Opinie o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żukowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żukowo

Zawszeprawdomówny

Niestety z fajnej firmy nowy dyrektor o pseudonimie hans zrobił miejsce z którego uciekają nawet najstarsi pracownicy. Coraz gorsze warunki, coraz mniejsze wypłaty i tylko więcej wizyt i więcej raportów. Firma oferuje samochód do dyspozycji i to obecnie w zasadzie jedyny plus, latem sprzedaż mat wejściowych to dramat w odcinkach i wypłata rzędu 1500 zł to niestety norma, ogólnie nie polecam!

ktos

Jesli wiesz na czym polega praca PH, to to pytanie wydaje sie zbedne. Dostajesz narzedzia w postaci samochodu, telefonu, komputera ( stacjonarny w biurze, czasem laptop i masz sprzedac usluge. Dostajesz region i cele do zrealizowania i jedziesz.

Malik

Nie ma w BTW takiego etatu :)

Malik

Nie ma w BTS takiego etatu :)

klientka.

A ja powiem tylko tyle: znam jednego przedstawiciela Handlowego z tej firmy (udaje, że pracuje w innym dziale..... śmieszne, a raczej żenujące) nie generalizuję jednak powinni dokładniej dobierać pracowników mających bezpośredni kontakt z klientem, zamiast polegać na błędnym i powierzchownym wizerunku.... do tego aparycja ( no fakt nie każdy może wyglądać jak Adonis) ale ten ubiór i przetłuszczone włosy.... fuj, aż ciarki przechodzą w czasie negocjacji. Pozdrowienia dla human resources kompetencja przede wszystkim.

@klientka.

Tutaj HR nie zawsze macza swoje palce. Poniewaz rotacja PH jest najwieksza, trudno by bylo, aby dzial HR jezdzil po Polsce i odbywal rekrutacje ze wszystkimi.Najczesciej weryfikuje CV, czasem robi testy ( zaleznie od stanowiska), rozmowa Skype i opiniuje. Reszte zalatwia Regionalny Kierownik sprzedazy. To on dobiera sobie ludzi, z ktorymi chce wspolpracowac. Co do wygladu PH ... jesli cos Pani nie odpowiada mozna po prostu nie umawiac sie na spotkania lub jesli juz Pani jest klientem poprosic o zmiane opiekuna.

nowicjusz

Witam. Został ktoś może w ostatnim czasie zaproszony na rozmowę o pracę jako przedstawiciel handlowy na rejon Wielkopolska ?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa na luzie, widać że nie szukają handlowców z krwi i kości tylko tanich i pracowitych.

O pasję, czas wolny i ile czasu mogę poświęcić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
młody

witam, zostałem zaproszony na 2 etap rekrutacji w łodzi czego mozna sie na nim spodziewać?? jak będzie przebiegał 2 etap?? wie ktoś?? dziękuję za informacje

klientka.
@młody

Nie przesadzaj z tą niespodzianką i nie reklamuj tak firmy swojej. Nikt inteligentny nie uwierzy w Twój wpis podkreślający wyjazdy i pełną nazwę firmy. Nikt postronny tak nie pisze. Z pozdrowieniami ewcia90

ktos

PH maja organizowane wypady przez Centrale . Ale to dotyczy tylko tych, ktorzy osiagneli najlepsze wyniki. Trainee maja to zagwarantowane poniewaz to jest projekt wdrozony przez Centrale. Reszta sporadycznie. Wiec raczej nie nastawiaj sie na wyjazdy jesli jestes szeregowym pracownikiem.

Bugs

Najlepszą opinię napisał "ktos". Firma jest bardzo fajna jeżeli zaczynasz przygodę z handlem, bądź ogólnie jesteś na początku swojej drogi zawodowej. W firmie podszkolą Cię, pokażą tajniki pracy handlowca i uświadomią, że już stać Cię na coś więcej. Co do PH - pierwszy rok, plany śmiesznie łatwe do wykonania. Potrzeba tylko chęci do pracy i trochę smykałki do handlu. Drugi rok - plany horrendalnie wysokie i praktycznie niemożliwe do wykonania. Kasa w sumie nie najlepsza. Samochód do dyspozycji prywatnie - Skoda Fabia 1,2 gaz.W dziale handlowym duża rotacja pracowników. Co do biur na pralniach - ludzie zmieniają się rzadko. Kasa w sumie słaba. Atmosfera jak najbardziej fajna.Podsumowując firma nadaje się na początek dla młodych wilków.

ktos

@lotek probowac każdy może. Z tego co pamiętam wyjazdy zagraniczne w celach szkoleniowych były organizowane i oferowane tylko i wyłącznie tzw. Trainee. Zdazaly się wyjazdy zagraniczne na innych stanowiskach niskiego szczebla, ale to sporadycznie. Nagroda dla najlepszych PH to wyjazdy w ciekawe miejsca na swiecie. Kursy językowe - tu zależy od zajmowanego stanowiska. Pensja - tez zależy od stanowiska na które aplikujesz.

ktos

Berendsen.. Berendsen.. Mam na koncie ponad 5 lat pracy w tej firmie w Centrali. W zasadzie wszystkie tu napisane opinie są prawdziwe. W zależności od dzialu można trafić na osoby z którymi nie da sie pracowac jak i przeciwnie. Co do wynagrodzeń... Dyr. Generalny wiele razy podkreslal ze nie jest ambicja firmy płacić jak najwięcej. Raczej blisko średniej w danej branży. Firma tylko z nazwy jest korporacja a generalnie można powiedziec ze firma z zagranicznym kapitałem. Do centrali przyjeżdżają goście z zagranicy ale w zakładach raczej goszczą sporadycznie. Fakt zwalniają z dnia na dzień. Atmosfera ? Zalezy od dzialu i regionu. Social.. Hmm moim zdaniem skromny ograniczający sie do opieki prywatnej, ale słyszałem o kartach multisport ze może będą. Obecnie pracuje w prawdziwym korpo..30% zatrudnienia to obcokrajowcy.. Pryw opieka lekarska;karta multisport. Dofinansowanie jam jeździsz rowerem do pracy. Dofinansowanie do kasku rowerowego. Owoce raz w tygodniu brak nadgodzin i wiele innych.. Reasumujac czas spędzony w Berendsenie oceniam jako dobry. Firma moglaby przykladac wieksza uwagę do pracowników. (usunięte przez administratora)Jakby to ładnie napisać..o wiem Berendsen holduje 1 części z powiedzenia. Wyszkol dobrze ludzi i niech odchodzą; traktuj dobrze ludzi i pozwól im zostac.

szukająca pracy

Cześć, Jestem w trakcie rekrutacji do oddziału w Siemianowicach na stanowisko osbługi klienta. Typowo biurowo robota. Ktoś coś może na ten temat powiedzieć? Jak jest? przede wszystkim tam pewnie tylko stała kasa bez żadnej premii ? Wiecie ile się dostaje za biurkiem?

@szukająca pracy

No właśnie dobrze napisałaś trzeba mieć wykształcenie,,,choć pracuję w BTS nigdy nie słyszałam żeby ktokolwiek na kogokolwiek jak to nazwałaś -mordę darł,,może nie pracowałaś jak powinnaś,,,chyba dobrze że zmieniłaś pracę-mam nadzieję ze dłużej Cię tam potrzymają niż 2 tyg

Kicia

Ten kawał o Berendsenie to cała prawda. Pracuje się tam za marne grosze a zapierdziel i wymagania niezłe. Osoba na produkcji jest od szmat, od sprzątania i jako mechanik jak cos nawali.. Zwalniają z dnia na dzien, przychodzisz do pracy a okazuje się, że od dzisiaj nie robisz. Ten kawał jest jak najbardziej odpowiedni dla tej firmy. Wiekie mi zarobki hahaha chyba pani kierownik i jej premie za wyzysk ludzi. Drze tego ryja aż przykro. Ktoś na stanowisku powinien miec kultury chociaż za grosz. Wiecznie sie czepia wszystkiego. Na urlop idziesz kiedy pani kierownik ci powie. Ta firma jest koszmarna. Dobra dla ludzi bez perspektyw. Bez szkoły i zawodu dobrego. Każda normalna osoba popracuje tam z miesiąc lub dwa. Ja uciekam po dwóch na szczęście w firmie męża przyjmowali nowe osoby. Kasa ta sama a praca i atmosfera o niebo lepsze. Szacunek dla człowieka jest tam gdzie teraz pracuje.

Taki zarcik o Berendsenie

Idzie sobie prezes Berendsena ulicą, stoi żebrak i mówi: - Dzień dobry, panie prezesie. - Dzień dobry, pan mnie zna? - Tak, pracowałem kiedyś u pana w Berendsenie, ale mnie pan zwolnił. Prezes idzie dalej, widzi kolejnego żebraka. - Dzień dobry, panie prezesie. - Dzień dobry, pan też mnie zna? - Tak, pracowałem kiedyś u pana, ale mnie pan zwolnił. Idzie prezes dalej, widzi kolejnego żebraka szperającego w śmietniku. - Dzień dobry, panie prezesie. - Pana też zwolniłem? - Nie, ja jeszcze u pana pracuję, tylko mam teraz przerwę na lunch.

ona

No wiec jestem po rozmowie w BTS i moge juz wyrazic swoja opinie. Osoba zapraszajaca na rozmowe bardzo wydawala sie konkretna i sympatyczna, niestety moje odczucia na rozwowie to m.in. duzy niesmak.... panowie zaprosili sobie glownie kobiety, i mimo ze nie powinni zadawali pytania o to czy mam dzieci, w jakim wieku, kto z nimi zostanie jak bede w pracy itp....tu juz widac brak profesjonalizmu... pytali nawet o moj zwiazek :) masakra. Rozmowa byla nagrywana bo ponoc maja slaba pamiec.... wmawiali mi ze sprzedaja poprostu zwykle wycieraczki wiec widocznie tak jest ;) i ze to zaden super produkt. wyszlam stamtad zniesmaczona i niestety potwierdzily sie opinie bylych pracownikow...dla mnie brak profesjonalizmu i zenada. panowie probowali byc sympatyczni...dla siebie nawzajem a ja mimo ze mam doswiadczenie w sprzedaxy czulam sie juz na rozmowie jak ktos kim beda pomiatac. Potwierdza sie regula ze normalni ludxie tam nie ida lub nie pracuja dluzej niz pare miesiecy. No chyba ze ktos ma noz na gardle to moze dluzej wytrzyma. ja nie mam wiec dziekuje za kolejny etap i prace w tej firmie bo skoro gora uwaza ze sprzedaje byle co to jak ph ma wierzyc ze to ma sens. Jak chcesz pracowac z szacunkoem do samego siebie i klientow to nie polecam tej firmy.

@ona

sorry kolezanko ale chyba Cie nie zaprosili na drugi etap -skoro nie podejmując wyzwan z jakimi my przedstawiciele sie zmagamy piszesz o Firmie Berendsen ze to Firma bez profesjonalizmu,zapewniam cie ze jestes w błedzie..Nikt nie mOwi ze sprzedajemy wycieraczki tylko Maty wejsciowe-a ta rozmowa to było sprawdzenie Ciebie i tego jak reagujesz...sorry pracuje tu i firma jest Profesjonalna...szkoda ze nie dali Ci szansy zebys mogla sie przekonac .pozdrawiam

nowy 1976

odpowiedz tyczyła się do ONA

spa
@nowy1976

o ile rozumiem ta Pani napisała, że rozmowa była nieprofesjonalana, a nie praca w tej firmie... i jeśli rzeczywiście pytają o tak osobiste sprawy jak liczba dzieci i ich wiek, to się zgadzam..

ona

Dzieki wielkie za odp. :)

Skoda

Na rozmowę iść na pełnym luzie, bo taka też panuje atmosfera w firmie. Warto wiedzieć czym konkretnie firma się zajmuje. Nie padają pytania nie wygodne, tylko na takie, na które znasz odpowiedź. Głównie mówisz o sobie. Jeśli zaproszą Cię na drugi etap, poproszą Cię o przygotowanie sprzedaży jednej z usług. Nie zwracaj uwagi na szczegóły. Jak dla mnie najlepszy przebieg wizyty u klienta to: rozgrzewka - analiza potrzeb - korzyści (inf. o produkcie) - zamknięcie sprzedaży. Powodzenia

Nowy1977
@Skoda

Kolego podstawa w Berendsen to około 1500 na rękę. Wiem bo pracuje i tyle dostaje jak plan nie wypali.

Stary
@Nowy1977

Coś Ci się chyba pomyliło.Jesteś pewien że w BYŚ pracujesz?bo jakieś brednie wypisujesz. Nie znam lepszej firmy niż BTS

ona

A ja tak czytam i uważam że: Skoro konkurencji się chce szukać po forach, oczerniać i próbują wyrwać z BTW pracowników tzn ze firma jest dobra, ma w większości dobrych pracowników bo byle kogo pewnie nie chcialaby ściągać do siebie konkurencja. Na pewno są minusy jak w każdej pracy i układy. Wydaje mi się jednak ze socjal który dają plus te ok 2000zl netto podstawy i nie byle jakie auto służbowe również do użytku prywatnego to naprawdę dobre warunki. Jak dasz z siebie dużo to zarobki będą wyższe ale na start moim zdaniem naprawdę ok. Wiem ze w większości na forach piszą rozzaleni byli pracownicy, na pewno te opinie tez są pomocne ale proszę o radę osoby które potrafią na spokojnie podejść do tematu i podpowiedzieć jak się przygotować na rozmowę na stanowisko ph, jakie pytania padają, czy jakieś scenki itp. Będę wdzięczna za pomoc. P.s.wiem ze zaraz ktoś może napisać ze co to jest 2 tys dla ph, dla mnie to wystarczająco jeśli chodzi o podstawę. Pozdrawiam

amet

Hej, co tam dobrego słychać w Berendsen textile service? Interesowałaby mnie praca tam jako przedstawiciel handlowy, jest w stanie ktos polecic lub odradzić? Kolega o nicku new STAFF 1122 widze polecał, ale malo wypisał z konkretów. Czy firma zapewnia jakies przyzwoite narzędzia do pracy, jak są one rozliczane?

klient
@amet

Witam Jestem klientem firmy BERENDSEN od 2 lat. Wcześniej byłem klientem innej firmy o takim samym profilu lecz z powodu dużej odległości od zakładu opłacalność była minimalna. Firma BERENDSEN to firma która prowadzi politykę grabieżczą ,Mam wrażenie że w firmie panuje totalny bałagan. Przedstawiciele są "chłopcami do bicia" na których klienci wyładowują swoje niezadowolenie , a nikt z firmy tym się nie przejmuje. Moja opinia jak najbardziej NEGATYWNA do potęgi NIGDY NIKOMU TEJ FIRMY NIE POLECĘ

Skoda Fabia 1.2

Miało być życie prywatne, a nie prywatność :D

new STAFF 1122
@Skoda Fabia 1.2

PRACUJE W FIRMIE BERENDSEN I NIE UWAAZAM ZE FIRMA JEST DO NICZEGO A WRECZ PRZECIWNIE.PRACUJE SIE TU SWOBODNIE BEZ NACISKU BEZ TELEFONOW I JAK TO KTOS WYZEJ OPISAL BEZ OPIERDZIELANIA.FIRMA BARDZO PRZYJAZNA PRACOWNIKOM A BZDURY WYPISUJE KTOS KOMU NIE CHCIALO SIE PO PROSTU PRACOWAC-TAK UWAZAM,BO JESLI JESTES W STANIE POSWIECIC 6 GODZ ALE SOLIDNEJ PRACY I POTRAFISZ SPRZEDAWAC TO NIKT SIE DO CIEBIE NIE PRZYCZEPIA.ZRESZTA SA MIESIACE W KTORYCH USLUGI MNIEJ SIESPRZEDAJA I FIRMA TO ROZUMIE.NIE MA NACISKU ANI STRESU.WIADOMO W KAZDEJ PRACY NA STANOWISKU PH TRZEBA CZASEM PRZYCISNAC.BZDURY WYPISUJE KTOS KOMU NIE CHCIALO SIE PRACOWAC A CHCIAL PIENIADZE DO KIESZENI ZA FREE. POZDRAWIAM

Skoda Fabia 1.2

Praca w Berendsen jest bardzo przyjemna. Dobry produkt, samochód do dyspozycji praktycznie bez limitu, to samo telefon. Nie ma mowy o pracy w weekendy, nie ma mowy o telefonie od kierownika po 17. Pełna prywatna opieka medyczna. Nie ma ciśnienia. Plany są przyjazne dostosowane do stażu pracownika. Zimą można zarobić 3-5 a latem do 3 przy nakładzie pracy ok. 6 h dziennie normalnej roboty bez spin. Jeśli jesteś ambitny na pewno odniesiesz sukces. Liczysz sobie prywatność i stabilność zatrudnienia to jest firma dla Ciebie. Przede wszystkim szczerość !

Fail

Jesli lubisz byc wyzyskiwany, codziennie opie.....y, lubisz oszukiwac klinetow i pracowac za marne grosze to jest to praca w sam raz dla ciebie|!

@Fail

aplikowalem na stanowisko ph teren łodz,drugi etap to sprzedaz uslugi mat wejciowych ,pierwsze 100 dni w berendsen,itp....jestem ambitny I potrafie sprzedawac,,czy skoda fabia to ph w berensen czy ktos wyzej?czy appi mozesz napisac cos wiecej skoro juz wiesz na jakie stanowisko apikuje?podziekowania czekam na szybki odpis

nowy1111
@nowy1976

pomozcie niech ktos sie wypowie jak sie pracuje w berensen

Zostaw merytoryczną opinię o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Żukowo

• Jak się pracuje w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ