Gepol PPHU

Jarocin

Opinie o Gepol PPHU

kot 2013-04-27 09:45:41
Walczyć? o co? o odprawy? zapomnijcie o tym. Nie mają pieniędzy na bieżące wypłaty a wy mówicie o odprawach, smieszne. Jedyne logiczne wyjście to uciekać jak najprędzej na zwolnienia lekarskie, chociaż ZUS będzie wam płacił w terminie. A Gepol już się nie podniesie i olewa was. Ciekawe czy piękna mężczyzna Maniolo ma coś do powiedzenia? zapewne jak zawsze NIC bo jemu pensyjka płynie.
gepolowiczka 2013-04-27 10:19:44
cha cha cha - piękna Mężczyzna dobre i trafne określenie do tego pajaca. Brawo!!!!!! To właśnie jemu zawdzięczamy obecną sytuację w firmie. Jak kiedyś będziecie w krzyżówce szukali hasła: profanacja słowa dyrektor, to śmiało wpiszcie Maniek, napewno będzie pasowało :)))
stary pracownik z grodziska 2013-04-27 12:27:11
czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat gepolu kto tam teraz rządzi,na produkci i w magazynie ,czy gepol padł w końcu czy jeszcze nie,pracowałem kiedyś w tej firmie jeszcze w grodzisku maz
i jestem ciekaw co z tą firmą
obserwatorka 2013-04-28 11:36:57
Rzeczywiście Gepol dogorywa i to głównie dzięki takim ambitnym jednostkom jak Maniek, ale nie ma się co dziwować i nie stawiajmy tak wysoko jemu poprzeczki, pamiętamy przecież że jest to zwykły fizol z produkcji więc nie wymagajmy od niego kompetencji dyrektorskich. Używając w jego przypadku rzeczownika dyrektor ubliżacie innym prawdziwym dyrektorom. A czy "piękna mężczyzna" :) ? Może niektórym naszym byłym koleżankom się podoba ale mi nie!!!!!!!
wyrolwany 2013-04-30 05:55:29
jak na tą stronkę dużo wpisów o(usunięte przez administratora),zacznę GO lubić.mam dla niego.OCH CHYBA SIĘ ROZPISAŁEM
głupi leń 2013-05-14 20:56:05
ale my głupi jesteśmy... mam na myśli tych, którzy jeszcze w tej firmie pracują.
jesteśmy od długiego czasu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez dyrektorów, a na koniec może się okazać, że nie będzie dla nas z czego ostatnich pensji i odpraw wypłacić
gpość 2013-05-15 05:20:37
Uciekajcie od tej firmy daleko.
wyrolowany 2013-05-15 05:26:00
Niewypłacalny krętacz.Ludzie nie dostali wypłat jeszcze marcowych,a już szuka następnych naiwniaków na umowę o dzieło.Zajączkowski byś się wstydził.
pyskacz 2013-05-16 17:28:56
nie radzę podejmować pracy w tej firmie. pieniędzy nie oddają ,kierownictwo-chamstwo, komornik u bram
anonim 2013-05-16 21:09:31
Nie wiem czy znacie najnowsza wiadomosc - podobno nawet (usunięte przez administratora)sie wkurzył i zwolnil sie w koncu z ztego szamba...
lola 2013-05-16 21:58:01
Może ktoś wziął się za niego i te decyzje, które podejmował. Teraz ktoś powinien mu powiedzieć tak jak on powiedział Kaśce: "uciekasz jak szczur z tonącego statku"
Halinka 2013-05-16 22:00:42
Powinien być ostatnią osobą która odejdzie z tej firmy. Tak przykład daje ? Tak też to świadczy o nim.

Może zagra teraz za Ryśka w Klanie :)
nina 2013-05-16 22:24:24
Ja tam mysle że kuzwa dobrze zrobił bo statek to juz zatonoł tylko nie wszyscy o tym wiedza.
rusuankasasankazranka 2013-05-18 18:13:00
Zrobił zebranie, powiedział o co chodzi i bardzo ładnie z jego strony.

Niech mu układa się jak najlepiej.
roszpunka 2013-05-19 21:56:41
Ooooo co za nowiny?? :) a co w takiej sytuacji robi tam sid i sister??
karol015 2013-05-20 18:32:24
O kurde, to w tej firmie nie ma juz nikogo kompetentnego ani w miare kulturalnego. Ludzie - trza [usunięte przez administratora]!!! Tylko gdzie?? Płaczkoski - nie potrzebujesz moze pracowników?
nescafe 2013-05-28 13:12:51
jest ogłoszenie do pracy , może ktoś chętny :
GEPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Działająca w branży logistyczno-copackingowej zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
Miejsce pracy: Feliksów (pow. sochaczewski)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
•Tworzenie i aktualizacja dokumentów Systemu Zarządzania Jakością (procedury, instrukcje, normy itp.);
•Nadzór nad zapisami Systemu Zarządzania Jakością;
•Koordynacja i realizacja planów audytów zewnętrznych i wewnętrznych;
•Nadzór nad realizacją działań korygujących i korekcyjnych;
•Zarządzanie reklamacjami oraz monitorowanie statusu realizacji działań po reklamacjach klientów;
•Organizowanie szkoleń dotyczących Systemu Zarządzania Jakością dla pracowników;
•Zarządzanie podległym działem. Definiowanie celów i planów dla działu oraz nadzór nad ich realizacją;
•Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów;
•Współpraca z innymi działami produkcyjnymi w zakresie identyfikowania i rozwiązywania problemów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów;
•Dokonywanie oceny efektywności pracy podległych pracowników;
•Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie jakości.
Wymagania:
•Wykształcenie wyższe;
•Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie logistyczno-produkcyjnej;
•Znajomość norm ISO 9001, GMP i HACCP oraz umiejętność przełożenia ich na realia firmy;
•Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
•Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint);
•Umiejętność zarządzania zespołem pracowników;
•Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów;
•Szeroko rozwinięte zdolność interpersonalne i komunikacyjne.
Oferujemy:
•Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
•Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
ON 2013-05-28 16:53:37
zapomnieli dopisać WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS
marek 2013-05-29 08:45:42
czy ostatnio coś się w tej firmie zmieniło?
hela 2013-05-29 13:22:26
Praca w dynamicznie zwijającej się firmie - powino byc.
wyrolowany 2013-05-29 19:53:53
nie ma kasy od marca , z daleka rozpływa się smród, nie zawracajcie sobie głowy,nawet tekst z obrazka na dole trafił mi się SSYF
gepolowiczka 2013-06-12 11:47:04
o tak, jasne że dają, a takie że czekasz na swoje wynagrodzenie z poślizgiem 2 miesięcznym. Pójdziesz to się przekonasz. A szefostwo ma to głęboko [usunięte przez administratora].
Kania 2013-06-13 14:34:13
Bylam na rozmowie na ww stanowiko. Rozmowe prowadzil pan [usunięte przez administratora]. Nie wiedzialam, ze tak wyglada kwestia plac. Dobrze ze sie do mnie nie odezwali. Ale slyszalam ze tam chca zatrudniac na wlasna dzialalnosc. Jabbym musiala wszystko poplacic a kasy od nich by nie bylo...
operatywny 2013-06-14 17:08:27
tragedia co tam się dzieje, bieda z nędzą, pieniędzy nie płacą, kwestia czasu jak to zamkną na klucz!!!!!!!!!!
Sfrustrowana 2013-07-01 22:43:05
Firma nie przetrwa- w to już nawet boss nie wierzy... Ludzie odchodzą gdy mają jakieś perspektywy, inni zostają bo na razie nie mają gdzie pójść a rodzinę utrzymać trzeba... I ciągły strach - czy tym razem jeszcze zapłaci czy już może nie. Frustracja i beznadzieja - co tu więcej gadać?:-((
ziutek 2013-07-09 10:45:21
..tak to już koniec nowy dwor zamykają w soch nie zapłacił wszystkim za kwiecień i maj a minął już czerwiec ;-( biedne kobiety tyrające [usunięte przez administratora] na pewno nie dostaną kasy bo już nie ma skąd - brać p&g odeszło i klapa....
Naiwny 2013-07-14 20:43:16
Czy jutro ma być zaległe kasa?
oszukali mnie. Banda złodziei. Za 20 lat pracy? 2013-07-25 19:13:47
Kasa miała być, a nie ma.
Do końca tygodnia niby ... i jak nie było tak nie ma.

Może się obudzą bo od poniedziałku nikt nie przychodzi do pracy.

były pracownik z grodziska 2013-08-28 16:14:20
czy ktoś napisze co z tym gepolem jest czy nie?
wikary 2013-09-05 15:44:39
nie ma ale jest nowa firma - jak mi wiadomo są przyjęcia i płacą na czas.
Dowiesz się na miejscu.
rzetelny 2013-09-11 21:42:30
Żal ściska was co nie chcieliście współpracować. Co trzeba jeździć do pago pod błonie i cholera na magazynie - 27 stopni zimna . A teraz zatrudniają na umowę zlecenie za 3 500 do ręki z ulicy HAHAHAAA !!! Na produkcji i w magazynie pracuję już prawie 100 osób, Płacą na czas a z tego co mówią chcą zatrudnić następne 100. Marznijcie dalej w Pago HAHAAAAHAAAA.
robim 2013-09-11 21:54:16
Dzisiaj pracowałam w akordzie - 120 zł na 8h. Wkońcu dobrze placa. I jeszcze zus płacą. Na reszcie a od zajonczkowskiego wyciagniem co sie da. Do przodu
praca 2013-09-11 21:58:36
To są te przyjencia czy nie ? Bo zima idzie i na opał trza zarobić.
kama 2013-09-27 17:17:44
czemu sa takie przestoje na produkcji?czesto się to zdarza??? ogolnie praca nawet nie zła
stefi 2013-09-27 18:16:07
do Cama. Przestoje będą bo tak było jest i będzie. Coś nie dojedzie. Ktoś czegoś nie dopilnuję itd.. Uzbrój się w cierpliwość. To dopiero się rozwija. Z tego co wiem ma być dużo pracy.
kama 2013-09-30 23:48:31
kadra ta sama to i praca się nie zmieni co z tego ze przenieśli inna nazwa jak brak roboty a ludzi przyjęli bardzo duzo
kama 2013-10-09 22:42:32
jak z praca ruszyło się cos??
z 2013-10-23 10:50:38
Czym zajmuje sie ta firma ? Kto jest właścicielem ? Czy jest wypłacalna ?
Mark 2013-10-23 10:52:52
na stronie internetowej jest podana jako rzetelny pracodawca ale po wejsciu w opcje wychodzi ze firma nie uczestniczy w tym programie bo nie spełnia okreslonych warunków
maio 2013-10-27 16:19:46
ruszyło się z ta praca cos? warto się zainteresować?
Angi 2013-12-17 15:02:22
nowa firma się przenosi do Błonia, co sie stało?
maio 2013-12-18 21:37:47
angi- to nieciekawie za daleko niektórym nie będzie się oplacalo dojezdzac
pracownik 2014-04-11 11:19:07
Nie wiecie może gdzie są jakieś kadry? Chodzi mi o świadectwo pracy....
hihi 2014-04-16 14:31:18
Nie ma Gepolu kadr teżjuż nie ma
hihi 2014-04-16 14:31:45
Nie ma Gepolu kadr też już nie ma
gepolowicz 2014-07-30 20:24:59
ktos cos wie na temat pieniazkow z FGŚP?
Patryk 2014-12-31 14:35:02
Pewnie zależy o którym gepolu jest jeszcze mowa, bo jak tak patrzę to tutaj temat jest o gepol z Jarocina. Kolega marian mówi pewnie o Gepolu z Sochaczewa. Jak mniemam to dwie rózne firmy. chociaz i ten gepol z sochaczewa chyba już nie istnieje, bo ich strona internetowa to jakaś kopia z reklamami. Pozdrawiam.
akacja90 2015-03-10 14:15:32
gepol z sochaczewa nie istnieje? dziwne, bo wydawało mi się że widziałam ostatnio jakieś ich ogłoszenie o pracę w sieci, ale w sumie to nie było przy nim daty więc tak naprawde nie wiadomo... w takim razie nie wiem czy wysyłać cv i list motywacyjny czy nie - ma prosze może ktoś z was więcej informacji na ten temat?
Majś 2015-03-25 09:27:28
A skąd nagle Sochaczew się wziął, skoro forum dotyczy Jarocina... Odnoszę wrażenie, że niektórzy trochę nie są zadowoleni z pracy w gepolu, chociaż nie wiem dlaczego skoro pracodawca oferuje dosyć dobre warunki, chyba że coś się zmieniło i ja tego nie wiem. Mógłby ktoś wyłożyć karty na stół - będę wdzięczny.
cvbn 2016-05-15 21:08:53
@alina z moich informacji wynika że terminowo to oni akurat płacą. Więce jeśli to była twoja jedyna obawa, to mozesz śmiało aplikować do tej firmy. :)
Zostaw swoją opinię o Gepol PPHU - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gepol PPHU