ZRW Józef Bartos

Piekoszów

Opinie o ZRW Józef Bartos

anonim 2011-08-28 19:12:44
ten zaklad to zenujaca pomylka. Wynagrodzenie odkad pracuje a to juz ponad rok nigdy nie bylo wyplacone w terminie! zwloka to srednio 15-20 dni, tym bardziej ze wynagrodzenie trzeba samemu uskladac z utargow a i tak w ostatniej chwili zadzwoni szefowa i wstrzyma wyplaty! to u nich normalka. sprzedawane produkty daja wiele do zyczenie - osobiscie odradzam tam zakupy i przydala by sie wizyta sanepidu ( przechowywane mieso ) nie jest skladowane jak nalezy zgodnie z przepisami - mam nadzieje ze przeczyta to ktos z inspekcji. Reasumujac odradzam tam prace jak i zakupy.
... 2011-09-07 08:25:48
Pracowałem w tym zakładzie ale jestem jednego pewien...w życiu już bym tam nie wrócił ponieważ jest to firma która:
1.nie wypłaca wypłaty w terminie a jeśli już się domagasz żebyś dostał wcześniej to wielkie pretensje do całego świata...ale po co ci pieniądze...młody jesteś.
2.nie ma szacunku do pracowników....przez cały staż pracy nie dało się porozmawiać z pracodawcą...
3.Pracownicy wymyslają sobie niestworzone historie i plotki które puźniej krążą między zakładem 1 i 2
4....wiele innych.
Gdybym był desperatem to może i bym wrócił...ale na chwile obecną bez szans.Może jak się stoczę i nie będe miał innych perspektyw.Na trzeżwy umysł napewno NIE..Powodzenia.....
Anonim Łódź 2012-02-02 20:39:23
Też tam pracowałam, to najgorszy pracodawca jaki dotąd mi się trafił! Zgadzam się z poprzednikami brak wypłat w terminie,zero szacunku do pracownika! Mam nadzieję że w końcu ktoś to zgłosi do sądu może nawet i ja to zrobię ponieważ aktualnie czekam na zaległe wynagrodzenie za pracę oraz ekwiwalent za urlop i nadgodziny. Szczególnie pan [usunięte przez administratora] okazali się kłamcami i [usunięte przez administratora] TCHÓRZE!!!!!!!!!PRZEZ WIELKIE T. MAM NADZIEJĘ ŻE OBAJ PANOWIE TO PRZECZYTAJĄ.. RÓWNIEŻ ODRADZAM WYROBY TEJ FIRMY WIELKIE GÓW..NO!!
anonim 2012-02-07 15:29:25
tam się pracuje za darmo towar też się daje za darmo.
gallanonim 2012-02-21 16:42:20
Ten zakład to jedna wielka pomyłka , nie wiem jakim cudem funkcjonuje od 1987 , takiego dziadostwa i [usunięte przez administratora] jak żyje nie spotkałam , [usunięte przez administratora] w biały dzień i to pod przykrywką zakładu pracy chronionej , na wszystko są pieniądze , na elektrownie ,na knajpy tylko nie na pensje dla pracowników , nic w tym zakładzie nie dzieje się zgodnie z prawem ,chociaż pani właścicielka mianuje się prawnikiem [ żenada ] . Że też nikt takimi przekrętami do tej pory się nie zainteresował ,wiec albo mają wszystkich w kieszeni albo ludzie się boją cokolwiek zrobić żeby nie utracić pracy . Może najwyższa pora się tym zająć i poinformować media , jakimi super pracodawcami są w naszym kraju prawnicy i jak zgodnie z litera prawa okradają pracowników , którzy ciężko na nich harują . Wstyd pani prawniczko niech się pani pochwali swoją działalnością w Palestrze - dostanie pani na pewno super nagrodę za własną niepowtarzalną interpretację prawa ! BRAWO !!!!!!
wiola 2012-03-09 16:49:22
CO WY PISZECIE TO ŻENADA,,JA PRACUJĘ W SKLEPIE JUŻ 10 LAT JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ,ŻE MAM PRACĘ A JAK PŁACE NIE PASUJĄ TO PRZESTAWCIE SOBIE ,ŻE BIERZECIE 25 I JUŻ JEST W TERMINIE,,TEN NARZEKA KOMU SIĘ NIE CHCE ROBIĆ ALBO DOSTANIE OPIER,I JEST OBRAŻONY...TA FIRMA JEST SOLIDA I DUŻO OSÓB TO POTWIERDZI..TO NIE SKLEP ODZIEŻOWY TYLKO MIĘSNY WIEC JAK KTOŚ SIĘ NIE NADAJE TO RZECZYWIŚCIE DŁUGO MIEJSCA NIE ZAGRZEJE..POZDRAWIAM WSZYSTKIE SZEFOWE Z MOJEJ FIRMY I DO PRZODU KOBITKI ...POZDRAWIAM...
ZRW Józef Bartos 2012-04-02 09:51:04
popracujesz troche to sie przekonasz , ja na początku też byłam zadowolona, ale się okazało w praniu. Pracując w łodzi w carefurach musiałyśmy zamawiać same towar z firm zewnętrznych o wszystko się troszczyłyśmy , a nawet głupiego dziękuje nie usłyszałyśmy, a pan [usunięte przez administratora] figo fago kawa marago nawet nie odbierał telefonów nikt się nie interesował nic dziwnego że zbankrutowały stoiska mięsne we wszystkich carefurach w łodzi.Dziadostwo, a pani [usunięte przez administratora] czy jak jej tam [usunięte przez administratora] pani prawnik ciekawa jestem tego papierka, śmiech na sali.
Jednym słowem okropna firma
KASIA 2012-05-24 08:19:30
Wszystko prawda.Pensje długo po terminie i trzeba się co miesiac upominać,bez tego pewnie wcale by nie bylo.Towaru brak,rozmawiać nie ma z kim.Jedyne osoby z którymi można się dogadać to [usunięte przez administratora].Reszta to porażka.Wielki pan dyrektor [usunięte przez administratora] to........... nie skomentuje
jjjjjj 2012-10-05 13:01:02
to co się dzieje teraz w tej firmie to cyrk na kółkach,pensji nie mamy za sierpień a już pażdziernik ,towaru nie ma na zakładzie kupujemy z innych firm,totalna porażka ,,
Pracownik 2012-12-03 19:00:39
Dlaczego polskie prawo pozwala na istnienie takich tworów jak to przedsiębiorstwo. Przedsiębiorstwo, to za duże słowo!!! Haruj człowieku za darmo, a moze nawet jeszcze mi płać za to!!! Mówiąc językiem internetu zal.pl!
Zuzia 2013-01-10 20:14:33
Zakład Bartos to pomyłka.[usunięte przez administratora] nie potrafi szanować nikogo, dostał na tacy dobrze zapowiadającą się firmę rodzinna i w ciągu trzech lat zniszczył to co jego ojciec budował 25lat
śmierdzi śmierdzi, umyjcie się w końcu! 2013-08-30 19:35:22
Zgadza się syf i nic więcej, nie wiem skąd 'to' się wywodzi ale jedno mogę mogę o nich powiedzieć- są bardzo prości, zacofani, niedouczeni, ich jedzenie śmierdzi no i mają brzydkie dzieci. Ot co.
mariaconsuela 2014-03-18 07:23:26
Witam serdecznie.To nie jest już firma Józef Bartos / z całym szacunkiem dla Pana Józefa /,ale firma nalezy do synalka Łukasza,który rozparcelował majątek rodziców.Sam kombinuje,kombinuje i guzik mu z tego wyszło.Jak się na coś nie pracuje to się nie szanuje.Szczerze współczuję Rodzicom p.Łukasza bo Ich ciężka praca idzie w dym
lucjan ef 2015-01-29 14:49:38
też ubolewam nad tym że dyskusja nie jest jakaś taka gęstsza, szczególnie pod względem merytorycznym. ale moim zdaniem jak wszyscy się zajmują swoimi zadaniami i dobrze pracują to nikt potem nie musi walczyć o swoje prawa. sorry taki mamy taki klimat. a tak poza tym, to jak tam pójdę doi pracy to ile zarobię?
kaprol 2015-03-31 02:49:48
Na jednym z portali przeczytałam że "Firma Józefa Bartosa w Piekoszowie, kiedyś potentata wędliniarskiego, po 26 latach działalności przeżywa kryzys." To prawda czy nie, bo to że firma zmieniła właściciela z Pana Józefa na Pana Łukasza to wiem, można mieć chyba nadzieje że nowa krew to tylko na plus na firmy Zrw
Anna 2015-04-28 21:25:02
Firmy juz dawno niema,syndyk sprzedaje co sie da i tak za malo zeby splacic dlugi
piekoszow 2015-05-11 11:25:54
ale teraz z gazowni smierdzi ze oddychać nie idzie.... młodego Bartosa wszyscy kochają w piekoszowie ;]
wiem 2016-10-10 10:43:59
jak czytam te osattnie wpisy to uwazam ze gowork powinni zdelagalizowac. firma od dawna nie dziala. a tu jakies wynajete typy pisza teksty bez sensu zeby portal sie krecil. masakra i wstyd. ludzie ktorzy interesowali sie ta firma dawno juz nic nie pisza bo stracili nadzieje na kase i ten temat ich nie interesuje.
pooak 2016-10-12 11:47:53
Hej, ale jaka jest teraz wypłata? Dzięki za odpowiedź
;] 2016-10-25 11:41:01
pooak - jesteś mistrz! tyle napisze.
Tego zakłądu nie ma od kilku lat. ale gowork podbija wpisy :)
Zostaw swoją opinię o ZRW Józef Bartos - Piekoszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRW Józef Bartos