UNI-TRUCK Sp. z o.o.

Nadarzyn

Opinie o UNI-TRUCK Sp. z o.o.

nonek 2012-06-29 12:37:30
UNI-TRUCK Nadarzyn. Totalna porażka. Umowa-doczekałem się jej po miesiącu pracy, i ku mojemu zdziwieniu, oczy wyszły mi z orbit, moja przyszła pensja uzgodniona na rozmowie kwalifikacyjnej z (usunięte przez administratora) z Tarchomina, wyglądała jak datki w kościele na tacę. Ktokolwiek pójdzie na rozmowę do Uni-Truck może się za bardzo nie wysilać jeśli chodzi o pensję, może mówić 3 tysiące, 4 tysiące itd., a i tak dostanie 1500 brutto podstawy i 1500 brutto premii, która pojawia się i znika do tego jakieś inne składowe, łącznie wychodzi to ok 2000 zł do ręki ze wszystkimi możliwymi składowymi pensji. Atmosfera - jeśli ktoś lubi być ścierką do podłogi to polecam, Kierowniczyna o ile można tego kogoś tak nazwać, bo to i tak za wysokie określenie jak na tego kogoś, owy Pan(usunięte przez administratora)wszystkich jak leci, zero honoru i zasad moralnym, sprzedał by się za 5 zł. żeby tylko coś na tym zyskać. Ogólnie nie polecam.
Filar 2012-07-26 14:19:20
Chyba musiałeś coś narozrabiać koleś bo ja mam odmienne zdanie, pracuje co prawda 4mies. ale pracodawca jest konkretny, co zarobisz to na papierze, wymaga ale płaci (tak jak się umówiliśmy)nie ma miejsca na kombinacje jak coś knociłeś to Cię przejrzał bardzo przebiegły typ ale słowny, trzeba uważać bo wymagania są ale praca ok i atmosfera niezła.
nonek 2012-07-26 16:03:05
Kolego, popracujesz ciutę więcej to sam zobaczysz. Poza tym po których plecach trafiłeś do Uni-Truck???? Ten kto tam pracował nic dobrego o tej firmie nie powie, a zarobki ŻAŁOSNE, chyba że Tobie wystarczy jałmużna 1500 zł. W tej firmie kto nie rozrabia ten nie zarabia.
nonek 2012-07-26 16:06:16
I wiesz co koleś za długo w tej branży siedzę, żeby coś knocić. Widać młokos jesteś w tej branży, gwarantuje Ci, że w tej firmie nie przepracujesz nawet roku.
Obserwator 2012-07-27 11:32:06
Skoro jesteś taki obcykany w tej branży to powinieneś wiedzieć że odchodząc z pracy nie zostawia się po sobie długów u naszych kontrahentów bo to nie wystawia o tobie dobrego świadectwa i stajesz się niewiarygodny
Obserwator 2012-07-27 11:46:34
Nonek, jak jesteś tak długo w branży to taki fachowiec siedział tam za 1500?! Nie ma takich zarobków chyba że na szczocie jechałeś, a to przepraszam.Coś kręcisz koleś, nie wygłaszaj opinii opartych na twoich wewnętrznych emocjach bo chcesz zniechęcić innych bo sam nie skorzystałeś...
olek 2013-06-25 19:01:59
Raczej uni -tric bo tak ta firma powinna się nazywać.wielki trac na umowie próbnej a potem wielki trik i kopara do ziemi opada.Totalna porażka. Nie wspomnę o robieniu z klientów balona i (usunięte przez administratora) ich na kasę.Biorąolbrzymią kasę od klientów a płacą jałmużnę.
21dudus21 2013-11-04 19:50:28
jest ok
Andrez 2014-01-20 12:50:09
NIe wiem na jakie stanowisko aplikujesz. W serwisie ludzie pracują po kilka lat i dalej pracują. W dziale handlowym ( gdzie ja kiedyś pracowałem) są tacy co pracują już chyba ze 12 lat albo i dłużej. Pensja na czas, szkoleniami po jakimś czasie będziesz (usunięte przez administratora)Szefostwo ze swoimi przywarami dość konkretne i wymagające. Ale jak już Cię przyjmą i widzą że pracujesz, a nie bździsz w stołek to wcale tak szybko nie zwolnią. Narzędzia do pracy są, atmosfera - cóż, tę tworzą ludzie. Ogólnie całkiem poukładani. Ja mogę polecić.
mark 2014-05-07 09:21:50
Mój szwagier pracuje w Uni-Truck chyba ze 16 lat i z tego co wiem to tam po tyle pracują ludzie. Nie wiem ile zarabia ale na szkolenia narzeka, że znów dwa dni go nie będzie bo ma szkolenie. Tyle mogę powiedzieć.
Antek 2014-09-30 08:22:07
Chyba już długo szukają bo ogłoszenie nadal jest. Ktos może był na rozmowie. Jakie stawki oferują?
mess 2015-01-31 21:22:51
powiem Ci szczerze kolego wyżej że ja też szukałem ogłoszeń i nie ma, także Twoje poszukiwania były dobre ale nie było co znaleźć więc dlatego nieskuteczne. Myślę że po prostu uni-truck ma teraz jakąś przerwę w rekrutacji ale za jakiś czas pewnie ją wznowią, trzeba po prostu trzymać rękę na pulsie i szukać co jakiś cza
Solo Han 2016-04-12 00:33:45
Wrocław , umowy na czas określony ! chaos w warsztacie , nowa hala a narzedzi nie ma kilka lat temu było bardzo dobrze ale wiadomo trzeba spłacać nową halę
sam nie pracowałem ale mam kolegów którzy tam pracują i strasznie narzekają
np na nie jasne rozliczenia godzin, brak wiedzy przez "nadzorców" , itp
= kolesiostwo i donosicielstwo to norma jak to akceptujesz to ta praca jest dla Ciebie
znawca 2016-04-12 00:59:21
tam same wioskowe z Trzebnicy i okolic robią to nie ma sie co dziwić
Jack 2016-05-18 10:29:22
Ja bym był ostrożny z tym wyborem pracy, pracowałem w UT i coś niecoś wiem. Gwarancja pracy słaba liczy się tylko wynik nie ważne jakim kosztem, kwalifikacje się nie liczą tylko to co mogą z ciebie wyciągnąć i kop w d....ę Mocno się pozmieniało w tej firmie atmosfera kiepska, donosicielstwo na każdym kroku liczą się tylko tzw. pieski szefa a reszta to zmywaki. Jak lubisz donosić i lizać d....ę szefa to miejsce dla Ciebie, Ja tam nie wrócę.
kamila 2016-06-28 11:22:05
Widzę, że firma poszukuję pracownicy z biegłym angielskim na stanowisko asystentki dyrektora ds. sprzedaży. Ktoś zna wysokość wynagrodzenia?
Zostaw swoją opinię o UNI-TRUCK Sp. z o.o. - Nadarzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNI-TRUCK Sp. z o.o.