Opinie o FLEX TEAM w Holandia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FLEX TEAM. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FLEX TEAM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEX TEAM w Holandia

Sebix72

Witam, pracowałem w zeszłym roku dla TKS nie że długo ale to nie wina TKS tylko wina Polaczków z zakładów mięsnych w Lith,a tak w ogóle to nie narzekam na TKS domek przeciętny czysty, współlokatorzy wporządku (tam gdzie ja byłem) pieniądze wypłacane co tydzień bez problemu

@Tomasz

Jakie zamieszanie czekam na pieniądzę żeby wrócic do domu mam wrażenie że ci płacą za komentarze .Normalnie przyjechałem do pracy zarobić a nie robić zamieszanie ile dostałeś za swój komentarz bo ja tu widzę dużo negatywów tylko ty zadowolony. Zapytałem wprost skoro tam pracujesz udziel odpowiedzi gdzie odzyskać pieniądze jak pracujesz tam to wiesz a nie unikasz odpowiedzi

H

jedna z najgorszych agencji z jaka miałem doczynienia ściągnęli mnie do Holandii obiecując stałe zatrudnienie abym po przyjeździe czekał prawie dwa tygodnie na jakikolwiek ruch ze strony koordynatora żeby dowiedziec ze miejsc na dane stanowisko już nie ma ????

@H

Co to za agencja sciągają ludzi do Belgii przez dwa msc nie otrzałem żadnego wynagrodzenia za pracę ,nie interesują się czy mam co jeść za co wrócić do domu.Dwa miesiące tyrałam bez grosza banda (usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od flex team (usunięte przez administratora)

Na swoich mediach społecznościowych pisano niedawno, że poszukiwany jest rekruter. Pisano, że nie można być nastawionym na pracę 9-17, więc jakie godziny wchodzą w grę? Dobre wynagrodzenie, czyli jakie, ile można dostać właśnie nie posiadając doświadczenia? Bo tego akurat nie wymagają.

Sebix72

Wanda
@Sebix72

Te kwatery to coś się płaci za nie? Piszesz, że czysto - a dużo ludzi w jednym domku mieszka? Daleko one są od zakładu pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź, zastanawiam się nad wyjazdem

@Wanda

Kobieto nie rób sobie sobie nadziei z ta agencja, uciekaj jak najdalej tylko do flexa. Pracowałem u nich i nie polecam nikomu dno i (usunięte przez administratora) totalne

Wanda

To może napiszesz konkretnie dlaczego nie polecasz? Może jakiś spis wad i zalet? Pisali tu, że agencja jest dobra to dopytuję o szczegóły. Masz inne zdanie to również chętnie się zapoznam

To jest rafineria

Mariusz
@Marcin

Żadna firma nie jest idealna, czasami zależy to też od samych ludzi.pracuję tu kilka lat i bardzo mi się podoba.nie słyszy się zadowolonych ludzi,są tylko złe historie.

@Mariusz

Ja nie mówie że praca jest zła mi też się podoba .Ja mowię o tym że za dwa miesiące jak tu pracuję złotówki nie widzę

Marcin Nowy wpis
@Mariusz

Może jak pracujesz tam kilka lat to podpowiesz gdzie mam uderzyc po zaległe pieniądze. Zwerbowany do pracy przez agencje moi kordynatorzy nie odbierają telefonu nie wiem gdzie mam sie udać

Tomasz Nowy wpis
@Marcin

Po 2 miesiącach nie dostajesz żadnych pieniędzy i nadal tam pracujesz? A może po prostu zrobiłeś zamieszanie i zostałeś odesłany? Pracuję tam od lat i nie mam żadnych problemów

Marcin Nowy wpis
@Tomasz

Cool

Miałem taką samą sytuację

Wiktoria
@H

A to umowa na taki wyjazd jest podpisywana jeszcze przed wyjazdem z PL czy dopiero tam na miejscu jak jest już robota?

Rk
@Wiktoria

Nawet na miejscu nie była podpisana. Niby robią to elektroniczne, ale nic nie podpisujesz i nie masz żadnej umowy a nie na rękach a nie mailu. Jak zaczynacz wymagać, zaczynają denerwowac się i wymyślać jak ciebie pozbawić się, bo potrzebują jedynie tych, którzy milczą.

@H

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w FLEX TEAM?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FLEX TEAM? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

A czemu niby nie akceptują, podali przykład? I co w takiej sytuacji trzeba zrobić, biorą jakoś dni z urlopu? No bo nie cofniesz sobie choroby przecież.

Gall Anonim

Po przyjeździe do biura w Holandii okazało się że będę pracował w zupełnie innej pracy do jakiej zostałem przydzielony lecz to nie okazało się najgorsze. Największym problemem okazała się lokacja mieszkaniowa dość że dom był w opłakanym stanie było pełno grzyba i wilgoci pluskwy w materacach oczywiście biuro nic z tym nie zrobiło mjmo próśb. Praca nie byla łatwa lecz dalos ie przeżyć . To co się dzialo w owym domu przechodziło ludzkie pojęcie. Brak reakcji ze strony koordynatorów. Dom przypomniałam (usunięte przez administratora)strach było w nim przebywać. Biuro oraz koordynatorzy powinni bardziej się zainteresować co dzieje się na lokacjach bo moja lokacja przypomniała nie dom w którym można czuć się bezpiecznie (usunięte przez administratora) innych domowników którzy chcieli normalnie żyć i pracować a nie iść na lewo. Zdecydowanie odradzam firmę jest to najgorsza agencja w jakiej pracowałem .

Czy FLEX TEAM zapewnia kartę multisportu?

Jasiek

Tak, zapewnia. Zapewnia tez cotygodniowe karty vvv cadecart do darmowych zakupow na 500 euro. A jak masz chociaz jedna litere A w imieniu to masz co dwa tygodnie talon na (usunięte przez administratora) i balon.

Aneta
@Jasiek

Czemu tak szyderczo? Zawsze można normalnie odpowiedzieć, jak cię coś frustruje odnośnie pracodawcy. Poza benefitami „materialnymi”, bez względu na to czy są, są jakieś szkolenia i szanse na awans?

@Jasiek

Jaka jest kwota multisportu, bo jestem ciekawa czy pokryje mi cały karnet na siłownie? O co chodzi z tymi cotygodniowymi kartami, możesz wytłumaczyć?

Czy można liczyć w FLEX TEAM na prywatną opiekę medyczną?

Gosia

Ik werkte daar op ZZP betaal slecht.s 17,50. Later ben ik gaan kijken hoeveel ze betalen voor uitzenberau. Ik heb 300 e van tevoren gekregen, het is meer dan een maand geleden en ik heb de rest van het geld niet. Ik raad het niet aan. Pracowałem tam na zzp płacę tylko 17,50. Później poszedłem zobaczyć, ile płacą za usługi nadawcze. Dostałem 300 e z góry, minął ponad miesiąc i nie mam reszty pieniędzy. nie polecam tego

Nosacz

FlexTeam ma też pod sobą TKS uitzendbureau, to de facto jedna i ta sama firma. Słabe zakwaterowanie (zniszczone meble, połamane metalowe łóżka, stare i brudne materace, ściany niemalowane chyba z 10 lat), pasywno-agresywne maile od zarządu firmy dotyczące bezprawnych podwyżek opłat za zakwaterowanie bez podpisywania żadnego stosownego aneksu do umowy. Wypłacanie na bieżąco godzin urlopowych i wakacyjnych mimo braku zgody pracownika na taki proceder. Biuro nie odpisuje na maile, brak również kontaktu z koordynatorami (mają prawie cały czas wyłączone telefony), jedynie czasami łaskawie odpiszą na wiadomość na whatsappie. Biuro nie reaguje też na patologicznych ludzi gnieżdżących się w firmowym zakwaterowaniu. Krzyki, bójki, wizyty policji, libacje alkoholowe i dragi to tam codzienność. Wypłata potrafi się spóźnić nawet o parę dni. Biuro nie potrafi też wypłacić zaległych pieniędzy wakacyjnych, więc trzeba się z nimi szarpać z pomocą adwokata i inspekcji pracy. Nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o tej firmie mimo chęci. Jest to biuro nastawione typowo na jak największy zysk z pracownika.

Zuzanna

Bardzo podzielone opinie tutaj są, jedni piszą że dostali 500 euro miesiecznie, drudzy ze wgl nie otrzymali zapłaty :( Może jakiś pracownik napisze jak to wreszcie jest? :) Warto aplikować?

G21
@Zuzanna

Ta agencja to poganiacze niewolników.Lokuja ludzi w lokalach z (usunięte przez administratora) i pluskwami.Jedyne co ich interesuje to to że y pracownik zarobił na agencję.Dwoch koordynatorów interesuje kasa z kar umownych a ludzi traktują jak śmieci.Trzymajcie się z daleka od flexcraft!

@G21

Ale prawda, polac dla pani wyżej!!!!

Hej
@G21

To prawda że mają brudne i śmierdzące kwatery. Ale jednoosobowe.

Totalnie nie

Maciek
@Zuzanna

Pracowałem dla nich, miesiąc temu się zwolniłem. Złodzieje i tyle. Płatny urlop upchneli w stawkę netto, żeby CEO się zgadzało. Nie polecam

H

Szczególne nie pozdrowienia dla Pani Patrycji obiecującej góry, czekalem 30min na zimnie żeby zadzwonić i dowiedzieć się ze praca jest nie aktualna totalny brak profesjonalizmu

Jak długo trwa proces awansu w FLEX TEAM?

Szyman

Jakiego awansu? Co ty wiatrak jesteś, że chciałbyś dostać ? Jeśli tak myślisz, że są awanse to jesteś w jednym grubym błędzie... ty masz być tylko pracownikiem, który będzie utrzymywał osoby które cie rekrutują do pracy

@Szyman

A to pytanie nie było skierowane stricte do pracowników firmy? To by raczej miało większy sens, no bo jak tych zatrudnianych awansować? ;)

Szyman

Wypłaty są co tydzień, niestety wakacyjne jak i urlopowe nie są odkładane. Jeśli chodzi o pomoc na domku, nie ma problemu gorzej z załatwieniem spraw osobistych (godz, urlop, czy co kolwiek). Nie mogę narzekać na agencje, tylko na ludzi których przyjmują... bo to same ćpuny którzy nie potrafią bez tego wytrzymać 5 min, a takich tylko do miksera i na mielone przerobić i zwierzynę dokarmiać....

Diego

Lokacje meliny wraz z Rumunami się mieszka, 3 dni a ja mam problem żeby do pracy dojechać i wrócić, a jak nie pracujesz nadgodzin to musisz siedzieć 2.5 h na kantynie. (usunięte przez administratora) obiecują nic nie ma. Beszczelni

@Diego

Ale z zakwaterowania od nich chyba można zrezygnować?

Paulina

Chyba sami w biurze piszą te opinie nie warto bo musze walczyć z nimi teraz

@Paulina

Walczyć? Czemu? Opowiesz dokładniej o co chodzi?

@Marek

To już ktoś inny wytłumaczy

@Marek

Z Taba rozmawialiśmy to numery tel wysyłasz.Solarisy, kasa, dodatki za pracę w chłodni.Wypadek w pracy uznany jako urlop

@Paulina

Wypadek jako urlop? Jak w sumie można? I tak właściwie to często się w takim razie zdarzało?

Fus

(usunięte przez administratora) Za nadgodziny nie płacą, kłamią, nie ma ani jednego dnia płatnego urlopu, koordynatorka Asia kłamie w taki sposób że już chyba sama wierzy w to co mówi. Nie polecam nikomu

Czy w FLEX TEAM pracuje się na open space?

Like

Tak, praca na ulicy - to prawdziwy open space

@Like

Haha, faktycznie, no to w takim razie to jakąś wygórowaną opcję macie z naturalną klimatyzacją itp., ;p A ogólnie to jak oceniasz tę pracę na ulicy tak właściwie?

Kamil

Rekrutacja odbywa się w języku polskim i nie ma z tym żadnego problemu prasuje z tym biurem od 2015 roku i dużo mogę o nich powiedzieć ale większość zdecydowanie na bober pozdrawiam

Bardzo szczera

Patrycja skąd w Tobie tyle zawiści? Trzeba było normalnie do pracy chodzić a nie ściemniać co chwila że chora, nikt nie chce takiego pracownika który przychodzi do pracy kiedy to jemu się podoba. Może zamiast do rzeźni spróbuj w (usunięte przez administratora) tam będziesz się nadawała doskonale.

Zostaw merytoryczną opinię o FLEX TEAM - Holandia

• Jak się pracuje w FLEX TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy FLEX TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLEX TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FLEX TEAM