Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Opinie o Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

admin 2015-06-07 10:03
Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!
pazp 2016-09-15 13:17
Czekam juz dwa tygodnie na jakiekolwiek info w sprawie mojej aplikacji. Ani nie mozna sie dodzwonic ani na emaile nie odpowiadaja. Mniemam ogloszenie dla picu a i tak swojego zatrudnimy. Polska rzeczywistosc
esr 2016-10-03 13:16
no dokładnie tak poza tym jak się nie sporbuje to nie będzie można sobie tez wyrobić swojego zdania na temat firmy mam racje? nie ma co być przecież negatynie nastawionym takie jes przynajmniej moje zdanie
samolocik 2016-11-29 14:28
tiaaa w necie mozna znalezc artykul po kontroli w pazp - jedna wielka rodzina, no coz. W genach przekazuja sobie kompetencje...
nick 2017-02-19 12:50
ani dziękujemy ani pocałuj nas w ...
Cała prawda o tych ich śmiesznych ofertach pracy.
Szkoda czasu.
Bydlak 2017-04-06 07:59
Nepotyzm,kolesiostwo jak najbardziej.Romanse stażystow z pracownicami działu księgowego (ona 41-on 20kilka). Patologia jak siemasz.Obciach.ilaskowska
Pilocik 2017-04-06 08:10
Rodzina najwazniejsza,potem znajomi :-)). Jak to na państwowce.Może ktoś kto lubi kotka pogłaskac sie za to wezmie wkoncu.
Maja 2017-04-18 08:46
@nick co przez to rozumiesz? Brałeś udział w rekrutacji do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.
Zostaw swoją opinię o Polska Agencja Żeglugi Powietrznej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Agencja Żeglugi Powietrznej