Opinie o Nowa Szkoła w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nowa Szkoła. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nowa Szkoła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Szkoła w Łódź

Witajcie. Za dużo ostatnich komentarzy o obszarze IT nie widzę a interesuje mnie oferta dla Juniora od ERP. Wymogi czy też zakres obowiązków raczej będę ogarniać na spokojnie, potrzebuje się jednak dowiedzieć za jakie średnio pieniądze może to teraz wyjść?

Nowa Szkoła aktualnie rekrutuje na stanowiska PH. Zanim zaaplikuję chciałbym zapytać o warunki zatrudnienia. Jak wyglądają prowizje ze sprzedaży? Ile wynoszą? Czy samochód służbowy jest również do użytku prywatnego?

Administrator Nowy wpis

Nowa Szkoła jest w trakcie rekrutacji na stanowisko pomoc nauczyciela. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

pracownik/ca Nowy wpis

Tak ze zwykłej ciekawości patrzę na opinie o Nowej Szkole. Przyznam , że chce mi się śmiać. W dziale handlowym pracuje ok 40 handlowców i ani jednej dobrej opinii? Pracuję tu jakiś czas i nie uważam tego czasu za stracony. Ok handlowcy na start dostają 3 tyś. ale z tego co widzę co roku są podwyżki ( różnie wysokie - zależność od zaangażowania i wyników sprzedaży) ale nie oszukujmy się to tylko podstawa-na resztę ( prowizję od sprzedaży) trzeba zwyczajnie zapracować. Jeżeli ktoś chce to zwłaszcza w drugiej połowie roku można na prawdę liczyć na premie liczone w tysiącach. Ponad połowa handlowców pracuje tutaj powyżej kilku kilkunastu lat a są przypadki ,że ludzie pracują tu dłużej niż ja żyję :). Może milionów tu nie zarobisz ale da się żyć. A i jeszcze o autach służbowych - może Pandy były bez klimy jakiś czas temu - teraz kierownicy i ich zastępcy jeżdżą Renault Megane a reszta Clio. Podobno są jakieś 2 czy 3 pandy ale to na dobicie i na pewno z klimą. ...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Nowa Szkoła są szkolenia zewnętrzne?

Tak, nowy pracownik zawsze jest przeszkolony i zapoznany ze specyfiką pracy.

Opowiesz w jaki sposób takie przeszkolenie wygląda? I ogólnie co z perspektywą na dłuższą współpracę? Widziałam, że handlowiec na start ma 3 tys na rękę, jak później zarobki się układają?

Handlowiec

Witam , niestety nie mogę napisać o stosunku firmy do pracowników nic dobrego , zrobiłam kawał drogi na rozmowę kwalifikacyjną z panem z Nowej Szkoły , rozmowa przebiegła w normalnej luźnej atmosferze ,miała być po jakimś czasie odpowiedz zwrotna Tak czy Nie tak mnie pan zapewniał a do dzisiaj po upływie 2 tyg nic nie ma.Strata mojego czasu i pieniędzy.Nie polecam nikomu tej firmy

@Handlowiec

Aha, to ciekawe ile osób jednocześnie kandydowało, że mogło dojść do pominięcia zwrotki skoro tak piszesz. Sama rozmowa w porządku, tak? A były jakieś konkretne pytania, na które warto się przygotować czy to raczej luźne zapoznanie się? Zastanawiają mnie podstawy odnośnie ostatecznej decyzji o zatrudnieniu.

Handlowiec
@Anna

Luźna rozmowa , pytania o ,, trudnego klienta " :D , jak wygląda dzień pracy itp .Znalazłam już nową pracę .Podstawa w tej firmie nie powala na okresie nawet próbnym 3000 netto .Dużo jest firm lepiej płacących podstawe.

Jego Była

Jedna wielka porażka! Ludzie jeśli szanujecie siebie i swoje zdrowie omijajcie szerokim łukiem. Miałem/łam okazję trochę popracować i skończyło się tragicznie dla zdrowia psychicznego. Niektórzy za punkt honoru postawili sobie cel wykończyć drugiego człowieka i zgnoić tak bardzo jak tylko się da. Atmosfera dramatyczna, ludzie którzy tam pracują nie mają w sobie za grosz empatii (choć są pewne wyjątki od reguły). Gdybym mógł/gła cofnąć czas moje nogi by nie weszły do tej dziury.

@Jego Była

A co konkretnie miało się tu dziać za Twoich czasów? Z tego co piszesz niestety żaden konkret nie wynika i kandydat to się nie połapie raczej... o którym dziale mowa i jakie okoliczności masz w tym momencie na myśli?

@Jego Była

Pracuję tu wiele lat jako szeregowy pracownik i chyba to nie jest ta sama firma:)

Just

Dzień dobry, chciałabym zapytać jak wygląda praca na stanowisku PH w Nową Szkoła. Czy warto aplikować na to stanowisko? Jaka jest atmosfera? Czy można liczyć na profesjonalne szkolenie produktowe? Jak kształtują się zarobki?

@Just

Niby w ogłoszeniu na stronie piszą o pakiecie szkoleń, pytanie tylko co konkretnie może się na niego składać? Mnie to by dodatkowo targety w tym interesowały, wiadomo na podstawie czego konkretnie je ustalają i co można zyskać podczas ich przebicia?

czyli kiedyś podobno klima była tylko w księgowości, a czy do dziś doinwestowali i pozostali zatrudnieni mogą również liczyć na dobre warunki donośnie otoczenia, w którym pracują? Na stronie było ogłoszenie dla młodszego grafika i pisali tam o jakiś wyjazdach międzynarodowych itp., na jakie obecnie można licyć? I co ze ściezką kareiery, po jakim czasie ludzie zazwyczaj awansują?

Eeee

Bardzo źle wspominam pracę w nowej szkole. Mydlenie oczu, że po okresie próbnym dostanie się umowę o pracę czy podwyżkę. Dział przetargów to jeden wielki żart, kierownicy wyżywają się na osobach szkolonych. Błędy są wypominane na forum. Szkoleń tak naprawdę brak, nowe osoby są skazane na pracę po omacku i późniejsze poniżenia. Pani dyrektor wyniosła, wprowadza napięta atmosferę i nie da sobie nic powiedzieć, nie widzi żadnych błędów. Jedyne co było mile to rozmowa kwalifikacyjna, na której była opisana bajkową praca, super zarobki, miła załoga oraz umowa o pracę po okresie próbnym. Towaru zawsze było brak, więc przetargi lepione były z zamienników za które później zbierało się ochrzan bo przecież mamy sprzedawać swój produkt i tak w kółko. PRACA BEZNADZIEJNA NIE POLECAM NIKOMU

@Eeee

Czy we wskazanej firmie w ogóle są jakieś prowizje i premie ? Na rozmowie wspomniano mi o 3- miesięcznym okresie próbnym i podstawie rzędu 3000 zl netto.

Dawid
@Anna

Trochę mało ale jak na początek to nie jest źle. Powiedzieli ci czy po okresie próbnym będzie podwyżka? Bo może dają coś więcej i będzie ok:)

Aaaaa
@Eeee

Uprzediles/łaś mnie Eeee, ponieważ dokładnie to samo chciałam napisać już jakiś czas temu. Ludzie nie róbcie sobie krzywdy nie idźcie tam do pracy. Już dawno nie byłam tak styrana psychicznie jak w pracy w tej firmie. Osoba nowa może liczyć tylko na siebie a kierownicy z działu przetargów to osoby, które są niedowartościowane i wyzywają się na nowych osobach na forum. Dodam jeszcze jeden fakt, który dla mnie jest również nie do przyjęcia, a mianowicie prace w upale w środku lata. Tam nie ma klimatyzacji, pot leje się po Tobie. Wydajność pracownika w takich warunkach spada bardzo. Wszystko pozostałe w opinii Eeee to prawda. Jestem byłym pracownikiem. Nie polecam tej firmy

@Aaaaa

To do jakich stopni sięgała tam temperatura? Mieliście chociaż jakąś wode czy coś?

Aaaaa
@Ewa

Tak woda jest na stanie firmy. Natomiast temperatura sięgała 30stopni w bardzo gorące dni lata. Ludzie nie byli w stanie pracować. Klimatyzacja została założona tylko w pokoju gdzie znajduje się księgowość. Paniom tam siedzącym udało się to wywalczyć. Nie spotkałam się nigdzie indziej z takimi warunkami jakie tam panowały

Zaniteresowana

Dzień dobry. Zastanawiam się czy złożyć swoje CV do tej firmy na stanowisko biurowe. Chciałabym się dowiedzieć jak atmosfera, czy są nadgodziny i jak są wypłacane, czy jest coś co może zaskoczyć pozytywnie lub negatywnie? Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem, premiami i benefitami? Czy jest duża rotacja i jak wygląda praca w pandemi? Pozdrawiam

Nicola

Nikomu nie poleciłabym tam pracy. Miła rozmowa kwalifikacyjna i na tym plusy się kończą. Pani Dyrektor po zatrudnieniu pokazuje swoje prawdziwe oblicze - brak szacunku do ludzi.W firmie kierują osoby, które czerpią satysfakcję z gnębienia innych. Wysyłają mejle w stylu, ze jak się nie postarasz bardziej to już wypowiedzenie na CIebie czeka. Potrafią wezwać na koniec dnia i wręczyć wypowiedzenie. Współpraca między działami jest bardzo słaba. Firma dużo wymaga a mało daje od siebie. Teoretycznie mówią, ze wszystkiego Cię naucza, praktycznie po miesiącu dostajesz reprymendę, na której równają Cię z ziemia. W pracy jest się zdanym tylko na siebie. Inaczej są traktowani pracownicy z większym stażem, więcej mogą i im błędy mogą się zdarzyć - Tobie nie. Praca po godzinach miłe widziana, oczywiście niepłatna. Wynagrodzenie na poziomie najniżej krajowej, więcej niż 2,5 tys. na rękę nie ma co liczyć. A obiecana podwyżka po okresie próbnym to mit. Premia kwartalna około 30 zł. Praca zdalna niemile widziana, max dwa dni za zgoda przełożonego na własnym komputerze. Jeśli szanujesz swoją osobę szkoda czasu nawet na okres próbny

Natalia
@Nicola

Ojej :/ Wszyscy tak mają, przedstawiciele handlowi też? Bo kojarzę, że place zabaw i takie grubsze produkty, to chyba oferują klientom ph. A zakładam, że oni są w biurze najrzadziej.

Jaka umowa obowiązuje w Nowa Szkoła podczas okresu próbnego?

odpowiedź

Umowa o pracę na okres próbny.

Natalia
@odpowiedź

Cieszę się, że ktoś odpowiada na pytania o Nową Szkołę. I ja mam jedno. Jest ogłoszenie o pracę dla konsultanta ds. wdrażania nowoczesnych technologii w edukacji: https://nowaszkola.com/oferty-pracy/ Mowa tu o biurze, a czy pracodawca toleruje choć częściowo pracę zdalną z domu, czyli tryb hybrydowy? Będę wdzięczna za wieść!

odpowiedź
@Natalia

Na chwilę obecną ze względu na organizację pracy pracownicy biurowi pracują w firmie.

xyz

Plusy: - kasa na czas - poza magazynem umowa o pracę Minusy: - słabiutkie wynagrodzenie - PH zwiększony target z 10 do 15 wizyt dziennie - 90% aut dla PH to Fiat Panda z tego większość bez klimatyzacji, bez radia, przebiegi 200000 km to norma - reszta narzędzi pracy stan podobny jak auta - zero socjalu, żadnych dopłat do mulisportów, bonów na święta, paczek czy czegokolwiek - zakaz używania aut do jazd prywatnych, auta monitorowane - kadra zarządzająca mało kompetentna i pomocna, trochę zadufana w sobie, bardziej przeszkadza w pracy niż wspiera ją Dla absolwenta, na start, kogoś bez doświadczenia lub z bardzo małym może nawet być, na otrzęsienie się i żeby coś wpisać do cv. Dla ludzi z jakimś doświadczeniem, szukających stabilizacji i zatrudnienia na dłuższą metę odradzałbym aby uniknąć rozczarowania

Bywalec
@xyz

Myślę że praca jest naprawdę fajna tylko Ciebie dopadł zły dzień. Jestem pracownikiem firmy ze stażem i nie zauważyłem tych mankamentów.

Mariusz
@xyz

Dobrze zrozumiałem 15 wizyt w szkołach diennie (target)?

Dawid
@xyz

Piszesz że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. Czy od tamtej pory pensje wzrosły i są bardziej satysfakcjonujące? Można dorobić pracując po godzinach lub starają się o ekstra premie które mogą podwyższyć wypłatę? Napisz na jakie konkretnie pieniądze można liczyć?

Ela

Aktualnie aplikuje do BOK. Czy ktoś wie jak wygląda tam praca?

Waldek

Przecież każda firma na początku informuje, że będą się kontaktować z wybrana osobą!

Mimo udziału w kilku etapach rekrutacji i zapewnienia ze strony osoby odpowiedzialnej za rekrutacje odnośnie pozytywnej/negatywnej odpowiedzi, którą miała przesłać w ciągu tygodnia, do tej pory.. (minął miesiąc od ostatniej rozmowy) nie udzielono feedbacku zwrotnego.

Młody

Czy to ważne, w makowce nowa będzie :D

dziewczyna_z_pandy

„No cześć! Co dobrego w terenie słychać” „Działaj xxx” (w miejsce x pada imię pracownika) Pracowałam, nie polecam :)

Chłopak, który jeździł Pandą
@dziewczyna_z_pandy

Nikt nie zastąpi Grzesia o poranku :) ledwo słuchać rozmówcę w rozwalającym się telefonie i szumie z tego potwornego grata (Pandy, Bippera) ???? ale działaj, działaj

Agata
@Chłopak, który jeździł Pandą

Na początek chcę Ci przypomnieć, że na forum GoWork.pl staramy się raczej unikać używania danych personalnych innych osób - nie jest to bowiem zgodne z regulaminem serwisu. Na bieżącym wątku powinna nas zajmować rozmowa na temat ogólnych warunków pracy w Nowej Szkole. Jesteś może pracownikiem tej firmy, czy wypowiadasz się z perspektywy osoby inaczej z nią powiązanej? Proszę, zdradź nam to.

Waldi

Szkoda, że nic więcej nie można się dowiedzieć o pracy i atmosferze.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Szkoła - Łódź

• Jak się pracuje w Nowa Szkoła?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Szkoła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Szkoła?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Szkoła?

Kandydaci do pracy w Nowa Szkoła napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Szkoła
1.9/5 Na podstawie 82 ocen.

Nowa Szkoła