Opinie o VG-ORTH Polska w Jaworzna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VG-ORTH Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG-ORTH Polska o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów gipsowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG-ORTH Polska w Jaworzna

zainteresowany

prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Barnaba

Z całą pewnością jak ktoś dobrze pracuje i da się poznać to nie będzie musiał odchodzić.

Seba

Jeśli umiesz potakiwać głową, jesteś cichociemny i zero poczucia własnej wartości, aplikuj do ORTH-a.(usunięte przez administratora) Mentalność w tej firmie to późny (usunięte przez administratora)lat 90-tych. Więcej nie musisz wiedzieć, bo i tak zostaniesz zwolniony po 3 miesiącach. Nie dowiesz się za co. Mocno zastanów się czy warto tracić czas.

byłiwidział

Po kwartale pracy w tej firmie mogę powiedzieć tyle: atmosfera okropna, szczucie jednych na drugich w biurze przybiera monstrualne rozmiary. Jedna osoba próbuje manipulować wszystkimi dookoła, jedno jej słowo do dyrektora i pół załogi ma zebranie z awanturą w pakiecie podczas którego osoba, na którą jest nagonka dostaje opr przy wszystkich na forum, zostaje zmieszana z błotem bez możliwości obrony i dojścia do słowa w efekcie wszyscy się boją nie dyrektora , tylko tej jednej osoby, która bardzo chce pociągać za wszystkie sznurki i rządzić wszędzie, nie koniecznie ponosząc konsekwencje, o kwalifikacjach nie wspominam. 2 miesiące pracy, które przyniosły konkretne mierzalne efekty zostały jedną decyzją wbrew wszelkiej logice w ciągu 1 tygodnia obrócone w niwecz. Podejście do pracownika, fatalne, zero szacunku, dwulicowość i fałsz na porządku dziennym. Stanowiska kierownicze nie są stanowiskami decyzyjnymi - jeśli myślisz, że coś od ciebie będzie zależeć - nic z tego, jedna odgórna decyzja - koniec , nic nie zrobisz. Specjaliści i ludzie ceniący wysoką kulturę pracy i organizacji radze omijać ich szerokim łukiem. Nic tam nie zdziałacie, zetkniecie się z pogardą dla wiedzy i swoich umiejętności, zajrzą wam do prywatnych notesów, potraktują jak śmiecia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie VG-ORTH Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iza

@Henry, jesteś pracownikiem firmy? @Johny Mekintosch, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Jak wnioskuję, chodzi o negatywne komentarze jednak w dalszym ciągu nie rozumiem kto tu zarabia i co ma z tym wspólnego administrator portalu? Przypominam, że rolą administratora jest czuwanie nad przestrzeganiem regulaminu forum GoWork.pl. Administrator nie ma wpływu na to czy opinia dotycząca danej firmy będzie pozytywna czy negatywna. Tym samym wydźwięk opinii "nie zarabia" bo jak miałoby do tego dojść? Twoja opinia jest niezrozumiała i wymaga doprecyzowania zatem zachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu https://www.gowork.pl/regulamin oraz FAQ dla użytkowników: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy by rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

Henry

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do VG-ORTH Polska? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Johny Mekintosch

A co potrzebujecie zarobić na negatywach?

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jest dobrze?

feelsi

No nie każdemu będzie odpowiadać, ale wymagań dużych nie ma @mania.

mlody

hej dzis zlozylem tam papiery i chcialem zapytac czy jest tam praca w weekendy i czy sa tam jakies premie?

chińczyk

szukają pracowników za 1750 zł brutto

zainteresowany pracą

mam pytanie do prezesa firmy z boku jest zakładka ale z tego co wiem to prezes jest niemcem czy ja mam pisać po niemiecku czy też zna on język polski proszę o odpowiedz dziekuję.

daroo

no niestety zdarzają się tak naprawdę całkiem spore żale wylewane na takich formch, a nie o to przecie chodzi, jak ktoś nie jest obiektywny i ma jakieś problemy zwiazane z tym, ze został zwolniony lub nawet w ogóle go nie przyjeli to wydaje mi się, ze to nie jest dobre miejsce na tego typu rozważnania, wiecej merytoryki.

loba

Może i (usunięte przez administratora)firma, ale co się tu naczytałem to chyba jakiś personalne rozgrywki .Myślałam że ten portal podaje rzetelne opinie. Sorry ale nie tego na tym portalu oczekiwałem. Ja porostu szukam pracy.

fikus
@loba

jeżeli po prostu szukasz pracy to obok w zakładce masz oferty...i to nie jedną. A czego spodziewałeś się po forum na którym piszą pracownicy z firmy zajmującej się dystrybucją płyt gipsowych? ludzie mają różne problemy, a jak się wczytasz to zauważysz , że jednak większość wpisów jest na temat warunków panujących w firmie

druh

niektórzy nie potrafią być prostolinijni w stosunku tak do swojego szefa jak i współpracowników. Jednemu mówią a, a drugi usłyszy b o tej samej sprawie

xxx

a skąd ty wiesz że ta osoba już nie pracuje w firmie vg-orth

AP ze Śląska

Praca w VG-Orth owszem momentami bardzo trudna. To prawda, firmę niełatwo sklasyfikować jako enklawę zaufania i przyjaznej dla wszystkich atmosfery. Dyrektor skrajnie wymagający. Z drugiej należy stwierdzić, iż praca w VG-Orth może BARDZO wiele nauczyć oraz rozwinąć umiejętności i powiedziałbym ?świadomość? biznesową. Dla mnie praca tam była na pewno ciekawym i ważnym choć chwilami kontrowersyjnym doświadczeniem.

A jakie tam s� zarobki i czy terminowe

Zostaw merytoryczną opinię o VG-ORTH Polska - Jaworzna

• Jak się pracuje w VG-ORTH Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VG-ORTH Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG-ORTH Polska?

VG-ORTH Polska
1.8/5 Na podstawie 713 ocen.

VG-ORTH Polska