Opinie o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Logistyczne Polo Market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Logistyczne Polo Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

Miłośnik

Odradzam prace w polomarket centrum logistyczne w klobucku to najgorsza w okolicy praca jaka można trafić pod względem wypłaty, atmosfery w pracy oraz ogólnego traktowania pracowników. Praca ciężka po 12 godz niedzielami na wlasnej dzialalnosci gdzie samemu trzeba oplacic Zus I podatek do US. Najgorsza jest atmosfera wrogo nastawieni kierownicy oraz to jak traktują Polaków, a jak Ukraincow, daja zarobić ukraincom nie Polaków na działalności....

@Miłośnik

No za taka stawkę jaka zaproponowali to nikt nie bedzie tam niedługo pracować. Czasy się zmieniły i widocznie firma proukrainska w klobucku zdaję sie nie widzieć problemu, zatrudniają (usunięte przez administratora), którzy mają na godzinku i za 1 Polaka to muszą miec chyba 8 ukraincow,takie mają tempo pracy a przyjeżdżają to coraz to gorsi

Kaczmarek

Przychylę się do wszystkich opinii na temat Centrum Logistycznego w Kłobucku.pani Dyrektor nie szanuje ludzi w polo przepraszam szanuje tylko jeden dział tam gdzie pracuje jej (usunięte przez administratora) Reszta jest nieszanowana przez nią. Odnośnie zarobków to również prawda zarobisz 4000tys zł od tego zus i podatek i wychodzi cie wielkie nic za ciężka robotę i za ponad 200 godzin w miesiacu. Następny gość który tam mało co potrafi to kierownik magazynu ten jest naprawdę dobry bo z jaką rzeczą nie poszedł byś do niego to zawsze jest ten sam tekst:nie da się tego zrobić lub o nie wie to od czego on tam jest, da się tylko się nie chce lepiej jest pochodzić po magazynie i udawać że coś się robi. Następny temat to temat kierowników zmianowych ci to są również dobrzy. Najpierw zagadują podpytują a potem kablowanie w e-mailach do pani dyrektor żeby się podlizać. Dorośli ludzie a gorzej jak w przedszkolu.

@Kaczmarek

Co ja moge panowie co ja tu moge. Uwielbiam ten tekst.

@Xxx

Zebranie z Michałem: coś wiem ale nie powiem ????

Miki
@Kaczmarek

Dlatego spadam wkrótce z tej pracy...startuje do magazynu w Przyłękach..może tam w niepolskiej firmie będzie lepiej. Bo póki co mam dość życia od pierwszego do pierwszego i słuchania codziennie pretensji. Świat nie kończy się na Giebni.

Gosc

Truskolusanka i popowianiczek to ludzie bez wizji na magazym jak szczury wykonujecy rozkazy zarzadu. Nie potrafia nic narzucic zarzadowi swojego. Boja sie odezwac bo boja sie o posady. Niech sie pochwala jak dawali soba pomiatac przez bylego dyrektora. Pomiatal nimi a ci nawet nie potrafili mu zwroci uwagi ze sobie tego nie zycza. Spuszczone glowki. Co wprowadziliscie nowego zeby usprawnic magazyn? Ludzie sie smieja. Zero powazania przez ludzi. Wstyd zeby ludzie zarzadzajacy magazynem czy zmiana nie mieli powazania wsrod pracownikow.

Xxx

Najlepsze w centrum w Kłobucku sa kary dostajesz 200 /300 zl kary gorzej niż w przedszkolu, zaróbki 4 tys brutto zus oplacic swój plus podatek 1500 plus podatek do urzedu i do tego extra kary po odliczeniu wszystkiego zostaje 2 tysiące na reke ich na sali za taka ciezka robotę każda niedziela i święta...Nie wspominam już o ustawianiu nośników dla ukraincow po to aby szoszony zarabiały a polak na działalności nie !!!!Ciekawe czy Giebnia wie o ustawianych logowaniach vzy Pani Dyrektor powiadomiła zarząd co robia się klobucku czy wszystko jest kamuflowane......

XD
@Xxx

Wystarczy podesłać linka do forum członkowi zarządu polo. Tak naprawdę to wątpię żeby to kogoś z zarządu interesowało, raczej to jest ich celowe działanie i cały właśnie schemat pochodzi z góry

Magazynier

Pani z personalnego spóźniła się 20 minut a rozmowa trwała 10 minut

co pan wie o naszej firmie, dlaczego chce pan pracować w naszej firmie

Cyber

Oj tak cala prawda polska firma a jaki wstyd,że loguje lepsze nośniki ukraincom, aby to ukraincy zarobili a nie Polacy. Polomarket centrum w Kłobucku zostanie okrzyknięty najgorsza praca jaka dotąd znalazłem. Chyba polska firma powinna dbać o polskich pracowników, no chyba że su mylę może mieszkamy na Ukrainie skoro tak wspierają ukraincow.....żal totalny tych chłopaków którzy tam zostali....

@Cyber

Nie będą dbać. Uważają Polaków za nic. Słabo robią, do tego potrzebują jeszcze swojego zmianowego. Szoszon który nic nie robi tylko chowa się po magazynie. Co do zleceń to kontrola terminów np. arbuza w skrzyniach wywozi żeby się nie dało za dużo zarobić. Kontrola terminów to chyba największe nieroby. Służą do zabawiania zmianowych i spania po kątach. No i ekipa sprzątająca co siedzi większość czasu na stołówce albo w biurze i zabawia rozmowa zmianowych (usunięte przez administratora) kogo popadnie)

@Miłosz Puszek

Kiedys to nie dbanie o pracownikow polskich im sie odbije. Szoszony wyjadą i przyjada nastepne tumany nierobiace nic albo sami beda zasuwać.... zwolnili zbyt dobrych pracownikow z długim stażem pracy a trzymaja nierobow ukrainkow...

Rozczarowany kon

Wszystko co ludzie pisza o polomarkecie klobuck centrum logistyczne jest niestety prawda, tam nie szanują pracownika wcale robota po 12 godzin niedziela I święta, nie ma premii nie ma dodatków za niedzielę ani swieta, kierownicy to lizodupy kierownika Kotowskiego i Dyrektor Pani Sylwii, prowadzić trzeba sobie dzialalnosc gospodarczą i utrzymywać ja samemu plavic zus który jest niemały 1500 zł prawie i podatek do urzedu Skarbowego co miesiąc, robota ciężka szkoda zdrowia i zrywania się bo wszystko pakuje się ręcznie. Gdzie indziej placa lepiej przy lekkiej robocie naprawdę można zarobić 4 tys mając wolne swieta i niedziela a tu jeden wielki syfff....tu trzeba (usunięte przez administratora) żeby zarobić 5 tys na fakturze co poodliczeniu zus i podatku zostaje 3.5 tys więc czy warto w dodatku (usunięte przez administratora) wśród Dyrekcji i kierowników jakich świat ni znał zwalniają pracowników mają czarne listy kto bierze L4 to zwolniiony nest nawet w pandemii zwolnili 2 chłopaków... to jest strasznie jak nie Maja szacunku wola przywieś ukraincow a Polska firma chyba pro ukraińska raczej wyjorzystuja jak się da porażka totalna,

Przemek MZ

Pracowałem tam niespełna rok miesiąc na suchym jako mixer czego nie życzę nikomu. To taki dział jakby....złożyć CV DO PRZEDSZKOLA GDZIE KAŻĄ WDM MOLESTOWAC DZIECI WBREW WASZEJ WOLI. powyższe opinie to niestety prawda trzeba być i zobaczyć to od środka aby czytanie tych wpisów nabrało sensu. Wyimaginowane ego kierowników nie pozwala im odpowiedzieć głupiego DZIEŃ DOBRY karaluchowi z mixerki taka prawda. Pa suchym poszedłem na MZ spoko ludzie których serdecznie pozdrawiam. No ale musiałem się zwolnić bo niektórych bolała D U P A że znam się z kierownikiem mz-u i że ktoś tam z mojej rodziny też pracuje w ochronie i jeszcze gdzieś. Gdybym miał tu wypisać drzewo genealogiczne o powiązaniach rodzinnych w tej (usunięte przez administratora) instytucji to brakło by znaków. Ciesze się że już tam nie pracuje to najlepsza decyzja w moim życiu. A wy Panowie co tam jeszcze musicie tkwić życzę abyście jak najszybciej znaleźli alternatywę na lepsze życie.

Gonzo

Nic mnie tak nie cieszy jak po latach odezwie się stary znajomy który poleci mi to forum na którym poczytam samą prawdę o patusach z akwarium z suchego I LOVE IT

Miłosz Puszek

Najgorsza ze zmianowych to jest pani Mariola. Pompatyczna osoba zapatrzona w siebie i jej jedyną linią szantażu względem usługodawców jest fakt że jest najlepszą przyjaciółką Sylwii i każdego może przez to pozbawić pracy. Pisze maile na każdego. Została zmianową tylko dlatego że jest jej przyjaciółką co ciągle podkreśla i jak mówi to nie ważne jak pracujesz, tylko co powie Sylwii. Cyniczna osoba

rozporek
@Miłosz Puszek

Jak ktoś się jej nie spodoba to powie Pani i od razu wyleci ze stawki. Szczuje na chłopaków z magazynu. Pokażę palcem to Sylwia zaraz rozwiąże umowę. Gdy jeden z mix się odważył skrytykować dział święte krowy, że nie chodzą na suchy po ich ciężkiej pracy(8 godzin) a miksery to po 10 są tak wypoczeczęci że nawet i 15 mogą z robić to mówiła że od razu do zwolnienia.

Pewniak
@rozporek

Działu święte krowy się nie krytykuje kolego bo ten dział jest w związku nieformalnym z dyrektorstwem

był taki
@Pewniak

Michał L. Odważył się kiedyś skrytykować dział dostawy i z to Sylwia go zwolniła. Tylko za to że napisał na tablicy że dostawy też powinny iść na suchy. Został zwolniony mimo że był sumiennym pracownikiem. Pewien zmianowy, taki Żelek dostał ostrą reprymendę tylko za to że jak to zmianowy chciał rozdzielić jakiś tam wachlarz pracy dla chłopca z dostaw. No tego najważniejszego. Spotkał się z ostra reakcją Pani

Zawiedziony

Pani dyrektor powinna wylecieć z hukiem za to jak pomiata ludźmi, używa wulgaryzmów, poniża. Normalna Firma nie pozwoliłaby aby taki człowiek byl na stanowisku. Najwyższa pora aby pracownicy zgłosili ten proceder do Panstwowej Inspekcji Pracy a w pierwszej kolejności do Zarządu- bo być może nie jest świadomy tego co się dzieje w Kłobucku.

Jezeli

Jak nie potrafi sie budowac wzajemnego szacunku z pracownikami, zbudowac autorytetu , to trzeba pracownikow zastraszac. Takimi metodami w zarzadzaniu ludzmi posluguja sie prosci ludzie ktorzy nie powinni byc na takich stanowiskach. Dla mnie to jest przyklad udadku czlowieka!!! Na magazynie brud, (usunięte przez administratora) a dyrektor zajmuje sie plotkami itp.

Ostrzezenie

Uwaga ostrzegam przed polomarket centrum logistyczne w klobucku firma typowo pro ukraińska zatrudniają bardzo duzo ukraincow, którzy robią aby robic bo maja na godzinku więc zbytnio sie nie spiesza Polaków na działalności traktują gorzej niż tych ukraincow ba gorzej niż psów polak na działalności ma akord i są płaci duzy zus prawie 1500 zl plus podatek do urzedu, pracuje się po 12 godzin każda niedziela i wszystkie swieta, po nowym roku 2022 wchodzą umowy ponad 2 tys na rękę w trybie 12 godzin i święta tak samo płatne jak za zwykly dzień więc ogólnie porażka, gorszej firmy polskiej i takiego wykorzystywania nie widziałem to już lepiej Ukrainiec ma tam płacone na godzinę i nie muszą suw spieszyć firma która przywozi ukraincow zarabia drugie tyle dla siebie także ten dla firmy polskiej polomarket lepiej być ukraincem więc gdzue tu oszczędność w zarządzaniu i przyjmowaniu pracowników, a Zarząd polomarletu w klobucku stwierdza ze zamiast Polaków przyjmie ukraincow bo są tańsi bie wiem w czym bo w utrzymaniu ich napewno nie. Oby więcej takich opierdalaczy ukraincow laserów przyjeżdżało do klobucka to praca aż wre. Odradzam z czystym sumieniem po przepracowanych latach i widząc co się tam dzieje lepiej stamtąd (usunięte przez administratora)

@Ostrzezenie

Obecnie mają najgorsze warunki finansowe w branży, zarobki z po 3 tys na rękę na działalności z tyloma nadgodzinami, żenada. Chłopaki zaczęli domagać się informacji w sprawie stawek po nowym roku to kilka osób wyleciało po powrocie z L4 w w okresie pandemii i przed świętami(usunięte przez administratora)

Pepperoni
@Miłosz Puszek

Taka prawda. Zależnie od tego jak kto robił, raz wypłaty lepsze, raz gorsze. Od sierpnia były rozmowy nt umowy, której do tej pory nikt nie widział. Dwie osoby poleciały po tym l4, które miało być powodem spięcia (usunięte przez administratora) przez niby zarząd, który najwidoczniej ma nas wszystkich w (usunięte przez administratora) bo wolą wziąć 30 Ukraińców, zamiast trzymać dobrą ekipę Polaków. Porażka, (usunięte przez administratora)

Kucyk

Nie, na pytanie przez jednego pracownika (usunięte przez administratora) Dlaczego jedni pracownicy mają lepsze zlecenia i zarabiają 2x więcej potrafiła odpowiedzieć widocznie masz pecha w życiu ????

Praca

Żadnej reakcji nie ma, do tego kierownicy zjeby jakich mało,

Zz

Nikt sobie tutaj nic nie robi z problemów pracowników, wszystko tuszowane brakuje szefostwa i sanepidu na czele w klobucku.

X

Dokładnie porażka totalna reklamę sobie taką robią że aż żenujące za 2 tys chcieliby żeby polak robil 12 godzin i wszystkie swieta to chyba kpina

Zz

Dokładnie tak jest firma polska a tak naprawdę ukraińska

@X

Polomarket centrum w Kłobucku to totalna porażka trafiłem tam na rozmowę i cały magazyn to ukraincy, płacy to tam za dużej nie dawaja

Michal

Firma można by rzec pro ukraińska, Polacy mogą pomarzyć o wynagrodzeniu takim jak pracownicy z Ukrainy. Nie wiem jak w innych centrach polo marketu ale w nowo powstałym proponowana jest działalnosc gospodarczą jako forma zatrudnienia. Dla Polaków akord, dla pracowników z Ukrainy godzinową, w ostatecznym rozrachunku Ukraincy robią połowę tego co Polacy w 2 razy dłuższym czasie kosząc wynagrodzenie netto większe niż brutto wypłata dla polaka z której trzeba jeszcze opłacić koszty związane z prowadzeniem działalności, nie małe już teraz a po nowym roku wręcz juz NIEOPŁACALNE. A trzeba dodać jeszcze, że w przypadku pracowników z Ukrainy drugie tyle ile ich wypłata pobiera agencja pracy która ich de facto zatrudnia. Ludzie gdzie tu logika i gdzie szacunek właścicieli dla polskich pracowników.. Wstyd

@Michal

Otóż to wstyd że Polska firma a zatrudnia Ukraincow i ich lepiej traktuje niż Polaków , a ukrainku opierdalaja się równo byle by godzinku nabić....Wstyd po prostu żenada jakich mało dużo by opowiadać za dobrych kilka lat przepracowanych potraktowali polaka jak najgirszego psa. Ale ostrzegam tu innych lepiej omijać cebtrum logistyczne w Klobucku

Jaka umowa obowiązuje w Centrum Logistyczne Polo Market podczas okresu próbnego?

Olo

Nie ma żadnych umów chyba że w biurowcu, na magazynie jest tylko działalność gospodarcza

Kucyk

Działalność gospodarcza, robisz w nd święta zazwyczaj po 12h (usunięte przez administratora) najlepsze zlecenia puszczane dla kilku osób oraz Ukrainy co chwilę jakieś kary po 200 zł np za to że wyszedłeś po 12.5 h pracy i nie dałeś znać zmianowemu który od godziny już był w domu że wychodzisz ???? jak się zwolnisz to(usunięte przez administratora)potrąca ci 2 tys zł z wypłaty mimo że w umowie smieciowej niema Okresu wypowiedzenia ???? wogole nie wiem czym kieruje się zarząd dając takie osoby na kierowników dyrektor, z firmy gdzie była kolejka chętnych do pracy sprawili że na dziale suchym pracuje chyba tylko 1 Polak na mixie a na freshu gdzie było 33 Polaków zostało z 12. Na dzień dzisiejszy wyglada to tak na że ludzie od pani dyrektor zarabiają po 8 tys a reszta po 3 tys na dzialalności(usunięte przez administratora)

@Olo

Maja być umowy, ale z takie propozycje na umowie pracowników nie będą mieć za 2 tys w dzisiejszych czasach za robót po 12 godzin i niedziela i wszystkie swieta to sory bardzo nie za takie pieniadze

Boom

Do osób pracujących w biurze - jak z zarobkami i atmosferą w pracy?

@Boom

Atmosfera katastrofa, kierownicy zarabiają bardzo niskie place

Szoszon

Priwjet. W polomarkjecie wirus majo wszystkie poljaki. Wszystkie chore. My musiet sami rabotać. A my niczewo nie panimaju. My się bać wszystkje zeby nie być chore.blac

Truck

@Pytanie Witam serdecznie kieruje pytanie do Kierowców. Jak wygląda praca zarobki godziny pracy oraz obowiązki. Czy warto w to wchodzić ? Czy są stałe trasy i ile punktów czy skakanie ?

Czy jest możliwość pracy w Centrum Logistyczne Polo Market na część etatu?

XxxX

Pracujesz na własnej działalności, jeśli się dogadasz z kierownikiem to możesz na cześć etatu ale i tak płacisz cały zus za siebie a nie za część etatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyczne Polo Market - Giebnia

• Jak się pracuje w Centrum Logistyczne Polo Market?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Logistyczne Polo Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Logistyczne Polo Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Logistyczne Polo Market?

Kandydaci do pracy w Centrum Logistyczne Polo Market napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Logistyczne Polo Market