Opinie o GEPOL Sp. z o.o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEPOL Sp. z o.o. w Sochaczew

robim

Dzisiaj pracowałam w akordzie - 120 zł na 8h. Wkońcu dobrze placa. I jeszcze zus płacą. Na reszcie a od zajonczkowskiego wyciagniem co sie da. Do przodu

rzetelny

Żal ściska was co nie chcieliście współpracować. Co trzeba jeździć do pago pod błonie i cholera na magazynie - 27 stopni zimna . A teraz zatrudniają na umowę zlecenie za 3 500 do ręki z ulicy HAHAHAAA !!! Na produkcji i w magazynie pracuję już prawie 100 osób, Płacą na czas a z tego co mówią chcą zatrudnić następne 100. Marznijcie dalej w Pago HAHAAAAHAAAA.

wikary

nie ma ale jest nowa firma - jak mi wiadomo są przyjęcia i płacą na czas. Dowiesz się na miejscu.

były pracownik z grodziska

czy ktoś napisze co z tym gepolem jest czy nie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GEPOL Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
oszukali mnie. Banda złodziei. Za 20 lat pracy?

Kasa miała być, a nie ma. Do końca tygodnia niby ... i jak nie było tak nie ma. Może się obudzą bo od poniedziałku nikt nie przychodzi do pracy.

Naiwny

Czy jutro ma być zaległe kasa?

ziutek

..tak to już koniec nowy dwor zamykają w soch nie zapłacił wszystkim za kwiecień i maj a minął już czerwiec ;-( biedne kobiety tyrające [usunięte przez administratora] na pewno nie dostaną kasy bo już nie ma skąd - brać p&g odeszło i klapa....

Sfrustrowana

Firma nie przetrwa- w to już nawet boss nie wierzy... Ludzie odchodzą gdy mają jakieś perspektywy, inni zostają bo na razie nie mają gdzie pójść a rodzinę utrzymać trzeba... I ciągły strach - czy tym razem jeszcze zapłaci czy już może nie. Frustracja i beznadzieja - co tu więcej gadać?:-((

operatywny

tragedia co tam się dzieje, bieda z nędzą, pieniędzy nie płacą, kwestia czasu jak to zamkną na klucz!!!!!!!!!!

Kania

Bylam na rozmowie na ww stanowiko. Rozmowe prowadzil pan [usunięte przez administratora]. Nie wiedzialam, ze tak wyglada kwestia plac. Dobrze ze sie do mnie nie odezwali. Ale slyszalam ze tam chca zatrudniac na wlasna dzialalnosc. Jabbym musiala wszystko poplacic a kasy od nich by nie bylo...

gepolowiczka

o tak, jasne że dają, a takie że czekasz na swoje wynagrodzenie z poślizgiem 2 miesięcznym. Pójdziesz to się przekonasz. A szefostwo ma to głęboko [usunięte przez administratora].

wyrolowany

nie ma kasy od marca , z daleka rozpływa się smród, nie zawracajcie sobie głowy,nawet tekst z obrazka na dole trafił mi się SSYF

hela

Praca w dynamicznie zwijającej się firmie - powino byc.

marek

czy ostatnio coś się w tej firmie zmieniło?

ON

zapomnieli dopisać WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS

nescafe

jest ogłoszenie do pracy , może ktoś chętny : GEPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Działająca w branży logistyczno-copackingowej zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Miejsce pracy: Feliksów (pow. sochaczewski) Region: mazowieckie Opis stanowiska: •Tworzenie i aktualizacja dokumentów Systemu Zarządzania Jakością (procedury, instrukcje, normy itp.); •Nadzór nad zapisami Systemu Zarządzania Jakością; •Koordynacja i realizacja planów audytów zewnętrznych i wewnętrznych; •Nadzór nad realizacją działań korygujących i korekcyjnych; •Zarządzanie reklamacjami oraz monitorowanie statusu realizacji działań po reklamacjach klientów; •Organizowanie szkoleń dotyczących Systemu Zarządzania Jakością dla pracowników; •Zarządzanie podległym działem. Definiowanie celów i planów dla działu oraz nadzór nad ich realizacją; •Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów; •Współpraca z innymi działami produkcyjnymi w zakresie identyfikowania i rozwiązywania problemów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów; •Dokonywanie oceny efektywności pracy podległych pracowników; •Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie jakości. Wymagania: •Wykształcenie wyższe; •Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie logistyczno-produkcyjnej; •Znajomość norm ISO 9001, GMP i HACCP oraz umiejętność przełożenia ich na realia firmy; •Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; •Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu; •Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint); •Umiejętność zarządzania zespołem pracowników; •Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów; •Szeroko rozwinięte zdolność interpersonalne i komunikacyjne. Oferujemy: •Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; •Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

karol015

O kurde, to w tej firmie nie ma juz nikogo kompetentnego ani w miare kulturalnego. Ludzie - trza [usunięte przez administratora]!!! Tylko gdzie?? Płaczkoski - nie potrzebujesz moze pracowników?

roszpunka

Ooooo co za nowiny?? :) a co w takiej sytuacji robi tam sid i sister??

rusuankasasankazranka

Zrobił zebranie, powiedział o co chodzi i bardzo ładnie z jego strony. Niech mu układa się jak najlepiej.

nina

Ja tam mysle że kuzwa dobrze zrobił bo statek to juz zatonoł tylko nie wszyscy o tym wiedza.

Zostaw merytoryczną opinię o GEPOL Sp. z o.o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w GEPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GEPOL Sp. z o.o.