KAEM SP. Z O.O. SP.K.

Opinie o KAEM SP. Z O.O. SP.K.

Ultar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Dzień dobry. Dostałem ofertę na magazyniera. Pytanie jak wygląda praca? Atmosfera? Czytałem opinie różne.

Hej, natrafiłem na ofertę dla ustawiacza wtryskarek, akurat do zakładu w Poznaniu. Już wiem, że praca byłaby na 3 zmiany, a powiedzcie jak stoicie z nadgodzinami? Dobrowolne, obowiązkowe? Dla mnie najważniejsze, żeby nie zdarzały się notorycznie, bo aż takiej dyspozycyjności nie mam.

Pracownik Nowy wpis

Nadgodziny są rzadko i jak już to są dobrowolne.

D Nowy wpis

spoko atmosfera podczas rozmowy rekrutacyjnej ????milo zapamietam

Pan M

Fantastyczna praca, mega atmosfera. Praca na magazynie z zespołem KAEM była wyjątkowym doświadczeniem w moim życiu. Wiele się nauczyłem, POZDRAWIAM :)

WujekDobraRada
@Pan M

Czy rekrutują na magazyn ? Czy ogień i wydajność to ta firma ?

Grafik

Sama rekrutacja przebiegła w przyjaznej atmosferze. Najpierw była rozmowa przez teamsy odnośnie mojego doświadczenia oraz oczekiwanej stawki. Następnie dostałam do wykonania zadanie rekrutacyjne - wykonanie ulotki. Po zaakceptowaniu zadania zostałam zaproszona na kolejny etap na którym trzeba było wykonać kolejne zadanie techniczne. Po zadaniu był drugi etap rozmowy tak już na luzie - odnośnie zainteresowań itd. Czekałam z wynikiem rekrutacji niecierpliwie, ponieważ jak poinformowała mnie pani, która mnie rekrutowała - jestem w czołowej piątce. Na odpowiedź miałam czekać tydzień - czekałam ponad 2 tygodnie. Dostałam telefon, że nie dostałam pracy, ponieważ używałam za dużo słowa ,, po prostu,, ale zadania rekrutacyjne zostały wykonane poprawnie. Do końca nie mogłam uwierzyć w tak absurdalny powód nieprzyjęcia mnie dlatego ostrzegam inne osoby przed aplikacją na dział graficzny. Dla mnie to była strata czasu. Rozumiem jakby zdecydowali się na inną osobę, ponieważ była bardziej doświadczona, chciała mniej kasy czy jakieś konkrety. Droga firmo - szukali państwo tak naprawde GRAFIKA czy ZŁOTOUSTEGO HANDLOWCA? A może jelenia, który robiłby za trzech? Niestety, ale nie pozdrawiam.

Nie mam pytań.

Przeglądając pracuj.pl natknąłem się na ofertę dla specjalisty ds. e-commerce z językiem niemieckim. Praca w trybie hybrydowym - czy ktoś wie, jak to wygląda? Ile dni miesięcznie można pracować zdalnie? I czy można je wybierać samemu, czy może jest jakiś odgórny grafik?

X

Hej, Wszystko jest do ustalenia, E-commerce jest dosyć nowym działem, dogadujemy się w kwestii tego kto jest kiedy, a atmosfera bardzo przyjemna:)

@X

Fajnie, że można się dogadać w pracy, to ważne jak dla mnie. I co do atmosfery, to wszyscy sa na Ty? Także szefostwo? Struktura w firmie jest hierarchiczna, czy taka płaska i nie czuć tak mocno, kto jest nad kim? Są jakieś firmowe wyjścia wspólne?

Czy jest możliwość pracy w KAEM SP. Z O.O. SP.K. na część etatu?

X

A jakiego stanowiska dotyczy pytanie?

@X

Myślę, że chodziło o pracę ogólnie na część etatu? To w takim razie jakie stanowiska mogą pracować chociażby na pół etatu? Wtedy wymiar godzin ustala się podczas rekrutacji czy wysyłając cv trzeba to nadmienić?

KM

Słyszałem dobre opinie o pracy w tej firmie - może planowana jest w najbliższym czasie rekrutacja na przedstawiciela handlowego w woj małopolskim?????

Zaprosili kogoś na rozmowę na kontrolera finansowego? Bo jest ogłoszenie i tak się zastanawiam, czy nie aplikować. W jakich godzinach się tam pracuje? Zastanawia mnie ten elastyczny czas pracy podany tam w oferowanych, co to dokładnie znaczy. Pozdrawiam.

Chodzi o to, że w większości zaczynamy pracę między 6:00 a 10:00 - kwestia dogadania z kierownikiem danego działu, na pewno podczas rozmowy wszystko zostanie doprecyzowane. :) Nie jestem z kontrolingu, ale dział ten tworzą naprawdę fajne osoby, więc bez wątpienia warto spróbować i zaaplikować. :D

Przedstawiciel handlowy

Nie wiem skąd poniższe opinie o braku kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej. Może się coś zmieniło na przestrzeni roku, bo ja odpowiedź po rozmowie dostałem i to przed upływem zapowiadanego terminu. Przebieg rekrutacji mimo odrzucenia mojej kandydatury oceniam pozytywnie ;)

Biuro

Praca w biurze jest w porządku, polecam. Przyjemna atmosfera, pomocni współpracownicy.

Małgosia
@Biuro

A dużo osób pracuje w biurze? Jeszcze mnie ciekawi, czy pozwalają tu czasem na pracę zdalną, czy nie ma takiej opcji? Bo szukam czegoś hybrydowego raczej.

@Małgosia

W Biurze pracuje kilkadziesiąt osób, nie ma jakichś tłumów:) każdy dział ma swoje biuro + jest jeden open space. Z tego co wiem to jest możliwość okazjonalnej pracy zdalnej, ale głównie większość osób pracuje stacjonarnie. Zależy pewnie też od stanowiska + kwestia dogadania z potencjalnym kierownikiem.

Graźka
@:)

No to wygląda całkiem wygodnie. A co z zapleczem socjalnym dla pracowników? Jest pomieszczenie typu stołówka? Jest tam jakaś lodówka, mikrofala, naczynia itd.? Jest miejsce do odpoczynku?

@Graźka

w biurze są dwie kuchnie z pełnym wyposażeniem (lodowka, mikrofala, ekspres do kawy, kawa/herbata, naczynia/sztućce, stół z krzesłami)

Witam , dostałem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko PH. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie ? Warunki zatrudnienia , samochód , czas pracy i ogólnie na temat atmosfery panującej .

Lenka

Cześć, piszę w sprawie pracy. Chodzi o tę ofertę, co się pojawiła, na kontrolera finansowego. W oferowanych nie wspomnieli o premiach, czy poza podstawą coś płacą jeszcze?

Jakie narzędzia pracy zapewnia KAEM SP. Z O.O. SP.K.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gość.

Mam pytanie na czym polega praca w firmie Kaem ?

I to masz na myśli przez politykę? Zastanawiam się, czy to ma jakiś realny wpływ na pracę ludzi w zakładzie, bo o tym przyszłam poczytać między innymi. A macie tam jakieś inicjatywy charytatywne, swoją drogą?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Teresa

To o atmosferę w pracy chodzi? Czy tylko o tą rozmowę? Ten pan o którym piszesz to z każdym pracownikiem ma do czynienia? Czy tylko na konkretnym którymś dziale jest?

Hej ,chce złożyć CV do tej firmy .Posiadam papiery z UDT ,czy polecacie tą firmę ?

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam. Zmarnowany czas i pieniądze na dojazd na 2 etap rekrutacji. Podczas której dowiedziałam się, iż zadzwonią jeżeli zdecydują się na moją kandydaturę, a jeżeli wybiorą kogoś innego poinformują mnie mailowo. Zero odzewu!!! Chodzi jedynie o fakt, iż mogli poinformować że odezwą się jedynie jak zdecydują się mnie zatrudnić. Jednak cieszę się, że mnie nie wybrali, bo pokazali klasę i wysoki poziom kultury, do potencjalnych kandydatów.

Anonin
@Nie polecam

A to ciekawe, ja byłem na drugim etapie, zwrot kosztu otrzymałem odrazu i pomimo, że ostatecznie nie zdecydowali się na mnie to informację mailową o wyniku rekrutacji otrzymałem.

@Anonin

No to fajnie ale z drugiej strony skąd takim razie takie rozbieżności pomiędzy wami?

Uczestniczyłem w procesie na PH na Podkarpacie. Była jakaś Pani i koleś, podobno regionalny z Poznania. Zarzekali się że do 2 tyg dadzą odpowiedź. Już mija 3 miesiące i kontaktu brak. Elementarny brak wychowania, już nie mówiąc o podejściu biznesowym. Jak dobrze że nic z tego nie wyszło.

Ooooooo uderz w stół A nożyce się odezwą. Szanowny Panie jakiś tam Gra. Po pierwsze nie jesteśmy na " Ty" . O jakim budowaniu portfela klientów Pan mówi? Proponuję przeczytać mój wpis jeszcze raz, ale tym razem że zrozumieniem. A tak w skrócie odpowiadając na te głupoty które Pan napisał odpowiem że np nie dzwoniłem do firmy w której Pan pracuje ponieważ nie jesteście już godni żebym to ja z Wami współpracował!!!!

@Kandydat

Moje życie się dzięki temu wpisowi zmieniło - już nic nie będzie tak jak kiedyś .... Niesamowite... odkrywcze.... porywające za serce... WOW....

????

Oczywiście masz prawo do swojej opini jak i ja do swojej. Rozpocząłeś dyskusje w napastliwym tonie to ktoś to kontynuuje, nożyce przeskakują z ręki do ręki. Prawo przyczyny i skutku. I chyba nie tylko Ty masz sporo czasu by tu zaglądać, witam na pokładzie:-)

@????

No widzisz jakie marne życie miałeś

Ech
@????

Ja rozpocząłem? Czytaj ze zrozumieniem , choć tu widzę, że dla wielu to zbyt trudna sztuka...

@Kandydat

Razem z Tobą, nie jesteś/byłeś w tym sam.

Gra
@????

Zdumiewająca dyskusja się tutaj rozwinęła. Potwierdza się zatem opinia, że nie da się tu pisać rzeczowo a szkoda. Przyznam w takim razie, że błędem było wypowiedzenie się. Życzę wszystkim milego popolubia, korzystajcie z pięknej pogody.

kk
@Kandydat

Mnie również spotkała podobna sytuacja. Brak kontaktu, brak odpowiedzi. Osoby decyzyjne nie "skusiły" się nawet na prostego mejla z decyzją.

@kk

:( a jakieś upomnienie z Twojej strony co do nich? Może chociaż trochę głupio im się zrobi?

@kk

A dałeś o tym info samej firmie? Bo ciekawa jestem ich reakcji na to

Krzysiek

Hej ,Byłbym zainteresowany pracą na stanowisko operator wózka widłowego.Jakie są stawki ??Z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o KAEM SP. Z O.O. SP.K. - Baranowo

• Jak się pracuje w KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEM SP. Z O.O. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEM SP. Z O.O. SP.K.?

Kandydaci do pracy w KAEM SP. Z O.O. SP.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEM SP. Z O.O. SP.K.