Stowarzyszenie "Manko"

Kraków

Opinie o Stowarzyszenie "Manko"

admin 2015-06-06 15:59:45
Jak poznać prawdę o firmie Stowarzyszenie "Manko" zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?
lady_worker 2015-08-09 17:40:42
nie ma czegoś takiego jak umowa o prace w manko, jest praca ale za darmo.
karolina 2015-10-03 12:14:48
daruj sobie prace w manko, staż ( usunięte przez administratora )wart.
kryska 2015-11-19 20:01:07
praca w manko na etat nie istnieje. ludzie pracujący tam pseudo pracujący pracują bez umowy. a wynagrodzenie w manko jest tematem tabu
aneta 2015-12-05 12:45:50
tam nie ma kasy na nic! jest syf i brud! nie mają pieniędzy na rachunek za prąd.
umowy o prace w tym stowarzyszeniu nie ma nikt!.
aneta 2016-01-17 23:35:33
idz sprawdz-hehe, pozdrawiam
lady_worker 2016-05-03 12:05:35
hehe.. ostatnie żenujące komentarze to chyba "pracownicy" a raczej parobkowie wykorzystywani by napęciać kasą kieszenie jakże wielkiego prezesa, bez umów..piszą - żenada.
Pauxia 2016-06-24 22:36:30
Dajcie spokój ostatnio zgodziłam się zostać stazyska w dziale PR. Ekipa super, a przeważnie kolega który mnie szkolił. No ale zrezygnowałam ponieważ Pan "wielki" prezes zaproponował (jeżeli sie sprawdzę) mi pracę o dzieło jako zaszczyt po wielkim doświadczeniu po stażu(1000 na rękę). Totalna porażka!
buba 2016-08-31 13:37:52
W Stowarzyszeniu MANKO nie istnieje pojęcie umowy o pracę. Komu zostanie zaproponowana dalsza współpraca po uwaga 3 miesięcznym bezpłatnym stażu, może liczyć na umowę o dzieło. Jak wspomniała @Pauxia po stażu można liczyć na 1000 zł na rękę. Wielki Prezes szuka osób, które najchętniej będą pracowały po 24h na dobę we wszystkie dni tygodnia, święta, etc. Słowem jeśli nie masz życia to praca dla Ciebie.
Z czego się utrzymują ? Głównie granty ASOS, FIO i co wpadnie im w ręce - najlepiej jak najwięcej, bo tym bardziej szczęśliwe konto Prezesa ...
ejziomek 2016-10-20 12:54:56
najśmieszniejsze jest to jak robią ewaluacje, która idze do ministerstwa.

dzwonią sami do siebie. tak tak super projekt buhahaha, a ministerstwo hyc kolejne pieniążki na konto.

oto tajemnica MANKO!
Zostaw swoją opinię o Stowarzyszenie "Manko" - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie "Manko"