Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

45+

Spokojnie spokojnie panowie i panie , uspokójcie emocje , już za nie długo nie będzie tak źle , Pan Andrzej na odprawie z kierownictwem zapowiedział , że najwyższy czas ocieplić wizerunek firmy , jednogłośnie doszli do wniosku że na halach ma być jeszcze cieplej .

@45+

Co masz na myśli?

Jojo
@Gość

Ze pozamykaja wszystkie szczeliny na hali zeby bylo jeszcze cieplej... napij sie kawy;)

atb40

Panowie i Panie dzisiejsza uroczystość pogrzebowa to był pokaz szacunku dla Sylwka. Naprawdę aż łza się w oku kręciła patrząc jak wiele Osób z firmy przyszło Go pożegnać. Wielki szacunek dla Wszystkich! Odszedł Kolega, który przez te wszystkie lata był Kimś wyjątkowym. Pamietajmy o Nim jak najdłużej. Pozdrowienia dla Wszystkch.

@atb40

????????????

@Kejti

Przepraszam mialy byc baaardzo smutne minki a wyszly pytajniki.Przepraszam...

Grażyna

Może niektórzy powinni zmienić pracę? Po co tak się macie męczyć?

@Grażyna

Heh...Powiem krótko i na temat.MODA NA GRAZYNY TRWA...Wiec Grazyno nie komentuj!

Onet13
@Kejti

Bardzo Dobra uwaga gratuluje !

G44

SZANOWNY PANIE ANDRZEJU ! Od początku tej firmy jest Pan Ojcem sukcesu ,ale nieraz i porażek .Samo życie.Pracuje długo w tej firmie znam Pana z różnych stron ,chodzi mi o cechy charakteru.Wiem że prowadzenie takiej firmy jest trudne,i może to nieraz wyprowadzać człowieka z równowagi ,ale nie uważa Pan ,że zostały przekroczone pewne normy moralne w tej Firmie? Szanuje Pana za wszystko co Pan stworzył w tej firmie ,ale jest pewne ale... Chodzi o zwykły szacunek do prostych ludzi z produkcji! Od Pana zależy czy kadra Panu podległa będzie się odnosiła z szacunkiem bez wulgaryzmów,bez nerwów, bez strachu przed Panem !/ o zgrozo / przecież jest Pan człowiekiem. Tak, jest prawdą ,że jesteśmy od tego żeby produkować! /słowa godne pochwały/,ale gdyby Pan przyszedł na produkcje i zobaczył traktowanie ludzi czy zadałby Pan sobie pytanie, czy to jeszcze moja firma? Proszę też o refleksje ludzi odpowiedzialnych za kierowanie zwykłymi pracownikami ,którzy produkją tylko detale! Szanujmy się na wzajem ! Tu nie chodzi o to ,żeby pisać wulgaryzmy ,wydzierać się po sobie, tu chodzi o dialog i zmianę podejścia do ludzi.Jeszcze nie dawno rozmawiałem z ś.p . Sylwkiem ,mówił pieniądze to nie wszystko ,znowu dostałem opieprz! I na koniec .Opinia o Firmie. Powiem ,tak... jest zła. Panie Andrzeju jest jeszcze trochę ludzi szanujących Pana i z szacunkiem do pracy i wykonywania rzetelnie swoich obowiązków ,ale jak jeszcze długo? Z szacunkiem dla wszystkich ,którzy pracują w tej firmie !

były niewolnik
@G44

Pan Andrzej , właściciel firmy pokazuje ludzką twarz tylko na imprezach firmowych oraz po godzinach pracy. Pozostały czas to czysty biznes! Jest bezwzględny , niewzruszony i traktuje podległych sobie ludzi jak maszyny a dokładniej jak maszynki do zarabiania złotówek. Stare maszyny się wyrzuca...co wielokrotnie udowodnił. Te wszystkie ZARZĄDY to czysta fikcja to ON decyduje o wszystkim tak jak obecny naczelnik naszego kraju. Ilu ludzi straciło palce oraz inną pełnosprawność bo norma jest najważniejsza..? Już z Wami nie pracuję bo dla mojego zdrowia psychicznego musiałem odejść, ale jesteście fajną kadrą pracowników - od produkcji po biura - i naprawdę frajerem jest ktoś kto tego nie potrafi docenić. W tym całym zarządzaniu konfliktem trzymaliśmy się zawsze razem i to była ogromna nasza siła! Kiedy do głosu doszły koneksje rodzinne, i powstał PSEUDO zarząd, niektórym władza odebrała zmysły a prawdę mówiąc to im wszystkim. Straciliście wielu fajnych pracowników (Darek, Paweł, Marcin, śp Marek itd....!!!) którym zapaliła się czerwona lampka , że tak dłużej się nie da! Panie Andrzeju , nie życzę źle ale w końcu zostanie Pan sam. Rynek pracownika zweryfikuje wszystkie Wasze DOSKONAŁE pomysły i traktowanie pracownika jak białego niewolnika. Jest czas żeby się opamiętać. Czas żeby na moment nie myśleć o zakupie nowej fury na czeskich blachach czy nowego robota. Życie jest za krótkie i zbyt cenne żeby je tak nisko cenić. Serdecznie pozdrawiam i życzę załodze POWODZENIA!

@były niewolnik

Cała prawda o firmie zarzad jest tylko na papierze bo takie sa przepisy a firma zarzadza zwyrachowany Pan Andrzej ktory w detalach widzi złotówki. Wszystko dzieje sie za jego sprawą nikt nie ma odwagi sie mu przeciwstawić. W razie wpadki to on bedzie scigany tylko łysy a on odpowie ze po cos to robił. A wszytko odgrywa sie pozniej na praxownikach poniżej czyli produkcji

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Production

Firma Pana Andrzeja to już od dawna (usunięte przez administratora) niewolniczej. A jak to w takiej pracy bywa - czasem jakiś niewolnik umrze. I NAWET RODZINY SIĘ NIE POWIADAMIA!!! Dowiedzieli się od policji. Mam szczerą nadzieje że "góra" nie próbowała się wykręcać gdy rodzina przyszła. Już słyszę w głowie ja łysy (z małej jako oznaka braku szacunku) mówi rodzinie coś w stylu " ale to nie nasza wina! sam chciał żeby nim zamiatać... I jeszcze prosił żeby go Je**ć jak psa! słowo daje" ahhhhh Kumoterstwo... Tylko rodznina się liczy od ludzi na stanowiskach. Kto jest zastępcą? Syn... Kto zostaje technologiem? Syn... Kto dostaje lekka prace? żona/córka. A produkcja to ludzie drugiej kategorii. Dyrktorzy pewnie się jeszcze cieszą bo płacić nie trzeba!! A z Klęką jak było?? Zaczoł mieć problemy z sercem po dziesiątkach lat wiernej pracy to co zrobił prezes z dyrem?? WYPOWIEDZENIE. A teraz już razem z Sylwkiem... Świeć Panie nad ich duszami. A my panowie uciekajmy z tego wraku póki nie jesteśmy z nimi. Idzie lato a wszyscy wiemy co to dla nas oznacza... My nie jesteśmy dla nikogo ważni.

Harry

Witam wszystkich pisze po raz pierwszy na tym forum,pracuje w firmie bardzo dlugo i wiem jak to wszystko tutaj dziala jakie sá procedury pana Dyrektora który nic nam nie zabiera tylko po prostu nam nie daje-niezle co....ale prawdziwe. Co do smutnego zdarzenia z piátku powiem tak, takie sytuacje sié zdarzajá tym bardziej ze nasz sw pamiéci Sylwek mial problemy zdrowotne kto go znal dobrze to wie ,warunki w tej firmie do pracy na pewno przyczynily sié do tego smutnego zdarzenia .Ale oczywiscie czepki na glowe pozamykac bramy ,okna,drzwi i jazda do roboty w piekarniku, nie wiem jak tak dlugo jeszcze bedzie ,ale ludzie widzá jak jest i odchodzá na razie pakowacze jak zaczná ustawiacze to firma padnie i nic já nie uratuje bo nas nikt nie zastápi naszego wieloletniego doswiadczenia wynikajácego z samouczenia sie metodá prób i blédów za które wielokrotnie placimy u kolegi na piéterku.

Kejti

Kogo zasluga ze koledze serduszko wysiadlo?Co to za czlowiek?Czy ta osoba ma sumienie?Kim on jest u was w pracy?Czy on sie Boga nie boi?Ja wierze ze kiedys to sie obruci przeciwko tej osobie.Slyszalam o tym zajsciu.Szkoda bardzo szkoda czlowieka.To przykre bardzo...bardzo przykre jest to co piszecie.Wspolczuje.Jednego nie moge zrozumiec-jak mozna tak traktowac was pracownikow...przeciez to wy tworzycie zaklad...Brak mi slow.Wyrazy wspolczucia i szczere kondolencje z powodu straty kolegi.????

G
@Kejti

Dla tego człowieka bogiem jest pieniądz i tyle na ten temat

@Kejti

Niestety kierownictwa nic to nie nauczyło. Nie pozwalają w te upały otwierać okien dachowych na hali gdzie w upały nie da się wytrzymać. Pojdziesz na jadalnię napić się wody - kierownik ma biuro naprzeciwko i glupio komentuje. Nawet spodni nie wolno podwinąć. Ale kazali ludziom pracować kiedy obok reanimowano ich kolegę. Ludzie musieli wracać na maszyny kiedy ciało ich kolegi leżało jeszcze na hali. Nie przejeli się śmiercią pracownika, tylko tym, że maszyny stoją!!

Szok dla mnie szok...

XYZ
@Kejti

A mnie zastanawia gdzie byly te wielkie uczone panie z kadrm zeby poiformowac rodzine o zajsciu lub kierownictwo ? Niestety wiesc szybko sie niesie sie po zakladzie i kazdy widzi jak nas traktuja i kim jestesmy dla nich. Szkoda, wielka szkoda, ale ludzie teraz powinni sie obudzic w tym zakladzie i zaczac sie przecistawiac tym ludziom z gory. Bo powinnismy sie jednoczyc a nie nadawac jeden na drugiego przy obecnej sytuacji. Pozdrawiam

@XYZ

Nie moge tego pojac do tej pory.Tak wiesci sie niosa...oj niosa...i to na niekorzysc firmy...spokojnie bo pieniadze i wladza to nie wszystko...na kazdego przyjdzie kreska i nie pomoze nic nawet pieniadz...Ja wam szczeze wspolczuje...nie pracuje w tej firmie ale wlasnie wiesci sie niosa...

@Kejti

Powiem krótko w zakładzie jest drugie auchswitz a zarząd to Adolf Einchman

Mia

przykre zdarzenie niech spoczywa w pokoju

Witam po wczorajszym dniu chyba nie ma wątpliwości kim jesteśmy na produkcji ,przykro bardzo przykro

numer NIP
@anonymous

biegaj, pracuj, biegaj pracuj inaczej po premii. wieczny zajob, od maszyny do maszyny. obiecane podwyzki przesuwane z miesiaca na miesiac. praca za pol darmo. zarobki gorsze lub na rowno z nowo przyjetymi, obowiazkow coraz wiecej. najlepszy pracownik to taki, ktory ma juz swoje lata i ciezko mu zmienic prace, wiec mozna go je*** czlowiek staje sie klebkiem nerwow. wczoraj ŚP. koledze serducho wysiadlo :( zasluga Pana R. taka firma... dramat :(

PoProstu

Z tego zakladu trzeba uciekac jak najszybciej. Niestety taka prawda jest, ze kompletnie Ci z "gory" maja pracownikow za nic. Tylko niech pamietaja jedno, ze My jestesmy fundamentem tego zakladu, bo gdyby nie produkcja to by nic nie bylo. Druga sprawa niektorzy ludzie, ktorzy sa nagorze kompletnie nie zasluguja na miejsce w ktorym sa. I jest takich dwoch delikwentow z ktorymi penwa osoba powinna zrobic porzadek.

Xxx

Witam ponownie wszystkich dawno mnie tu nie było ale widzę że łysy ciągnie na dno ta firmę coraz bardziej podcinajac jej skrzydła pracowników zawsze miał w poważaniu. Z początkiem roku zrobił rewolucję z urlopem i teraz likwiduje czterobrygadowke. Nic tylko pogratulować wspaniałych pomysłów. Rozumie że teraz zakład będzie miał postój skoro wszyscy przechodzą na trzy zmiany?

Dario
@Xxx

xxx - chyba nigdy nie pracowałeś na czterobrygadówce cwaniaczku np. w wigilię, Wielkanoc i inne święta albo niedziele. Jak byś się widział z rodziną tylko przez parę godzin w tygodniu to byś nie marudził że się ją likwiduje

@Dario

Nigdy nie robiłem w systemie trzyzmianowym od kilkunastu lat robię w czterobrygadowce. Obecnijuz nie pracuje u rosinskiego. A w obecnej firmie gdzie pracuje jest tylko czterobrygadowke. Poza tym nie musiałeś się godzić na pracę w systemie czterobrygadowym

Roman

Co z tą 4-brygadówką?

@Roman

1 czerwca 2018 przechodzimy na 3 zmianówke po 14 latach od wprowadzenia 4 brygadówki ( podobno 4 brygadówka przynosi straty )

@HooD

Nie przynosi strat, po prostu więcej kosztuje, bo trzeba zapłacić dodatek brygadowy. "Oszczędności" motto firmy (na niektórych działach oczywiście)

j
@pracownik

Zacznie się płacz przy poniedziałkowych rozruchach - dlaczego tyle odpadu? Co my z tym teraz zrobimy? itd.

Antoni
@pracownik

Skoro jak wszyscy wiedzą NDM przynosi straty to trzeba szukać pieniędzy w Bielsku. I żeby bilans wyszedł na zero trzeba zlikwidować 4 brygadówkę

@pracownik

Ja nie potwierdzam że przynosi straty , poprostu napisałem tak jak wyraziła się góra :p No cóż gdzie tu kasy szukać jak na placu rośnie sterta przemiału .Do produkcji są często dopuszczone detale które w 50% trafiają do młynka a później płacz. Najpierw płacze mieluch że musi to mielić , co on z tym zrobi itp po drodze można jeszcze trafić na kierownika który często nawet nie wie na co patrzy bo jest tak zmęczony ciężką robotą i pyta z oburzeniem czemu do mielenia . W tej firmie pierwszą oszczędnością powinna być umiejętność pozbywania sie tego tzw półproduktu za normalne pieniądze. Ale oczywiście 4 brygadówka oberwała bo my robimy szkody . Ja zakańczam przygodę z tą firmą wraz z dniem 1 czerwca lub prosto przy okazji gdy będzie ktoś chciał mi wcisnąć umowe na 3 zmianówkę.

MrH
@HooD

Ciekawa opcja w sumie ale w takim razie kilku ludzi wyleci z roboty pewnie bo po jednej brygadzie z butelek i wtrysku będzie zbyt wiele. Ciekaw jestem którego majstra wyj**ią ,kilku ustawiaczy i jak wymieszają teraz operatorów. Pewnie nadmiar uzupełni braki na nowej hali i 3zm butelkowej

Informacja
@Roman

Do likwidacji idzie brygada b2. Jestem ciekaw czy ludzie tak chętnie będą przychodzić na nadgodziny. Podobno Ukraina z 4brygady chce się zwolnić bo "gorsze piniondze"

@Informacja

A skąd takie info ? Gadałeś z łysym czy usłyszałeś jakieś ploty ?

Romab
@HooD

Ale o co miał pytać? O mniejsze pieniądze? Przecież to oczywiste. 400zl mniej za dodatek

@Romab

Nie , źle określiłem moje pytanie. Chodziło mi o to z kąd taka informacja że akurat 2 brygada zostanie rozbita . Ale w sumie to bez większego znaczenia . Podejrzewam że na wtrysku ostaną się ino ustawiacze i kobiety . Pozostały zasób mężczyzn wyląduje na butelkach. I tak o to tym sposobem firma się wypnie gołym rowem na ludzi którzy nie jednokrotnie dla dobra produkcji i własnej kieszeni starali się dobrze i sumiennie pracować i wykonywać swoje obiowiązki ( i nie tylko swoje). Przy okazji brawo dla łysego który po naszych plecach wspina się niczym tonący żeby złapać oddech . Ja i kilka osób zwalniamy się wraz z otrzymaniem umowy na 3 zm. A nasza piękna firma zaoszczędzi napewno na pizd*ch które będą wchodzić w (usunięte przez administratora) po samo jelito cienkie majstra lub kierownika żeby można było mu robić w weekend . Na koniec dodam że wszyscy którzy dają tak się robić w jajo są debilami bez godności i skończonymi niewolnikami dymanymi przez ten "zakład pracy " a raczej (usunięte przez administratora) ... Wyłączmy maszyny w poniedziałek 30-tego kwietnia. Jak 4 brygadówka jest zbędna to nie powinien być problem . Siądziemy ten jeden dzień jak pany na krzesełkach przy kawie i bedziemy mieć na wszystko wyebane jak ci z góry .

Feliks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Feliks

Raczej tak , nawet w pewnej windzie ( ludzie z hw1 wiedzą o co chodzi ) jest ogłoszenie że jeśli szukasz pracy zadzwoń i takie tam ble ble ble. Po za tym rosinski przyjmuje chętnie ludzi z przystanku mzk nawet :) nic tylko składać Cv i przedewszystkim nie dać się (usunięte przez administratora) na samym początku , zacisnąć zęby i robić dalej. Robię rok i robiłem na każdej maszynie , większość płacze jak im to źle i nie dobrze ale to zwykłe miękkie ludziki co (usunięte przez administratora) im żal ściska że gość obok ma wszystko gdzieś a oni muszą gonić ciągle.

Alicja

@Daro i co z tymi związkami zawodowymi? Założyliście jakiś? @Nowa może firma ROSINSKI PACKAGING sprawdza, gdzie najlepiej się sprawdza nowy pracownik i potem dopiero przydziela go do jednego stanowiska?

jojo
@Alicja

Stary jak przeczytal o związkach to polał się w galoty XD ale nie mam w tej firmie nawet jednego z jajami żeby założyć ten związek. zresztą tam pracują tylko ci którzym ewidentnie brakuje oleju w głowie

Stary (pracownik)
@jojo

jojo - zakładam, że sam pracujesz w tej firmie, ponieważ nie sądzę, iż w ramach wolnego czasu sprawdzasz sobie przypadkowe firmy i komentujesz. A jeżeli już tak jest to pisząc o tym, że ludzie nie mają oleju w głowie, piszesz o sobie między innymi! Fascynują mnie ludzie, którzy z wszystkiego są niezadowoleni i sra...ą do swojego gniazda! Na żonę też sobie ponarzekasz na innym portalu?!:)

Jojo
@Stary (pracownik)

Nie pracuje bo jako inteligentny czlowiek ucieklem z tego obozu po paru tygodniach :) nie mam zony bo kto madry rucha ciagle ta sama laske xD

realista

Pracowałem rok na narzędziowni nie mówie możliwości rozwoju są. Stary bardzo specyficzny starszny furiat ale jest wporządku. Kierownik jest ze stoickim spokojem jest spoko. technolodzy na 4 zarzył się jakiś dupek ale reaszta ok. Na produkcji u tu zaczyna się dylemat. Kierownictwo nie wiem po co tam są, Brygadziści zależy na kogo trafisz. Z przerwani to fakt maszyna ma cały czas iść. Więc mam mieszane uczucia co do tej firmy ale dużo się nauczyłem.

spostrzegawczy troll

mam ciekawą obserwację, tak sądzę - gowork sam generuje ruch (komentarze) w sieci przez wynajęte osoby, aby zwiększyć odsłony i ruch w sieci, pokazując aktywność na stronach i portalu. Efektem tego działania jest sprzedaż firmom pakietu kontrolującego wpisy (ponieważ takowy można sobie kupić i cenzurować wpisy!), dodatkowo pokazać firmom, że ogłoszenia o pracę są czytane i pozyskiwać za to środki, a na końcu sprzedać reklamy wyświetlane obok opinii. Świat iluzji i manipulacji (prawie jak w putinowskiej Rosji)

Alicja

@Xxx czyli uważasz, że lepiej byłoby jakby firma ROSINSKI PACKAGING zaprzestała produkcji i miała straty? Przecież takie starty odbiłyby się na pracownikach. Te pieniądze za L4 odejmowane są z pensji czy premii? Bo jak jesteście zatrudnieni na umowę o pracę to nie można odejmować od pensji.

@Alicja

W firmie obowiązuje system premiowania i kasa znika z premii a inne zakłady zaprzestania produkcji na dwa tygodnie i nie mają żadnych strat i nie odbija się to na pracownikach więc nie pisz głupot że firma maila by starty to jest produkcja która trzeba planować tak jak inne zakłady to robią i strat nie maj a u na stronie nie potrafią planować działy odbijają piłeczkę między sobą i nikt nie bierze za nic odpowiedzialności na czym cierpi procownik produkcyjny brak dobrego zarządzania w firmie każdy tu przychodzi na 8 godzin i ma wszystko w d***e począwszy od góry a ryba gnije od głowy. A o postoje to uważa tak większe pół zakładu nie tylko ja

Jacek
@Xxx

Co Ty XXX za głupoty opowiadasz???? Starasz się, robisz swoje to i extra premie dostajesz. Ale to musisz coś dać od siebie! A nie że przesiedzieć na jadalni, przespać się na magazynie form. Ostatni na hale, pierwsi do domu. Mogłeś się zgłosić np do drukowania Nivei to byś miał szansę na premię. A tak to wybacz ale możesz liczyć na minimum. Zresztą nie pasuje możesz poszukać pracy gdzie indziej- na twoje miejsce mamy dość kandydatów.

enigmatyczna
@Jacek

Patrząc z perspektywy polotu umieszczanych ogłoszeń to chyba nie aż tak dużo tych kandydatów...

@Jacek

Haha kandydatów dość?? To ciekawe dlaczego majstrowie wyłączają maszyny? Od razu odpowiem bo nie ma ludzi do pracy a już nawet ukraińscy nie chcą u nas pracować a luzu i kable dostają więcej a takich nie brak na zakładzie. Nawet jak robisz swoje to i tak ci zabierze a vty nawet nie wiesz za co więc nie opowiadaj bajek. Na drukarce robią lizusy tamtejszego kierownika a ja do nich się nie zaliczam

@Jacek

Premia za drukowanie Niveii??? Masz coś z głową i to dobrze......

Janek

Witam. Jak wyglada praca i zarobki na stanowisku ślusarza??

...
@Janek

Robisz robisz obserwuja cie przez kamery a na koniec miesiaca uwalaja premie. Niepolecam tej firmy

Janko
@...

podają jakiś powód? przecież nie mogą ot tak uwalić premii!

@...

premia uznaniowa to uznaniowa - albo dadzą, albo widocznie sobie nie zasłużyłeś bo tak i kropka (czytaj: bo tak się komuś podoba)

...

Widze ze nie tylko ja jestem rozczarowany praca i płacą w tym zakladzie. Chyba tak szczerze podziekuje i pójdę do sasiedniej firmy. Pozdrawiam

Zosia
@...

wszędzie tak samo, sprawdzałam. udajesz że pracujesz a oni udają że płacą. jedyna droga to podnieść kwalifikacje, inaczej będzie wszędzie identycznie

Noak

Co z naszymi podwyżkami? Wszystkie zakłady dostają tylko oczywiście u nas problem... Kupcie więcej bebeemow z które cały czas stoją i nic na kich nie idzie a ludzi dalej olewajcie!!!

@Noak

???? Ady w zeszłym miesiacu dostaliśmy 250zł netto podwyżki. To o co Ci chodzi?

@Marek

250? chyba na 2,5 osoby

Co jest kur... 1,2,3
@Marek

Ja dostajem 400:)

Realista
@Co jest kur... 1,2,3

Chyba z całego roku. Bo jakoś nikt nie dostał z tymi co rozmawiałem. Szczerze to jak patrzyłem na historię przelewów to w tamtym roku w lutym miałem 50 zł większy przelew niż w tym roku to o jakich podwyżkach mowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.