EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Była pracownica

Uwaga na Tomka z produkcji pianki szuja

Sara

Zgadzam się, ludzie boją się odezwać bo szpieg krąży.

pracownica

napiszcie ludzie jakie sa zarobki na tapicerni czy krojowni. chcialabym przejsc tam do pracy z innej fabryki mebli.

Tapicer

Witam chciałbym podjąć prace jako tapicer. Mogłby ktoś szczerze sie wypowiedzieć jak u was w firmie jest ? Chodzi mi o atmosfere prace i zarobki. Z góry dziekuje za odpowiedz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
mmm

Kontrola jakości zapomniała już co to jest akord...zapraszam na maszyne:)

fach

o jakich romansach mówicie?? Przecież pracujemy na akord nie ma czasu na takie rzeczy w pracy....

bambbo

A Dyrektor Dziadek czyli Bartkowiak jeszcze tam pracuje????

to

Czy przyjmoja kierowcow

jeden z niewielu

Ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie Kasa jest na czas zus jest zapłacony premia na święta. Wczasy tez dostajemy. A co do ludzi w kadrach to jak byście byli na ich miejscu to też byście tacy byli albo i nawet gorsi. wiadomo nikt nie jest ideałem. No ale co Jeżeli komuś się nie chce pracować to za biurkiem będzie mu niewygodnie. Bo będzie miał fotel za twardy. pozdrawiam jeden z niewielu

swój

Kierownikiem zostaje się za lizakowanie a nie za umiejętności . Ciekawe jaką ciężką pracą sobie pobrudzili łapki , jakoś nikt tego nie widział.Śmiechu warte...

Yoley

Piszecie, że kierownicy nic nie robią ale nie bierzecie pod uwage tego, że kiedyś zapieprzali jak woły i robili nadgodziny za które im nie płacili tyle co nam...Są tam ludzie którzy zasłużyli na stanowiska, a gdyby każdy kierownik był przemiły i niereagował na łamanie zasad w firmie to co z niego za kierownik?! Pracujcie to może kiedyś Was też awansują, liczy się doświadczenie i ciężka praca. Nikt za darmo was nie awansuje!!!!

maharadza

kobietki a co napiszecie o romansach w europolu? Pani R-ka z pianki Pani G-ska Pani R-ska i wiele innych jestem bardzo ciekawy

@maharadza

jakieś konkrety.?

@/

Kochana to ja właśnie pytam o konkrety Słyszy się tu i tam ze ta i tamta z tym i tamtym a ja właśnie proszę o konkrety

bella

co za nudy.

kiero

Nie polecam kierowca zarobi sie jazda i kasa slaba a wirtualne podwyzki wlasnie byly.

lol

co wy chcecie od kierownika to spoko facio......

mat
@lol

W jakim ty zakładzie pracujesz? chyba mówimy o dwóch różnych osobach!!. Więc zanim coś napiszesz to dwa razy pomyśl!!!!!!!!!!!!!!!

lol
@mat

co niepodoba ci się kiero... szwalni.przystojniaczek......

melnet

nikt nic nie pisze o zarobkach tapicerów chce tam isc do pracy jako tapicer ale po waszych wypowiedziach to musze sie zastanowic moze ktos mi napisac ile zarabiają bede wdzieczny 508030426 dzieki

budowlany
@melnet

Pracuję 10 lat na budowie ,zima,deszcz zero obiadu hot-dog z orlenu, obiad w domu z kolacją o 20 tej. o ciężarach dziennych nie wspomnę bo plecy pękają,niema czasu na kibel i użerka z klientami kto się ze mną zamieni na pracę chętnie pujdę do europolu ,święta macie wolne urlop na wakacje 3 tyg. kasa pod gruszą i 8gdz. dziennie no ku...wa co jeszcze chcecie.Budowlańców nie potrzebują ku..wa!!!

@budowlany

Każdy jest kowalem swojego losu i jakie 8 godzin w europolu ???? Popytaj się ludzi co tam pracują ile mają godzin tygodniowo. A co za firmę budowlaną masz że w zimie pracujesz?? Znam kilku co w budowlance robią i nie narzekają na warunki pracy i kasę jaką zarabiają . Jedyny minus to dojazd do Poznania co zabiera dwie godziny .

XXXX
@budowlany

Pisze się PÓJDĘ a nie PUJDE

maharadza

Panie i Panowie nie dziwię się że tak was traktują i słabo wynagradzają piszecie 2000 na rękę z nadgodzinami około 40 godzin nadgodzin . Słabeusze z was są i nic poza tym . Zarobek 2000 zł odejmij 300 zł na dojazdy jak z LIPIEJ GÓRY lub NOWEGO DWORU a nawet i SMOGULCA to więcej wyjdzie . Więc nawet najniższej krajowej nie macie w normalnych godzinach . Miłej pracy do emerytury w europolu Wasi majstrowie i kierownicy zarabiają dwa raz więcej i nic nie robią tylko was obserwują i donoszą na wasz

Lolek

Kierownik szwalni dawno powinien być wypier...cała nadzieja w Niemcach.

mat

oczywiście że zarobki sięgają 2000 zł ale tylko wtedy kiedy przypada długi miesiąc i z nadgodzinami na okrągło . Powodzenia życze A i jeszcze trzeba wspomnieć że w tych 2000 tyś jest 400zł nagrody za dyspozycyjność więc proszę sobie przeliczyć ile wynosi zarobek na gołych godz.

misia

podobno szykują się zmiany na kierowniczych stanowiskach.

@misia

A dokładnie jakie zmiany? Morze w końcu dobiorą się do dupy kierownikowi szwalni. już wielki czas na niego !!

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.