Opinie o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TechniSat Digital Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TechniSat Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TechniSat Digital Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Michu

Nowy dyrektor powinien wywalić całą stara kadrę, wówczas pozbył by się kolesiostwa w tej firmie i zatrudnić osoby z odpowiednim wykształceniem i umiejętnościami. Bo dla mnie nie pojęte jest jak kierownik może zarządzać danym działem nie mając odpowiedniego wykształcenia i wiedzy, to tak jakby ktoś poszedł do lekarza chirurga aby się dowiedzieć co mu jest a przyjmował ślusarz z podstawowym wykształceniem. Choć u nas w Polsce jest wszystko możliwe :)

śmiech

Dobrze, że aktualnie nie ma cenzury na tej stronie

nie

J.P. zwolniony, brawo, ciekawe czy było to nocą, i do autobusu. K.W. zwolniony, Zakład świętuje. Uchowało się jeszcze kilku manipulantów z kadry J.P, ale z pewnością nowy dyrektor podziękuje im. Wówczas firma stanie się normalną i przyjazną dla pracowników.

Jak mają kasę, to czego więcej im trzeba.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technisat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Byłak

Z pewnością mistrzami intryg to panowie M.K i T.K, szkoda tylko, że nie ma to nic wspólnego w waszym wydaniu z uczciwością.

rahrh

Pewnie chodzi o dwóch z U.R. Mistrzowie manipulacji, pewnie niedługo przekona się o tym W.A. Piłkarz jest i będzie bo nie jest dla nikogo zagrożeniem. Oto cała filozofia firmy.

Michu

Masz na myśli tego co piłkę kopie?, ten kierownik to pomyłka. Chodzi za pracownikami do kibla i chyba mierzy czas ile zajmuje potrzeba fizjologiczna. Piłki kopać nie umie to wykopuje pracowników. Ten zakład ratuje tylko odświeżenie kadry, inaczej nadal będzie chora sytuacja i atmosfera.

Lid.

Panowie dyrektorzy. Przyjrzałbym się bliżej, tym kierownikom z byłego układu. Zwłaszcza dwóm, którzy pracują za jednego, a udają, że za cały zakład. Mam wrażenie, że krecia robota czy krytyka to nie najlepszy kierunek odbudowy dobrego wizerunku firmy. Pozdrawiam

m

W Technisacie elastyczny czas pracy oznacza,że to oni robią ci grafik kiedy masz przyjść,a kiedy nie,czyli robisz w sobotę lub niedzielę,a masz wolne w środku tygodnia.Ty nie masz tu nic do powiedzenia.

Michu

Czyżby nasz nowy pan dyrektor uważnie czytał to forum i komuś głowa poleciała?:) z tzw nierobów i udających że pracują .

To prawda, odmłodzenie kadry, a zwłaszcza podziękowanie tym, którzy tworzyli tę niezdrowy, chory system sprzed lat w pracy. Brawo, panie dyrektorze! Tak trzymać.

Pr

Myślę, że kierownictwo, wyrosło na zasadach byłego dyrektora i już się nie zmieni. Dyrektorze! Całkowita wymiana to całkowita zmiana na dobre. Pozdrawiam.

Wow

Pewnie nie zwolnią, bo co to ich obchodzi, co się dzieje, ważne, że jest kasa.

kagokga

Żeby ich zwolnili, bo ta firma schodzi na psy.

aleale!

Gdzie znalazles oferte pracy jako Specjalista IT w Technisacie?

I takich z tej firmy trzeba się pozbyć, ta pani już dawno powinna być za bramą. Miejmy nadzieję że nowy dyrektor zrobi porządek.

Kukak

Ktos-Dlaczego nikt tego nie zglosi, że tak traktuje się ludzi,czyżby miała plecy.Już do detektor i niech pakuje manatki.Dyscyplinarka

Mak

x mam -może zastąpić wręcz musi od tego jest tylko niektórym się pomylily stanowiska i woda sodowa do głowy uderzyła ale już nie dlugo.

Tu nie chodzi o zlecenia, tylko dzięki tzw łazików, którzy nic nie robią jak tylko zastraszają. Takich ta firma powinna zwalniać, i nie kompetentnych na stanowiskach!. Zamiast płacić takim łazikom lepiej dać ludziom którzy ciężko pracują aby wykonać zlecenie, wówczas na pewno praca była by też lepiej i szybciej wykonana. Ale u nas polaków niestety jest zachłanność byle do siebie i aby mi było dobrze, i jeszcze trzeba koledze troszkę umilić życie. Jak myślisz dlaczego nikt nie lubi polaków?...bo polaka polaka by sprzedał za 5 zł i póki tak jest z tym kraju nie będzie lepiej, dlatego takich cwaniaków nierobów wykorzystujących innych powinno się zwalniać i to w trybie natychmiastowym!!!

Tak jest i będzie dopóty dopóki nowy dyrektor nie zwolni jeszcze tych pozostałych którzy nic nie robią jak tylko straszą innych. Kilku już wyleciało czas aby pozbyć się reszty nierobów którzy nic nie robią a wysługują się swoimi podwładnymi. Pamiętam jak jeden już zwolniony straszył że za bramą czekają na wasze miejsce, teraz sam jest za tą bramą i bardzo dobrze, teraz czas na resztę. Niech nowy pan dyrektor zobaczy listę osób zwolnionych z doświadczeniem elektronicznym, ludzi którzy znali się bardzo i zostali zwolnieni przez swojego kierownika bo był mądrzejszy od niego samego i stwarzał zagrożenie dla kierownika.

xxx

Ciebie nowy dyrektor też zwolni jak nie będzie zleceń.

Zostaw merytoryczną opinię o TechniSat Digital Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TechniSat Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TechniSat Digital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TechniSat Digital Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 978 ocen.

TechniSat Digital Sp. z o.o.