Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Piastów

Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

anonim 2009-06-22 13:37:22
były pracownik - 2009-05-07 11:19:15Firma o niskiej kulturze zarządzania. Wynagrodzenie bardzo skromne, brak jakiegokolwiek socjalu. ( usunięte przez administratora ) Brak systemów motywacyjnych. Brak szkoleń. Brak dofinansowania do studiów. Handlowcy muszą korzystać ze swoich prywatnych samochodów i to się zbyt szybko nie zmieni. A na roczną premię czeka się do maja, choć powinna być w styczniu. Plus jest taki, że pracują sympatyczni, mało roszczeniowi ludzie.Potwierdzam opinię poprzednika. Nie jest to ciekawa firma dla młodych i ambitnych ludzi.
współparacownik 2009-07-26 22:55:30
Ja też odradzam ludziom, którzy liczą na rozwój i awans. Nie ma szans niczego się tam nauczyć, ani zarobić solidnych pieniędzy. Poszukajcie innej pracy.
anonim 2009-11-21 19:23:06
jetem to znaczy byłam tam na szkoleniu porażka jednym słowem
były pracownik magazynu 2010-10-09 15:10:44
Nikt nie mówił ze praca będzie lekka i przyjemna.
ania 2014-02-26 21:28:41
ponawiam , jak z pracą w Kopytowie, ktoś wie?
a 2014-05-19 10:33:11
oferty są na stronie pracuj.pl
lukasz86 2014-12-19 15:40:30
Cześć wszystkim, firma Iron Mountain Polska Sp. z o.o. opublikowała właśnie nową ofertę pracy, polecam wszystkim. Zachęcam do komentowania na forum, wszelkie uwagi mile widziane. Światowy lider z zakresu przechowywania oraz zarządzania informacją poszukuje pracowników do:Wprowadzania dany...
lala 2016-05-09 17:38:16
Odradzam wszystkim pracę w tej zacnej firmie. Żadna dobra stawka, o powyżej 10 zł netto mozna co najwyżej pomarzyć. Panuje tam istny bajzel, chaos i całkowity brak organizacji, a do tego w kółko coś zmieniają. Psie pieniądze, istna bujda, odradzam!!!!
XXX 2016-07-18 12:05:06
oni gubią dokumenty pracowników.
ty 2016-07-18 12:12:45
a czyje zgubil;i? jakoś o takim przypadku nigdy nie słyszeli? jakby ktoś u nich szukał pracy to na ich stronie na samym dole po lewej stronie jest zakładka z karierą, za pierwszym razem ciężko znaleźć
Zostaw swoją opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.