EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

kierowca

jakie 3.5 tys płacą od 1800 do 2200 reszta to delegacja to ile jesteś na zachodzie.Nie mylcie pojecia robiłem i wiem jakie grosze płacą bo max 2200 to smieszne pieniądze.

to super

mecenas

Od 3.5tys do 4 tys ale jazda nocą,niedziela wyjazd i meble targasz.

smieszne pieniadze to jakie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Mecenas

W Podaninie dził transportu tez jest syf młodemu na dole władza bije i nikt tego nie widzi a wypłaty coraz mniejsze.Polowa kierowcow to tacy gdzie nigdzie wiecej nie jezdzili i zadowoleni z zyca a meble noszą az miło za smieszne pieniądze.

PalomaBlanca

nie polecam tej firmy do pracy!szczególnie na dziale szwalni,gdzie kierownik stosuje mobbing.dziwię się że kobiety to wytrzymują i nie zrobiły mu jeszcze procesu.

JL
@PalomaBlanca

Mobbing stosuje majstrowa z brygadzistką

JaniTom

U was tez afera CPD-owa??

maharadza

Panowie robole z Europolu!!!!!!!!!! W gazecie piszą że dostaliście podwyżki a tak wogóle nie jest żadnej większej kasy tylko drugie zmiany do 24 lub dłużej oraz soboty To ile macie godzin przepracowanych w miesiącu pewnie z 250 to ile wam wychodzi na godzinę ??? Licząc średnią roboli a produkcji 3 tyś zł podzielmy przez 250 godzin to na godzinę wychodzi 12 zł na godzinę brawo !!!!!!!! płaca minimalna to 11zł na godzinę ale wam płacą.miłej pracy

Ta praca to porażka życiowa ...

a ile zarabiaja kierowcy

qwe
@kiero

zarobki zarobkami a slyszalem ze dali podwyzki

stolarz

jakie zarobki maja stolarze

chętny do pracy

przyjmują tylko na rozmowie taki szpakowaty gościu ocenia ludzi....jak gość po zawodówce,masz dosyć po rozmowie.

ktos

Witam ile dostanie na początek tapicer do przyuczenia?

Junek

Sflustrowanym ludka,ktorzy oczekuj złotych gor proponuje najpierw nauczyc sie uczciwie pracowac a pozniej oczekiwac czegos wiecej! Pracuje tu od 7 lat i uwazam ,ze do obozu pracy jest nam bardzo daleko!!! A tak na marginesie nikt wam tu pracowac nie kazal,to na cholere te zale? Kazdy jest kowalem swojego losu,nie podoba sie to odchodzisz a nie beczysz i ryczysz.

olo

racja ja pracuje prawie 18 lat i jak widac mozna tylko trzeba chciec

@Junek

Można wytrzymac jak sie mówi tak jak kierwonictwo białe jest czarne a czarne jest białe ma sie kredyt na mieszkanie dom do końca życia lub jest się fajtłapą życiową . Albo jesteś co najmniej brygadzista największym nierobem w firmie.

@Junek

Jesteś idiotą !!! to co piszesz jest żałosne

adi

najciekawsze jest to ze za co nas ukarali a teraz Kutnik i Slot pozwalaja robic chore jest to wszystko panie prezesie prosze zalozyc okulary i zobaczyc co wyrabiaja twoi podwladni mam na mysli Slota i Kutnika

www

teraz jest afera ludzi zwalniaja przenosza mi juz na tej pracy nie zalezy tam jest (usunięte przez administratora) podobny jak w Oswiecimiu Kutnik i Slot wyleci na zbity pysk tylko niemcy przjada i zobacza ze zaklad staje bo nie ma komu pracowac pozdrawiam wszystkich ktorzy w tym syfie pracuja

maharadza

I CO ABC tak ci dobrze w tej wspaniałej firmie i o paczki świąteczne żebrzesz ??? Trochę ludzkiej godności Niemiec daje kasę ale WY tego nie widzicie Pamiętam jak na początku nawet pracownikom płacili premie eksportowe. Miłego zapierniczania po 10 godzin i w soboty .

Abc

Do dyrekcji. Czy będą paczki lub gotówka na święta wielkanocne. Parę lat temu były a teraz co.?praca pracą ale też coś się nam należy

maharadza

Co tam u niewolników Europolu słychac? Widzę ze nawet w sobotę druga zmiana pracuje i pochwalcie się ile macie ?

@maharadza

Jesteś już nudny maharadza zajmij się czymś innym niż wypisywaniem bzdur

Melnet
@maharadza

Tak czytam opinie naharadzy kolej jakis jebniety pochwal sie ile ty masz ja tam pracowalem ale chce wrocic pracuje codziennie po 12 godz przy asfaltowaniu 400km od domu caly tydzien poza domem i mam okolo 3000tys. W europolu mam kumpli tapicerow co zarabiaja 3000tys bez najmniejszych problemow ale są w domu nawet po 10godz pracy komu sie nie chce robic to nie moja wina .pracują tam osoby ktore nie maja pojecia o ciezkiej pracy a ty maharadza tez nie masz pojecia o ciezkiej pracy patrz tez na wyksztalcenie 70% ludzi w europolu to zawodowa szkola (usunięte przez administratora) nie urywa i dlatego beda pracowac nawet za 2000tys

@Melnet

Stary mówisz że miodzik tam mają Pracowałem tam 15 lat i wiem swoje . Pracują po 10 godzin dziennie co daje 50 godzin w tygodniu miesięcznie ile ??? Odlicz od pensji dodatek za dyspozycyjność 400 zł od tych 3 tysi co piszesz że twoi koledzy zarabiają Podziel to przez godziny pracy i co i wyjdzie za wynik a najniższa płaca teraz to 12 zł za godzinę brutto . Oni tam dużo więcej nie mają a jaką wartość produkcji robią miliardy złotych. Budzyń niedaleko i też po zawodówce zatrudniają i na początek płacą 2.5 tysia za normę godzin . A kto tam pracuje ci co pobrali kredyty (czytaj pętle na szyję ) na całe życie i słowem nie piską na warunki i zarobki . A Ty tez jesteś zdolny skoro w delegacji tylko 3 tysiaki zarabiasz

maharadza

Popieram Pana co prawde pisze jako były ja też jestem były i z samego początku pracowało się po 12 godzin ale atmosfera była lepsza jedni podkopują drugich i to naród co podobno wojnę wygral płaszczy sie dla 2 tyś z sobotami drugimi listami dla niemca który zawsze powie S..... POLE

@maharadza

Ja tam pracuje i o ile mi wiadomo zarobki sa wyższe niż 2 tys.z sobotami.maharadza złe jestes poinformowany.a jak komuś sie nie podoba to wypad ,a nie tylko narzekać każdy umie ale nadal pracuje nikt nikogo tam nie trzyma na sile

OLA
@Abc

uważasz,że za pracę w tygodniu po 10 h i soboty 2 zmiany 2 tys. czy trochę więcej to dużo - to jesteś chory!!! Jesteś pewnie jednym z kierowników którzy takim wpisem chcą przyciągnąc ludzi do roboty - a tu klops coraz gorzej z nowymi do pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.