Opinie o Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe w Zabrze

byly Nowy wpis

to dno mam nadzieje ze ten gość już nikogo nie naciągnie mnie do dziś nie zapłacił...

były pracownik Nowy wpis

Firma dno"pan"prezes Robert Szlencka nie płaci ani pracownikom ani kontrahentom. Tankowanie auta za 10-50 euro to norma nigdy nie było do pełna. A jak się o pieniądze człowiek upomni to zawsze ma wymówkę - a to jakiś mandat przyszedł - innym razem nie może podjechać bo coś... - bo mu jeszcze ktoś nie zapłacił Dno i nie polecam oszusta . Znam jeszcze dwóch kierowców którzy też mieli podobne przygody z panem R. jak ktoś chce to sms,y mam do wglądy pisma z PIP,u i cała resztę papierów (cała teczka sie nazbierała) pozdrawiam moderatora

były pracownik Nowy wpis

a ja ktoś chce wiecej to piszcie

czyżby Nowy wpis

Skoro firma posiada dobre rekomendacje, to jak wytłumaczyć brak jakiejkolwiek informacji odnośnie wspomnianego przedsiębiorstwa ???? Jeśli założymy że każy wpis zostaje usunięty z netu to jak to się ma do uczciwego traktowania pracowników i ewentualnie pozytywnych opiniach ?? Lanie wody nic tu nie da, jakiś konkret poproszę

Czy po rozmowie w Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
hg

o co chodzi komentatorowi rzemyk? Może ktoś wie, dlaczego firma "nie stawia na rozwój i rozpoznawalnosć"???

okil
@hg

...moze firma nie potzrebuje reklamy bo swietnie daja sobie rade na rynku i bez tego. Wiec pewnie warto zlozyc cv.... Moze ktos udzieli informacji na temat jpracy tam...Jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze? Co szef najbardziej ceni u swoich podwładnych? Ilość czasu spędzonego w pracy? Kreatywność? A może zależy mu przede wszystkim na samodzielności, względach praktycznych i drobiazgowości?

mikołaj

Pewnie ogłaszają się na jakimś portalu, może nawet na goworku, tylko aktualnie chyba nic nie ma, może ktoś jest bardziej wtajemniczony, czy kogoś szukają.

Franciszek

To w ogóle w jaki sposób do nich sie dostać do pracy, skąd wiadomo, czy kogoś aktualnie szukają do roboty?

gain

Jak dla mnie to spory minus, bo trudno znaleźć o nich informacje, a w dzisiejszych czasach storna internetowa to wizytówka firmy.

rzemyk

to nic dziwnego, bo takie przedsiębiorstwa jak to Szlencki, raczej nie stawiają na rozwój i rozpoznawalność w internecie

kierowca

Jak odszukać pana (usunięte przez administratora) lub miejsce postoju auta?

były kierowca

Zapewne nie płaci mnie do dziś jest winny kasę. STANOWCZO ODRADZAM prace i współpracę ze złodziejem. chętnie poznam adres gdzie trzyma auta ,odebrałbym swoje rzeczy osobiste

xxx

Witam czy ktoś wie gdzie można spotkać p(usunięte przez administratora) ?

kierowca

Przestrzegam przed firmą - PERFECT TIME TRANSPORT z zabrza - za którą stoi (usunięte przez administratora) , firma jest zarejestrowana na słupa nijaką (usunięte przez administratora)

Wojtek

kiedy u niego jeszdziłes?

kierowca

- jezdzilem u niego , to wszystko prawda, pustak, cwaniak itp nic dodac nie trzeba

Bydło

W Polsce można pogratulować bydła które szerzy się siedząc w domu i nic nie robiąc tylko wypisując bzdury.

Wojtek

p.w. galerie to firma p.(usunięte przez administratora) siedziba firmy znajduje sie w Zabrzu na ulicy Szpitalnej gdzie mieszka starsza pani która nikomu nie otwiera bo tak ją synuś wyszkolił .Nie płaci pracownikom i innym firmom. Sam mieszka w opolu i to taka firma kogucik a może cwaniaczek? ale to wszystko kiedyś sie skończy ...

krzysiek

a swoja droga zawsze moge wykonac telefon do tych dwu firm które dały ci ten towar na holandie i prosic o zapłate za wykonaną usługe.

krzysiek

dojechałem i towar tez. wiesz o tym doskonae,datego przeładowywałes sie złodzieju pod makro w opolu a nie w firmie. mam czas jeszcze zeby do sądu isć więc lepiej zapłać. moge tu przesłac zeskanowane potwierdzenia odbioru:) i co wtedy zrobisz?

Holandia

trzeba dojechać do tej Holandii a nie rozkradać towar. Stary numer. A policja umarza kradzież i po kłopocie. A towaru nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe - Zabrze

Robert Szlencka Galerie Przedsiebiorstwo Wielobranżowe
1.8/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Szpitalna 15A lok. 2
    41-800 Zabrze