BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

d-_-b

szkoda, ze takie czasy, że wszędzie człowieka chcą kroić. ale całe szczescie, że jeszcze da się otwarcie i uczciwie. dzięki i pozdrawiam z 43-346

koles
@d-_-b

fajnie czytać takie opinie, dzięki!

Lemo

Czy pracownicy mają jakieś zniżki na produkty?

@Lemo

Tak mają ale i tak u konkurencji lokalnej jest taniej niż tu ze znizkami.

drugi
@Holland

Dokładnie tak, ale to jak ktoś chce kupić drugi gatunek bez gwarancji, to niech idzie do "lokalnej konkurencji" hahahaha

pisarski

wszystko ok. najwiekszy plus to szybki termin

@pisarski

Jak nie ma roboty to szybkie terminy :)

Andrzej Borowiak Rybie 49

Jestem bardzo zadowolony !!!

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Daniel

Dorwałem was z polecenia. Dach cycuś glancuś, wiec będę polecał dalej jak tylko ktoś przewinie coś o remoncie poszycia

Tomasz
@Daniel

Długo czekałeś?

Tom

tyle sie zbierałem z remontem dachu. super, ze dostalem na was namiary

bardzo uprzejma obsługa. niekoniecznie to codziennosc obecnie

Mykmyk

Jak wyglądają procesy rekrutacyjne do firmy?

Mykmyk
@Mykmyk

Długo to wszystko trwa, czy raczej zwięźle?

@Mykmyk

Podejdź do stróża do zaprowadzi cię do kadr i pewnie masz pracę ! :) Wprawdzie jako produkcyjny ale zawsze to coś. Na awans nie licz ;)

Krystian
@Holland

Widziałem ogłoszenie na specjalistę IT. Jakich zarobków można się spodziewać? Jak wygląda specyfikacji pracy?

Koziorożec
@Mykmyk

Ja dostałem pierwszy telefon po wysłaniu cv bardzo szybko

Koziorożec
@Mykmyk

A tak już zatrudnienie było po około miesiącu

leo
@Krystian

Nie kojarzę, żeby osoby z IT się tu kiedykolwiek wypowiadały szczerze mówiac

Szymon
@Holland

Nie mów że przyjmują każdego jak leci. Nie weryfikują na rozmowie rekrutacyjnej czy to żart?

kyLu

firma na medal, rzetelnie i szybko

Krystian

Witam. Stanowisko specjalista ds. IT. Jaka jest specyfikacja pracy? Jakich zarobków można się spodziewać?

iwan

źle zaznaczyłem status.

iwan

trafilem przez przypadek bo zostalem wyrolowany przez bardzo znaną firmę na E....dison. zostalem. profesjonalne podejście na zdecydowany plus

Bartek

Mój dach z Blachotrapezu służy mi już przez 14 lat i nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Dalej pięknie się prezentuje, a współpracę z tą firmą wspominam bardzo dobrze. Od początku zostałem potraktowany w profesjonalny sposób przez doradce w oddziale. Dziwi mnie ta opinia i Twoj przypadek, bo decydujac sie na Blachotrapez bazowalem na doswiadczeniu i poleceniach znajomych. Oni rowniez chwala sobie swoj wybor. Co wiecej ponowanie wybrali ich produkty przy innej inwestycji

Ślązak
@Bartek

Ja też mam pozytywne doświadcznia z ta firma. Co prawda Tysenie mam na dachu swojego domu dopiero prawie 5 lat ale wcześniej montowałem Janosika na domku letniskowym. Mnie firma przekonala swoja rzetelnością i podejściem do klienta. Brat miał nieprzyjemności z konkurencją i do dziś zaluje ze nie zdecydowal sie od poczatku na Blachotrapez

Wojtek dekarz

Klade produkty blachotapezu juz przeszlo dekade i zawsze polecam klienta ten wybor. Sam na swoim dachu polozylem Germanie. Spisuje sie swietnie.

Ka..Ma..

Ciekawe rzeczy Pan opisuje. Stoimy z mężem przed wyborem pokrycia i do tej pory nie zastanawialiśmy się głębiej nad faktem wytrzymałości farby. Podał Pan tutaj przykład zdaje się faktycznego bubla, bo przecież nikt nawet nie myśli przez 5 sekund że dach kupuje na 10 lat! Czy spotkał się Pan jeszcze z takimi przygodami z blachodachówka Blachotrapez bądź innych producentów?

Hurtownik

Współpracowałem z firmą Blachotrapez, a niestety, to wszystko jest prawda. Patrzcie na parametry rzeczywiste blachy. Rzeczywista grubość materiału, a nie na papierze, papier wszystko przyjmie. powłoka cynkowa itp. Dzisiaj już nie współpracuje i jestem zdecydowanie spokojniejszy. Zdecydowanie mniejsi producenci, bardziej dbają o materiał, niż duzi o reklamę wzrokową, wizualną. Jeszcze jedno może i mają wizualnie ciekawe formy blach, ale pamiętajcie nie forma lecz materiał się liczy. Twój pieniądz, Twój wybór.

Domson

Zgłaszałem reklamacje do blachotrapez ale mi ja uznali. Pan z ktorym rozmawialem w dodatku pomocny i pomogl wszystko załatwić. Takie rzeczy sie zdazaja i rozumiemto. Od tego jest gwarancja i nie ukrywam ze to byl jeden z glownych powodow dla ktorych wybralem Blachotrapez. Dziwi mnie tylko twoja sytuacja.

Holland

Proszę sprawdzić nadruk z tyłu blachy i grubość bo to też może się nie zgadzać. Może to być huta z egzotycznych krajów. W razie czego rękojmia (usunięte przez administratora)

Marketingowiec
@Bartek

Już widzę jak masa "zadowolonych klientów" firmy Blachotrapez tylko czeka, aby ktoś wstawił post krytykujący jakość blachy, by natychmiastowo odpisać, jacy to nie są szczęśliwi z faktu jej posiadania. ŻENADA! Zresztą wystarczy popatrzeć po reakcjach, by widzieć, gdzie jest prawda. :D

Szok

Współczuję panu ale takie są fakty gwarancja tylko do bramy a później nara zawsze znajdą jakąś wymówkę pozd

Robert Dudek

Do wszystkich, którzy wypowiedzieli się w temacie, który założyłem. Niektórzy piszą, że u nich jest w porządku i blacha ma się dobrze. Cieszę się, że Wam się udało, ale co to ma wspólnego z moim dachem, który jest w stanie fatalnym, a do błędów technologicznych sam blachotrapez się przyznał. To tak, jakby właściciele samochodów z wadą fabryczną opisywali swój problem z użytkowaniem samochodu i jest ich załóżmy 5%, a reszta pisze, że u nich jest wszystko super. Czy te 95% dowodzi, że zawsze jest wszystko super. Nie. Te 5% klientów dostało spiep...ony towar i tyle. Ale co robią producenci samochodowi? Nie patrząc na gwarancję robią tzw. akcje serwisowe, które usuwają ICH błąd, a im pozwalają zachować dobre imię w obliczu konkurencji. Co robi Pruszyński w podobnych sytuacjach? Wspomaga klientów. Co robi blachotrapez? Przez rok mnie zwodzi, a na koniec zostawiają mnie samego z problemem. W nagrodę, że wybrałem blachotrapez, zostałem z kredytem i dachem do wymiany. Ktoś tam wspomniał o Panu Kazimierzu. Też się z nim kontaktowałem. Poza miłą rozmową nic więcej nie uzyskałem. Widzę, że nawet dekarz się odezwał. Pisze Pan, że zawsze poleca blachotrapez. A ja po dłuższym rozeznaniu oraz rozmowach z dekarzami, stwierdzam, że przypadki takie jak u mnie są częste. Dlatego między innymi takie żniwo zbierają dzisiaj firmy zajmujące się malowaniem dachów. Jeżeli ma Pan praktykę dekarską ponad 10 lat, to jest niemożliwe, żeby się nie spotkał z takimi przypadkami, jak mój. Aha. Tutaj chyba nie da się wkleić zdjęć, dlatego odsyłam do muratora albo forum budowlanego. Tam w najnowszych postach dotyczących działu dachu umieściłem swój wpis ze zdjęciami.

Baba od dachów

Nie wiesz co zrobić? Zadzwon i napisz ze na dachu wywiesisz baner : tak wygląda dach z firmy Blachotrapez po 12 latach.

Robert Dudek
@Baba od dachów

Masz rację. Niestety mieszkam na (usunięte przez administratora)i niewiele osób zobaczyło by ten baner :)

Stefciu

Zapewne Pan, że tak kolokwialnie się wyrażę "przyżulił" 2-3 złote na metrze blachy i wziął najtańszą z najtańszych blachę jaką ma w ofercie Blachotrapez. Blacha mimo tego spełniła swoje zadanie i wytrzymała ponad 10 lat zgodnie z gwarancją producenta. W zasadzie to dalej spełnia i będzie spełniać zadanie ponieważ jedyną jej usterką jest lakier. Ale oczywiście trzeba winę zgonić na producenta bo przecież jak to tak? Kupił Pan najtańszy produkt więc jedynie do siebie może Pan mieć pretensje. "CHYTRY TRACI DWA RAZY" lub jak kto woli inne powiedzenie " NA TANIE RZECZY STAĆ TYLKO BOGATYCH". Aczkolwiek "szacun" dla szanownego "ludzkiego Pana" - chce zwrotu jedynie 50% wartości" :D Tak, sam mam blachodachówkę z firmy Blachotrapez. Tylko ja w przeciwieństwie do Pana dopłaciłem te kilka zł do metra i wziąłem blachę z huty thyssen. Ponad 10 lat, a dalej jest jak nówka prosto spod maszyny. Panu życzę zaś refleksji nad swoim podejściem i oczernianiem jednej z nielicznych Polskich bardzo dobrych firm!!

wilk

'zaraz' będzie 5 lat z nowym dachem. nie mialem do tej pory zadnego problemu, chociaż 5 lat to za malo, żeby wyrabiać sobie opinie. jak za 10 lat będzie super to mogę otwierać szampana :D póki co jednak wszystko super

@Robert Dudek

Gratuluję bo używasz swojego imienia i nazwiska a trolle jak Stefciu (podejrzewam mag:) nie piszą swoich danych. Dlatego jest Pan wiarygodny. Ja też nie mogę się przedstawić bo mnie zwolnią. Niech Pan walczy. pozdrawiam

MK
@Holland

Ja też jestem pracownikiem więc nie będę używał imienia i nazwiska i uważam że stefciu trafił w punkt Jak można kupić coś co ma 10 lat gwarancji a po 12 domagać się czegokolwiek od firmy która to sprzedał Jeżeli jesteś pracownikiem za którego się podajesz to wiesz dobrze że gwarancję daje huta a nie blachotrapez a kierownik lub dyrektor nie są od tego żeby stwierdzać że to wina firmy Takich klientów jak Pan Robert mam na co dzień, a tekst" Panie ja nie będę tyle żył" (jak proponujesz lepszą blachę np. TK ) jest już kultowy Chyba wydrukuję sobie ten post żeby takim mądralom pokazywać co dzieje się z najtańszą blachą. Mój brat też kupił sobie kilkanaście lat temu tego typu blachodachówkę (nie w Blachotrapezie) i ma podobnie, kolor z czerwonego stał się różowy a po przejechaniu ręką po powierzchni ręka jest kolorowa, mimo to blacha dalej spełnia swoją rolę bo chroni dach a gwarancji już nie ma. Reasumując trzeba było dołożyć te parę zł za m2 i dzisiaj nie zwalać winy na firmę

Bożena
@Stefciu

To która twoim zdaniem lepiej wybrać? Poważnie pytam i oczekuje poważnej odpowiedzi

linetti
@Bożena

Poważnie to zapytaj pracownika na żywo, bo tu nie ma co takiej oczekiwać

Stefciu
@Bożena

Najlepiej te z długimi gwarancjami. Warto dopłacić te 3-4 zł za m2 i mieć święty spokój. ThyssenKrupp, Tata Steel - z tych surowców proszę wybierać. Ja mam thyssena od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony. Pozwolę sobie powtórzyć raz jeszcze - "chytry traci dwa razy" :) Serdecznie pozdrawiam!

Deker

Stefciu ci napisze że przyoszczędziłeś na materiale :) A tak serio to dziwię się że nie zgłosiliście się z problemem do UOKiK , Inspekcji handlowej. Te instytucje wiele mogły by Tam zdziałać - jakbym miał taki problem to bym się z Nimi nie szczykał i po kolei przez wszystkie inspekcje sprawdzał czy wszystko z materiałem było ok. Przecież muszą mieć jakieś certyfikaty jakościowe do materiału.

Super kasa,super praca,szkoda tylko ze przed nami ogromny kryzys.Szkoda ludzi bo będzie źle

Jaś

nie rozumiem tych hejtów. ludzie to by chcieli BEZ WZGLĘDU NA STANOWISKO zarabiać po kilkanaście tysiecy złotych. wolne zarty. jaka praca taka placa, to nie prl że "czy sie stoi czy sie lezy to wyplata sie należy'

@Jaś

Tak Jasiu, masz rację. Kierowników, zastępców i innych nie wiadomo po co wygenerowanych stanowisk nie wiadomo ile i zarabiają krocie a produkcja i inne ciężkie stanowiska które muszą to przerobić żeby tamci "bujali" się autami i brali "normalne" pensję najmniej się opłaca. Kto idzie tu do pracy niech pamięta żeby iść na biurówke, kierownika itp. bo ci co pracują fizycznie mają najmniej i są niedoceniani. Żeby za chwilę nie było płaczu że nie ma kto robić bo złote czasy pracy tu się już dawno skończyły.

notek
@Jaś

no niektórzy toby chcieli dostać a się nie narobić

Ambaras
@102

Ale myślisz, że na stanowisko kierownicze się tak łatwo dostać? To nie jest takie hop siup, jak może się niektórym wydawać. WYmaga wielu kompetencji, to i płatne lepiej, naturalna sprawa. Plus spoczywa dość spora odpowiedzialność. Do biura też nie każdy się nadaje, bo przyjmują specjalistów w danej dziedzinie. Nie mówię, że od fizycznych się nie wymaga, bo to równie odpowiedzialna i wymagająca praca, ale powiedzenie "kto idzie do pracy niech zatrudnia się do biura" nie jest takie proste w realizacji...

@Ambaras

Hmm... jak masz odpowiednie znajomości, rodzinę itp. to kwalifikację TU zdobędziesz. Nie wierzysz - jakby ktoś się przyglądnął niektórym pracownikom to by się okazało jak zostali zatrudnieni i co umieją. Najlepszy to inform. z samochodem służbowym (a jak pracownikom w biurach się należy) który ma problem z ustawianiem drukarek na hali bo niby operatorzy coś "grzebią" :) ...... w żagle:-)

Siwy

Taka prawda

Majlo

Dla mnie fajna praca w stabilnej i uczciwej firmie

@Majlo

na jakim stanowisku pracujesz?

jeśli można zapytać oczywiście

@Majlo

jako kandydat miało być, źle oznaczyłem

@Majlo

Kierownik to taki żartowniś :) Dobre T. poprawiłeś mi humor po wypłacie.

@Lex

Jako doradca handlowy

@102

Cieszę się, że mogłam ci poprawić humor, jednak mylisz mnie z kimś najwyraźniej ;)

Zack
@Majlo

Ludzie nigdy się nie nauczą, że ktoś może mieć inną opinię niż oni i trzeba się od razu doszukiwać jakichś teorii spiskowych. A szkoda.

Niestety firma zacznie upadać . Osoby zarządzające firma sobie nie radzą w tak dużej firmie powinien być szczyt sezonu a praca została ograniczona do jednej zmiany . Szok co stało się z ta firma przez dwa lata .Praca nie jest zła atmosfera między pracownikami starszymi , jest sympatyczna . Co do zarobków szału nie ma i proszę nie wierzyć ludzia którzy zachwalają na Rabce ze w blachotrapezie zarabia się po 7 tysięcy chyba przez dwa miesiące .

Holland

Nie że sobie nieradzą. Poprostu kryzys i ludzie kasę liczą a marcyśkę czy inne g..no można dużo taniej gdzie indziej wyrwać a Tysena podobno od przyszłego roku nie będzie.

Szymon

Czemu zabrali druga zmianę? Jest mniej zamówień i roboty? Kasa też chyba nie najlepsza jak piszesz że 7 tysi to na dwa miesiące. Dają chociaż jakieś premie?

@Szymon

Przecież to prestiż pracować w takiej firmie. A premia jest jak są wycięte metry.

Stary ale jary

Co Ty chlopie gadasz, wiadomo, że.jak nie ma roboty to i kasa gorsza... ale w marcu można spokojnie było 6-7 na łapę wyciągnąć, chyba, że zamiast robić to paliłeś ;)

@Stary ale jary

A teraz jak powinien być sezon to na postojówke zaraz pójdziesz i dostaniesz 80% albo wypowiedzenie.

konjo
@Szymon

Czasem dają

pracoholik

uff, ceny stali wracają do względnej "normalności", bo robiło się groźnie

Piotrek
@pracoholik

Przez ceny wstrzymywałem się z remontem dachu, teraz cała naprzód!

notek
@Piotrek

ahoj!

Jaro

Na szczescie są jeszcze rzetelne firmy w tej zakichanej branzy

@Jaro

jakieś musiały zostać

Mats

Znajdzie się tu kroś z utrzymania ruchu? Bo chcę aplikować tutaj

@Mats

Trochę trudno tutaj znaleźć coś o pracy między opiniami o produktach

jumbo
@Mats

sam szukam jakiegoś info, ale chyba więcej na rozmowie się dowiem jednak

@Mats

A co potrzebujesz wiedzieć?

@Mats

Jak coś to pytaj śmiało.

Mats

Jesteś z tego stanowiska?

Mats

Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim czy te uprawnienia (te mile widziane) to kierują na jakieś szkolenia z tego zakresu na początku czy jakoś w trakcie pracy?

Mats

Może zaznaczę, że mam na myśli konserwatora wózków, bo ty tam pewnie do ofert nie zaglądasz jak już pracujesz

@Mats

Ja uprawnienia akurat miałem, więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć w tej kwestii niestety

Ale spróbuję kogoś zapytać

@Mats

Jak się dowiem, to dam znać

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.