Europol meble S.A.

Chodzież

Opinie o Europol meble S.A.

tapicer 2014-02-24 22:42
apel. panie dyrektorze nalezaloby przywolac narzedziowcow do porzadku. zwlaszcza jeden,ktory zawsze odklada pistolety zamiast je naprawic albo dac inny. to nie ma czesc,nie teraz i tak w kolo. jak chce wymachiwac rekami i sie madrzyc to niech to robi w swojej grupie cwiczeniowej. jak byl major /nie ublizajac panu/ to chociaz udawal ze cos robi a teraz...masakra. czy nikt tego nie widzi,.
maharadza 2014-03-19 19:58
Co zrobił Pan Ślęzak że zwolnił się skor Jego ojciec jest kierownikiem /
Robił wałki na magazynie ???
pilne
byly pracownik 2014-03-25 18:35
widze ze dalej jest tam ciekawie hahaa ci sami ludzie i te same problemy jakby kilku ludzi wymieniono pewnie wrocilbym ale na razie nie warto ....i troche za malo placa .pozdrawiam stara ekipe ze zmiany Jurkojcia
qqqq 2014-04-06 17:30
podobno będzie kasa na święta.
stach 2014-04-10 21:13
śnisz!!! jaja sobie robisz?? kasa nie dla takich roboli, albo my albo góra?chyba znasz odpowiedź.
xyz 2014-04-21 17:31
w tym zakladzie jest super wyzysk praca po 10 godz nawet przed swietami szkoda tylko ze w swieta nie kazali nam przyjsc to dopiero byloby cos swieconka i sniadanie wielkanocne w europolu
Karola07041 2014-06-25 14:54
co sadzicie o tej imprezie w Margoninie co tym razem bedzie sie działo ?
młody 2014-09-30 19:10
czesc ,a wiecie kto to jest maharadza bo ja wiem gość pracuje w Kablonexie i to on wypisuje różne dziwne rzeczy na temat Europolu
bil 2014-12-21 16:46
wie ktos cos na temat pracy w europolu w podaninie a dokladnie o stanowisko tapicerskie! ale tak wszystko tez i zarobki
abc 2015-01-06 20:05
fajny zakład,tapicer może zarobić nawet 5000 musi tylko chcieć.Tym którym się nie chce nie mają tyle.
były 2015-02-01 20:49
Zakład rzeczywiście super, poza zespołem kierującym nim. Atmosfera pracy bardzo zła, przysłowiowy wyścig szczurów, płaszczenie się przed kierownictwem. Super!!
Jesteś kierownikiem, dyrektorem wszystko Ci wolno, a cała reszta ma się tylko cieszyć że daje pracę. Zapominają o jednym żeby nie właściciel i strona niemiecka to byłoby po zakładzie.Pozdrawiam wszystkich którzy tam wytrzymują. Alternatywa to Polinowa w Wagrowcu tam jest teraz super.
olo 2015-02-10 09:04
"mozesz zarobic 5 tyś"-kto wypisuje takie bzdury,ale dla każdego jest tam szansa,ja osobiscie nie polecam,zapytajcie ile jest osob ze starej ekipy tej z 1993 roku,podziekowalem firmie po 20 latach pracy,nie zaluje, malo tego smiesza mnie takie propozycje WROC DO NAS BEDZIESZ MIAL LEPIEJ-paradoks i akt desperacji kierownictwa ale coz jakie kierownictwo taka ekipa, a skoro wam sie tam nie podoba praca po jakiego grzyba tam pracujecie i narzekacie,ja od ladnych paru lat pozegnalem sie ze stresem wracam do domu i moge zalaj sie dzieckiem bez nerwow,a zrobki zapewniam iz nie sa najwyzsze jak na niemiecka firme owszem byly wyzsze w Europolu
maharadza 2015-02-10 17:05
Popieram Pana co prawde pisze jako były ja też jestem były i z samego początku
pracowało się po 12 godzin ale atmosfera była lepsza jedni podkopują drugich i to naród co podobno wojnę wygral płaszczy sie dla 2 tyś z sobotami drugimi listami dla niemca który zawsze powie S..... POLE
Abc 2015-02-15 17:21
Ja tam pracuje i o ile mi wiadomo zarobki sa wyższe niż 2 tys.z sobotami.maharadza złe jestes poinformowany.a jak komuś sie nie podoba to wypad ,a nie tylko narzekać każdy umie ale nadal pracuje nikt nikogo tam nie trzyma na sile
OLA 2015-02-24 19:15
uważasz,że za pracę w tygodniu po 10 h i soboty 2 zmiany 2 tys. czy trochę więcej to dużo - to jesteś chory!!!
Jesteś pewnie jednym z kierowników którzy takim wpisem chcą przyciągnąc ludzi do roboty - a tu klops coraz gorzej z nowymi do pracy!!
maharadza 2015-03-01 16:07
Co tam u niewolników Europolu słychac?
Widzę ze nawet w sobotę druga zmiana pracuje i pochwalcie się ile macie ?
Abc 2015-03-14 21:21
Jesteś już nudny maharadza zajmij się czymś innym niż wypisywaniem bzdur
Abc 2015-03-22 19:13
Do dyrekcji. Czy będą paczki lub gotówka na święta wielkanocne. Parę lat temu były a teraz co.?praca pracą ale też coś się nam należy
maharadza 2015-03-25 18:30
I CO ABC tak ci dobrze w tej wspaniałej firmie i o paczki świąteczne żebrzesz ???
Trochę ludzkiej godności Niemiec daje kasę ale WY tego nie widzicie
Pamiętam jak na początku nawet pracownikom płacili premie eksportowe.
Miłego zapierniczania po 10 godzin i w soboty .
hio 2015-04-05 17:44
znacie tapicera szczepana tego dziecioroba
www 2015-04-12 07:31
teraz jest afera ludzi zwalniaja przenosza mi juz na tej pracy nie zalezy tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podobny jak w Oswiecimiu Kutnik i Slot wyleci na zbity pysk tylko niemcy przjada i zobacza ze zaklad staje bo nie ma komu pracowac pozdrawiam wszystkich ktorzy w tym syfie pracuja
adi 2015-04-12 12:32
najciekawsze jest to ze za co nas ukarali a teraz Kutnik i Slot pozwalaja robic chore jest to wszystko panie prezesie prosze zalozyc okulary i zobaczyc co wyrabiaja twoi podwladni mam na mysli Slota i Kutnika
Junek 2015-04-18 22:31
Sflustrowanym ludka,ktorzy oczekuj złotych gor proponuje najpierw nauczyc sie uczciwie pracowac a pozniej oczekiwac czegos wiecej! Pracuje tu od 7 lat i uwazam ,ze do obozu pracy jest nam bardzo daleko!!! A tak na marginesie nikt wam tu pracowac nie kazal,to na cholere te zale? Kazdy jest kowalem swojego losu,nie podoba sie to odchodzisz a nie beczysz i ryczysz.
olo 2015-05-10 17:28
racja ja pracuje prawie 18 lat i jak widac mozna tylko trzeba chciec
ktos 2015-05-17 22:15
Witam ile dostanie na początek tapicer do przyuczenia?
chętny do pracy 2015-06-23 20:39
przyjmują tylko na rozmowie taki szpakowaty gościu ocenia ludzi....jak gość po zawodówce,masz dosyć po rozmowie.
stolarz 2015-07-05 17:23
jakie zarobki maja stolarze
maharadza 2015-07-06 18:25
Można wytrzymac jak sie mówi tak jak kierwonictwo białe jest czarne a czarne jest białe ma sie kredyt na mieszkanie dom do końca życia lub jest się fajtłapą życiową .
Albo jesteś co najmniej brygadzista największym nierobem w firmie.
kiero 2015-07-14 19:26
a ile zarabiaja kierowcy
qwe 2015-08-16 22:43
zarobki zarobkami a slyszalem ze dali podwyzki
123 2015-08-24 21:08
Ta praca to porażka życiowa ...
maharadza 2015-09-01 19:02
Panowie robole z Europolu!!!!!!!!!!
W gazecie piszą że dostaliście podwyżki a tak wogóle nie jest żadnej większej kasy tylko drugie zmiany do 24 lub dłużej oraz soboty
To ile macie godzin przepracowanych w miesiącu pewnie z 250 to ile wam wychodzi na godzinę ??? Licząc średnią roboli a produkcji 3 tyś zł podzielmy przez 250 godzin to na godzinę wychodzi 12 zł na godzinę brawo !!!!!!!! płaca minimalna to 11zł na godzinę ale wam płacą.miłej pracy
JaniTom 2015-09-10 00:47
U was tez afera CPD-owa??
PalomaBlanca 2015-09-14 15:48
nie polecam tej firmy do pracy!szczególnie na dziale szwalni,gdzie kierownik stosuje mobbing.dziwię się że kobiety to wytrzymują i nie zrobiły mu jeszcze procesu.
Mecenas 2015-09-15 06:42
W Podaninie dził transportu tez jest syf młodemu na dole władza bije i nikt tego nie widzi a wypłaty coraz mniejsze.Polowa kierowcow to tacy gdzie nigdzie wiecej nie jezdzili i zadowoleni z zyca a meble noszą az miło za smieszne pieniądze.
kiero 2015-09-16 19:13
smieszne pieniadze to jakie
JL 2015-09-17 00:13
Mobbing stosuje majstrowa z brygadzistką
mecenas 2015-09-18 18:58
Od 3.5tys do 4 tys ale jazda nocą,niedziela wyjazd i meble targasz.
kiero 2015-09-20 17:25
to super
kierowca 2015-09-23 07:04
jakie 3.5 tys płacą od 1800 do 2200 reszta to delegacja to ile jesteś na zachodzie.Nie mylcie pojecia robiłem i wiem jakie grosze płacą bo max 2200 to smieszne pieniądze.
kiero 2015-09-26 20:03
wyplaty dostaniesz od 1800 do 2200zl to wszystko. Płacą delegacje jak jesteś na zachodzie jeszcze
bob 2015-09-27 08:30
ty chyba jestes kierowca osobowki tyle to nieplaca nawet najgorsze dziady na krajowce.Plus delegacje to wychodzi ok 4
Tygrysek 2015-09-29 22:38
Miła atmosfera??? Yyyy...nie pisz bzfur.chyba o innej firmie piszesz.dyrekcja,kierownictwo i majstrowie bardzo szybko Cię ustawią do pionu..
króliczek 2015-10-07 15:57
Ta firma to jedna wielka pomyłka.Przeważnie lizusy zostają,albo koleżaneczki brygadzistek.Jak nie masz pleców to do widzenia.
mała 2015-10-27 11:44
zgadzam się.trzeba mieć twardą dupe.
króliczek 2015-10-29 19:21
Jakoś niektóre osoby się prześlizgują jeśli chodzi o L-4,dziwne,że kierownictwo nie widzi jak ktoś dziwnym trafem choruje tylko w postój i to od kilku lat a jeśli chodzi o wydajność to są też osoby co nawet 100% nie wyrabiają i nikt się za nie też nie zabiera a co do nieuczciwości to lepiej to przemilczę.
Mała 2015-11-05 11:19
Pracuję obecnie w Polinova Polska ,jako szwaczka.Nie wyrabiam normy,ponieważ ciężko ją wyrobić,stare szwaczki podniosły poprzeczkę zbyt wysoko i teraz ciężko się przebić.Pracuję tam przeszło rok,ale mówią że trzeba sobie dać ten rok na sprawdzenie swoich możliwości i wydajności.Może gdyby co chwilę nie obcinali czasu na kompletach nie byłoby tego typu problemu.Szwaczka która wyrabia normę 100% zarabia 2,400 zł.Jest umowa na początku przez Agencję pracy ,ale potem jest przez Polinova Polska,są pieniądze na gwiazdkę,wczasy pod gruszą,piknik w lipcu firmowy i można brać pożyczki bez procentowe.Wypłata jest na czas,jest ciepło a ludzie wiadomo ,wszystko zależy od charakteru ,wychowania i podejścia do pracy.Jak to powiedział na zebraniu pan Majorczyk ;szanujmy się na wzajem".Majstrowe są ok ,wszystko zależy jak to mówią ;jak ty do mnie tak ja do ciebie.Wiadoma rzecz jak ktoś często choruje to sam się prosi o negatywne podejście od strony przełożonych.Nadal przyjmują ,więc zainteresowanych zapraszam.
zainteresowany praca 2015-11-29 14:16
Witam. Moze ktos sie wypowiedziec ile zarabiaja nabiałowcy?(klejarze pianek)
maharadza 2015-12-08 16:44
kolego zejdz na ziemnię nie znasz nikogo co pracuje w tej wspaniałej firmie
xxxx 2015-12-14 20:43
liderka zamieniła się w monstrum.łał.......
Zostaw swoją opinię o Europol meble S.A. - Chodzież
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europol meble S.A.