BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Lukas

Cześć, widzę głównie opinie o produktach od klientów, ale czy ktoś może się podzielić opinią o pracy per se?

Mam na myśli magazyn

@Lukas

Będę wdzięczny za opinie jak się tam pracuje, z góry dzięki

mm

W porządku jest

Sławek
@Lukas

wiadomo, ze na magazynie sie nie nudzi. jest sporo pracy, ale tak jak wszędzie - zdarzy się luźniejszy dzień, że człowiek sobie pobajerzy troche

@Lukas

Czemu ktoś flaguje moje komentarze? tylko pytam...chyba nie powiedziałem coś nie tak...

Mich
@Sławek

a jak tam zmiany wychodzą?

Były

99% powiadasz? A Ty w której części się znajdujesz? Według mnie to te 99 potrafi się odnaleźć wszędzie i żyją a ci "prawdziwi" dalej siedzą i tylko czekają na nowe odcinki. Dobre czasy dla DTH w tej firmie to przeszłość.

matos
@Sławek

zgadza sie. dzien dniowi nie równy. nie wiadomo czego sie w sumie spodziewać po dniówce na jej początku. taka praca, jest ok

kacpi

fajnie, ze weszliscie na rynek ogrodzeń. im wiecej firm tym kazda sie bardziej stara

marek z

przed zmianami nie zdążyłem bo za późno się obudzilem ale nikt mi nic nie obiecywał wiec to oraz wywiazanie sie z umowy tak jak ustalalismy na zdecydowany plus

Były

Ludziska!!!! To jest strona odnośnie pracodawcy i warunków pracy a zrobiliście z niej forum budowlane. Są inne gdzie można wylać swe żale że ich gwarancji nikt nie uwzględnia, że coś się dzieje złego albo jesteście pełni zachwytu.

gdzielogika

Tak i wystawiają negatywne opinie, żeby zepchnąć negatywne opinie, weź pomyśl czasem

gdzielogika

Muszę cię rozczarować, bo kierownikiem nie jestem, ale może kiedyś ;)

mały XD
@Były

to po co w takim razie jest wybór między opcjami pracownik / były pracownik / kandydat / klient.... z założenia wszystkie te 4 'grupy' mogą wyrazić opinie

gdzielogika

Jeden, nawet sprecyzuję to ten, który widzisz tu nad treścią wpisu.

Mieczysław
@gdzielogika

Może dla oczyszczenia atmosfery w pracy przydałoby się tak szczerze porozmawiać na żywo, w pracy lub przy piwie, a nie na forum? Kiedyś tak to się z reguły odbywało i następnego dnia od razu lepiej się każdemu pracowało.

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

mój ojciec był swego czasu u nich handlowcem. Nie narzekał nigdy, zwiedził troche świata, ale ze względów zdrowotnych musiał się przebranżowić.... w skrócie - są wyniczki, są nagrody,

dekan

a widziałeś ofertę na doradcę handlowo technicznego na portalu pracuj?

Deker

Czytaj, czytaj. Jak nie masz swoich klientów (nie znasz dekarzy) to licz tylko na podstawę.

z.n.

współpraca ok

szczesliwarodzinka

nowy dach zrobiony szybko, bezbolesnie i bezproblemowo. jest OK

Albert

Długo trwa proces rekrutacji. Jest jedno spotkanie z rekruterem czy jakoś więcej?

@Albert

W moim przypadku były 2 rozmowy - pierwsza z osobą stricte od rekrutacji, tutaj jakaś wstępna rozmowa, bardziej ogólna, później z przyszłym przełożonym - no i tu miałem duże pole co pytań na temat pracy, firmy itd. i na tym etapie była weryfikacja bardziej specjalistyczna już bezpośrednio pod kątem stanowiska.

Albert
@Beegoes

Rozumiem, a to na jakie stanowisko?

@Albert

Na operatora maszyn

@Beegoes

Faktycznie ,,operator maszyn ,, prestiżowe stanowisko wymagające wielostopniowej rekrutacji - śmiechu warte . Przychodzisz do roboty 2,3 dni przeszkolenia i robisz co do ciebie naleźy. Teraz znów firmy będą przebierać w robolach bo ukraińców przyjechały tabuny i znów na operatora w sumie prostej maszyny bedzie wymagane ukończenie Harwardu :) . To jest Polska. Pozdrawiam Operatorów Maszyn .

@polak maly

Czyli sprawdzenie osoby, która ma pracować w firmie jest be?

Najwyraźniej ;)

@gdzielogika

Sprawdzenie przyszłego pracownika jak najbardziej wskazane , ale bez cudowania . Rozmowa z kierownikiem produkcji , czy teź zakładu i do roboty jeśli się nadaje , bo nie czarujmy się ,, operator maszyn ,, to nie strategiczny manager , którego trzeba sprawdzić w rekrutacji wieloetapowej . Ale najwyraźniej do obsługi maszyny do profilowania blachodachówki , czy jeszcze lepiej prostych trapezów potrzeba inżyniera z BMW, a jeszcze lepiej z Tesli :) :) .

@polak maly

no nie ma tutaj czterech etapów i testów osobowości, więc właściwie w czym rzecz?

@polak maly

dwie krótkie rozmowy to nie żadna przesada w moim odczuciu

@gdzielogika

Napewno tak , jeśli rozmowy są na temat i bez jakiś wygórowanych wymagań na takie stanowisko , to się zgadzam .

@polak maly

No i tak to właśnie wyglądało. Może z mojej wypowiedzi wynikało, jakby była nie wiadomo jak specjalistyczna, ale to było po prostu porównanie dwóch rozmów, bo ta pierwsza była baardzo ogólnikowa, na drugiej już trochę więcej pytań. Ale nadal nie uważam, żeby to było przesadzone czy coś.

@polak maly

O to dokładnie mi chodziło @Beegoes wiadomo, że czasem inaczej wybrzmi, ale dobrze, że jeszcze wyjaśniłeś

Borys

set panele + pompa ciepła sie poki co sprawdza w porządalu. nie chciałem pierwotnie pompy, ale minęło pół roku i nawet nie pamietam, że mam i że chodzi a rachunki nizsze

Paulina

dach zrobiony, orynnowanie ogarnięte. wszystko w terminie. żaden deszcz mi niestraszny

bocian

cześć czy na magazyn wymagane jest doświadczenie, czy jak ktoś ma uprawnienia na wózki, ale nie miał zbyt dużej okazji pracować na magazynie wcześniej (niby coś tam było, bo kilka miesięcy przepracowałem, ale wciąż to nie wiele) to ma szansę na zatrudnienie?

@bocian

Najważniejsze czy ogarniasz i tylko się liczy

@Marek

i na początku coś tam pokazują co gdzie? może jeszcze na rozmowie czy później, jak to jest?

gosz
@bocian

co by ci mieli na rozmowie pokazać, w trakcie pracy się wdrażasz na stanowisko

@gosz

różnie jest, czasem wcześniej to pytam

banaś

jest OK. terminowo, miła obsługa. śmiało polecam znajomym

leszek

mieliśmy z żoną problem z bardzo natarczywym ciekawskim sąsiadem który dosłownie wtykał nos w ogrodzenie i...PODGLĄDAŁ. Teraz to się można i topless opalać (pogoda jeszcze nie pozwala, ale...) Nowe ogrodzenie "zamkneło" temat

kajetan

albo mi się trafili super kompetentni ludzie, albo jeśli to u was reguła to konkurencji życzę takich specjalistów. branża byłaby wtedy zdrowsza

Gracjan

fajnie, że wchodzicie na rynek ogrodzeń!

Anonymous

Czy firma ma blachę lub produkty od rusków?

Kamix
@Anonymous

Z tego co wiem surowiec biora glownie z niemieckiego thyssenkrupp

rafix

nowy dach super!

Kola

Czy firma przyjmuje osoby z niewielkim doświadczeniem i doszkala? Czy raczej zależy im, żeby ktoś od razu sam ogarniał? Bo ja mam trochę wiedzy, ale nie wiem czy to wystarczy na doradce handlowego

@Kola

Firma dba o rozwój swoich pracowników i regularnie ich doszkala. Doświadczenie jak wszedzie jest wazne, ale to tylko jeden z aspektów. ;)

@Kola

Grunt, żebyś smykałkę miał. Doświadczenie jest ważne, ale nie najważniejsze, bez niego też masz szansę, jeżeli reprezentujesz sobą jakieś umiejętności i masz pojęcie o specyfice tej pracy.

@Avik

Smykałkę... no dobrze, skoro tak mówicie. Dzięki. I jeżeli bym się dostał to najpierw jest jakieś przeszkolenie tak?

@Kola

Tak jak pisał tam kolega wyżej, firma doszkala pracowników

@Kola

Plus - ja mówię, nie "my", więc nie bierz tego też za prawdę objawioną.

@Avik

I tak mam w zwyczaju dużo pytać na rozmowie. Ale punkt zaczepienia warto mieć.

Solo

Prawda jest taka że postrzeganie pracownika w Tej firmie zależy od stanowiska które w zajmuje... inaczej są traktowani pracownicy administracji a inaczej zwykli fizyczni którzy według może nie firmy ale osób które ją reprezentują są uważani za osoby które mają TYLKO pracować i jeżeli są osoby które nie boją się wyrazić swojego niezadowolenia są odrazu pacyfikowane i do uszu dobiega standardowy tekst że NIKT TU NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁĘ, tylko że czasy kiedy firma byla wyznacznikiem dobrobytu dla pracowników minęły wtedy gdy Pan Jan przestał się interesować tym co się dzieje z pracownikami.

Obserwator

Czy ktoś coś wie , kiedy otwarcie nowej hali produkcyjnej w Bochni ? Czy będą jakieś rekrutacje do tejże hali produkcyjnej ?

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.