Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

papa

koledzy i koleżanki z magazynu centralnego - czemu nie zablokowaliście zwolnienia naszego kolegi Marcina - w czym on wam przeszkadzał? - on was demoralizował? - chyba było na odwrót?

adas
@papa

marcin demoralizowal innych pracownikow? - hahahahhah bo pekne ze smiechu - najporzadniejszy magazynier w historii pebeki!!!

Pedro

Witam wie może ktoś jak przebiegają badania wydolnościowe dla pracowników pebeki?

frane

koledzy dlaczego panuje taka ZMOWA MILCZENIA w sprawie naszego byłego kolegi Marcina z Magazynu Centralnego - on demoralizował innych pracowników? - CHYBA BYŁO NA ODWRÓT?

Jas

Dostalem sie na w-1 :D jak z zarobkami na oddziale?

@Jas

Pójdziesz popracujesz zarobisz to się dowiesz.

Tuptup
@Jas

To nie spytales jak byłeś na rozmowie? A jak okaże się że dostaniesz minimalną?

jas
@Tuptup

jak zwyklwe koledzy pomocni

@jas

Bo zadajesz takie pytania ILE.napewno Pani ci powiedziała przez tel ile w skali miesiąca i ile w skali roku.a pójdziesz do pracy to zobaczysz ile dokładnie zarobisz.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kajtek

Słyszeliście o naszym koledze Marcinie z Magazynu Centralnego - wyleciał, bo demoralizował innych współpracowników? On, taki porządny i bez nałogów - hahahahahahhahahahahahahahahaha!!!! ŚMIECHU WARTE!!!!

ANETA

może mi ktoś powiedzieć, czy kierownikiem magazynu centralnego w polkowicach i jego zastępcą są dalej ci sami ludzie co byli wcześniej

Stas

Witam. Wie ktoś ile zarobi na poczatek otworowy pomocnik wiertacza w systemie 2/2?

Robol
@Stas

jedno wilkie G 2000-2500 smiech na sali

TechWiert

wie ktos czy przyjmują do PeBeKi młodych z papierami technik Wiertnik?

Zg
@TechWiert

Pebeka ma oddział W czy to powierzchnia czy dołowi to robią odwierty i wiem że chłopaki sobie chwalą i mają większą kasę niż w ZG i bezpieczniejsza bo robią przygotówki

@TechWiert

Złóż papiery na stanowisko wiertacza bądź pomocnika i zobaczysz czy się odezwa do ciebie na dole to jest oddział w-1 kasa duzo lepsza niz w zg . Np W zg elektryk z oddziału górniczego z 3 sobotami zarobi tyle co w pebece na w-1 z 1:)

TechWiert
@Krzychu

o co chodzi z tymi oddziałami?

@TechWiert

Bo są 2 oddziały jest 1 pod ziemia i 2 jest na powierzchni ten p/z jest lepiej płatny

Stas

Młody2

Ktos wie komu przysługuje karpiowe? Wszystkim pracownikom czy tylko tym powyżej pół roku stażu w firmie?

@Młody2

Nikt nie wie? :(

Karaś

Zapewne tak jest :D na wielkanoc tez placili wszystkim z stazem powyzej pol roku :P

Młody

Wie ktoś może kiedy będą płacić Barbórke?

@Młody

Dzisiaj

Górnik

Potrzebują bo odchodzą ludzie na emeryturę, tylko trzeba mieć papiery staż i najważniejsze plecy... Nie tak łatwo dostać się do Pebeka bo wiadomo spółka kghm pewna praca i kasa dobra

górol

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na Energomaszynowym na Rudnej r9, min. jakie zarobki i jak wygląda praca elektromonterow

zanam
@górol

także jestem ciekaw. Jaka jest różnica między EM1 a EM2? jak zarobki?

ziom

Witam, czy krm na rudnej dostają taki sam socjal jak reszta pracowników pebeki?

Karol
@ziom

witaj. socjal czyli barbórki zyski itp. masz takie same w całej firmie. ale na wypłacie będziesz miał duużo mniej niż inne oddział. byłem ostatnio na rozmowach i podziękowałem. na dzień dzisiejszy więcej zarobisz w podfirmach prowadących roboty górnicze :)

Górnik zg
@Karol

Fakt KRM slabo zarabia ale zamiast isc do podfirmy i tyrac w najgorszych warunkach i na maszynach z muzeum to jakis zart w pebece chociaż jakaś przyszlosc jest...a kasa taka sama jak w zg a ryzyko o wiele mniejsze

Arek

Ładna afera na PeBece tyle ludzi zwolnili dyscyplinarnie za kombinacje.Ale tak to jest jak za dużo się bierze naraz(złodziejka)i tak to się kończy.Pozdrawiam wszystkich zlodzieji.

paco
@Arek

ale co wynosili coś - przecież PeBeKa to w porządku firma

j.w
@paco

porządna firma? gdyby nie socjal to takie samo dziadostwo jak w kuprytach

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w PeBeKa Lubin uległ zmianie?

Beny

Kiedy zyski

nowy

HeHe ma i ekipe plecaków też

exel

Witam.Wiecie moze czy pebeka ma juz to drugie urzadzenie do wiercenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. - Lubin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.
3.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • M. Skłodowskiej-Curie 76
    59-301 Lubin
  • NIP: 6920000154 REGON: 390058997 KRS: 0000110826

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.