Opinie o Uni-Truck Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Uni-Truck Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uni-Truck Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Truck Sp. z o.o. w Wrocław

Jason Voorhees

To chyba ten sam, bo za poprzedniego było lepiej. Przynajmniej dla szeregowych pracowników. Teraz to jakaś tragedia. Kasa za soboty zabrana, pensje dużo niższe. Niby wyszli z tarczy, a 10 jakoś tego nie czuć. Gość od blacharni z Łodzi zwolniony chociaż przynosił dobrą kasę i latał za tym, żeby wszystko było ok. Dlaczego? Bo wytknął kierownikowi Iveco i Pani od blacharni z Iveco, że chłopaki w Zgierzu nie mają pojęcia o robocie. Tak jak Pani wspomniana powyżej. Grunt, że kasa się zgadza - szczególnie w ich portfelach. Dziewczyna z BOK zwolniona, bo jej też nie lubił i zajmowała się sprawami pracowników. Dwoje ludzi że Zgierza też bo mieli inne podejście niż on. Gość robi co chce, ale dla GÓRY liczą się tylko słupki, które ten winduje kosztem szeregowych pracowników. Pan Dyrektor nawet nie raczy przyjechać porozmawiać z pracownikami. Czyżby boi się o swój stan zdrowia????Róbcie tak dalej Panie Prezesie, a w końcu sami będziecie robić samochody. Może czas spytać szeregowych pracowników co o tym myślą.

Kartofel

Oczywiście że w dlaszym ciągu pracuje i pewnie będzie tak dalej bo liże doopę dyrektorowi finansowemu. Prezes tego nie widzi albo nie chce widzieć. Ciekawe czy odwiedzsja czasami tą stronę ??

Znowu zwolnienia

Dziewczynę po 5 latach z BOK zwolnili mi z oddziału w Łodzi Fiata. Tragedia nie firma

Zwolnienia c.d
@Znowu zwolnienia

We Wrocławiu też chyba zwolnili dziewczynę, która była na recepcji. Wymienili na gorszy model... Tragedia się dzieje

Powiecie mi jak się pracuje? Interesuje mnie praca w firmie.

Bartuś
@Zainteresowany

Dobrze płacą i ogólnie ok, ale trudno się dostać, chyba że masz długoletnie doświadczenie w pracy u dealera ciężarówek, ale wtedy raczej nie szukałbyś roboty.

@Zainteresowany

Tu zależy gdzie aplikujesz, jak na handlowca licz się z tym że po 3 mies. skończysz pracę o musisz dużo sprzedać, w serwisie też zależy w jakim oddziale ale generalnie dużo obiecują a potem dostajesz to co ci dadzą a nie to co chciałeś można się rozczarować.

luck
@Bartuś

nie masz pojęcia, zobacz ile młodzieży tam pracuje. Jest to ich pierwsza praca.

Janosik

Można różnić się w opiniach ale firma mamy ok, pracować trzeba bo jeśli nawet jest coś do naprawy to warto to robić.

Borat

Najlepsi ludzie jak pracowali tak pracują od kilkunastu lat i dobrze sobie żyją. Tym panom o których piszesz podziękowano nie bez przyczyny. Nie chcę pisać dosadnie w czym się specjalizowali. Wygląda na to, że byłeś w tej grupie której podziękowano i żal ci (usunięte przez administratora) ściska i będzie ściskał do śmierci bo drugiego tak dobrego pracodawcy nie znajdziesz.

Rambo
@Borat

Nie broń i nie pisz bzdur jak nie wiesz co się dzieje w firmię!Uni Truck się już skończył,dno totalne.Płacą groszę szarym pracownikom a dyrektorek wypłaca premie z czapy swoim pieską!Prezesi albo udają albo tak samo się znają na prowadzeniu serwisów jak ich dyrektorzy!dziwię się tylko właścicielowi że jeszcze to wszystko akceptuje.Wrocław pada,Tarchomin to umieralnia.Zatrudnieni nowi ludzie kierownicy to ludzie bez doświadczenia zawodowego i to jest opinia byłych już klientów ..

Kazek
@Rambo

Zgadzam się w całosci z tym co Piszesz bo niestety to jest prawda. Kazdy kto napisze ze jest inaczej to albo jest tym pieskiem albo odpisuje sam zainteresowany... czytając wpisy nazwiska osób o ktore chodzi same sie nasuwaja .. Troche szkoda ze Prezes tej firmy nic z tym nie robi, wrocław po zmianie dyrektorka a potem szybkim awansie dyspozytora na stanowisko kierownika uważam za blad, co LAWECIARZ moze wiedziec o kierowaniu firma. to co sie wyrabia jest porostu śmieszne

Komando
@Borat

Podziękowano tym co podnieśli firmę jak było bardzo źle, teraz jest dyrektor od handlu co garnki sprzedawał i jak się samochody same sprzedawały (patrz wydawały) to kasę brał i nawet udawał, że coś po angielsku umie, a gdzie jest teraz jego sprzedaż...zwolnił starych handlowców bo zbyt mało sprzedawali to niech teraz pokaże jak się sprzedaje i bonusy bierze i targety robi, no ale tak biedaczek nie ma koniunktury.

Woj
@Janosik

Różnic w opiniach, jest taki jeden dyrektorek cwaniaczek, przez niego to już mój drugi szef został zwolniony, kręci swoje lody we Wrocławiu, nic nie robi, wozi się na wszystkich, jak można być dyrektorem bez wyższego wykształcenia, robi swoje biznesy tak jak robił od 5 lat i Prezes tego nie widzi, zero szacunku do podwładnych, ze szczerości, zero kultury osobistej. Dobrze się maskuje albo Prezesi nie chcą tego widzieć bo tylko tabelki na kolorowo rozsyła z których nic nie wynika i udaje świętoszka. Już raz go z tej firmy wywalili może ktoś przyjrzy się w końcu jego geniuszowi i zwolni go drugi raz bo to wstyd dla firmy Panie Prezesie. Czas przestać różnić się w opiniach przynajmniej w tym temacie.

luck
@Rambo

Kolego tak na początek, nie jestem anie pracownikiem ani rodziną ani nikim kto jest związany z Uni Truck we Wrocławiu. Jestem osobą, która współpracuje z tą firmą od 6 lat, czyli okresie o którym niektórzy piszą. Jest to dobra firma, wielu stałych pracowników a relacje między ludźmi OK. Nowi kierownicy też wykonują swoją pracę jak należy. Masz kompleksy więc lecz je u psychoterapeuty a nie na forum..

Aplikowałeś do Uni-Truck Sp. z o.o. na stanowisko Mistrz Serwisu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Opinion

Jak może być dobrze jak top management to pan dyrektor od gwarancji - filozof bez doświadczenia z protekcji, dyrektor najwyższy z Volvo był u nas kierownikiem magazynu - ciekawe czy pracownicy wiedzą jakie ma wykształcenie..., no i dyruś od serwisów - same sukcesy, zamknął Gorzów, rozwalił Tarchomin, straci za chwilę cały Nadarzyn, same sukcesy, ciekawe za co bierze pieniądze...

Jeszcze klient Nadarzyna

Zgadzam się z Tobą Rambo, ciekawe co zrobią jak im ostatni dobry kierownik z Nadarzyna odejdzie z ludźmi, może zastąpi go najwyższy dyrektor albo dyrektor od serwisu...

Bz

A który to już z kolei i jak często się zmieniają ??

nikt
@Bz

średnia dyrektorska wynosi 7 lat - wiec nie ma szleństwa :)

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012

Jack
@antonin

Klapa w 2012 ?? Pracuje tam od dziesięciu lat i od 2009 notujemy wzrost który tylko przyspieszył w 2012 roku i trwa do dzisiaj ... Poza tym bardzo porządny pracodawca , wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników , miła atmosfera , dużo ciekawych szkoleń , pensja zawsze na czas ...

@Jack

Ty chyba jestes pracownikiem, lub kierownikiem, przeciez to od razu widac samozachwyt nad soba. jedna wielka kupa niekompetencji. wypuszczuja niesrawne auto. a jak juz juz cos naprawia to paru set km znowu sie psuje.

@antonin

Uzdrawiacz pracuje następny, Tomuś marzyciel i wywraca, znowu góry i obiecuje … obiecuje...itd

Dariusz
@Grinch

Jesteś pracownikiem Uni-Truck? Czy zgadzasz się z opinią powyżej? Była napisana dość dawno, czy Twoim zdaniem od tego czasu coś zmieniło się w firmie na plus lub na minus?

Lutek13
@Grinch

@antonin napisz coś wiecej lub daj namiar na priv . Dzięki

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Uni-Truck Sp. z o.o.?

Grinch

Uni truck była dobrą firmą jeszcze 2 lata temu, jej jakość gwałtownie spadła, zarządzanie nie można oceniać bo jest poza skalą, oddziały tracą jakość i dobrych ludzi o dobrej atmosferze nie ma co marzyć.

Joanna

@karol, zgadzasz się z opinią @Zadowolona. Rozwiń proszę swoja wypowiedź abyśmy mogli poznać Twój punkt widzenia. Za co cenisz swojego pracodawcę? @Miro, @samo sedno, @Busiarz, jesteście pracownikami Uni-Truck? Zachęcam do zamieszczania opinii wnoszących coś do wątku.

Zadowolona

Ja osobiście pracuje w firmie Uni-Truck- Wrocław, nie mam zastrzeżeń, w każdej kwestii idzie się dogadać. Jestem bardzo zadowolona z pracy, polecam wszystkim!!! A firma sama sobie parkingu nie spaliła dla niedoinformowanych. Nie wiesz nie pisz bzdur.

samo sedno
@Zadowolona

bawimy się jak damy? ;-)

Miro
@samo sedno

Patrz na to komu ty dajesz. W samo sedno dajesz?? Haha

karol
@Zadowolona

polecam

Busiarz

Tak, podobno wstępne ustalenia wskazują na samozapłon w pojeździe klienta, który w stodole montował Webasto.

chemik
@Busiarz

taaa, samozapłon w dieslu!!! buahahaha!!! człowieku sobie poczytaj o właściwościach oleju napędowego!!!

Busiarz
@chemik

Samozapłon w Webasto baranie.

Bartuś
@chemik

No przecież napisał, że w ogrzewaniu postojowym. Czytać nie umie a innych krytykuje

Solo Han

Wrocław , umowy na czas określony ! chaos w warsztacie , nowa hala a narzedzi nie ma kilka lat temu było bardzo dobrze ale wiadomo trzeba spłacać nową halę sam nie pracowałem ale mam kolegów którzy tam pracują i strasznie narzekają np na nie jasne rozliczenia godzin, brak wiedzy przez "nadzorców" , itp = kolesiostwo i donosicielstwo to norma jak to akceptujesz to ta praca jest dla Ciebie

znawca
@Solo Han

tam same wioskowe z Trzebnicy i okolic robią to nie ma sie co dziwić

Usmiechniety
@Solo Han

To nie scania . Cieniasy nie umiejące naprawiać samochodów po prostu odpadają ...

Mareczek
@Usmiechniety

Ja tam nie wiem i jestem przypadkiem na tym wątku szukałem Unitry, ale wy Panowie zaskakująco dużo wiecie o tej akurat firmie. Takie informacje może mieć tylko pracownik, a skoro wylewacie tu pomyje to pewnie podziękowano wam za pracę i to zwykła zemsta. Szczególnie że na bezrobociu nie ma co robić, tylko leżeć na kanapie, sączyć piwo, paść brzuszysko i wylewać nienawiść do całego świata.

samo sedno

odział tej firmy we wrocławiu to istny dramat, ostatnio nawet spalili swój parking przed firmą, bo nie potrafia upilnować swojego terenu! dno totalne!!!

Joanna

@Mistrzuniu piszesz, że większa część pracowników, od lat jest z firmą związana. Rozumiem, że Ty również jesteś zadowolony ze swojej pracy. Mógłbyś powiedzieć o niej coś więcej? Co sprawia, że praca w Uni-Truck jest warta polecenia i jak sam zauważasz, byli pracownicy chętnie zatrudniliby się w tym miejscu ponownie?

Mistrzuniu

Ja pracuję w serwisie Iveco w Uni-Trucku od 16 lat. Większość załogi to stara gwardia z dłuuugim stażem, w handlowym i księgowości też. Mam kolegów, którzy kiedyś odeszli i na początku twierdzili, że w nowym miejscu jest super. Teraz po paru latach i po kilku kolejnych pracodawcach mówią, że chętnie by wrócili i wspominają pracę w Uni-Truck z sentymentem. Wiecie, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i wszędzie jest coś nie tak. Tu jest chyba mniej "nie tak" niż gdzie indziej, takie jest moje zdanie.

Solon fiata to zenada klamia oszukuja

koko

Co sądzicie o stanowisku handlowca w Warszawie?

Joanna

Istotne są rzetelne i merytoryczne opinie na temat Uni-Truck Sp. z o.o. jako pracodawcy. Jednak należy też pamiętać o regulaminie portalu, który obowiązuje wszystkich użytkowników. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, czy też obraźliwe. Zachęcam do ponownego zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Joanna

@majamico wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Czy masz na myśli konkretne sytuacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Truck Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Uni-Truck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Truck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Truck Sp. z o.o.?

Uni-Truck Sp. z o.o.