EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

"Atrakcyjne benefity pozapłacowe" w ogłoszeniu podkreślają na mechanika utrzymania ruchu, no a co z kwestiami finansowymi? Bardziej właśnie bym chciał wiedzieć już na starcie, jaka stawka i dodatki do niej.

Jak długo trwa proces awansu w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

:) :)

Proces awansu hi hi jak nie masz pleców lub nie donosisz dobrze to długo. Szczególnie łasi na ploteczki są brygadzistki, majstrowe i kierownik szwalni. Dobrze gadasz i nie pracujesz rzetelnie to drogę masz otwartą,

nikt

nie ma w cale

lolo Nowy wpis

Awansu !! Tam zawsze będziesz robolem .Tylko jeszcze na akordzie Cię okroją

Uczeń Nowy wpis

Czy przyjmują do przyuczenia jako szwaczka

Iwona Nowy wpis
@Uczeń

Sama szukałam informacji, na ich stronie znalazłam ofertę na szwaczkę i tam piszą, że doświadczenie mile widziane. Więc ciekawe czy ktoś bez doświadczenia ma szansę, bo sama nie mam go za dużo. A jesteś już w rekrutacji? Może wiesz jak to wygląda? Widzę po forum że dawno żaden pracownik się nie wypowiadał i mało tu świeżych informacji... Ile w ogóle płacą dla szwaczek, ktoś wie?

Aro

Napiszcie jak się pracuje jako stolarz. Na stronie firmy widziałem ogłoszenie. Podobno wymagają dyspozycyjności bo robota na dwie zmiany. A po godzinach też się zdarza? Albo w weekendy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Strugarkowy

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć, jaką stawkę mają operatorzy strugarek, czy ktoś odbiera z tyłu towar czy sam operator chodzi i układa? I jaka ma aktualnie stawkę godzinowa (mogą być widełki nie musi być konkretna stawka.) Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Agata

Czy jest tu osoba pracująca na stanowisku tapicera? Mój tata znalazł ogłoszenie, co prawda chyba już nieaktualne, ale może akurat jest wolne stanowisko na tapicera właśnie? Co myślicie o warunkach? Mam mu odradzić ten pomysł, czy polecacie spróbować? :)

mikajsdjdj

Czy przyjmują nadal pracowników do europolu? Nie chce iść na szwaczkę.

Aneta

Ponoć zarobki są tu ok, jak pracownik jest wydajny. Ile konkretnie one wynoszą? Jakiś czas temu też ponoć cieżko było z awansem. Jak jest teraz? Łatwiej awansować czy jednak jeszcze nie?

Ciekawy

Czy wy pracujecie w sobotę za wolny dzień jak w Janikowie?

maharadza
@Ciekawy

Wierzysz w garbate aniołki ? , wiesz jak się mataczy w tej firmie .

Haha dobre asy tu sa

Prawda jest taka,że w zakładzie pracują sami starzy pracownicy ktorzy obecnie maja tam po prostu lepiej niz swieżak ktory tam przyjdzie bo nie dosc ze nie wyebie kosmicznej normy to jeszcze bedzie mial na kazdym kroku utrudniona prace przez kochanych brygadzistow,albo tych zdesperowanych 50 letnich gosci ktorzy pracuja tam juz 30 lat i yebia tam jak wół taka jest prawda o tym zakładzie Gdzie nie pojde slysze od osób ktore tam nie byly ze podobno fajny zaklad,ze kasa jest ze wszystko jest,ale coraz wiecej osob tam idzie i po 3 miesiacach ucieka bo nie da sie tam po prostu juz normalnie pracowac Co tam nadal przepuszczacie sobie komplet za puszke pepsi mimo ze nie nadaje sie do uzytkowania? Nie mówię,że cały zakład to wariatkowo,bo idzie znaleźć tam fajnych,normalnych i uczciwych ludzi,ale wiekszosc niestety taka nie jest. Zeby cos tam sie zmienilo to na wyzszych stanowiskach musza zaczac pracować ludzie ktorzy beda tam dlatego ze sie na tym znaja i chca to robic,a nie dlatego ze wchodza pod biurko i klekaja przed tymi ktorymi trzeba zeby takie stanowisko dostac No i zacznijcie wreszcie uczyć praktykantów,a nie (usunięte przez administratora) ich od gory do dołu za to ze nic nie potrafia tylko dlatego ze to tak naprawde wy nic (usunięte przez administratora) nie potraficie,a stanowiska macie dlatego ze umiecie dobrze pracować ustami :) Praca jak praca jest ciężka,ale trzeba ją sobie ułatwiać poprzez chociaz normalne stosunki pomiedzy przelozonymi i pracownikami czy stosunkami pracownik - pracownik ale tutaj tego nie ma bo kazdy iebie na kazdego,strzelacie na siebie z ucha byle tylko upodobać sie kierownikowi czy kamizelce Jak zawodu moze uczyć ktoś kto wiecznie dzwoni do innych osob i pyta jak to zrobić,bo sam nie potrafi tego zrobić? Jak ma taki czlowiek nauczyc nowego chłopaka zawodu jak sam nie potrafi tego robic? Naprawde obudzcie sie (usunięte przez administratora) w tym zakladzie bo dajecie sie wszyscy (usunięte przez administratora) na hajs i (usunięte przez administratora) ze ciezko z robota,ale ja odszedlem z tego syfu,znalazlem sobie normalna robote gdzie nie trzeba (usunięte przez administratora) jak wół za mimo wszystko smieszne pieniadze w porowaniu z tym ile pracujecie i jakos sobie zyje,bez stresu i bez codziennego wkurwienia przez to ze w robocie jeden czy drugi pajac mnie wkurwil Przyznajcie sie jakie machlojki tam robicie po 16 jak nie ma kierownikow i nikt nie patrzy Jak siedzicie sobie (usunięte przez administratora) na ich fotelach i obrabiacie im dupe,a na drugi dzien od 8 rano wchodzicie im pod biurko. A wy kierownicy przyznajcie sie ze macie te stanowiska po znajomosci,a nie dlatego ze sie na tym znacie,bo dobrze wiecie ze sie nie znacie i tyle Jak ktoś tam pracował troche dluzej niz 3 miesiace to widzi co sie dzieje wewnatrz firmy bo na zewnatrz moze rzeczywiscie wyglada to super ale jak tam popracujecie dluzej to zobaczycie co tam sie wyprawia haha Pozdro dla dobrych i normalnych osob z tego zakladu bo mimo wszystko takie sie tam znajda trzymajcie sie i miłej roboty haha :D

prawdziwyanonim
@Haha dobre asy tu sa

Kropka w kropkę jest to prawdą, ponieważ pracowałem tam jako młodszy stolarz

Jewropol

Praca u Bauera w Podaninie to najlepsza opcja w Chodzieży i okolicy.

Tak to ten

Witam.Ja pracuje tam już jakiś czas i nawet dobrze mi idzie ale denerwuje mnie to,że na przyjmowali całe rodziny bo obiecują pieniądze za wdrążenie kogoś do pracy i jeszcze tego nie umieją uszanować robiąc przekręty.Początkujący są na średniej a mężusiowie wbiją sobie ich prace i nikt tego nie kontroluje.Drugi za to może sobie ręce po wyrywać

Technik

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy jako technolog?

Tapicer

Chciałbym dostać pracę jako tapicer i szukam dobrych zarobków w tym zawodzie. słyszałem ze w EuopolU całkiem dobrze placa ale słyszałem też że kierownicy i dyrektorzy zmuszają do prac w nadgodzinach i jak się nie jest szczepionym to zmuszaja i nikogo nie interesuje czy moze przyjać czy nie. Ile można zarobić w tej firmie ,jakie są godz pracy i czy to prawda o kierownictwie?

Stan
@Tapicer

O kierownictwie się zgadza :/ zarobki są ok jak jesteś wydajny i się nie lenisz

Kamila
@Stan

Ale wy tajemniczy :D Tzn co się zgadza o tym kierownictwie? Powiedzcie niewtajemniczonym ;)

Kolega

Witam. Pytanie do Panów ze strugarki. Jak to u was wygląda? Ile robicie metrów w ciągu dnia, jaką macie normę, czy dostajecie kogoś do pomocy przy układaniu, z jakim posuwem jedziecie (m/min).

Czy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

Oo

Tak jest premia pieniężna

Edyta
@Oo

To super :) A ile ona wynosi? I czy na jeszcze jakieś inne benefity można liczyć w Europolu?

Hej wszystkim, czy Warto aplikować na magazyn? jak panuje atmosfera?

maharadza
@Nowy

Tam potrzebują silnych i (usunięte przez administratora)

Mark

Jak atmosfera na tapicerni? Warto tam pracować?

xxx

Witam,jak wygląda sytuacja na magazynie wyrobów gotowych.Da się wytrzymać,bo słyszałem opinie ,że chłopaki mają ciężko.

Kierowca!

Witam. Jak wygląda praca jako kierowca c+e. ? Jakie zarobki, jak umowa?

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.