musiała w życiu mieć ciężki jak tak traktuje Pani ludzi

Tom

Zgadza się, pracy jest dużo, cieszymy się że zakład pracuje w tych trudnych czasach a ludzie mają pracę. Jeśli się nie podoba zawsze można zmienić, a nie narzekać i narzekac

Jola

Nikt po 1 dniu nie rezygnuje. Najcześciej to ludzie którym po prostu nie chce się pracować

Dama

Ludzie pracują latami w firmie, ale zawsze znajdzie się maruda jak Ty. Zmian pracę i już nie pisz glupot

@Jola

To ciekawe, bo to, że większość ucieka po 1 dniu powiedziała mi kierowniczka z innego działu ale okej, pewnie wiecie lepiej XD

Yet

Proszę zająć się wysyłka i i dać spokój p.Tomkowi.

Ok
@Yet

Wiem prawda boli ale czego się można po was spodziewać ludzie nie wierzcie obietnice kierowników

Ivar
@Jola

Dzień dobry! Na podstawie jakiego paragrafu namierzacie aktualne położenie swoich pracowników? To jest brak szanowania praw człowieka. Pozdrawiam

@Ivar

To była ściema z tym IP, po prostu zapytały się tej dziewczyny od "to mój dystrybutor wody" komu ostatnio powiedziała, że nie ma korzystać z dystrybutora a ona wskazała mnie. Stąd wiedzą a nie po IP bo tu nie ma takich informacji jak IP xD

Watt
@Agnieszka

O tej wodzie to niedługo książkę napiszesz. Przeżywasz ten temat od paru tygodni, widać że masz dużo czasu i brak pomysłu co z nim zrobić.

Neo
@Watt

Za mało pracy, a za dużo wolnego czasu :)

Hg

Czy wszystkie orły sa juz gotowe na trzecia zmiane ...

Maruda
@Hg

Ciesz się że są wolne soboty i niedziele a nie narzekasz na 3 zmianę

Hg
@Maruda

A w ktorym zdaniu/slowie jest choc cien narzekania xd

Grafik

Sama rekrutacja przebiegła w przyjaznej atmosferze. Najpierw była rozmowa przez teamsy odnośnie mojego doświadczenia oraz oczekiwanej stawki. Następnie dostałam do wykonania zadanie rekrutacyjne - wykonanie ulotki. Po zaakceptowaniu zadania zostałam zaproszona na kolejny etap na którym trzeba było wykonać kolejne zadanie techniczne. Po zadaniu był drugi etap rozmowy tak już na luzie - odnośnie zainteresowań itd. Czekałam z wynikiem rekrutacji niecierpliwie, ponieważ jak poinformowała mnie pani, która mnie rekrutowała - jestem w czołowej piątce. Na odpowiedź miałam czekać tydzień - czekałam ponad 2 tygodnie. Dostałam telefon, że nie dostałam pracy, ponieważ używałam za dużo słowa ,, po prostu,, ale zadania rekrutacyjne zostały wykonane poprawnie. Do końca nie mogłam uwierzyć w tak absurdalny powód nieprzyjęcia mnie dlatego ostrzegam inne osoby przed aplikacją na dział graficzny. Dla mnie to była strata czasu. Rozumiem jakby zdecydowali się na inną osobę, ponieważ była bardziej doświadczona, chciała mniej kasy czy jakieś konkrety. Droga firmo - szukali państwo tak naprawde GRAFIKA czy ZŁOTOUSTEGO HANDLOWCA? A może jelenia, który robiłby za trzech? Niestety, ale nie pozdrawiam.

Nie mam pytań.

Pipi

Polecam opinie na googlach bo tu niewygodne i źle świadczące o firmie i kierownikach są usuwane

Lennon

Praca tam to udręka a zwłaszcza wysłuchiwanie jak Sylwia jedzie i obgaduje wszystkich, nie polecam, nic dziwnego, że sami Ukraińcy tam pracują

Mirek

Ludzie ja złego słowa nie powiem na tą firmę zarobki dobre obiecali social i jest stołówka z palet zrobiona ???? podwyżki się szykują a wy narzekacie

Żółty
@Mirek

Daj spokój, stawki są rynkowe na magazynie, chętnych jest dużo. Polecam pracę , jest stabilnie i dobre warunki.

Zastanawiam się

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć z obecnie pracujących czy jest różnica między zatrudnieniem w danej agencji? Widziałem, że rekrutuje tam agencja HR Consulting oraz AWG.. Do której lepiej trafić, jest różnica? Czy godziny pracy są zapewnione?

@Zastanawiam się

Stawki są różne

Oskar

W takim przypadku trzeba było iść do dyrektora czy kierownika i zgłosić takie zachowanie brygadzistki. A dystrybutory są dla wszystkich , szkoda że już nie pracujesz ale prawda jest że zachowanie paru osób tsk zwanych liderów psuje opinie firmy.

@Oskar

Człowiek cieszył się, że w ogóle jakąś prace załapał więc lepiej się nie oddzywać... z tym dystrybutorem to powiedziała mi jedna z dziewczyn w czarnych włosach, są tam takie dwie(bardzo podobne, wysoka i niska) wyżej s*ają niż (usunięte przez administratora) mają ale słyszałam, że ta starsza jest dziewczyną kierownika któregoś zatem nie dziwi mnie, że się tak panoszą...

Sylwia
@Agnieszka

Na konfekcji są dwa dystrybutory wody, proszę nie wprowadzać w błąd pracowników. Trochę optymizmu.

Otoona

Dba o nas, zejdź z niej i zajmij się sobą

Kasa

Dlaczego 2 czerwca kiedy została zgłoszona kradzież 1500zl z szafki pracownika, nie zostala zawiadomiona policja tylko udajcie że nic się nie stało ?

Rysiu
@Kasa

Bo firma ma gdzieś czy są kradzieże liczy się tylko czy nie wyniesiesz z firmy towaru po to mili panowie sprawiają pracowników

Julek
@Kasa

Firma nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szafce pracowniczej z wyjątkiem tych rzeczy które są potrzebne w drodze do pracy (na prywatne ubranie, prawo jazdy klucze itp.) 1500 zł chyba taką rzeczą nie jest. W takiej sytuacji poszkodowany powinien sam zgłosić przestępstwo na policji, tego nikt mu nie zabroni.

Tom
@Julek

Daj już spokój proszę, praca jest ok

Rysiu

Czy ktoś potwierdzi info o dodatku 10%za godzinę nocna dla agencji czy to prima aprilis

Kopernik

Jedna firma a kilka zasad , produkcja musi nosić maseczki a biuro nie , bo tam koronawirus nie dociera. Podwyżki dla wybranych , którzy sobie wychodzą.

Waldek

My tu się staramy jak woly a podwyżki znowu poszły po cichu za plecami dla kilku osób od papierkowej roboty w biurze

Ciekawy

Witam, czy ktoś może podzielić się informacją czy obecnie firma szuka team leadera/koordynatora? Jak wyglądają zarobki na tym stanowiski?

Chudy

Witam jaka zmianę byście polecili na magazynie?

Tak
@Chudy

Polecam pracę na magazynie, w trudnych czasach należy docenić firmę.

Kaem
@Tak

Są trudne czasy, trzeba szabrować po szafkach pracowników żeby mieć premie ;)

Borys

1 kto trzyma wypłatę w blaszanej szafce? 2 to dlatego dzisiaj na bramkach mili panowie z ochrony sprawdzali wszystkich??

Stary pierdziel

Czy firma odczuwa kryzys koronowirusowy??

Pracownik produkcji
@Stary pierdziel

Nie bardzo, pracy jest więcej niż rok temu o tej samej porze. Dużo nadgodzin, oczywiście wszystko płatne tak jak należy

Ale urwal
@Stary pierdziel

Firma nie odczuwa kryzysu ponieważ zwolniła połowę ludzi ????????????x

Pracownik produkcji
@Ale urwal

Pisze o produkcji, tam nikogo nie zwolnili. Co więcej cały czas zatrudniają nowe osoby.

Polak

Witam czy będzie kontrola dzisiaj? Bo chce remont zrobić w domu za darmo ????

Ph

Witam, czy ktoś mógłby zdradzić jak wyglądają warunki pracy jako pH, tzn jak z wynagrodzeniem, czy plany są realne, jakie auto i czy możliwość korzystania prywatnie, jakie relacje z przełożonymi. Dodam, że kandyduje na rejon łódzkie. Z góry dziękuję.

Joker

Tak będziemy dzisiaj sprawdzać ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o KAEM SP. Z O.O. SP.K. - Baranowo

• Jak się pracuje w KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEM SP. Z O.O. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Kandydaci do pracy w KAEM SP. Z O.O. SP.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEM SP. Z O.O. SP.K.