Opinie o PHU OREX Kolbuszowa w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHU OREX Kolbuszowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU OREX Kolbuszowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU OREX Kolbuszowa w Kolbuszowa

Eryk Nowy wpis

Co jest powodem upadku firmy ?

kolbusz Nowy wpis

Tak to prawda, Stefka widziałem ostatnio w New Yorku

madia Nowy wpis
@kolbusz

tak wiem wyleciał 5 lat temu

madzi Nowy wpis

to mój dziadek 5 lat temu wyjechał i mi go brakuje a babcia ciągle chce żeby wrócił

Matylda

Stefek jest w Nowym Jorku i tutaj tez miesza;((((

pitt
@Matylda

ale jak na razie to smieci na budynku segreguje...na grinpolinie..

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PHU OREX Kolbuszowa.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kolbuszowa
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Agata

@londyńczyk czyli firma PHU OREX Kolbuszowa nie płaciła swoim pracownikom? Czy nadal tak to wygląda? Czy ktoś to zgłaszał? Trzeba zawsze walczyć o sprawiedliwość. Dajcie znać jak ma się aktualna sytuacja w firmie.

londyńczyk

Kosztem pracowników i wyłudzonych pieniędzy to rzeczywiście się udało, istny kryształowy katolicki wzór do naśladowania. Mogłeś dać przykład jeszcze jakiegoś gangstera albo złodzieja idąc takim tokiem rozumowania.

nowoyorczyk

kolbuszowa na dzień dzisiejszy , to miasteczko bez przyszłości i perspektyw, bez wizji, dla ludzi miejsce marnych zarobkó i zawiedzionych nadziei, stąd tyle zawiści , nie wybacza nikomu komu sie udało, a stefanowi orzechowi sie udało , rodzine ustawił, a sam mieszak w najciekawszym mieście świata NEW YORK , ZAWIŚC TYM WIĘKSZA i rozpowszechniane nieprzychylne opinie

nowoyorczyk

bhj

@ Jack - powiem szczerze nie jestem w temacie, jak możesz przybvliżyć o co dokłądnie chodzi, o jakie długi ? no bo jesli to co piszesz jest prawdą to nie wygląda to za optymistycznie prawdę powiedziawszy. Bede wdzięczna za jakieś szczegóły w temacie.

Jack

Owszem firma świetnie działa ale Orzech a nie Orex, której pozostały majątek w upadłości przemienia się w ruinę. Natomiast firma Orzech założona przez Stefanka Orzecha ma się doskonale. A pokrzywdzony i opuszczony przez rodzinę ponad 70letni Stefan musiał pozostawiając wielomilionowe długi emigrować do USA.

gosc

ty Jacus cos piles? HA HA HA firma dziala, gdzie? W ciemnej (usunięte przez administratora) to owszem, spytaj lepiej prokuratora czy list gonczy za wlascicielem Stefanem O. wydali?

Mefisto

hahaha wszystko zgodnie z umową podliczane to ciekawe czemu Stefan O/r/z/e/c/h właściciel firmy uciekł na Florydę do USA, zadłużył firmę w kilku bankach, wyłudził miliony złotych z PFRON, VAT, nie płacil ZUS i wynagrodzeń w terminie.

Majka

ktoś czyta za zrozumieniem, firma od dawna w upadłości, właściciel (usunięte przez administratora)założyciel także firmy ZPOW Orzech ukrywa się przed wierzycielami, pracownikami którym nie wypłacił wynagrodzeń, nie opłacał składek ZUS, prokuraturą, US itd.

Napewno pracownicy nie otrzymali należnej pensji. Zusow i podatków, za towar nie płacą a pracownikowi zablaciliby. Dobre żarty. Złodzieje i skompiradlo.

wieczorny

Co za idioci tu wypisują chyba orzech z rodziną, firma w upadłości, zalega pracownikom pieniądze, kilkanaście spraw karnych w prokuraturze a tym się dalej dobrze pracuje.

xxxx

Jestem bardzo zadowolona :) wszystko w porzadku moze nie jakieś luksusy ale za taka mała cene to naprawde świetne wakacje szkoda gadac pracownicy w orexie równiez super:)

Pfronek

Gdzie chcesz tępa dzido pracować jak firmy od 2 lat nie ma, siedzi na niej już drugi syndyk a były właściciel kochany uczciwy Stefanek Orzech skazany prawomocnymi wyrokami sądu uciekł, nawet zostawił w popłochu drugą spółkę Orpol z hotelem w Bieszczadach i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Iruś

(usunięte przez administratora) okrada pracowników i ciągle udaje że jest chory. Nie wypłaca im należnej pensji minimalnej ani nie płaci żadnych skladek. Tak było w Orexie i Orpolu pewnie jest teraz tak samo. Ciekawe kiedy zglosi upadłość tej spółki jak z pewnością ciągle chce kase bo takiemu to zawsze mało.

stefuś

Dorobił się bo okradał pracowników, nie wypłacał w całości i terminie żałosnych wynagrodzeń. Poza tym nie odprowadzał ZUS, VAT, podatku dochodowego, wyłudzał dotacje na niepełnosprawnych, wyłudzał kredyty, dotacje z funduszy UE itd.itd. przy pobłażaniu i poparciu wszelakich władz, polityków, US, sądów wokół. Załóż sobie firmę i nie odprowadzaj wyżej wymienionych podatków, jedź cały czas na stratach, zwróć się o dotację lub kredyt zobaczymy czy otrzymasz i jak długo pociągniesz. Orzech to prowincjonalny układ mafijny oparty na najgorszych powiązaniach nomenklaturowych. W dodatku wychwalany i popierany przez księży co powinno być wielkim wstydem dla tej instytucji.

echo dnia

a czy orzech robi za wzór , orzech robi sklepy , hurtownie , markety , przetwórnie, pieniądze, przy pieniądzach świętych nie ma, urzędnicy sie za takich uważają, w jakich on warunkach działał, komuna , potem biurokracja , lapówkarstwo, użeranie z ludźmi, wy ciągle żyjecie mitami , niech każdy załozy i firme i pokarze co potrafi , a nic nie pokarzecie , bo lepiej rapować niż pracować,

taka prawda
@echo dnia

Piszesz ze Orzech jako "wielki biznesmen" mógłby wykładać za wielka kasę. Problem w tym ze on tej kasy dorobił się w sporej części zwyczajnym cwaniactwem a nie o to w prawdziwym biznesie chodzi. Nie każdy jest cwaniakiem i nie w tym rzecz aby z kogoś robić wzór lecz o zwykła uczciwość. Nie gadaj mi tu bzdur ze "przy pieniądzach świętych nie ma" ponieważ zachowywanie pewnych standardów powinno być norma. Jeśli tego nie zostanie zachowane to takiego człowieka określa się mianem nie biznesmena lecz pospolitego złodzieja. Niech orzech ma ten swój majątek i niech się nim udławi bo chyba każdy kto żyje w Kolbuszowej wie w jaki sposób go zdobył.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU OREX Kolbuszowa - Kolbuszowa

PHU OREX Kolbuszowa