EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Emiliano

Prawda taka, że ludzie zdążyli wymienić się 10 razy. A skąd te wyśrubowane normy o których wspominano, to domyslcie się sami. Niestety mój poprzedni wpis został najpierw częściowo ocenzurowany, a następnie całościowo usunięty.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zgadzamy się, że atmosfera odgrywa istotną rolę w każdej firmie. My stawiamy w swoich działaniach na zapewnienie pracownikom komfortowych warunków pracy i podchodzimy z szacunkiem do każdego zatrudnionego. Wszystko po to, by budować atmosferę wzajemnego zaufania i wsparcia, która pozytywnie wpływa na jakość pracy i rozwój firmy.

@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Szanowny Pracodawco piszesz że atmosfera wspaniała a widziałeś jak pseudo kierownicy traktują pracowników? jakim językiem mówią do nich ? Miła atmosfera JAK NIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ W NADGODZINACH TO CIĘ ZWOLNIMY taki teks słychać na każdym dziale produkcyjnym . A wasze imprezy świąteczne na zakończenie roku tylko sfera wyższa od kierownika ma prawo się bawić reszta pracowników po parę stówek żeby byli cicho . TO JEST WASZA DOBROĆ DLA PRACOWNIKÓW

Szwaczka

Praca okej, zarobki również. Myślę, że opinie znajdujące się na tej stronie w dużej mierze podyktowane są sflustrowaniem i niestety głupota ludzką. Stare wyjadaczki na szwalni, zazdrosne mam wrażenie o młodość lub chęć pracy "nowych" zrobią wszystko by to na nie zwrócono uwagę. Mówienie o tym co się zrobiło, nie koniecznie jest tym co się zrobiło, a dla wielu ludzi choćby złotą górę postawiono to i tak niestety dla nich zbyt niską. PS. Niech każdy robi to co ma, a jeżeli już jesteś zmęczona/zmęczony możesz przecież zawsze zmienić pracę a nie hejtowac i obrzydzać dane miejsce innym .

Maharadza
@Szwaczka

Skąd Spadłaś lub z czego się urwałaś jak szwaczki mają dobrze Twoim zdaniem to nie pracujesz na szwalni

DDDDDDD

Praca jak praca trzeba swoje zrobic i do domku ale to sami ludzie podkrecaja atmosferę poniewaz są dla siebie okrutni, interesują sie wszystkimi , dlaczego mają wolne i do tego na koniec zmiany mają problem z przekazywaniem miotły do sprzątania ,że to ona załatwiła to tylko cząstkę wymieniłam zachowań kobiet na szwalni .Czasami nie wiadomo czy smiać śię czy płakać .

@DDDDDDD

Dziękujemy za Twoją opinie. Zależy nam, aby w firmie panowała przyjazna atmosfera, którą niewątpliwie tworzą ludzie. Cenimy pracowników solidnych i chętnych do pomocy innym, z pewnością przyjrzymy się kwestiom, o których wspominasz. Pozdrawiamy.

@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

To jest ciekawa wypowiedź.na szwalni pracownicy solidni lojalni są niedoceniani.kierownik pokazuje swoją władzę.im dłużej i wydajniej pracujesz tym gorzej

@Lol

Oj to krótko pracujesz w tej ,,WSPANIAŁEJ FIRMIE'' nikt Cię nie poinformował ???

@Lol

Zaniepokoił nas Twój komentarz, bowiem wcześniej nie dochodziły do nas sygnały nadużyć ze strony przełożonych. Zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu pod adresem: firma@europol-meble.pl Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić z odpowiedzią. Pozdrawiam

Maharadza
@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Do Was to znaczy do kogo ??? mistrz kierownik dyrektor o nadużyciach wiedzą To kto to do Was ???

@maharadza

Oj tak ponad 20 lat to za krótko.kierownik szwalni na wszystko znajdzie wytłumaczenie.ludzie pracują po tyle lat i nie mają do kogo się zwrócić.najszczersza prawdę ta osoba odkreci i będzie jego racja.ta osoba nie powinna być kierownikiem.tapicerzy wręcz się cieszą że mają dobrego teraz kierownika-osoba do ludzi.

Janek
@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Byłbym zainteresowany praca na stanowisku kierowcy c+e pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zaq

Jakie warunki trzeba spełnić aby uzyskać 5000zl brutto na start? Jak aktualnie wynosi stawka za godzinę na początek ?system 3 zmianowy czy tylko2?

@Zaq

Chłopie są inne firmy potrzebujące pracowników zastanów się co robisz

Misio

Witam, jakie jest wynagrodzenie na produkcji początkowe? Ilu zmianowa jest praca?

Dsp

Decydując się na pracę w europolu przygotuj się na transformacje człowiek-robot. Nie ma Niemców w firmie to nakaz pracy jak w obozie koncentracyjnym, jak przyjadą to nagle jakość i precyzja się liczy i wymagania spadają. Polacy nauczcie się szanować siebie nawzajem. Płakać mi się chce jak widzę kierownictwo europolu. Jesteście (usunięte przez administratora) i obyście w przyszłości zapłacili za krzywdy.

@Dsp

Jest nam niezmiernie przykro, że masz negatywne doświadczenie w pracy w naszej firmie. Jednak uważamy, że porównanie przedsiębiorstwa do (usunięte przez administratora) jest niewłaściwe i bardzo dotkliwe. Jeśli chciałby Pan/Pani przekazać nam konkretne uwagi co do funkcjonowania, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: firma@europol-meble.pl

@Dsp

Tam jest tak od samego początku firmy pracowałem 15 lat i nic nie zmienisz

Speed

Firma zwalnia ze stanowieska ludzi chętnych do pracy bo nie wyrabiają po dwuch miesiącach wyśrubowanej nieludzkiej normy dla nowych pracowników. Zwolnić kierownictwo i dyrekcję za takie zarządznie. Zdaję sobie sprawę, że firma jest Niemicka ale my Polacy powinniśmy się szanować.

@Speed

Drodzy Państwo. Rotacja w naszej firmie wynika ze specyfiki branży oraz wielu innych czynników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do zasad panujących w naszym przedsiębiorstwie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. firma@europol-meble.pl

Witam. Bardzo chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kierowca c+e ? I czy ciężko się dostać na owe stanowisko. Pozdrawiam

@Nowy

Dzień dobry w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko: Kierowca C+E. Jeżeli będzie potrzeba zatrudnienia na stanowisko kierowca, na pewno znajdzie się to ogłoszenie z pełnym opisem na portalu GoWork.pl oraz naszej stronie www.europol-meble.pl

@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Rozumiem. Ale jak wygląda praca (system) ? I czy zgrana podwójna obsada mogłaby jeździć na jednym aucie? Pozdrawiam

@Nowy

Kierowcy u nas zawsze jadą w podwójnej obsadzie, pozwala im to na sprawne dotarcie do klienta oraz sprawny rozładunek towaru. Weekendy są wolne. Kierowcy w tygodniu realizują dwie tury. Pozdrawiam Europol Meble Polska

Diablo

Co raz gorzej w tym zakładzie chcesz urlop to maja problem idziesz na chorobowe grozby brygadzisty ze (usunięte przez administratora) cię na inna linie tylko odgrazac się umie innym a nie patrzy na siebie i swoja pupilke, którą klepie po (usunięte przez administratora) i uważa się za wielką pania bo brygadziscie daje sie klepac. Jednym słowem nie lizesz (usunięte przez administratora) jesteś nikim

Lo79

(usunięte przez administratora) Kara za chorobowe, zrzucenie z dobrze zarabiającego stanowiska na niższe.Wizyta u dyrektora bez rezultatu nie może podważyć decyzji kierownika szwalnie, wizyta u prezesa nie może podważyć decyzji kierownika. Pytanie nasuwa się samo kto rządzi w tym zakładzie oprócz kierownika. Zwykły pracownik nie ma co liczyć na pomoc dyrekcji. (usunięte przez administratora)

Pap
@Lo79

Jaka kara-to jest zakład pracy czy przedszkole!pytanie czy każdy z pracowników jest tak traktowany za chorobowe czy wybrane osoby.bo z tego co mi wiadomo to wszystkich to nie dotyczy!To jest żałosne by jedną osoba tzw.kierownik mscil się na ludziach.skoro wizyta u władzy nie pomogła to do kogo iść by ktoś w końcu zareagował.ludzie do czego to dochodzi.tak renomowany zakład A takie coś się dzieje. Można to nazwać mobingiem.jak można kogoś zdegradowac za chorobowe na stanowisko o niższej płacy!nie szanują starych pracowników bo tam jest zasada A gdzie oni pójdą!liczą się nowo przyjęci bo oni sami dyktuja warunki-jak coś nie po ich myśli to idą w diabły.nie ma ludzi do pracy w Europolu-to już nie te czasy.szanujcie to co macie bo z tych co przychodzą już takich pracowników mieć nie Bedzie !I niech ta góra w końcu przejrzy na oczy bo nikt w słusznej sprawie by gitary nie zwracał!

Darek

Słyszałem, że Europol ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Darek

A kto Ci to mówił ??? Jak kierownik jakiś to tak zapytaj pracowników z magazynu załądunku ile się muszą nadzwigać

@maharadza

A ci ty bys chciał wszystko wózkiem widlowym robic

Na stronie firmy znalazłem informację o naborze na stanowisko Tapicera. Interesuje mnie, na jakiej zasadzie przyznawane są dofinansowania dojazdów i jakie to są kwoty? Intrygująco brzmi również nagroda powitalna w wysokości 5 tys brutto. Czy ktoś zechce napisać o co chodzi? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

Maniak

Ile tam się godzin pracuje

Robol
@Maniak

Maraton

@Maniak

Dzień dobry, Pracujemy 8 godzin/ dobę

@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

8 godzin to biurowi pracownicy produkcja pracuje 48 godzin tygodniowo I po co tak kłamać ?

@maharadza

Bardzo dziękujemy za poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Podstawowa norma godzin pracy w Europol Meble Polska to 8 godzin/dobę, średnio 40h/tydzień i zwykle pięć dni w tygodniu. Odnosząc się jednak do wpisu @maharadza, musimy zaznaczyć, że w przypadku branży produkcyjnej zdarza się, że liczba przepracowanych godzin wynosi 48 tygodniowo. Jest to oczywiście uwarunkowane Kodeksem Pracy, a pracownicy są tego świadomi. Jednocześnie prosimy pamiętać, że we wszystkich sprawach wymagających analizy, możecie Państwo się do nas zwracać bezpośrednio pod adresem e-mail: firma@europol-meble.pl Pozdrawiamy.

Jakie macie oferty pracy?

@Monika

@monika Do naszego zespołu poszukujemy: Pracownik magazynowy, praca dla mężczyzn Pracując u Nas będziesz odpowiedzialny za: • Kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem, • Obsługa wózka widłowego, • Praca w magazynie: tkanin, stelaży, technicznym, wyrobów gotowych, • Praca w systemie norm magazynowych, Jeżeli: • Posiadasz umiejętność skutecznego organizowania własnej pracy, • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, • Masz chęć podnoszenia swoich umiejętności, • Jesteś komunikatywny i masz umiejętność pracy w zespole, • Posiadasz zdolności manualne, • Jesteś odpowiedzialny. WYŚLIJ DO NAS SWOJĄ APLIKACJĘ !! !! !! !! Dołącz do Nas, a zyskasz: • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży meblarskiej o zasięgu międzynarodowym, • Szeroki system szkoleń, • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy, • Motywacyjny system wynagradzania, • Bezpieczne warunki pracy. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV+ list motywacyjny) na adres: Europol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Polipol Aleja 1 Podanin, 64-800 Chodzież, lub: kontakt telefoniczny: + 486 - pokaż numer telefonu - Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Tapicer5k
@EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

A czy potrzebujecie doświadczonych tapicerów? Na jakie wynagrodzenie miesięczne można u was liczyć?

Praktykantka

Ile wynosi wynagrodzenie praktykantki (szwaczka) w pierwszym roku nauki w szkole zawodowej

Szymon

Praca, jak praca, bywało ciężko. Ludzie? (usunięte przez administratora)z jakim się spotkałem. Nie pracuję już tam i nie wróciłbym za żadne pieniądze.

@Szymon

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jako rzetelna firma pragniemy wciąż się rozwijać oraz zapewniać jak najlepsze warunki zatrudnienia dla naszych pracowników. Niestety, Pana wpis jest zbyt ogólny byśmy mogli się do niego odnieść. W związku z tym bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adres: firma@europol-meble.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Aktualność

Rusza nabór do

KLASY PATRONACKIEJ

TAPICER I KRAWIEC

Dbając o najwyższą jakość produkcji mebli, zakład EUROPOL MEBLE POLSKA prowadzi własną szkołę przyuczania do zawodu tapicer oraz krawiec, gdzie przyszli pracownicy kształcą się pod okiem nauczycieli zawodu - którzy sumiennie przekazują swoją wiedzę na temat tego wymagającego dużego zaangażowania zawodu.

OFERUJEMY:

• Kontakt z nowoczesną technologią,

• Materiały dydaktyczne,

• Odzież ochronną oraz bezpieczne i higieniczne warunki pracy,

•  Opiekę profesjonalnej kadry,

•  Możliwość odbywania praktyki w Niemczech,

•  Zdobycie tytułu czeladnika w zawodzie,

•  Dodatkowe premie za wyniki w nauce,

•  Finansowanie dojazdu do pracy,

•  Gwarancję zatrudnienia po zakończeniu nauki.

JAK APLIKOWAĆ

Krok 1

Skompletowanie potrzebnych dokumentów do 07.08.2020r.:

1. podanie,

2. życiorys,

3. 1 zdjęcie.

Krok 2

Dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły do firmy:

• osobiście do dnia 07.08.2020r.

Krok 3

Dokumenty aplikacyjne do pobrania w Dziale Kadr i Płac lub

WSZYSTKIE DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ:
1. Dział Kadr i Płac, Europol Meble Polska, Polipol Aleja 1, Podanin
2. Za pośrednictwem poczty, na adres: EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k., Polipol Aleja 1, Podanin, 64-800 Chodzież

Szanowni Państwo, Bardzo nam miło powitać wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w firmie Europol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Serdecznie dziękujemy za pozostawione przez Państwa opinie. Korzystając z nowej płaszczyzny komunikacji, zadbamy o przedstawienie kompleksowego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Pragniemy również odpowiadać na merytoryczne pytania oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości. Serdecznie pozdrawiamy! Zespół Europol Meble Polska Sp. z o.o. Sp.k.

maharadza

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Męczenie pracowników codziennie za miskę ryżu

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.