Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

abcd

Cesarok wy jesteście jebnięęcii że pracujecie za darmo!!! Żal mi was! Macie wypłatę za luty i za styczeń w całości? Robicie za darmo ha ha ha nawet kartek nie macie. Ja się zwolniłem, bo nie będę pracował z debilami.

Cesarok

wszyscy się zwalniajcie i tak polowa z was wruci na kolanach kondony jeszcze SUG stanie na nogach zobaczycie na Makoszowach cos jadom my na Jasmosie tez się roskrecamy będzie dobrze a im wiecej (usunięte przez administratora) w się zwolni tym więcej kasy dla nas zostanie brawo brawo

ooooo
@Cesarok

cesarok twoja baba hyba daje d..y ze pracujesz zadarmo ty je...any depilu

zawiedziony

panowie właśnie dzisiaj się zwolniłem, skończyłem z tym burdelem.Ciekawe kiedy wypłacą kasę? pozew mam napisany i radzę innym to samo . nie dajcie sie dalej robić w konia(jak jedziecie do Gliwic to zabierzcie pare groszy bo te dupki liczą za xero )

byly pracownik

Ja juz nie pracuje. Znalazłem inna firmę i jak die okazuje mozna bo byly przyjęcia pod firmy na budryk. Tylko koledzy trzeba chodzić i się pytać a nie siedzieć przed monitorem i wypisywać brednie. Prawnie sug ma dwa tygodnie żeby po zwolnieniu się wypłacić pieniądze jeszcze tydzień i idę złożyć pozew który juz czeka w teczce. Pozdrawiam was wszystkich i naprawde nie dawajcie się dłużej wkręcać a emeryci niech sobie robią za darmo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zjawa

tak tak cieszcie sie jelenie bo wiecej nie dostaniecie chyba ze garba od roboty jak jestescie glupkami dalej sluchcie prezesikow to dobrze wyjdziecie a ciagle narzekacie ale daj wam bog zebyscie jeszcze zarabiali po 3tysiace

gornik

naprawdę jest się z czego cieszyć wiadomo zawsze coś ale ch... z taka firmą szkoda słów

jaaaaaa

zatrudniony jestem ale nie pracuje ;)

ktos

A robicie tam dalej

acgihk

ja też dostałem 200 huraaaaa, w koncu moge wrócić do domu

POZER

panowie jest jet jest wypłata za grudzień hura 200zł

swiety

Anetka jak chop robił w GPUG to nawet możesz w Warszawie składać i tak kasy od nich nie wyrwiecie

Aneta

ok dzięki za info nie praca była wykonywana na Budryku ale w Zabrzu składamy..:)

elo

Kolego zusu juz nie placilu w 2014 roku. Banda zlodzieji

abcd

A ZUS nadal za styczeń nie jest zapłacony!!!

migotka

facet:)masz rację ale tam już wesoło nie było od maja już zaczynały się cięcia wypłat i od czerwca nawet kartek już nie było i powinni ludzie z tamtąd uciekać a nie się zastanawiać !!! a teraz płacz bo przyjęć nie ma bo strajki itd.a teraz to narzekanie i kłótnie w domu z powodu braku kasy i lament wielki...sami są ludzie sobie winni bo normalny człowiek który wie,że ma opłaty i zależy mu na normalnym bycie nie siedzi w tym gównie tylko ucieka!!!

facet

Kiedy w pazdzierniku ci szubrawcy , pseudoprezesi nie wyplacili na czas pieniedzy, bylo wiadomo ze to koniec ich bandyckich poczynan. Wtedy trzebabylo sie zwalniac z tej posranej firmy. Doprowadziloby to do tego ze JSW pociaglaby ich do zaplacenia kar umownych i wtedy nawet sprzedarz Toyot nie pokryla by tej sumy. Przekupili was ochlapami i obietnicami, a wy jak male dzieci daliscie sie poprostu wrobic. Dzis narzekacie na wlasne rzyczenie. Wtedy jesienia mieliscie jakas alternatywe by znalezc sobie inna firme, a dzis dzieki Waszej naiwnosci i glupocie zostaliscie na wlasne rzyczenie na lodzie. Trzeba bylo isc sladami tych, ktorzy natychmiast w pazdzierniku sie zwolnili i dzis patrza z boku na wasze biadolenie i narzekanie smiejac sie z was razem z tymi zlodziejaszkami z GPUG i SUG.

ja czekam a składałem 25 lutego

qqqqqq

CZY KTOŚ MIAŁ SPRAWE W SĄDZIE

mm

Najpierw wizyta w pipie dla bezpieczenstwa tam pomoga napisac wypowiedzenie ar 55 z winy pracodawvy oczywiscie ale nieliczcie na szybki obrot sprawyv2

gornik

jeśli pójdziecie na zwolnienie za porozumieniem stron to nie macie co składać do sadu o pieniądze musi być z winy pracodawcy tak bynajmniej ja się zwolniłem z paragrafu 55

Zostaw merytoryczną opinię o GPUG - Gliwice

GPUG