New Zinc sp. z o.o.

Opinie o New Zinc sp. z o.o.

...

Praca za najniższa krajowa o podwyżkę trzeba sie prosić i plaszczyc przed szefem. Kierownicy na niczym sie nie znaja nie maja szacunku dla nikogo. Osobny z Ukrainy maja większe prawa niż Polacy. Często się sprząta przez 8h bo pracy nie ma. Myszy biegają po jadalni i w szatni. Praca idealna dla ludzi bez ambicji

gość

Praca jest za najniższą krajową a w weekendy nie pracujemy.

@gość

Dzięki za odpowiedź. A czy poza podstawą wynagrodzenia można liczyć na jakieś dodatki do wypłaty, premie? Napisz coś o tym, dzięki wielkie.

Pracujecie w weekendy? są płatne 100%?

Stella

@Astra ławista baby Zamiast wszystkich obrażać warto przyłożyć się do swojej pracy bo firma jest spoko!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie New Zinc sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka księgowej.
Astra ławista baby

Ten idiota bez szacunku do ludzi Szypuła nadal tam pracuje czy kierowniczka nadal trzęsie portkami żeby go zwolnić .Kadrowa nadal myśli tylko o sobie i w (usunięte przez administratora) ma ludzi .Bez przebaczenia.Głupie babsko .

Olek

Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą i jeśli nawet nie jest idealnie to warto pracować żeby poprawić.

Damian

Czy ktoś wie jaka agencja tam działa ? Pracowałem tam kiedyś i chciałbym znowu , ale pani Halinka nie lubi byłych pracowników ....

były
@Damian

Poważnie chcesz tam wrócić za takie śmieszne pieniądze i w momencie jak zakład upada ???

Damian
@były

Zakład nie upada .Otwierają nowe linie .MarcPol się wyprowadził stąd wrażenie daltego jest więcej miejsca

Vertui
@Damian

MarcPOL już dawno poszedł z tej lokalizacji... Zakład uruchomił 5 linie lecz poźniej nie było materiału do produkcji i linie były zamykane już w środę na 3 zmianie czy czwartek.... W tym zakładzie brak stabilności produkcyjnej oraz za dużo ludzi za granicy...

Witam. Ile w okresie próbnym zarabia się na UR? Pytam bo nie chce tracić czasu swojego i waszego???? Wiem że zależy to od doświadczenia ale chcę wiedziec na jakie mniej więcej pieniądze można liczyc na próbnym i później.

Anonimek

Witam.Zainteresowany jestem działem Utrzymania Ruchu,jak wygląda sytuacja w tym dziale ? Można wiedzieć dlaczego tak często pojawia się ogłoszenie o pracę na UR ? Pozdrawiam

@Anonimek

Praca ciężka. chłopcy zapierdzielają jak małe samochodziki świątek piątek i niedziela

LoKo
@PewnaPani

I tu się trochę Pani myli. Może dość intensywnie się pracuje ale nie zawsze. Ale z pracą w weekendy to już się nie zgodzę - kiedyś się robiło ale od dłuższego czasu nie robi się weekendów (produkcyjnych) zdarza się że towaru brakuje na piątki nocki czy 2 zmiany. Wynagrodzenie na produkcji z tego co się orientuje to najniższa krajowa plus premia ale praca nie aż tak ciężka bo detale są dość lekkie. Co do atmosfery to różnie zależny jaka zmiana i linia ale fakt faktem POLAK to mniejszość w tym zakładzie.

@LoKo

Ja tutaj nie mówię o produkcji. Doskonale wiem jak wygląda. Niedawno odeszła z tego zakładu byłam wtedy kiedy było lepiej i wtedy kiedy było gorzej. Ale wiem też że chłopcy na Utrzymaniu Ruchu zawsze mają pełne ręce roboty

G.j
@Anonimek

To specyficzna praca.Ale po wdrożeniu się w system i zaakceptowaniu zapachu oraz kwasów jest ok.

Łukasz

Czy coś się zmieniło w tym zakładzie niż opisane wcześniej sytuacje??

Pampampam

Czy ja mam wrażenie że ten zakład upada? Nie chce mi się już tu chodzić. To już jest dno i monotonia co wy na to jak widzicie resztę roku?

Pampampam

Koniec roku więc przydałoby się jakoś podsumować. Odkąd pojawił się ten pajac w rurkach w tej firmie robi się jeden Bangladesz. Macha palcem to tam tu sram i myśli że kim jest Harrym Potterem??? !! Zero organizacji zero porządku.... nie wyobrażam sobie nowego roku ... Pozdrawiam

@Pampampam

Pamiętaj, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza: https://www.gowork.pl/regulamin Jest w nim wspomniane, że nie należy obrażać innych w wypowiedziach. Zastosuj tę zasadę przy tworzeniu kolejnych wpisów. Ale skoro już postanowiłeś zabrać tu głos, to powiedz nam proszę, czy każda nowo zatrudniona osoba może na stracie liczyć na stabilną umowę o pracę?

Mimi
@Pampampam

W tym zakładzie jest totalne 0 organizacji pracy swojej jak i podległego zespołu. Plany produkcyjne są wymyslane od reki i co najlepsze brak pewności o dostawie detali do obróbki !!! Nie ma roboty to urlop lub sprzątanie z "kwasem" w ręce...

@Mimi

Możesz być kimś więcej bez żadnej szkoły niczego, ale musisz spełnić 1 warunek! Mieć znajomości ( chyba,że zaczniesz pod********ć innych - też jest sposób)

@Mimi

Czy w związku ze wspomnianymi przez Ciebie warunkami pracy w New Zinc, firma nagradza Was w dodatkowy sposób? Na przykład poprzez premie świąteczne czy wyjazdy integracyjne zespołu? Zachęcam Ciebie do napisania, czy firma stosuje takie rozwiązania, aby zmotywować swoich pracowników.

Gaf
@Mimi

Nie ma pracy, więc odsyłają do domu? Ale płacą za ten czas, czy nie?

niuniek
@Gaf

Odsyłają ale czy płacą - hahahaaa nie robisz nie płacą albo bierzesz urlop płatny (jak go jeszcze masz) a jak nie to wypisujesz o urlop bezpłatny !!! Czyli masz prace na kilka dni w tygodniu a potem wolne :/ jak ci na kasie nie zależny to można tak robić a z urlopu wyczyścisz się w ciągu kilku miesięcy .

Ludzie jak szukacie pracy na dwa miesiące to super takich tam szukają. Spróbuję pani Halinka juz pisze umowę resztę dowiecie po dwóch miesiącach.

Kazia
@anonymous

to FAKT zatrudnią cię od reki choć udają ilu to nie mają kandydatów. Rozmowa pięknie kolorowo a wychodzi dość szybko jak praca wygląda jak faktycznie zakres obowiązków wygląda czy samo co się robi... Towaru brakuje bez gwarancji pracy wiec albo urlop albo bezpłatny. Niby mowa o weekendach a tu lipa w tygodniu nie ma pracy a gdzie week. Kierownicy produkcji nie potrafią zaplanować czego kolwiek poza chwilą obecną a chodzą i udają że sobie radzą na stanowiskach pracy. Dziwie się Panu PREZESOWI że trzyma takich ludzi. Atmosfera hmm jaka może być przy stanie 85% obcokrajowców co mają małe pojęcie o systemie pracy a ci co znają co i jak uciekają.

@Kazia

Wow znalazł się mądry co chce wpływać na prezesa niebywałe :)

kolega KAZI
@Gość

może nie mądry może nie głupi... ale coś wypowiedzi powyżej jest. Firma upada bez gwarancji dostaw towaru na produkcję wiec co tu powiedzieć... Zatrudniając kolejnych "mega mózgów biurowych" a firma nadal w dół !!!

Agnieszka

Na stronie New Zinc @rudy brakuje ogłoszeń pracy, ale z historii rozwoju firmy wynika, że cały czas otwierają nowe linie produkcyjne, w tym roku ruszyła 5. Więc może jest to jakiś znak, że będą zatrudniali i może warto złożyć po prostu podanie o pracę?

@Agnieszka

Ogłoszenia są na popularnych portalach z ofertami pracy

Rudy

A jak wyglada sprawa atmosfery jak i finansowa w tym zakladzie?

@Rudy

Jeżeli satysfakcjonuje cię 2100 brutto na miesiąc to składa papiery. Przyjmują każdego. Nie mają żadnych wymagan

@PewnaPani

To nie prawda że przyjmujemy każdego .... a wymagania też mamy

Nieodłączną częścią rekrutacji jest tez selekcja.

Bezradny

Kulawy, stary nie każdy?! Za chwilę ślepy i głuchy będzie.... Szanujmy się i nie oszukujmy się wzajemnie

Grazik
@Bezradny

Nie mam nic do ludzi ale jaka selekcja z czego z kogo jak w kolko szukają pracowników i biorą jak leci... nie da się nawet ekipy zbudować na linie robi się coraz większa męczarnia na zakładzie....

PewnaPani

Jaka selekcja jakie wymagania? O czym ty tu piszesz. Nie staraj się wybielic tej firmy. Przyjmują każdego kto chodzi widzi i słyszy. A nawet już i z tym widzeniem nie zawsze. Młode osoby które tam przyjdą zobaczą warunki i płace uciekają gdzie indziej. I wcale się im nie dziwię. Żałuję że wytrzymała w tej firmie tyle czasu. Teraz mam tylko kłopoty zdrowotne.

pablo
@PewnaPani

A ja bym chętnie wrócił.

Activity

Początek końca tygodnia... Noe wiem już co myśleć.Co się stało?!?! Rok czasu minie i zacznie upadać. Takie bynajmniej mam wrażenie.... Gdzie jest ta robota? Sprzątanie?? Można raz ale nie notorycznie!!

Anonimos
@Activity

Niestety firma upada towaru starcza na 2 lub 3 dni w czwartki linie się zamyka i nawalasz sprzątasz gdzie już Ukraińcy tego nie chcą robić!!! Dodatkowo organizacja tak kuleje ze dziwie się ze Prezes na to pozwala...

Activity

Zaglądam codziennie...

Rudy

Jak wyglada w tym zakladzie praca brygadzisty i jakie warunki? Moze sa jakies przyjecia?

Praca dla ambitnych osób poważnie traktujących swoje obowiązki zawodowe.

Jan

Burdello bonga bonga

Igor

Praca w dobrej firmie jaka jest New Zinc przerasta niektórych!!

Zostaw merytoryczną opinię o New Zinc sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w New Zinc sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Zinc sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Zinc sp. z o.o.?

New Zinc sp. z o.o.