EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Trzymaj się z daleka od tej firmy , dobrze Ci radze . Mowa była o innych normalnych zakładach. A w Europolu awansują tylko przydupasy.

NIc

A stosunek pracy do wypłaty jest obrażający

piotr

zwolnienia,zwolnienia,zimno,zimno a kiedy wymiana kierowika,czas iść z postępem.przdałoby się wywietrzyć pomieszczenie.

ola

opis ten pasuje mi do xxxxx .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ok

Było kulturalnie. Jedna osoba musi się nauczyć zasady savoir-vivre. Narzucania, święcenia oczkami i zabkami , witanie sie jak z rodzina nie jest droga do sukcesu liczyć się wiedza ktorej młodej damie brakuje ale jest mamusia która przytuli dzieciątko.

maharadza

jakośc to jakoś to będzie i wszystko w temacie reklamacje będą po świętach pełne tiry rekalmacji

maharadza

I już po imprezie w SYPNIEWIE jaka Pani tańczyła po stole ktoś się pochwali?

MK

Co Ci do tego.Jak zapraszają to sie nie odmawia jak wpływa na konto za wyniki to się bierze. kierownictwo jest najważniejsze drogi kolego!!!

,,,,,

tak.tak , firma wyśmienita .palce lizać....

Jesteś w błędzie pracy za te pieniądze jest dużo i to bez nadgodzin w normalnym zakładzie. Jak ktoś chce pracować to niema problemu.

maharadza

Europolczycy a wasze szefostwo znowu bawi się za wasze ciężko wypracowane pieniądze w SYPNIEWIE jak co roku a wam coś na odczepne rzucili. Od nowego roku wszystkie umowy śmieciowe będą ozusowane ciekawe jak teraz was będą walic w rogi

xxxx

liderka zamieniła się w monstrum.łał.......

maharadza

kolego zejdz na ziemnię nie znasz nikogo co pracuje w tej wspaniałej firmie

zainteresowany praca

Witam. Moze ktos sie wypowiedziec ile zarabiaja nabiałowcy?(klejarze pianek)

@zainteresowany praca

stary radze ci sie tam niepchań to chyba najgorsza robota w europolu a ludzie i majstrowie masakra tam jedzą żywcem ...Jednym słowem (usunięte przez administratora) a zeby zarobic 3000 zł to trzeba wyrabiac 130 procent normy czyki dzienie jakie s 90 kompletow skleic buhaha szok i te nadgodziny na popołudniówkach...

Mała

Pracuję obecnie w Polinova Polska ,jako szwaczka.Nie wyrabiam normy,ponieważ ciężko ją wyrobić,stare szwaczki podniosły poprzeczkę zbyt wysoko i teraz ciężko się przebić.Pracuję tam przeszło rok,ale mówią że trzeba sobie dać ten rok na sprawdzenie swoich możliwości i wydajności.Może gdyby co chwilę nie obcinali czasu na kompletach nie byłoby tego typu problemu.Szwaczka która wyrabia normę 100% zarabia 2,400 zł.Jest umowa na początku przez Agencję pracy ,ale potem jest przez Polinova Polska,są pieniądze na gwiazdkę,wczasy pod gruszą,piknik w lipcu firmowy i można brać pożyczki bez procentowe.Wypłata jest na czas,jest ciepło a ludzie wiadomo ,wszystko zależy od charakteru ,wychowania i podejścia do pracy.Jak to powiedział na zebraniu pan Majorczyk ;szanujmy się na wzajem".Majstrowe są ok ,wszystko zależy jak to mówią ;jak ty do mnie tak ja do ciebie.Wiadoma rzecz jak ktoś często choruje to sam się prosi o negatywne podejście od strony przełożonych.Nadal przyjmują ,więc zainteresowanych zapraszam.

króliczek

Jakoś niektóre osoby się prześlizgują jeśli chodzi o L-4,dziwne,że kierownictwo nie widzi jak ktoś dziwnym trafem choruje tylko w postój i to od kilku lat a jeśli chodzi o wydajność to są też osoby co nawet 100% nie wyrabiają i nikt się za nie też nie zabiera a co do nieuczciwości to lepiej to przemilczę.

króliczek

Ta firma to jedna wielka pomyłka.Przeważnie lizusy zostają,albo koleżaneczki brygadzistek.Jak nie masz pleców to do widzenia.

mała
@króliczek

zgadzam się.trzeba mieć twardą dupe.

Tygrysek

Miła atmosfera??? Yyyy...nie pisz bzfur.chyba o innej firmie piszesz.dyrekcja,kierownictwo i majstrowie bardzo szybko Cię ustawią do pionu..

bob

ty chyba jestes kierowca osobowki tyle to nieplaca nawet najgorsze dziady na krajowce.Plus delegacje to wychodzi ok 4

kiero

wyplaty dostaniesz od 1800 do 2200zl to wszystko. Płacą delegacje jak jesteś na zachodzie jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.