Opinie o Auchan w Racibórz Rybnicka 97

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auchan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auchan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan w Racibórz Rybnicka 97

Geronimo

Najniższe zarobki w okolicy.

jesem tam

ostatnio był projekt - auchan na zewnątrz, coś w tym stylu i grupa z kas z recepcją malowała schronisko. projekty bardziej wizerunkowe dla firmy niż rozwojowe dla pracownika. JEŚLI CHCESZ się zaangażować i po roku np. awansować to lepij wybierać działy handlowe. najlepiej tam gdzie nie ma pg albo ze wzgledu na wiek go niebawem nie bedzie.

@jesem tamdziękuję za dodatkowe wyjaśnienie. Czytam właśnie jedno z ogłoszeń na stanowisko kasjerki. Można tam znaleźć informację o możliwości rozwoju w różnych projektach. Czy ktoś z Was miał takie możliwości zapewnione? Możecie powiedzieć o nich coś więcej?

Racik
@Karolina

Na pewno nie są to projekty rozwojowe dla pracownika tylko wizerunkowe dla firmy. O szkoleniach możesz zapomnieć chyba że startujesz na menadżera. Awanse zdarzają się rzadko, wolą zatrudnić menadżera z Ukrainy.... na działach handlowych nie jest lepiej bo nawet o sprzedawce trudno zawalczyć.

jesem tam

bony świąteczne BN i Wielkanoc, paczka dla dziecka na mikołaja, cena za obiad 2 daniowy-10 zł, zapaomogi i wolne czy urlop jak Pan Bóg przykazał.

Aplikowałeś do firmy Auchan? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

@jesem tam dziękuję za odpowiedź. To rzeczywiście ważne, że wszystko jest zgodne z kodeksem pracy. Piszesz też o tym, że można liczyć na socjal. Co wchodzi w jego skład?

@jesem tam możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Jakie są plusy i minusy zatrudnienia się właśnie w tym sklepie? Co doradziłabyś osobom zainteresowanym aplikacją?

@Karolina

kasa jak wszędzie- najniższa krajowa, ale spokój i normalni kierownicy. urlop, wypłata, socjal, wolne wszystko na czas i zgodne z kodeksem pracy.

tajemnicza Mi

Jak praca w Auchan Racibórz? (usunięte przez administratora)czy może nowa Pani dyr. przejrzała na oczy i warunki pracy i płacy poszły in plus.

@tajemnicza Mi

jak było tak jest może tylko spokojniej. Ma chorobe na chorobe.

Kercha system

Praca w auchan jest nieadekwatna do zarobków. Trzeba się natyrać jak koń a kasy więcej, jak stawka głodowa ni (usunięte przez administratora) chu. Osobiście na swojego menagera nic złego powiedzieć, nie mogę, bo tyra równie dużo jak my, ale auchan jest podzielony na dwie lub nawet trzy strefy i w każdej jest inaczej. Mam wrażenie, że trafiłam do tej "lepszej" połowy, bo pracuje się naprawdę fajnie. Atmosfera - w dużej mierze jest uzależniona od nas samych i nie ma co rzucać się z pięściami na sytuacje, które bagatelka zdarzają się wszędzie. Jesteśmy przepracowani, mało zarabiamy i to nas flustruje. Koktajl Mołotowa gotowy. Załóżmy związki. Inni tak zrobili i maja się dobrze a my? Tylko patrzeć i komentować potrafimy jak to nam źle. Czy zrobimy w końcu coś, co pomoże nam poprawić swoją sytuację?

nocny łowca

Hej, wiecie czy w mazowiecki jest wciąż poszukiwany regionalny koordynator techniczny? Chętnie bym się załapał, bo oprócz odpowiednich narzędzi pracy i benefitów socjalnych jest u nich szansa na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, co stanowi rzadkość w dzisiejszych czasach.

Podwyzek rzadnych w auchan nie ma,minimalna krajowa,taki zarobek,bony swiateczne i nic wiecej.(usunięte przez administratora)ale pracownicy sie nie licza,najwazniejszy klient.Dla klienta nagrody,losowania roznego rodzaju,bony itp.pracownik tego nie ma.Ogolnie w auchan okej,ale niedoceniaja pracownikow.

popapraniec

nie polecam, a w szczególności teraz jak podsłuchałem rozmowę osoby wyżej stojącej z pracownikiem, to tylko skromne zdanie klienta. (usunięte przez administratora)

tak było

tutaj jest miejsce na OPINIE o firmie, a nie zmanipulowane przez podstawionego pracownika Auchan komentarze o wolnych miejscach i super (podkreślam - SUPER!) warunkach, napisane w trzeciej osobie.

kaloryfer

"Super, że zapewniona jest umowa o pracę, bo przecież stabilne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracownika." dziwne te komentarze ostatnio, zatrudniliście nowego człowieka do poprawienia wizerunku firmy?

ONI

kolejny post człowieka z auchan. takie i podobne pojawiły się w opiniach marketów z kilku miast. "widziałem, że można się do nich załapać" - tak, tak, do was chyba, a nie do nich kłamczuszki.

hahaha

Witam pracowałam w auchan 4 lata temu na kasie oczywiście na 3/4 etatu bo więcej tam kasjer nigdy nie dostal za mojej parcy caly etat miały tylko kasjerki liniowe 3 na caly sklep no i inne kobietki które pracowaly w biurach . Praca była fajna na kasie nie mogę tu klamac bardzo mi się podobalo ale o dodatku do prania o wartości 50 zloty to nigdy nie slyszalam haha 12 z groszami na caly miesiąc i to wszystko a co do wypłacanej pensji zawsze na czas lecz za 3/4 etatu nigdy nie dostałam więcej niż 820 zloty zdarzylo się ze i dostałam 720 nie wiem od czego to zalezalo. Nikt się do ciebie nie dowala jak robisz swoje i wykonujesz ustalone przez sklep normy typu efektywność. Jeśli chcecie się zatrudnić przed swietami bozego narodzenia to nie radze bo zadnych bonow nie dostaniecie i nawet ich nie dotkniecie bo musiscie przepracować minimum pol roku. Mnie tez ominely bony bo zatrudniłam się akurat na swieta na największy szal zakupow. Nie wiem czy place się zmienily od tego czasu.

sa

paliwo dobre, przywozi orlen tankuję tam od 4 lat wszystko ok.

xenia

piperek, co dokładnie masz na myśli aż tak źle tam jest? mam wrażenie że pracownicy są zadowoleni że tam pracują, zawsze tacy uśmiechnięci???

fokus

to nie wiem gdzie naczytałeś się tych wszystkich opinii na temat wynagrodzeń, ale pisali ich chyba pracownicy sklepów Auchan. Szczerze powiem , że nie wiem co takiego w tych pensjach nadzwyczajnego. Nie odkryje ameryki jak napiszę , że praca jest tutaj naprawdę ciężka, ale to chyba jak we wszystkich marketach

witek44

Firma Auchan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

ala

Obiadki zupa i drugie danie w sumie 4 zl, a są naprawdę dobre polecam. Oczywiście dla pracowników Auchan, nie firm zewnętrznych.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan - Racibórz

Auchan