Opinie o Skuter-serwis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Skuter-serwis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skuter-serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skuter-serwis w Warszawa

Karol Nowy wpis

Czy macie wypłaty tygodniowe ?

Dawid

Czy dobrze pracuje się w firmie? Nie ma o czym pisać?

Jacek Nowy wpis

Serwis OK, terminy naprawy dotrzymane, pojazd doprowadzony do właściwego stanu. Polecam serwis i sklep.

koala Nowy wpis

Nawet najlepszemu czasami coś nie wyjdzie ale to nie znaczy, że jest kiepskim fachowcem.

anonymous Nowy wpis

O w morde,a miałem tam jutro jechać na wymianę szczęk,dzięki za info darek.

Darek

Nie naprawiajcie na modlinskiej skuterów bo robią kaszane

Iza

Czy jest powód, że nie piszecie?

były

umowa zlecenie była niby dał do podpisu ale nie daje do ręki bo mówi że musi jeszcze z księgowością coś uzgodnić później okazuje się że zamiast 10 miesięcy odprowadził 1 miesiąc jak się upominasz o kasę czy umowę zbywa cię i tłumaczy że jest zapracowany obiecuje premie od obrotu którego nigdy nie podliczy krótko mówiąc obiecuje dużo wyższe wynagrodzenie z tym że na bieżąco płaci tylko podstawę później mówi że nadebrałeś kasę no i okazuje się że odprowadzać składek też nie odprowadza wszyscy byli stali pracownicy odeszli bez zastanowienia no i na każdego zawsze coś wymyślił jak nie kradzieże to jakieś przekręty gość ma problem sam ze sobą jakbyś tam chciał pracować to wszystko na papierze bo zostaniesz na bank oszukany. co do pracy będziesz robił tam wszystko na raz w sezonie bo poza sezonem pracy tam raczej niema i kasa żadna. Typowe działanie akwizytora właściciel w sezonie mówi że odkłada na zimę premii niema czasu obliczyć obliczy po sezonie a niestety po sezonie mówi że wypłata będzie niższa bo ma wydatki a wtedy o premii zapomnij gość jest uczulony na wypłacanie wynagrodzeń w sezonie wypłaca z uśmiechem zaliczki po sezonie staje się chamski i według jakiś swoich chorych tabelek podliczy że nadebrałeś kasy bo zapomina co ustalał stały schemat oszust i tyle.

@były

Kiedyś mówił, że nie zna - co się podpisuje i musi iść do urzędu..i tak przez kilka mięsięcy.

Henry

Chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na info od pracowników. Czym jest spowodowana ta cisza?

Paulina

Każdy klient ma prawo do reklamacji @lustrzanki, po Twojej rzeczywiście nie nastąpiła żadna rekcja? Jeśli możesz wyjaśnić tę sprawę, to będzie to bardzo przydatne dla kolejnych potencjalnych klientów.

Arek

No wiesz, znaczenia to są różne, tego to nigdy nie wiadomo

marcel

@radzio - jakie to ma znacznie? przeciez kazda firma moze cos zlecic i nie dziwie sie ze akurat oni nie placa, banda partaczy, sam mialem doczynienia z tymi "fachowacami"

marus

wykonywalem dla nich prace na zlecenie, pieniedzy brak, kontaktu brak, udaja ze nic sie nei dzieje, sprawa idzie dalej, nie polecam, chyba ze z zaliczka 100%.

AjWaj

Nie Polecam. Pracowałem i niestety jestem zmuszony napisać że prezes tej firmy jest psychiczny.... a opinia pod nickiem "były pracownik" to opinia jakiegoś obecnego pracownika który wylizuje dla niego ten kontener.... no! za odpowiednią kaskę. Nie wiem czy ty drogi: mechaniku/serwisancie/sprzedawco/klepaczu ofert w internecie chcesz pracować w złych warunkach, w pomieszczeniu gdzie jeszcze czuć kontener świeżo wylizany przez ludzi w okularach za banalnie małą kasę. Jeśli masz głowę na karku nawet nie marnuj czasu na rozmowę kwalifikacyjną w żółtym wigwamie z pedałami.

Witam ja tam pracowałem kilka miesięcy. Ogólnie praca jako praca nie jest zła. Wynagrodzenie wypłacane w terminie, tyle ile było ustalone, z tym nie ma problemu. Jedyny problem jaki jest, to zła atmosfera w firmie tj. praca trochę jak w korpo pod ciągłym nadzorem i obserwacją szefa który siedzi tuż obok. Sprzedawcy mają dość dobry sprzęt komputerowy. Najlepiej iść tam na mechanika, serwis jest w oddzielnym pomieszczeniu. Tylko trzeba uważać na te chińskie sprzęty bo to wszystko jest delikatne i łatwo uszkodzić coś innego. Firma ma potencjał i kapitał na rozwój, tylko lepiej by było prowadzić porządnie i skupić się na kilku projektach niż na kilkunastu. Jakość nie ilość, a z czasem z dobrej jakości wychodzi także jeszcze większa ilość. W miesiącu bardzo dużo godzin pracy (pon-pt 9-19+sob) ale o tym jesteście informowani już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jakiekolwiek spóźnienia zabronione. Wystawiam prawdziwą i rzetelną opinię na temat firmy, jak ktoś szuka pracy to niech sam spróbuje tam swoich sił. Pozdrawiam.

były

Jeżeli ktoś ma wątpliwości i myśli że konkurencja to pisze to proszę podjąć tam pracę i sprawdzić samemu i później zapraszamy do dodania swojej oceny

orko

Czyli nikt nie poleca pracy w Skuter-serwis, czy jak? Martwią mnie te negatywy, ale nie wiem, czy to nie konkurencja pisze takie historie, by zniechęcić młodych i zdolnych pracowników. Na modlińskiej jest pełno konkurencji, co chwilę jest serwis lub komis samochodowy. Ja mieszkam na Tarchominie i myslałem, czy nie spróbować tu poszukać pracy, miałbym blisko, ale teraz mocno sie waham. W ogóle skąd dowiedzieliście sie, że szukają nowych osób?

były

Forma zatrudnienia ustna wypłata wirtualna

JamCiJest...

Komentarze negatywne na Tym forum opinii o pracodawcy są niestety Prawdziwe... Przepracowałem u Tego pracodawcy Kilka miesięcy i mogę to potwierdzić. Absolutnie wszystko na łapu capu - pisane patykiem jak to niestety w takiej Firmie krzak bywa. ( Firmach... ale to oddzielny temat dowodzący twierdzenia Tutaj piszę o Skuter-Serwis). A co jest nie w porządku z tą firmą? 1. Pieniadze - śmiesznie małe , nie na czas, liczone indywidualnie i według nieustalonych calosciowo nigdy wczesniej i nigdzie zasad - czyli uwaga oszust. (gdy pierwszy miesiac nie dostaniesz kasy ok ale dłużej... jaka płaca taka.....) przykład: kurs na dostarczenie skutera w dowolne miejsce w warszawie 10zł brutto. (obejmuje: wycignięcie z "salonu" sprawdzenie ewentualne wyczyszczenie, ewentualną regulacje montaż w samochodzie dostawczym typu LT...Transportrer - patrz pkt 2) , dowóz ...od 5 do 50km wyładunek i prezentacja przed zadowolonym...lub niekoniecznie zadowolonym klientem. I to wszystko łasnie zarobiles 7,7 pln w s.s. gratulacje!) warto nadmienic że twoj ładunek to w zaleznosci od modelu jakies 85-150kg. Jedziesz SAM - przytyraj trochę na siłowni :) 2. Narzędzia pracy - mocno wysłuzone, zużyte i awaryjne ( Właściciel chwali się jakie to niesamowite pieniadze wykłada an utrzymanie swojej firmy a w rzeczywistosci wystepuje zagrozenia dla zdrowia i życia pracowników). Kilku narzędzi niezbędnych do pracy nieotrzymałem i musialem je zapewnić sam. Sic! Polskie Chiny. 3. Organizacja i logistyka - Bałagan mozna by jeszcze przebolec bo w duzej mierze zależy od fatalnych warunków lokalowych w firmie (załoga robi co może :) Polecenia przełożonego czesto sprzeczne, wydawane w ostaniej chwili - wysoka dyspozycyjność bezwzglednie wymagana! Abyś lepiej pracował... pada propozycja abyś niejadł... przy dosć cieżkiej pracy fizycznej. ilosc pracy jest zle obliczana dla jednej osoby co wynika z roztargnienia lub złej woli wlaściciela zajetego inna dzialalnoscia w innych spółkach/firmach. 4. Osoba Pracodawcy - Napewno to człowiek interesu a więc wie jak zrobić żeby wyjść na swoje a Ty jako pracownik musisz być ważnym składnikiem cięcia kosztów... czy aby nie za bardzo? Jeden charakterystyczny element dla tego człowieka to strasznie tanie tanie bajki jakie sprzedaje podczas rozmowy z tobą i jest w tym naprawdę dobry ludzie to kupują. 5. Ty jako pracownik jestes w tej firmie traktowany jak Złodziej. (ale tylko przez właściciela). Oj próbuje swój swego szukać.... Nikomu niepolecam tego miejsca pracy. Jeśli mimo to ktoś się odważy niech wyrazi swoją opinie na forum. Poprzedni post pyta o adres ... W-wa ul. Modlińska na wysokości Fotoradaru.

Firma jest w Warszawie przy ulicy Modlińskiej. Przepracowałem tydzień, na koniec szef powiedział że się zastanawia czy mnie "zatrudnić" bo w między czasie się dowiedziałem że pracuję bo inny pracownik ma tydzień wolnego... Dzwoniłem w ciągu 2-3 tygodni chyba trzy razy, wymówki były takie że właśnie kupuje biurko i komputer i musi wziąść informatyka żeby włączyć do sieci. Jak wspomniałem kiedy się możemy rozliczyć za ten tydzień to nagle "szef" wybuchł i stwierdził że to nie była praca tylko nauka i niczego dla firmy nie zrobiłem, więc nie ma zamiaru mi płacić. Oszukuje nie tylko pracowników, klientów ale też firmy z którymi współpracuje. Informacje na temat serwisu które tu przeczytałem są prawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Skuter-serwis - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skuter-serwis?

Kandydaci do pracy w Skuter-serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skuter-serwis