New Zinc sp. z o.o.

Opinie o New Zinc sp. z o.o.

Inżynier robol

Ile mogą zostać brygadzisci z doświadczeniem I uprawnieniami?

BZ
@Inżynier robol

Szukaj innej, tutaj nie warto!

Agnieszka

@ja, Twoje zdanie może okazać się przydatne dla osób chcących podjąć pracę w New Zinc sp. z o.o. - czy w związku z tym mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Teraz nie mówi ona zbyt wiele. Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? @Dixon, jak poszła Ci rozmowa o pracę? Czy dostałeś ją? Jesteś zadowolony?

Pola
@Agnieszka

Nie polecam! Stawka- najniższa krajowa 2100 plus 250zł premii frekwencyjnej! Praca w warunkach szkodliwych, może i nie bardzo ciężka fizycznie, ale płaca urągająco niska! Acha, i kary za nic nierobienie :) Na halach 90% pracowników to Ukraińcy, a to mówi samo za siebie (na marginesie, za reklamacje od klientów Ukraińcy nie odpowiadają, bo są zatrudniani przez firmy zewnętrzne, odpowiadają Polacy!!!)

chemik

dlaczego tak niskie zarobki skoro praca w warunkach szkodliwych? Sorry ale pracujecie ludzie z dziadowską chemią, żrącymi kwasami i zasadami, metalami ciężkimi, kąpielami galwanicznymi które są toksyczne, kancerogenne. Dlaczego nikt z was się nie buntuje przeciwko takim warunkom? Rozumiem, że pewnie sprzęt nowoczesny, wentylacja pewnie sprawna, ale kontakt z chemią i jej oparami jest. Kasjer w sklepie typu Biedronka czy Lidl dostaje podobne pieniądze, a nie naraża tak swojego zdrowia. Wyjdzie wam to na stare lata. Sorry, ale nie rozumiem dlaczego godzicie się na takie pieniądze. Nie w tych warunkach, Ktoś powinien w końcu podnieść tą kwestię. Może nie jesteście tego świadomi??? Zatrudnianie Ukraińców...no cóż takie czasu, że Polak Polakowi wrogiem.

Już nie
@chemik

Nikt nie protestuje, bo wszyscy dostają informację z wydrukami, że poziom warunków szkodliwych był mierzony i zanieczyszczenia są poniżej normy. Tylko przed przyjazdem "badaczy warunków" hale są wietrzone, produkcja znikoma, byle zmieścić się w normach (bo zakład wie, kiedy będzie inspekcja). Wystarczy przejść się po halach, aby naocznie (nanosowo) stwierdzić, czy normy są! Nie ma! Smród chemikaliów zatyka !!!

Nie polecam

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie New Zinc sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka księgowej.
Dixon

Proszę o informacje o zarobkach w tej firmie bo ide na rozmowe o pracę dzięki

@Dixon

1600 zł na rączkę +200 premium

Wiela?
@.

Ile q..rwa?! To w valeo mają więcej, pora zmienić prace! Szkoda że nie wysłałem CV, ale bym się uśmiał jak bym to usłyszał na rozmowie :D bezcenne

@.

2100 brutto plus premia za frekwencję (brak zwolnień L4 i urlopów na żądanie). Ukraińcy na umowie z New Zinc dostają 2300 i premię :( Pora szukać innej pracy!

nieobecna

Firma w zamian za nienajwyższe zarobki daje dosyć sporo swobody w porównaniu z innymi produkcjami, atmosfera zależy od zmiany na którą się trafi, praca w weekendy płatna 100% w sobotę i 200% w niedziele, jeśli się chce pracować w weekendy to można zarobić przy 3 sobotach ok 2300 na reke na początek, dobre na zaczepkę i odpoczynek po obozach pracy

śmiech na sali
@nieobecna

2300 z trzema sobotami? To jakiś żart jest, czy co? kasjerka w Lidlu dostaje więcej, bez jaj! :)

Cichociemny

Na produkcji 2000 brutto +100 zł premii za frekwencję na początek. Trochę marnie.

Góraleczka
@Cichociemny

No to chyba nie pracujesz tam bo zarobek jest troche inny nawet na początku zacznijmy od tego ze masz 200 zl premi, a nie 100 po 2 każdą sobote masz płatna 100% a jeśli zaczyna nocka w niedziele to 200% stawki więc daj sobie spokój z takiem gadaniem

Firma generalnie chyba OK tylko praca w święta i dni wolne jest normą.Z połowa ludzi w tej fabryce to Ukraińcy.

NIe usuwaj

Ta kadrowa to jakaś dziwna kobieta: za swoje błędy wciąż wini innych , sama stwarza problemy.

wr

No makarońska firma po mamuni to chyba oczywiste [usunięte przez moderatora]

d&d

Witam, możecie napisać ile można zarobić w firmie oczywiście adekwatnie do przepracowanych lat i zajmowanego stanowiska; jaka atmosfera; jakie kierownictwo; ile pracy; jak z premiami nadgodzianmi. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o New Zinc sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w New Zinc sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Zinc sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Zinc sp. z o.o.?

New Zinc sp. z o.o.